1
WIERZYCIEL TOŻSAMY Z URZĘDEM, PODMIOTEM OBSŁUGUJĄCYM (KOD NIEAKTYWNY)
INNY9999
2014-11-01
2019-04-30
2
BESKIDZKA IZBA LEKARSKA W BIELSKU-BIAŁEJ
ILEK02
2014-11-01
3
BESKIDZKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT01
2014-11-01
4
BIAŁOSTOCKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT02
2014-11-01
5
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BARANÓW SANDOMIERSKI
BMIG007
2014-11-01
6
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BARDO
BMIG010
2014-11-01
7
BURMISTRZ BARWIC
BMIG012
2014-11-01
8
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BIAŁOBRZEGI
BMIG017
2014-11-01
9
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BIEŻUŃ
BMIG021
2014-11-01
10
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BLACHOWNIA
BMIG024
2014-11-01
11
BURMISTRZ BŁASZEK
BMIG026
2014-11-01
12
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BODZENTYN
BMIG032
2014-11-01
13
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BOGATYNIA
BMIG033
2014-11-01
14
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BUK
BMIG052
2014-11-01
15
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ
BMIG053
2014-11-01
16
BURMISTRZ BYSTRZYCY KŁODZKIEJ
BMIG056
2014-11-01
17
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CHĘCINY
BMIG061
2014-11-01
18
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CHMIELNIK
BMIG062
2014-11-01
19
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CHOCIANÓW
BMIG063
2014-11-01
20
BURMISTRZ CHODCZA
BMIG065
2014-11-01
21
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CHORZELE
BMIG067
2014-11-01
22
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CIESZANÓW
BMIG071
2014-11-01
23
BURMISTRZ CZAPLINKA
BMIG074
2014-11-01
24
BURMISTRZ CZARNEGO
BMIG076
2014-11-01
25
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CZERNIEJEWO
BMIG079
2014-11-01
26
BURMISTRZ CZERWIEŃSKA
BMIG081
2014-11-01
27
BURMISTRZ GMINY I MIASTA CZERWIONKA-LESZCZYNY
BMIG082
2014-11-01
28
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CZŁOPA
BMIG083
2014-11-01
29
BURMISTRZ ĆMIELOWA
BMIG084
2014-11-01
30
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DALESZYCE
BMIG085
2014-11-01
31
BURMISTRZ MIASTA DĄBIE
BMIG086
2014-11-01
32
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DOBCZYCE
BMIG091
2014-11-01
33
BURMISTRZ DOBRODZIENIA
BMIG096
2014-11-01
34
BURMISTRZ GMINY DOBRZYCA
BMIG097
2014-11-01
35
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DOBRZYŃ NAD WISŁĄ
BMIG099
2014-11-01
36
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DOLSK
BMIG100
2014-11-01
37
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DROBIN
BMIG104
2014-11-01
38
BURMISTRZ DRZEWICY
BMIG106
2014-11-01
39
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DZIAŁOSZYCE
BMIG108
2014-11-01
40
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DZIAŁOSZYN
BMIG109
2014-11-01
41
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GĄBIN
BMIG114
2014-11-01
42
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GNIEW
BMIG121
2014-11-01
43
BURMISTRZ GMINY GOLENIÓW
BMIG125
2014-11-01
44
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GOŁAŃCZ
BMIG127
2014-11-01
45
BURMISTRZ GÓRY
BMIG132
2014-11-01
46
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GÓRA KALWARIA
BMIG133
2014-11-01
47
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GÓRZNO
BMIG134
2014-11-01
48
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GRABÓW NAD PROSNĄ
BMIG135
2014-11-01
49
BURMISTRZ GMINY I MIASTA GRÓJEC
BMIG139
2014-11-01
50
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GRYFINO
BMIG141
2014-11-01
51
BURMISTRZ GMINY I MIASTA GRYFÓW ŚLĄSKI
BMIG142
2014-11-01
52
BURMISTRZ IŃSKA
BMIG146
2014-11-01
53
BURMISTRZ IZBICY KUJAWSKIEJ
BMIG148
2014-11-01
54
BURMISTRZ MIASTA I GMINY JABŁONOWO POMORSKIE
BMIG149
2014-11-01
55
BURMISTRZ MIASTA I GMINY JASTROWIE
BMIG155
2014-11-01
56
BURMISTRZ JELCZA-LASKOWIC
BMIG159
2014-11-01
57
BURMISTRZ MIASTA JĘDRZEJOWA
BMIG161
2014-11-01
58
BURMISTRZ MIASTA I GMINY JUTROSIN
BMIG163
2014-11-01
59
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KAŃCZUGA
BMIG170
2014-11-01
60
BURMISTRZ KARLINA
BMIG173
2014-11-01
61
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KAZIMIERZA WIELKA
BMIG176
2014-11-01
62
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KĄTY WROCŁAWSKIE
BMIG177
2014-11-01
63
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KĘPNO
BMIG180
2014-11-01
64
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KLECZEW
BMIG184
2014-11-01
65
BURMISTRZ KŁODAWY
BMIG189
2014-11-01
66
GMINA KOLONOWSKIE
BMIG194
2014-11-01
67
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KONIECPOL
BMIG196
2014-11-01
68
BURMISTRZ GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA
BMIG197
2014-11-01
69
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KOŃSKIE
BMIG198
2014-11-01
70
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KOPRZYWNICA
BMIG199
2014-11-01
71
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KOSÓW LACKI
BMIG203
2014-11-01
72
BURMISTRZ GMINY I MIASTA KOZIEGŁOWY
BMIG206
2014-11-01
73
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KOŹMIN WIELKOPOLSKI
BMIG208
2014-11-01
74
BURMISTRZ GMINY I MIASTA KRAJENKA
BMIG212
2014-11-01
75
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KRAPKOWICE
BMIG213
2014-11-01
76
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KRZYWIŃ
BMIG226
2014-11-01
77
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KUNÓW
BMIG228
2014-11-01
78
BURMISTRZ LĄDKA-ZDROJU
BMIG230
2014-11-01
79
BURMISTRZ MIASTA I GMINY LESKO
BMIG231
2014-11-01
80
BURMISTRZ MIASTA I GMINY LIDZBARK
BMIG236
2014-11-01
81
BURMISTRZ MIASTA I GMINY LIPSKO
BMIG239
2014-11-01
82
BURMISTRZ GMINY I MIASTA LUBOMIERZ
BMIG244
2014-11-01
83
BURMISTRZ LUBRAŃCA
BMIG245
2014-11-01
84
BURMISTRZ MIASTA I GMINY LWÓWEK
BMIG247
2014-11-01
85
BURMISTRZ GMINY I MIASTA LWÓWEK ŚLĄSKI
BMIG248
2014-11-01
86
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŁASIN
BMIG251
2014-11-01
87
BURMISTRZ ŁOCHOWA
BMIG257
2014-11-01
88
BURMISTRZ ŁOMIANEK
BMIG258
2014-11-01
89
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŁOSICE
BMIG259
2014-11-01
90
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MAŁOGOSZCZ
BMIG261
2014-11-01
91
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MARGONIN
BMIG263
2014-11-01
92
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MIECHÓW
BMIG267
2014-11-01
93
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MIĘDZYBÓRZ
BMIG271
2014-11-01
94
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MIĘDZYCHÓD
BMIG272
2014-11-01
95
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MIĘDZYLESIE
BMIG273
2014-11-01
96
BURMISTRZ MIASTA MIKOŁAJKI
BMIG275
2014-11-01
97
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MIKSTAT
BMIG276
2014-11-01
98
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MIŁOMŁYN
BMIG279
2014-11-01
99
BURMISTRZ MIROSŁAWCA
BMIG281
2014-11-01
100
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MIRSK
BMIG282
2014-11-01
101
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MŁYNARY
BMIG283
2014-11-01
102
BURMISTRZ MODLIBORZYC
BMIG284
2014-11-01
103
BURMISTRZ GMINY I MIASTA MOGIELNICA
BMIG285
2014-11-01
104
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MORDY
BMIG289
2014-11-01
105
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MROCZA
BMIG292
2014-11-01
106
BURMISTRZ MROZÓW
BMIG293
2014-11-01
107
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MUROWANA GOŚLINA
BMIG295
2014-11-01
108
BURMISTRZ MIASTA I GMINY UZDROWISKOWEJ MUSZYNA
BMIG296
2014-11-01
109
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MYŚLENICE
BMIG298
2014-11-01
110
BURMISTRZ MYŚLIBORZA
BMIG299
2014-11-01
111
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NAKŁO NAD NOTECIĄ
BMIG300
2014-11-01
112
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NAROL
BMIG302
2014-11-01
113
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NEKLA
BMIG304
2014-11-01
114
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NIEMCZA
BMIG306
2014-11-01
115
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NIEPOŁOMICE
BMIG308
2014-11-01
116
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NISKO
BMIG309
2014-11-01
117
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NOWA DĘBA
BMIG310
2014-11-01
118
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NOWA SARZYNA
BMIG311
2014-11-01
119
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ
BMIG314
2014-11-01
120
BURMISTRZ GMINY I MIASTA NOWE SKALMIERZYCE
BMIG315
2014-11-01
121
BURMISTRZ GMINY I MIASTA ODOLANÓW
BMIG328
2014-11-01
122
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OGRODZIENIEC
BMIG329
2014-11-01
123
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OLESZYCE
BMIG332
2014-11-01
124
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OLKUSZ
BMIG334
2014-11-01
125
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OLSZYNA
BMIG336
2014-11-01
126
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OPATÓW
BMIG338
2014-11-01
127
BURMISTRZ GMINY OSIECZNA
BMIG343
2014-11-01
128
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OSIEK
BMIG344
2014-11-01
129
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OSTRORÓG
BMIG345
2014-11-01
130
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OSTRZESZÓW
BMIG347
2014-11-01
131
BURMISTRZ OŚNA LUBUSKIEGO
BMIG348
2014-11-01
132
BURMISTRZ OZIMKA
BMIG350
2014-11-01
133
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OŻARÓW
BMIG351
2014-11-01
134
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PAJĘCZNO
BMIG354
2014-11-01
135
BURMISTRZ MIASTA PASYM
BMIG358
2014-11-01
136
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PELPLIN
BMIG359
2014-11-01
137
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PIASECZNO
BMIG361
2014-11-01
138
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PIEŃSK
BMIG364
2014-11-01
139
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PILAWA
BMIG365
2014-11-01
140
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PILICA
BMIG366
2014-11-01
141
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PIOTRKÓW KUJAWSKI
BMIG369
2014-11-01
142
BURMISTRZ PIWNICZNEJ-ZDROJU
BMIG371
2014-11-01
143
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PLESZEW
BMIG372
2014-11-01
144
BURMISTRZ MIASTA I GMINY POBIEDZISKA
BMIG373
2014-11-01
145
BURMISTRZ MIASTA I GMINY POŁANIEC
BMIG379
2014-11-01
146
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PRABUTY
BMIG383
2014-11-01
147
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PROCHOWICE
BMIG385
2014-11-01
148
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PROSZOWICE
BMIG386
2014-11-01
149
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PRUSICE
BMIG389
2014-11-01
150
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PRZEDECZ
BMIG391
2014-11-01
151
BURMISTRZ GMINY I MIASTA PRZYSUCHA
BMIG393
2014-11-01
152
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PYZDRY
BMIG396
2014-11-01
153
BURMISTRZ RABKI-ZDROJU
BMIG397
2014-11-01
154
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RADKÓW
BMIG398
2014-11-01
155
BURMISTRZ RADZYMINA
BMIG400
2014-11-01
156
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RADZYŃ CHEŁMIŃSKI
BMIG401
2014-11-01
157
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RAKONIEWICE
BMIG403
2014-11-01
158
BURMISTRZ GMINY I MIASTA RASZKÓW
BMIG404
2014-11-01
159
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA
BMIG412
2014-11-01
160
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RUDNIK NAD SANEM
BMIG413
2014-11-01
161
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RYCHWAŁ
BMIG414
2014-11-01
162
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RYDZYNA
BMIG415
2014-11-01
163
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RYN
BMIG419
2014-11-01
164
BURMISTRZ RZGOWA
BMIG421
2014-11-01
165
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SEROCK
BMIG422
2014-11-01
166
BURMISTRZ SĘDZISZOWA
BMIG423
2014-11-01
167
BURMISTRZ SĘPOPOLA
BMIG425
2014-11-01
168
BURMISTRZ GMINY I MIASTA SIANÓW
BMIG427
2014-11-01
169
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SIEWIERZ
BMIG430
2014-11-01
170
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SKALBMIERZ
BMIG431
2014-11-01
171
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SKARYSZEW
BMIG434
2014-11-01
172
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SKĘPE
BMIG436
2014-11-01
173
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SKOKI
BMIG438
2014-11-01
174
BURMISTRZ SOLCA KUJAWSKIEGO
BMIG446
2014-11-01
175
BURMISTRZ MIASTA I GMINY STASZÓW
BMIG450
2014-11-01
176
BURMISTRZ STAWISZYNA
BMIG452
2014-11-01
177
BURMISTRZ STĄPORKOWA
BMIG453
2014-11-01
178
BURMISTRZ MIASTA I GMINY STEPNICA
BMIG454
2014-11-01
179
BURMISTRZ STRYKOWA
BMIG458
2014-11-01
180
BURMISTRZ MIASTA I GMINY STRZELIN
BMIG462
2014-11-01
181
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SUCHEDNIÓW
BMIG466
2014-11-01
182
BURMISTRZ SUSZA
BMIG474
2014-11-01
183
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SWARZĘDZ
BMIG475
2014-11-01
184
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SYCÓW
BMIG476
2014-11-01
185
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SZADEK
BMIG477
2014-11-01
186
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SZAMOCIN
BMIG478
2014-11-01
187
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY
BMIG479
2014-11-01
188
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SZCZAWNICA
BMIG480
2014-11-01
189
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SZCZEKOCINY
BMIG482
2014-11-01
190
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SZCZYTNA
BMIG485
2014-11-01
191
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SZLICHTYNGOWA
BMIG486
2014-11-01
192
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SZTUM
BMIG488
2014-11-01
193
BURMISTRZ ŚCINAWY
BMIG491
2014-11-01
194
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŚLESIN
BMIG492
2014-11-01
195
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŚWIERZAWA
BMIG500
2014-11-01
196
BURMISTRZ MIASTA I GMINY TOLKMICKO
BMIG505
2014-11-01
197
BURMISTRZ TRZCIELA
BMIG509
2014-11-01
198
BURMISTRZ TRZEMESZNA
BMIG514
2014-11-01
199
BURMISTRZ MIASTA I GMINY TULISZKÓW
BMIG518
2014-11-01
200
BURMISTRZ MIASTA I GMINY TWARDOGÓRA
BMIG520
2014-11-01
201
BURMISTRZ GMINY I MIASTA ULANÓW
BMIG526
2014-11-01
202
BURMISTRZ WARTY
BMIG531
2014-11-01
203
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WĄCHOCK
BMIG533
2014-11-01
204
BURMISTRZ GMINY I MIASTA WĘGLINIEC
BMIG535
2014-11-01
205
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WIĄZÓW
BMIG538
2014-11-01
206
BURMISTRZ WIELICHOWA
BMIG540
2014-11-01
207
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WIELICZKA
BMIG541
2014-11-01
208
BURMISTRZ GMINY I MIASTA WITKOWO
BMIG546
2014-11-01
209
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WITNICA
BMIG547
2014-11-01
210
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WLEŃ
BMIG548
2014-11-01
211
BURMISTRZ GMINY WŁOSZCZOWA
BMIG549
2014-11-01
212
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WOLBROM
BMIG551
2014-11-01
213
BURMISTRZ GMINY WOŁÓW
BMIG554
2014-11-01
214
BURMISTRZ WOŹNIK
BMIG555
2014-11-01
215
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WRONKI
BMIG556
2014-11-01
216
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WRZEŚNIA
BMIG557
2014-11-01
217
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WSCHOWA
BMIG558
2014-11-01
218
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WYSOKA
BMIG560
2014-11-01
219
BURMISTRZ GMINY I MIASTA WYSZOGRÓD
BMIG562
2014-11-01
220
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ZAGÓRZ
BMIG566
2014-11-01
221
BURMISTRZ ZAWICHOSTU
BMIG573
2014-11-01
222
BURMISTRZ ZDUN
BMIG577
2014-11-01
223
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŻARKI
BMIG587
2014-11-01
224
BURMISTRZ ŻELECHOWA
BMIG589
2014-11-01
225
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŻERKÓW
BMIG590
2014-11-01
226
BURMISTRZ GMINY ŻUKOWO
BMIG593
2014-11-01
227
BURMISTRZ GMINY I MIASTA ŻUROMIN
BMIG594
2014-11-01
228
BURMISTRZ GMINY ŻYCHLIN
BMIG595
2014-11-01
229
BURMISTRZ MIASTA BOCHNIA
BUMI001
2014-11-01
230
BURMISTRZ MIASTA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
BUMI002
2014-11-01
231
BURMISTRZ MIASTA AUGUSTOWA
BUMI003
2014-11-01
232
BURMISTRZ MIASTA BARTOSZYCE
BUMI004
2014-11-01
233
BURMISTRZ BIAŁOGARDU
BUMI005
2014-11-01
234
BURMISTRZ MIASTA BIELAWA
BUMI006
2014-11-01
235
BURMISTRZ MIASTA BIELSK PODLASKI
BUMI007
2014-11-01
236
BURMISTRZ MIASTA BIERUNIA
BUMI008
2014-11-01
237
BURMISTRZ MIASTA BIŁGORAJA
BUMI009
2014-11-01
238
BURMISTRZ MIASTA BOGUSZOWA-GORC
BUMI010
2014-11-01
239
BURMISTRZ MIASTA BRANIEWO
BUMI011
2014-11-01
240
BURMISTRZ MIASTA BRAŃSK
BUMI012
2014-11-01
241
BURMISTRZ BRODNICY
BUMI013
2014-11-01
242
BURMISTRZ BRZEGU
BUMI014
2014-11-01
243
BURMISTRZ MIASTA BRZEZINY
BUMI015
2014-11-01
244
BURMISTRZ MIASTA BUKOWNO
BUMI016
2014-11-01
245
BURMISTRZ MIASTA CHEŁMNO
BUMI017
2014-11-01
246
BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY
BUMI018
2014-11-01
247
BURMISTRZ MIASTA CHODZIEŻY
BUMI019
2014-11-01
248
BURMISTRZ GMINY CHOJNA
BUMI020
2014-11-01
249
BURMISTRZ MIASTA CHOJNICE
BUMI021
2014-11-01
250
BURMISTRZ MIASTA CHOJNOWA
BUMI022
2014-11-01
251
BURMISTRZ MIASTA CIECHOCINEK
BUMI023
2014-11-01
252
BURMISTRZ MIASTA CIESZYNA
BUMI024
2014-11-01
253
BURMISTRZ CZARNEJ WODY
BUMI025
2014-11-01
254
BURMISTRZ MIASTA CZARNKÓW
BUMI026
2014-11-01
255
BURMISTRZ CZECHOWIC-DZIEDZIC
BUMI027
2014-11-01
256
BURMISTRZ MIASTA CZELADŹ
BUMI028
2014-11-01
257
BURMISTRZ MIASTA CZŁUCHÓW
BUMI029
2014-11-01
258
BURMISTRZ MIASTA DARŁOWO
BUMI030
2014-11-01
259
BURMISTRZ MIASTA DĘBICA
BUMI031
2014-11-01
260
BURMISTRZ MIASTA DĘBLIN
BUMI032
2014-11-01
261
BURMISTRZ DROHICZYNA
BUMI033
2014-11-01
262
BURMISTRZ MIASTA DUSZNIKI-ZDRÓJ
BUMI034
2014-11-01
263
BURMISTRZ MIASTA DYNÓW
BUMI035
2014-11-01
264
BURMISTRZ MIASTA DZIAŁDOWO
BUMI036
2014-11-01
265
BURMISTRZ DZIERŻONIOWA
BUMI037
2014-11-01
266
BURMISTRZ MIASTA GARWOLIN
BUMI038
2014-11-01
267
BURMISTRZ MIASTA GIŻYCKO
BUMI039
2014-11-01
268
BURMISTRZ MIASTA GŁOWNO
BUMI040
2014-11-01
269
BURMISTRZ MIASTA GOLUB-DOBRZYŃ
BUMI041
2014-11-01
270
BURMISTRZ MIASTA GORLICE
BUMI042
2014-11-01
271
BURMISTRZ MIASTA GOSTYNIN
BUMI043
2014-11-01
272
BURMISTRZ MIASTA GOZDNICA
BUMI044
2014-11-01
273
BURMISTRZ MIASTA GÓROWO IŁAWECKIE
BUMI045
2014-11-01
274
BURMISTRZ MIASTA GRAJEWO
BUMI046
2014-11-01
275
BURMISTRZ MIASTA GRYBÓW
BUMI047
2014-11-01
276
BURMISTRZ MIASTA GUBINA
BUMI048
2014-11-01
277
BURMISTRZ MIASTA HAJNÓWKA
BUMI049
2014-11-01
278
BURMISTRZ MIASTA HRUBIESZOWA
BUMI050
2014-11-01
279
BURMISTRZ BYCZYNY
BMIG055
2014-11-01
280
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
BMIG001
2014-11-01
281
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ALWERNIA
BMIG002
2014-11-01
282
BURMISTRZ ANDRYCHOWA
BMIG003
2014-11-01
283
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ANNOPOL
BMIG004
2014-11-01
284
BURMISTRZ BABIMOSTU
BMIG005
2014-11-01
285
BURMISTRZ GMINY BABORÓW
BMIG006
2014-11-01
286
BURMISTRZ BARCINA
BMIG008
2014-11-01
287
BURMISTRZ BARCZEWA
BMIG009
2014-11-01
288
BURMISTRZ BARLINKA
BMIG011
2014-11-01
289
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BEŁŻYCE
BMIG013
2014-11-01
290
BURMISTRZ BIAŁEJ
BMIG014
2014-11-01
291
BURMISTRZ BIAŁEJ PISKIEJ
BMIG015
2014-11-01
292
BURMISTRZ BIAŁEJ RAWSKIEJ
BMIG016
2014-11-01
293
BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
BMIG018
2014-11-01
294
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BIECZ
BMIG019
2014-11-01
295
BURMISTRZ BIERUTOWA
BMIG020
2014-11-01
296
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BISKUPIEC
BMIG022
2014-11-01
297
BURMISTRZ BISZTYNKA
BMIG023
2014-11-01
298
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BLEDZEW
BMIG025
2014-11-01
299
BURMISTRZ BŁAŻOWEJ
BMIG027
2014-11-01
300
BURMISTRZ GMINY BŁONIE
BMIG028
2014-11-01
301
BURMISTRZ BOBOLIC
BMIG029
2014-11-01
302
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BOBOWA
BMIG030
2014-11-01
303
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BOBROWICE
BMIG031
2014-11-01
304
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BOGDANIEC
BMIG034
2014-11-01
305
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BOGUCHWAŁA
BMIG035
2014-11-01
306
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BOJADŁA
BMIG036
2014-11-01
307
BURMISTRZ BOJANOWA
BMIG037
2014-11-01
308
BURMISTRZ BOLKOWA
BMIG038
2014-11-01
309
BURMISTRZ BORKU WIELKOPOLSKIEGO
BMIG039
2014-11-01
310
BURMISTRZ BORNEGO SULINOWA
BMIG040
2014-11-01
311
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BRODY
BMIG041
2014-11-01
312
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BROK
BMIG042
2014-11-01
313
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BRUSY
BMIG043
2014-11-01
314
BURMISTRZ GMINY BRWINÓW
BMIG044
2014-11-01
315
BURMISTRZ BRZEGU DOLNEGO
BMIG045
2014-11-01
316
BURMISTRZ BRZESKA
BMIG046
2014-11-01
317
BURMISTRZ BRZESZCZ
BMIG047
2014-11-01
318
BURMISTRZ BRZEŚCIA KUJAWSKIEGO
BMIG048
2014-11-01
319
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BRZEŹNICA
BMIG049
2014-11-01
320
BURMISTRZ BRZOSTKU
BMIG050
2014-11-01
321
BURMISTRZ BRZOZOWA
BMIG051
2014-11-01
322
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BYCHAWA
BMIG054
2014-11-01
323
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BYTOM ODRZAŃSKI
BMIG057
2014-11-01
324
BURMISTRZ BYTOWA
BMIG058
2014-11-01
325
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CEDYNIA
BMIG059
2014-11-01
326
BURMISTRZ CHEŁMKA
BMIG060
2014-11-01
327
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CHOCIWEL
BMIG064
2014-11-01
328
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CHOROSZCZ
BMIG066
2014-11-01
329
BURMISTRZ CHOSZCZNA
BMIG068
2014-11-01
330
BURMISTRZ MIASTA CHRZANOWA
BMIG069
2014-11-01
331
BURMISTRZ CIECHANOWCA
BMIG070
2014-11-01
332
BURMISTRZ GMINY CIĘŻKOWICE
BMIG072
2014-11-01
333
BURMISTRZ CYBINKI
BMIG073
2014-11-01
334
BURMISTRZ CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ
BMIG075
2014-11-01
335
BURMISTRZ CZCHOWA
BMIG077
2014-11-01
336
BURMISTRZ GMINY CZEMPIŃ
BMIG078
2014-11-01
337
BURMISTRZ CZERSKA
BMIG080
2014-11-01
338
BURMISTRZ CZYŻEWA
BMIG596
2014-11-01
339
BURMISTRZ DĄBROWY BIAŁOSTOCKIEJ
BMIG087
2014-11-01
340
BURMISTRZ DĄBROWY TARNOWSKIEJ
BMIG088
2014-11-01
341
BURMISTRZ DEBRZNA
BMIG089
2014-11-01
342
BURMISTRZ DĘBNA
BMIG090
2014-11-01
343
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DOBIEGNIEW
BMIG092
2014-11-01
344
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DOBRA (POW. ŁOBESKI)
BMIG093
2014-11-01
345
BURMISTRZ DOBREJ (POW. TURECKI)
BMIG094
2014-11-01
346
BURMISTRZ DOBREGO MIASTA
BMIG095
2014-11-01
347
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DOBRZANY
BMIG098
2014-11-01
348
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DRAWNO
BMIG101
2014-11-01
349
BURMISTRZ DRAWSKA POMORSKIEGO
BMIG102
2014-11-01
350
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DREZDENKO
BMIG103
2014-11-01
351
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DROHICZYN
BMIG105
2014-11-01
352
BURMISTRZ DUKLI
BMIG107
2014-11-01
353
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DZIERZGOŃ
BMIG110
2014-11-01
354
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DZIWNÓW
BMIG111
2014-11-01
355
BURMISTRZ FRAMPOLA
BMIG112
2014-11-01
356
BURMISTRZ MIASTA I GMINY FROMBORK
BMIG113
2014-11-01
357
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GLINOJECK
BMIG115
2014-11-01
358
BURMISTRZ GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO
BMIG116
2014-11-01
359
BURMISTRZ GŁOGÓWKA
BMIG117
2014-11-01
360
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GŁUBCZYCE
BMIG118
2014-11-01
361
BURMISTRZ GŁUCHOŁAZ
BMIG119
2014-11-01
362
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GŁUSZYCA
BMIG120
2014-11-01
363
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GNIEWKOWO
BMIG122
2014-11-01
364
BURMISTRZ GOGOLINA
BMIG123
2014-11-01
365
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GOLCZEWO
BMIG124
2014-11-01
366
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GOLINA
BMIG126
2014-11-01
367
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GOŁDAP
BMIG128
2014-11-01
368
BURMISTRZ GONIĄDZA
BMIG129
2014-11-01
369
BURMISTRZ GORZOWA ŚLĄSKIEGO
BMIG130
2014-11-01
370
BURMISTRZ GOSTYNIA
BMIG131
2014-11-01
371
BURMISTRZ GMINY GOŚCINO
BMIG597
2014-11-01
372
BURMISTRZ GRODKOWA
BMIG136
2014-11-01
373
BURMISTRZ GRODZISKA MAZOWIECKIEGO
BMIG137
2014-11-01
374
BURMISTRZ GRODZISKA WIELKOPOLSKIEGO
BMIG138
2014-11-01
375
BURMISTRZ GRYFIC
BMIG140
2014-11-01
376
BURMISTRZ MIASTA I GMINY HALINÓW
BMIG143
2014-11-01
377
BURMISTRZ IŁOWEJ
BMIG144
2014-11-01
378
BURMISTRZ MIASTA I GMINY IŁŻA
BMIG145
2014-11-01
2015-07-30
379
BURMISTRZ GMINY IWONICZ-ZDRÓJ
BMIG147
2014-11-01
380
BURMISTRZ GMINY I MIASTA JANIKOWO
BMIG150
2014-11-01
381
BURMISTRZ JANOWCA WIELKOPOLSKIEGO
BMIG151
2014-11-01
382
BURMISTRZ MIASTA I GMINY JANÓW LUBELSKI
BMIG152
2014-11-01
383
BURMISTRZ JAROCINA
BMIG153
2014-11-01
384
BURMISTRZ MIASTA I GMINY JASIEŃ
BMIG154
2014-11-01
385
BURMISTRZ JAWORZYNY ŚLĄSKIEJ
BMIG156
2014-11-01
386
BURMISTRZ GMINY JEDLICZE
BMIG157
2014-11-01
387
BURMISTRZ JEDWABNEGO
BMIG158
2014-11-01
388
BURMISTRZ MIASTA I GMINY JEZIORANY
BMIG160
2014-11-01
389
BURMISTRZ JÓZEFOWA
BMIG162
2014-11-01
390
BURMISTRZ KALISZA POMORSKIEGO
BMIG164
2014-11-01
391
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
BMIG165
2014-11-01
392
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KAŁUSZYN
BMIG166
2014-11-01
393
BURMISTRZ KAMIENIA KRAJEŃSKIEGO
BMIG167
2014-11-01
394
BURMISTRZ KAMIENIA POMORSKIEGO
BMIG168
2014-11-01
395
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KAMIEŃSK
BMIG169
2014-11-01
396
BURMISTRZ KARCZEWA
BMIG171
2014-11-01
397
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KARGOWA
BMIG172
2014-11-01
398
BURMISTRZ KARTUZ
BMIG174
2014-11-01
399
BURMISTRZ KAZIMIERZA DOLNEGO
BMIG175
2014-11-01
400
BURMISTRZ KCYNI
BMIG178
2014-11-01
401
BURMISTRZ KĘPIC
BMIG179
2014-11-01
402
BURMISTRZ GMINY KĘTY
BMIG181
2014-11-01
403
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KIETRZ
BMIG182
2014-11-01
404
BURMISTRZ KISIELIC
BMIG183
2014-11-01
405
BURMISTRZ KLESZCZEL
BMIG185
2014-11-01
406
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KLUCZBORK
BMIG186
2014-11-01
407
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KŁECKO
BMIG187
2014-11-01
408
BURMISTRZ KŁOBUCKA
BMIG188
2014-11-01
409
BURMISTRZ KNYSZYNA
BMIG190
2014-11-01
410
BURMISTRZ KOBYLINA
BMIG191
2014-11-01
411
BURMISTRZ MIASTA KOCK
BMIG192
2014-11-01
412
BURMISTRZ KOLBUSZOWEJ
BMIG193
2014-11-01
413
BURMISTRZ KOLUSZEK
BMIG195
2014-11-01
414
BURMISTRZ KORFANTOWA
BMIG200
2014-11-01
415
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KORONOWO
BMIG201
2014-11-01
416
BURMISTRZ KORSZ
BMIG202
2014-11-01
417
BURMISTRZ GMINY KOSTRZYN
BMIG204
2014-11-01
418
BURMISTRZ MIASTA KOWALEWO POMORSKIE
BMIG205
2014-11-01
419
BURMISTRZ GMINY KOZIENICE
BMIG207
2014-11-01
420
BURMISTRZ KOŻUCHOWA
BMIG209
2014-11-01
421
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KÓRNIK
BMIG210
2014-11-01
422
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KRAJENKA
BMIG211
2014-11-01
423
BURMISTRZ KRASNOBRODU
BMIG214
2014-11-01
424
BURMISTRZ KROBI
BMIG215
2014-11-01
425
BURMISTRZ KROSNA ODRZAŃSKIEGO
BMIG216
2014-11-01
426
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KROŚNIEWICE
BMIG217
2014-11-01
427
BURMISTRZ KROTOSZYNA
BMIG218
2014-11-01
428
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KRUSZWICA
BMIG219
2014-11-01
429
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KRYNICA MORSKA
BMIG220
2014-11-01
430
BURMISTRZ KRYNICY-ZDROJU
BMIG221
2014-11-01
431
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KRYNKI
BMIG222
2014-11-01
432
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KRZANOWICE
BMIG223
2014-11-01
433
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KRZEPICE
BMIG224
2014-11-01
434
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KRZESZOWICE
BMIG225
2014-11-01
435
BURMISTRZ KRZYŻA WIELKOPOLSKIEGO
BMIG227
2014-11-01
436
BURMISTRZ MIASTA KUŹNIA RACIBORSKA
BMIG229
2014-11-01
437
BURMISTRZ LEŚNEJ
BMIG232
2014-11-01
438
BURMISTRZ LEŚNICY
BMIG233
2014-11-01
439
BURMISTRZ LEWINA BRZESKIEGO
BMIG234
2014-11-01
440
BURMISTRZ LIBIĄŻA
BMIG235
2014-11-01
441
BURMISTRZ LIPIAN
BMIG237
2014-11-01
442
BURMISTRZ LIPSKA
BMIG238
2014-11-01
443
BURMISTRZ MIASTA I GMINY LUBAWKA
BMIG240
2014-11-01
444
BURMISTRZ MIASTA I GMINY LUBIEŃ KUJAWSKI
BMIG241
2014-11-01
445
BURMISTRZ MIASTA LUBLIŃCA
BMIG242
2014-11-01
446
BURMISTRZ MIASTA I GMINY LUBNIEWICE
BMIG243
2014-11-01
447
BURMISTRZ MIASTA I GMINY LUBSKO
BMIG246
2014-11-01
448
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŁABISZYN
BMIG249
2014-11-01
449
BURMISTRZ ŁAP
BMIG250
2014-11-01
450
BURMISTRZ ŁASKU
BMIG252
2014-11-01
451
BURMISTRZ ŁAZ
BMIG253
2014-11-01
452
BURMISTRZ ŁĘCZNEJ
BMIG254
2014-11-01
453
BURMISTRZ ŁOBZA
BMIG255
2014-11-01
454
BURMISTRZ ŁOBŻENICY
BMIG256
2014-11-01
455
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MAKÓW PODHALAŃSKI
BMIG260
2014-11-01
456
BURMISTRZ MAŁOMIC
BMIG262
2014-11-01
457
BURMISTRZ GMINY MASZEWO
BMIG264
2014-11-01
458
BURMISTRZ MIASTKA
BMIG265
2014-11-01
459
BURMISTRZ MICHAŁOWA
BMIG266
2014-11-01
460
BURMISTRZ MIEJSKIEJ GÓRKI
BMIG268
2014-11-01
461
BURMISTRZ MIEROSZOWA
BMIG269
2014-11-01
462
BURMISTRZ MIESZKOWIC
BMIG270
2014-11-01
463
BURMISTRZ MIĘDZYRZECZA
BMIG274
2014-11-01
464
BURMISTRZ GMINY MILICZ
BMIG277
2014-11-01
465
BURMISTRZ MIŁAKOWA
BMIG278
2014-11-01
466
BURMISTRZ GMINY MIŁOSŁAW
BMIG280
2014-11-01
467
BURMISTRZ MOGILNA
BMIG286
2014-11-01
468
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MOŃKI
BMIG287
2014-11-01
469
BURMISTRZ MORĄGA
BMIG288
2014-11-01
470
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MORYŃ
BMIG290
2014-11-01
471
BURMISTRZ GMINY MOSINA
BMIG291
2014-11-01
472
BURMISTRZ MSZCZONOWA
BMIG294
2014-11-01
473
BURMISTRZ MYSZYŃCA
BMIG297
2014-11-01
474
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NAŁĘCZÓW
BMIG301
2014-11-01
475
BURMISTRZ NASIELSKA
BMIG303
2014-11-01
476
BURMISTRZ NIDZICY
BMIG305
2014-11-01
477
BURMISTRZ NIEMODLINA
BMIG307
2014-11-01
478
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NOWE
BMIG312
2014-11-01
479
BURMISTRZ GMINY I MIASTA W NOWYM BRZESKU
BMIG599
2014-11-01
480
BURMISTRZ GMINY I MIASTA NOWE MIASTECZKO
BMIG313
2014-11-01
481
BURMISTRZ NOWEGO WARPNA
BMIG316
2014-11-01
482
BURMISTRZ NOWOGARDU
BMIG317
2014-11-01
483
BURMISTRZ GMINY I MIASTA NOWOGRODZIEC
BMIG318
2014-11-01
484
BURMISTRZ NOWOGRODU
BMIG319
2014-11-01
485
BURMISTRZ NOWOGRODU BOBRZAŃSKIEGO
BMIG320
2014-11-01
486
BURMISTRZ NOWEGO DWORU GDAŃSKIEGO
BMIG321
2014-11-01
487
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NOWY STAW
BMIG322
2014-11-01
488
BURMISTRZ NOWEGO TOMYŚLA
BMIG323
2014-11-01
489
BURMISTRZ NOWEGO WIŚNICZA
BMIG324
2014-11-01
490
BURMISTRZ NYSY
BMIG325
2014-11-01
491
BURMISTRZ OBORNIK
BMIG326
2014-11-01
492
BURMISTRZ OBORNIK ŚLĄSKICH
BMIG327
2014-11-01
493
BURMISTRZ OKONKA
BMIG330
2014-11-01
494
BURMISTRZ OLECKA
BMIG331
2014-11-01
495
BURMISTRZ OLESNA
BMIG333
2014-11-01
496
BURMISTRZ OLSZTYNKA
BMIG335
2014-11-01
497
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OPALENICA
BMIG337
2014-11-01
498
BURMISTRZ OPOCZNA
BMIG339
2014-11-01
499
BURMISTRZ OPOLA LUBELSKIEGO
BMIG340
2014-11-01
500
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ORNETA
BMIG341
2014-11-01
501
BURMISTRZ GMINY ORZYSZ
BMIG342
2014-11-01
502
BURMISTRZ OSTROWA LUBELSKIEGO
BMIG346
2014-11-01
503
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OTMUCHÓW
BMIG349
2014-11-01
504
BURMISTRZ OŻAROWA MAZOWIECKIEGO
BMIG352
2014-11-01
505
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PACZKÓW
BMIG353
2014-11-01
506
BURMISTRZ PAKOŚCI
BMIG355
2014-11-01
507
BURMISTRZ PARCZEWA
BMIG356
2014-11-01
508
BURMISTRZ PASŁĘKA
BMIG357
2014-11-01
509
BURMISTRZ PEŁCZYC
BMIG360
2014-11-01
510
BURMISTRZ PIASK
BMIG362
2014-11-01
511
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PIENIĘŻNO
BMIG363
2014-11-01
512
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PILZNO
BMIG367
2014-11-01
513
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PIŃCZÓW
BMIG368
2014-11-01
514
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PISZ
BMIG370
2014-11-01
515
BURMISTRZ PODDĘBIC
BMIG374
2014-11-01
516
BURMISTRZ POGORZELI
BMIG375
2014-11-01
517
BURMISTRZ POLANOWA
BMIG376
2014-11-01
518
BURMISTRZ POLIC
BMIG377
2014-11-01
519
BURMISTRZ POLKOWIC
BMIG378
2014-11-01
520
BURMISTRZ POŁCZYNA-ZDROJU
BMIG380
2014-11-01
521
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PONIATOWA
BMIG381
2014-11-01
522
BURMISTRZ PONIECA
BMIG382
2014-11-01
523
BURMISTRZ PRASZKI
BMIG384
2014-11-01
524
BURMISTRZ PRÓSZKOWA
BMIG387
2014-11-01
525
BURMISTRZ PRUCHNIKA
BMIG598
2014-11-01
526
BURMISTRZ PRUDNIKA
BMIG388
2014-11-01
527
BURMISTRZ MIASTA PRZEDBORZA
BMIG390
2014-11-01
528
BURMISTRZ PRZEMKOWA
BMIG392
2014-11-01
529
BURMISTRZ PSZCZYNY
BMIG394
2014-11-01
530
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PUŁTUSK
BMIG395
2014-11-01
531
BURMISTRZ RADOMYŚLA WIELKIEGO
BMIG399
2014-11-01
532
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RAJGRÓD
BMIG402
2014-11-01
533
BURMISTRZ GMINY RAWICZ
BMIG405
2014-11-01
534
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RECZ
BMIG406
2014-11-01
535
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RESKO
BMIG407
2014-11-01
536
BURMISTRZ RESZLA
BMIG408
2014-11-01
537
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ROGOŹNO
BMIG409
2014-11-01
538
BURMISTRZ ROPCZYC
BMIG410
2014-11-01
539
BURMISTRZ GMINY RÓŻAN
BMIG411
2014-11-01
540
BURMISTRZ RYGLIC
BMIG416
2014-11-01
541
BURMISTRZ RYK
BMIG417
2014-11-01
542
BURMISTRZ GMINY RYMANÓW
BMIG418
2014-11-01
543
BURMISTRZ RZEPINA
BMIG420
2014-11-01
544
BURMISTRZ SĘDZISZOWA MAŁOPOLSKIEGO
BMIG424
2014-11-01
545
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
BMIG426
2014-11-01
546
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SIENIAWA
BMIG428
2014-11-01
547
BURMISTRZ GMINY SIERAKÓW
BMIG429
2014-11-01
548
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SKAŁA
BMIG432
2014-11-01
549
BURMISTRZ SKARSZEW
BMIG433
2014-11-01
550
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SKAWINA
BMIG435
2014-11-01
551
BURMISTRZ MIASTA SKOCZOWA
BMIG437
2014-11-01
552
BURMISTRZ SKWIERZYNY
BMIG439
2014-11-01
553
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SŁAWA
BMIG440
2014-11-01
554
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SŁOMNIKI
BMIG441
2014-11-01
555
BURMISTRZ SŁUBIC
BMIG442
2014-11-01
556
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SOBÓTKA
BMIG443
2014-11-01
557
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
BMIG444
2014-11-01
558
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SOKÓŁKA
BMIG445
2014-11-01
559
BURMISTRZ MIASTA SOMPOLNO
BMIG447
2014-11-01
560
BURMISTRZ SOŚNICOWIC
BMIG448
2014-11-01
561
BURMISTRZ STAREGO SĄCZA
BMIG449
2014-11-01
562
BURMISTRZ MIASTA I GMINY STAWISK
BMIG451
2014-11-01
563
BURMISTRZ GMINY STĘSZEW
BMIG455
2014-11-01
564
BURMISTRZ MIASTA I GMINY STRONIE ŚLĄSKIE
BMIG456
2014-11-01
565
BURMISTRZ STRUMIENIA
BMIG457
2014-11-01
566
BURMISTRZ STRZEGOMIA
BMIG459
2014-11-01
567
BURMISTRZ STRZELEC KRAJEŃSKICH
BMIG460
2014-11-01
568
BURMISTRZ STRZELEC OPOLSKICH
BMIG461
2014-11-01
569
BURMISTRZ STRZELNA
BMIG463
2014-11-01
570
BURMISTRZ STRZYŻOWA
BMIG464
2014-11-01
571
BURMISTRZ SUCHANIA
BMIG465
2014-11-01
572
BURMISTRZ SUCHOWOLI
BMIG467
2014-11-01
573
BURMISTRZ SULECHOWA
BMIG468
2014-11-01
574
BURMISTRZ SULEJOWA
BMIG469
2014-11-01
575
BURMISTRZ SULĘCINA
BMIG470
2014-11-01
576
BURMISTRZ GMINY SUŁKOWICE
BMIG471
2014-11-01
577
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SUPRAŚL
BMIG472
2014-11-01
578
BURMISTRZ SURAŻA
BMIG473
2014-11-01
579
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SZCZEBRZESZYN
BMIG481
2014-11-01
580
BURMISTRZ SZCZUCINA
BMIG483
2014-11-01
581
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SZCZUCZYN
BMIG484
2014-11-01
582
BURMISTRZ SZPROTAWY
BMIG487
2014-11-01
583
BURMISTRZ SZUBINA
BMIG489
2014-11-01
584
BURMISTRZ GMINY SZYDŁOWIEC
BMIG490
2014-11-01
585
BURMISTRZ ŚMIGLA
BMIG493
2014-11-01
586
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŚREM
BMIG494
2014-11-01
587
BURMISTRZ ŚRODY ŚLĄSKIEJ
BMIG495
2014-11-01
588
BURMISTRZ MIASTA ŚRODA WIELKOPOLSKA
BMIG496
2014-11-01
589
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŚWIĄTNIKI GÓRNE
BMIG497
2014-11-01
590
BURMISTRZ GMINY ŚWIEBODZIN
BMIG498
2014-11-01
591
BURMISTRZ ŚWIECIA
BMIG499
2014-11-01
592
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŚWIĘTA KATARZYNA
BMIG501
2014-11-01
593
BURMISTRZ TARCZYNA
BMIG502
2014-11-01
594
BURMISTRZ TARNOGRODU
BMIG503
2014-11-01
595
BURMISTRZ MIASTA I GMINY TŁUSZCZ
BMIG504
2014-11-01
596
BURMISTRZ MIASTA I GMINY TORZYM
BMIG506
2014-11-01
597
BURMISTRZ TOSZKA
BMIG507
2014-11-01
598
BURMISTRZ TRZCIANKI
BMIG508
2014-11-01
599
BURMISTRZ GMINY TRZCIŃSKO-ZDRÓJ
BMIG510
2014-11-01
600
BURMISTRZ TRZEBIATOWA
BMIG511
2014-11-01
601
BURMISTRZ MIASTA I GMINY TRZEBINIA
BMIG512
2014-11-01
602
BURMISTRZ GMINY TRZEBNICA
BMIG513
2014-11-01
603
BURMISTRZ TUCHOLI
BMIG515
2014-11-01
604
BURMISTRZ TUCHOWA
BMIG516
2014-11-01
605
BURMISTRZ TUCZNA
BMIG517
2014-11-01
606
BURMISTRZ MIASTA I GMINY TUSZYN
BMIG519
2014-11-01
607
BURMISTRZ TYCZYNA
BMIG521
2014-11-01
608
BURMISTRZ MIASTA I GMINY TYKOCIN
BMIG522
2014-11-01
609
BURMISTRZ TYSZOWIEC
BMIG523
2014-11-01
610
BURMISTRZ UJAZDU
BMIG524
2014-11-01
611
BURMISTRZ UJŚCIA
BMIG525
2014-11-01
612
BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW
BMIG527
2014-11-01
613
BURMISTRZ USTRZYK DOLNYCH
BMIG528
2014-11-01
614
BURMISTRZ WADOWIC
BMIG529
2014-11-01
615
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WARKA
BMIG530
2014-11-01
616
BURMISTRZ WASILKOWA
BMIG532
2014-11-01
617
BURMISTRZ WĄSOSZA
BMIG534
2014-11-01
618
BURMISTRZ WĘGORZEWO
BMIG536
2014-11-01
619
BURMISTRZ WĘGORZYNA
BMIG537
2014-11-01
620
BURMISTRZ WIELENIA
BMIG539
2014-11-01
621
BURMISTRZ WIELUNIA
BMIG542
2014-11-01
622
BURMISTRZ WIERUSZOWA
BMIG543
2014-11-01
623
BURMISTRZ GMINY WIĘCBORK
BMIG544
2014-11-01
624
BURMISTRZ WILAMOWIC
BMIG545
2014-11-01
625
BURMISTRZ WOJNICZA
BMIG550
2014-11-01
626
BURMISTRZ WOLBORZA
BMIG600
2014-11-01
627
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WOŁCZYN
BMIG552
2014-11-01
628
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WOŁOMIN
BMIG553
2014-11-01
629
BURMISTRZ WYRZYSKA
BMIG559
2014-11-01
630
BURMISTRZ WYSZKOWA
BMIG561
2014-11-01
631
BURMISTRZ WYŚMIERZYC
BMIG563
2014-11-01
632
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ZABŁUDÓW
BMIG564
2014-11-01
633
BURMISTRZ GMINY ZAGÓRÓW
BMIG565
2014-11-01
634
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ZAKLICZYN
BMIG567
2014-11-01
635
BURMISTRZ ZAKLIKOWA
BMIG568
2014-11-01
636
BURMISTRZ ZAKROCZYMIA
BMIG569
2014-11-01
637
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ZALEWO
BMIG570
2014-11-01
638
BURMISTRZ ZATORA
BMIG571
2014-11-01
639
BURMISTRZ ZAWADZKIEGO
BMIG572
2014-11-01
640
BURMISTRZ ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH
BMIG574
2014-11-01
641
BURMISTRZ ZBĄSZYNKA
BMIG575
2014-11-01
642
BURMISTRZ ZBĄSZYNIA
BMIG576
2014-11-01
643
BURMISTRZ ZDZIESZOWIC
BMIG578
2014-11-01
644
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ZELÓW
BMIG579
2014-11-01
645
BURMISTRZ ZIĘBIC
BMIG580
2014-11-01
646
BURMISTRZ ZŁOCIEŃCA
BMIG581
2014-11-01
647
BURMISTRZ MIASTA ZŁOCZEWA
BMIG582
2014-11-01
648
BURMISTRZ ZŁOTEGO STOKU
BMIG583
2014-11-01
649
BURMISTRZ ZWIERZYŃCA
BMIG584
2014-11-01
650
BURMISTRZ ZWOLENIA
BMIG585
2014-11-01
651
BURMISTRZ ŻABNA
BMIG586
2014-11-01
652
BURMISTRZ MIASTA ŻARÓW
BMIG588
2014-11-01
653
BURMISTRZ GMINY ŻMIGRÓD
BMIG591
2014-11-01
654
BURMISTRZ ŻNINA
BMIG592
2014-11-01
655
BURMISTRZ MIASTA IŁAWA
BUMI051
2014-11-01
656
BURMISTRZ IŁŻY
BUMI052
2014-11-01
657
BURMISTRZ MIASTA IMIELIN
BUMI053
2014-11-01
658
BURMISTRZ MIASTA JAROSŁAWIA
BUMI054
2014-11-01
659
BURMISTRZ MIASTA JASŁA
BUMI055
2014-11-01
660
BURMISTRZ JASTARNI
BUMI056
2014-11-01
661
BURMISTRZ MIASTA JAWORA
BUMI057
2014-11-01
662
BURMISTRZ MIASTA JEDLINA-ZDRÓJ
BUMI058
2014-11-01
663
BURMISTRZ MIASTA JORDANOWA
BUMI059
2014-11-01
664
BURMISTRZ MIASTA JÓZEFOWA
BUMI060
2014-11-01
665
BURMISTRZ MIASTA KALETY
BUMI061
2014-11-01
666
BURMISTRZ MIASTA KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
BUMI062
2014-11-01
667
BURMISTRZ MIASTA KAMIENNA GÓRA
BUMI063
2014-11-01
668
BURMISTRZ MIASTA KARPACZ
BUMI064
2014-11-01
669
BURMISTRZ MIASTA KĘTRZYN
BUMI065
2014-11-01
670
BURMISTRZ MIASTA KŁODZKO
BUMI066
2014-11-01
671
BURMISTRZ MIASTA KNYSZYN
BUMI067
2014-11-01
672
BURMISTRZ MIASTA KOBYŁKA
BUMI068
2014-11-01
673
BURMISTRZ MIASTA KOLNO
BUMI069
2014-11-01
674
BURMISTRZ MIASTA KOŁO
BUMI070
2014-11-01
675
BURMISTRZ MIASTA KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
BUMI071
2014-11-01
676
BURMISTRZ MIASTA KOSTRZYN NAD ODRĄ
BUMI072
2014-11-01
677
BURMISTRZ MIASTA KOŚCIAN
BUMI073
2014-11-01
678
BURMISTRZ MIASTA KOŚCIERZYNA
BUMI074
2014-11-01
679
BURMISTRZ MIASTA KOWAL
BUMI075
2014-11-01
680
BURMISTRZ MIASTA KOWARY
BUMI076
2014-11-01
681
BURMISTRZ MIASTA KRASNYSTAW
BUMI077
2014-11-01
682
BURMISTRZ MIASTA KRAŚNIK
BUMI078
2014-11-01
683
BURMISTRZ MIASTA KRYNICA MORSKA
BUMI079
2014-11-01
684
BURMISTRZ KSIĄŻA WLKP.
BUMI080
2014-11-01
685
BURMISTRZ MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ
BUMI081
2014-11-01
686
BURMISTRZ MIASTA KWIDZYNA
BUMI082
2014-11-01
687
BURMISTRZ LEŻAJSKA
BUMI083
2014-11-01
688
BURMISTRZ MIASTA LĘBORKA
BUMI084
2014-11-01
689
BURMISTRZ MIASTA LĘDZINY
BUMI085
2014-11-01
690
BURMISTRZ MIASTA LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO
BUMI086
2014-11-01
691
BURMISTRZ MIASTA LIMANOWA
BUMI087
2014-11-01
692
BURMISTRZ MIASTA LIPNA
BUMI088
2014-11-01
693
BURMISTRZ MIASTA LIPSK
BUMI089
2014-11-01
694
BURMISTRZ MIASTA LUBACZÓW
BUMI090
2014-11-01
695
BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ
BUMI091
2014-11-01
696
BURMISTRZ MIASTA LUBARTÓW
BUMI092
2014-11-01
697
BURMISTRZ MIASTA LUBAWA
BUMI093
2014-11-01
698
BURMISTRZ MIASTA LUBOŃ
BUMI094
2014-11-01
699
BURMISTRZ MIASTA ŁAŃCUTA
BUMI095
2014-11-01
700
BURMISTRZ MIASTA ŁASKARZEW
BUMI096
2014-11-01
701
BURMISTRZ MIASTA ŁAZISKA GÓRNE
BUMI097
2014-11-01
702
BURMISTRZ MIASTA ŁEBY
BUMI098
2014-11-01
703
BURMISTRZ MIASTA ŁĘCZYCA
BUMI099
2014-11-01
704
BURMISTRZ MIASTA ŁĘKNICA
BUMI100
2014-11-01
705
BURMISTRZ MIASTA ŁOWICZA
BUMI101
2014-11-01
706
BURMISTRZ MIASTA ŁUKÓW
BUMI102
2014-11-01
707
BURMISTRZ MIASTA MAKÓW MAZOWIECKI
BUMI103
2014-11-01
708
BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
BUMI104
2014-11-01
709
BURMISTRZ MIASTA MARKI
BUMI105
2014-11-01
710
BURMISTRZ MIASTA MASZEWO
BUMI106
2014-11-01
711
BURMISTRZ MIASTA MIASTECZKO ŚLĄSKIE
BUMI107
2014-11-01
712
BURMISTRZ MIASTA MIĘDZYRZEC PODLASKI
BUMI108
2014-11-01
713
BURMISTRZ MIASTA MIĘDZYZDROJE
BUMI109
2014-11-01
714
BURMISTRZ MIKOŁOWA
BUMI110
2014-11-01
715
BURMISTRZ MIASTA MILANÓWKA
BUMI111
2014-11-01
716
BURMISTRZ MIASTA MIŃSK MAZOWIECKI
BUMI112
2014-11-01
717
BURMISTRZ MIASTA MŁAWA
BUMI113
2014-11-01
718
BURMISTRZ MIASTA MRĄGOWA
BUMI114
2014-11-01
719
BURMISTRZ MIASTA MSZANA DOLNA
BUMI115
2014-11-01
720
BURMISTRZ MIASTA MYSZKOWA
BUMI116
2014-11-01
721
BURMISTRZ MIASTA NAŁĘCZÓW
BUMI117
2014-11-01
722
BURMISTRZ NAMYSŁOWA
BUMI118
2014-11-01
723
BURMISTRZ MIASTA NIESZAWA
BUMI119
2014-11-01
724
BURMISTRZ MIASTA NOWA RUDA
BUMI120
2014-11-01
725
BURMISTRZ NOWEGO MIASTA LUBAWSKIEGO
BUMI121
2014-11-01
726
BURMISTRZ MIASTA NOWY DWÓR MAZOWIECKI
BUMI122
2014-11-01
727
BURMISTRZ MIASTA NOWY TARG
BUMI123
2014-11-01
728
BURMISTRZ MIASTA OBRZYCKO
BUMI124
2014-11-01
729
BURMISTRZ MIASTA OLEŚNICA
BUMI125
2014-11-01
730
BURMISTRZ MIASTA OŁAWA
BUMI126
2014-11-01
731
BURMISTRZ MIASTA ORZESZE
BUMI127
2014-11-01
732
BURMISTRZ MIASTA OSTRÓDA
BUMI128
2014-11-01
733
BURMISTRZ MIASTA OSTRÓW MAZOWIECKA
BUMI129
2014-11-01
734
BURMISTRZ MIASTA OZORKÓW
BUMI130
2014-11-01
735
BURMISTRZ MIASTA PIASTÓW
BUMI131
2014-11-01
736
BURMISTRZ MIASTA PIECHOWICE
BUMI132
2014-11-01
737
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PIESZYCE
BUMI133
2014-11-01
738
BURMISTRZ PIŁAWY GÓRNEJ
BUMI134
2014-11-01
739
BURMISTRZ MIASTA PIONKI
BUMI135
2014-11-01
740
BURMISTRZ MIASTA PŁOŃSK
BUMI136
2014-11-01
741
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PŁOTY
BUMI137
2014-11-01
742
BURMISTRZ GMINY PNIEWY
BUMI138
2014-11-01
743
BURMISTRZ MIASTA PODKOWA LEŚNA
BUMI139
2014-11-01
744
BURMISTRZ MIASTA POLANICA-ZDRÓJ
BUMI140
2014-11-01
745
BURMISTRZ MIASTA PORĘBA
BUMI141
2014-11-01
746
BURMISTRZ PRUSZCZA GDAŃSKIEGO
BUMI142
2014-11-01
747
BURMISTRZ MIASTA PRZASNYSZ
BUMI143
2014-11-01
748
BURMISTRZ MIASTA PRZEWORSKA
BUMI144
2014-11-01
749
BURMISTRZ MIASTA PSZÓW
BUMI145
2014-11-01
750
BURMISTRZ MIASTA PUCK
BUMI146
2014-11-01
751
BURMISTRZ MIASTA PUŁTUSK
BUMI147
2014-11-01
752
BURMISTRZ MIASTA PUSZCZYKOWO
BUMI148
2014-11-01
753
BURMISTRZ PYRZYC
BUMI149
2014-11-01
754
BURMISTRZ MIASTA PYSKOWICE
BUMI150
2014-11-01
755
BURMISTRZ MIASTA RACIĄŻ
BUMI151
2014-11-01
756
BURMISTRZ RADLINA
BUMI152
2014-11-01
757
BURMISTRZ MIASTA RADYMNO
BUMI153
2014-11-01
758
BURMISTRZ MIASTA RADZIEJÓW
BUMI154
2014-11-01
759
BURMISTRZ MIASTA RADZIONKÓW
BUMI155
2014-11-01
760
BURMISTRZ MIASTA RADZYŃ PODLASKI
BUMI156
2014-11-01
761
BURMISTRZ MIASTA RAJGRÓD
BUMI157
2014-11-01
762
BURMISTRZ MIASTA RAWA MAZOWIECKA
BUMI158
2014-11-01
763
BURMISTRZ MIASTA REDA
BUMI159
2014-11-01
764
BURMISTRZ MIASTA REJOWIEC FABRYCZNY
BUMI160
2014-11-01
765
BURMISTRZ MIASTA RUMIA
BUMI161
2014-11-01
766
BURMISTRZ MIASTA RYDUŁTOWY
BUMI162
2014-11-01
767
BURMISTRZ MIASTA RYPIN
BUMI163
2014-11-01
768
BURMISTRZ MIASTA SANDOMIERZA
BUMI164
2014-11-01
769
BURMISTRZ MIASTA SANOKA
BUMI165
2014-11-01
770
BURMISTRZ MIASTA SEJNY
BUMI166
2014-11-01
771
BURMISTRZ MIASTA SIEMIATYCZE
BUMI167
2014-11-01
772
BURMISTRZ MIASTA SIERPC
BUMI168
2014-11-01
773
BURMISTRZ MIASTA SKÓRCZ
BUMI169
2014-11-01
774
BURMISTRZ MIASTA SŁAWKOWA
BUMI170
2014-11-01
775
BURMISTRZ MIASTA SŁAWNO
BUMI171
2014-11-01
776
BURMISTRZ MIASTA SŁUPCA
BUMI172
2014-11-01
777
BURMISTRZ MIASTA SOCHACZEW
BUMI173
2014-11-01
778
BURMISTRZ MIASTA SOKOŁÓW PODLASKI
BUMI174
2014-11-01
779
BURMISTRZ MIASTA STOCZEK ŁUKOWSKI
BUMI175
2014-11-01
780
BURMISTRZ MIASTA SUCHA BESKIDZKA
BUMI176
2014-11-01
781
BURMISTRZ MIASTA SULEJÓWEK
BUMI177
2014-11-01
782
BURMISTRZ SULMIERZYC
BUMI178
2014-11-01
783
BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU
BUMI179
2014-11-01
784
BURMISTRZ MIASTA SZCZECINEK
BUMI180
2014-11-01
785
BURMISTRZ MIASTA SZCZYRK
BUMI181
2014-11-01
786
BURMISTRZ MIASTA SZCZYTNO
BUMI182
2014-11-01
787
BURMISTRZ MIASTA SZKLARSKA PORĘBA
BUMI183
2014-11-01
788
BURMISTRZ MIASTA ŚWIDNIK
BUMI184
2014-11-01
789
BURMISTRZ MIASTA ŚWIDWIN
BUMI185
2014-11-01
790
BURMISTRZ MIASTA ŚWIEBODZICE
BUMI186
2014-11-01
791
BURMISTRZ MIASTA ŚWIERADÓW-ZDRÓJ
BUMI187
2014-11-01
792
BURMISTRZ MIASTA TARNOWSKIE GÓRY
BUMI188
2014-11-01
793
BURMISTRZ MIASTA TERESPOL
BUMI189
2014-11-01
794
BURMISTRZ MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI
BUMI190
2014-11-01
795
BURMISTRZ MIASTA TUREK
BUMI191
2014-11-01
796
BURMISTRZ MIASTA USTKA
BUMI192
2014-11-01
797
BURMISTRZ MIASTA USTROŃ
BUMI193
2014-11-01
798
BURMISTRZ MIASTA WADOWICE
BUMI194
2014-11-01
799
BURMISTRZ MIASTA WAŁCZ
BUMI195
2014-11-01
800
BURMISTRZ WARKI
BUMI196
2014-11-01
801
BURMISTRZ WĄBRZEŹNA
BUMI197
2014-11-01
802
BURMISTRZ MIASTA WĄGROWCA
BUMI198
2014-11-01
803
BURMISTRZ MIASTA WĘGROWA
BUMI199
2014-11-01
804
BURMISTRZ MIASTA WISŁA
BUMI200
2014-11-01
805
BURMISTRZ WŁADYSŁAWOWA
BUMI201
2014-11-01
806
BURMISTRZ WŁODAWY
BUMI202
2014-11-01
807
BURMISTRZ MIASTA WOJCIESZÓW
BUMI203
2014-11-01
808
BURMISTRZ MIASTA WOJKOWICE
BUMI204
2014-11-01
809
BURMISTRZ MIASTA WOLIN
BUMI205
2014-11-01
810
BURMISTRZ WOLSZTYNA
BUMI206
2014-11-01
811
BURMISTRZ MIASTA WYSOKIE MAZOWIECKIE
BUMI207
2014-11-01
812
BURMISTRZ MIASTA ZAKOPANE
BUMI208
2014-11-01
813
BURMISTRZ MIASTA ZAMBRÓW
BUMI209
2014-11-01
814
BURMISTRZ MIASTA ZAWIDÓW
BUMI210
2014-11-01
815
BURMISTRZ MIASTA ZĄBKI
BUMI211
2014-11-01
816
BURMISTRZ MIASTA ZGORZELEC
BUMI212
2014-11-01
817
BURMISTRZ MIASTA ZIELONKA
BUMI213
2014-11-01
818
BURMISTRZ MIASTA ZŁOTORYJA
BUMI214
2014-11-01
819
BURMISTRZ MIASTA ZŁOTOWA
BUMI215
2014-11-01
820
BURMISTRZ MIASTA ŻAGAŃ
BUMI216
2014-11-01
821
BURMISTRZ MIASTA ŻARY
BUMI217
2014-11-01
822
BURMISTRZ MIASTA ŻYWIEC
BUMI218
2014-11-01
823
BURMISTRZ HELU
BUMI219
2014-11-01
824
BYDGOSKA IZBA LEKARSKA
ILEK03
2014-11-01
825
CZĘSTOCHOWSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT03
2014-11-01
826
DOLNOŚLĄSKA IZBA LEKARSKA WE WROCŁAWIU
ILEK20
2014-11-01
827
DOLNOŚLĄSKA O.IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH WE WROCŁAWIU
IPIE43
2014-11-01
828
DOLNOŚLĄSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA WE WROCŁAWIU
IAPT04
2014-11-01
829
DOLNOŚLĄSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR101
2014-11-01
830
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W BIAŁYMSTOKU
ARRD101
2014-11-01
2017-08-31
831
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W BYDGOSZCZY
ARRD102
2014-11-01
2017-08-31
832
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W GDYNI
ARRD103
2014-11-01
2017-08-31
833
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
ARRD104
2014-11-01
2017-08-31
834
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W KATOWICACH
ARRD105
2014-11-01
2017-08-31
835
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W KIELCACH
ARRD106
2014-11-01
2017-08-31
836
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W KRAKOWIE
ARRD107
2014-11-01
2017-08-31
837
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W LUBLINIE
ARRD108
2014-11-01
2017-08-31
838
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W ŁODZI
ARRD109
2014-11-01
2017-08-31
839
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W OLSZTYNIE
ARRD110
2014-11-01
2017-08-31
840
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W OPOLU
ARRD111
2014-11-01
2017-08-31
841
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W POZNANIU
ARRD112
2014-11-01
2017-08-31
842
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W RZESZOWIE
ARRD113
2014-11-01
2017-08-31
843
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W SZCZECINIE
ARRD114
2014-11-01
2017-08-31
844
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T W WARSZAWIE
ARRD115
2014-11-01
2017-08-31
845
DYREKTOR AGENCJI RYNKU ROLNEGO O/T WE WROCŁAWIU
ARRD116
2014-11-01
2017-08-31
846
DYREKTOR BIURA EMERYTALNEGO SŁUŻBY WIĘZIENNEJ
WINN0002
2014-11-01
847
DYREKTOR DOLNOŚLĄSKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR01
2014-11-01
848
DYREKTOR IZBY CELNEJ W BIAŁEJ PODLASKIEJ
DIC01
2014-11-01
2017-03-30
849
DYREKTOR IZBY CELNEJ W BIAŁYMSTOKU
DIC02
2014-11-01
2017-03-30
850
DYREKTOR IZBY CELNEJ W GDYNI
DIC03
2014-11-01
2017-03-30
851
DYREKTOR IZBY CELNEJ W KATOWICACH
DIC04
2014-11-01
2017-03-30
852
DYREKTOR IZBY CELNEJ W KIELCACH
DIC05
2014-11-01
2017-03-30
853
DYREKTOR IZBY CELNEJ W KRAKOWIE
DIC06
2014-11-01
2017-03-30
854
DYREKTOR IZBY CELNEJ W ŁODZI
DIC07
2014-11-01
2017-03-30
855
DYREKTOR IZBY CELNEJ W OLSZTYNIE
DIC08
2014-11-01
856
DYREKTOR IZBY CELNEJ W OPOLU
DIC09
2014-11-01
2017-03-30
857
DYREKTOR IZBY CELNEJ W POZNANIU
DIC10
2014-11-01
2017-03-30
858
DYREKTOR IZBY CELNEJ W PRZEMYŚLU
DIC11
2014-11-01
2017-03-30
859
DYREKTOR IZBY CELNEJ W RZEPINIE
DIC12
2014-11-01
2017-03-30
860
DYREKTOR IZBY CELNEJ W SZCZECINIE
DIC13
2014-11-01
2017-03-30
861
DYREKTOR IZBY CELNEJ W TORUNIU
DIC14
2014-11-01
2017-03-30
862
DYREKTOR IZBY CELNEJ W WARSZAWIE
DIC15
2014-11-01
2017-03-30
863
DYREKTOR IZBY CELNEJ WE WROCŁAWIU
DIC16
2014-11-01
2017-03-30
864
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BIAŁYMSTOKU
DIS2001
2014-11-01
865
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BYDGOSZCZY
DIS0401
2014-11-01
866
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W GDAŃSKU
DIS2201
2014-11-01
867
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KATOWICACH
DIS2401
2014-11-01
868
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KIELCACH
DIS2601
2014-11-01
869
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KRAKOWIE
DIS1201
2014-11-01
870
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W LUBLINIE
DIS0601
2014-11-01
871
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W ŁODZI
DIS1001
2014-11-01
872
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W OLSZTYNIE
DIS2801
2014-11-01
873
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W OPOLU
DIS1601
2014-11-01
874
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W POZNANIU
DIS3001
2014-11-01
875
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W RZESZOWIE
DIS1801
2014-11-01
876
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W SZCZECINIE
DIS3201
2014-11-01
877
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W WARSZAWIE
DIS1401
2014-11-01
878
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W ZIELONEJ GÓRZE
DIS0801
2014-11-01
879
DYREKTOR IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ WE WROCŁAWIU
DIS0201
2014-11-01
880
DYREKTOR ODDZIAŁU REGIONALNEGO ARIMR W TORUNIU
ARMR02
2014-11-01
881
DYREKTOR LUBELSKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR03
2014-11-01
882
DYREKTOR LUBUSKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR04
2014-11-01
883
DYREKTOR ŁÓDZKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR05
2014-11-01
884
DYREKTOR MAŁOPOLSKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR06
2014-11-01
885
DYREKTOR MAZOWIECKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR07
2014-11-01
886
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W BIAŁYMSTOKU
DDKA101
2014-11-01
887
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W BYDGOSZCZY
DDKA102
2014-11-01
888
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W GDAŃSKU
DDKA103
2014-11-01
889
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W KATOWICACH
DDKA104
2014-11-01
890
DYREKTOR ODDZIAŁU GENERALNEJ DYREKCJI DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W KIELCACH
DDKA105
2014-11-01
891
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W KRAKOWIE
DDKA106
2014-11-01
892
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W LUBLINIE
DDKA107
2014-11-01
893
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W ŁODZI
DDKA108
2014-11-01
894
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W OLSZTYNIE
DDKA109
2014-11-01
895
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W OPOLU
DDKA110
2014-11-01
896
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W POZNANIU
DDKA111
2014-11-01
897
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W RZESZOWIE
DDKA112
2014-11-01
898
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W SZCZECINIE
DDKA113
2014-11-01
899
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W WARSZAWIE
DDKA114
2014-11-01
900
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W WROCŁAWIU
DDKA115
2014-11-01
901
DYREKTOR O/T DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W ZIELONEJ GÓRZE
DDKA116
2014-11-01
902
DYREKTOR ODDZIAŁU AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO W BYDGOSZCZY
DWAM01
2014-11-01
903
DYREKTOR ODDZIAŁU AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO W GDYNI
DWAM02
2014-11-01
904
DYREKTOR ODDZIAŁU AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO W KRAKOWIE
DWAM03
2014-11-01
905
DYREKTOR ODDZIAŁU AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO W LUBLINIE
DWAM04
2014-11-01
906
DYREKTOR ODDZIAŁU AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO W OLSZTYNIE
DWAM06
2014-11-01
907
DYREKTOR ODDZIAŁU AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO W POZNANIU
DWAM05
2014-11-01
908
DYREKTOR ODDZIAŁU AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO W SZCZECINIE
DWAM07
2014-11-01
909
DYREKTOR ODDZIAŁU REGIONALNEGO AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO W WARSZAWIE
DWAM08
2014-11-01
910
DYREKTOR ODDZIAŁU AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO W ZIELONEJ GÓRZE
DWAM10
2014-11-01
911
DYREKTOR ODDZIAŁU AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO WE WROCŁAWIU
DWAM09
2014-11-01
912
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU GÓRNICZEGO W GLIWICACH
WUG102
2014-11-01
913
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU GÓRNICZEGO W KATOWICACH
WUG101
2014-11-01
914
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU GÓRNICZEGO W KIELCACH
WUG103
2014-11-01
915
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU GÓRNICZEGO W KRAKOWIE
WUG104
2014-11-01
916
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU GÓRNICZEGO W KROŚNIE
WUG105
2014-11-01
917
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU GÓRNICZEGO W LUBLINIE
WUG106
2014-11-01
918
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU GÓRNICZEGO W POZNANIU
WUG107
2014-11-01
919
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU GÓRNICZEGO W RYBNIKU
WUG108
2014-11-01
920
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU GÓRNICZEGO W WARSZAWIE
WUG109
2014-11-01
921
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU GÓRNICZEGO WE WROCŁAWIU
WUG110
2014-11-01
922
DYREKTOR OPOLSKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR08
2014-11-01
923
DYREKTOR PODKARPACKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR09
2014-11-01
924
DYREKTOR PODLASKIEGO ODDZIAŁU REGIONALNEGO ARIMR W ŁOMŻY
ARMR10
2014-11-01
925
DYREKTOR POMORSKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR11
2014-11-01
926
DYREKTOR SPECJALISTYCZNEGO URZĘDU GÓRNICZEGO W KATOWICACH
WUG111
2014-11-01
927
DYREKTOR ŚLĄSKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR12
2014-11-01
928
DYREKTOR ŚWIĘTOKRZYSKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR13
2014-11-01
929
DYREKTOR TRANSPORTOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO OT W WARSZAWIE
WINN0015
2014-11-01
930
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W BIAŁYMSTOKU
DUK2091
2014-11-01
931
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W BYDGOSZCZY
DUK0491
2014-11-01
932
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W GDAŃSKU
DUK2291
2014-11-01
933
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W KATOWICACH
DUK2491
2014-11-01
934
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W KIELCACH
DUK2691
2014-11-01
935
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W KRAKOWIE
DUK1291
2014-11-01
936
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W LUBLINIE
DUK0691
2014-11-01
937
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W ŁODZI
DUK1091
2014-11-01
938
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W OLSZTYNIE
DUK2891
2014-11-01
939
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W OPOLU
DUK1691
2014-11-01
940
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W POZNANIU
DUK3091
2014-11-01
941
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W RZESZOWIE
DUK1891
2014-11-01
942
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W SZCZECINIE
DUK2391
2014-11-01
943
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W WARSZAWIE
DUK1491
2014-11-01
944
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W ZIELONEJ GÓRZE
DUK0891
2014-11-01
945
DYREKTOR URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ WE WROCŁAWIU
DUK0291
2014-11-01
946
DYREKTOR URZĘDU MORSKIEGO W GDYNI
WINN0004
2014-11-01
947
DYREKTOR URZĘDU MORSKIEGO W SŁUPSKU
WINN0006
2014-11-01
948
DYREKTOR URZĘDU MORSKIEGO W SZCZECINIE
WINN0005
2014-11-01
949
DYREKTOR WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR14
2014-11-01
950
DYREKTOR WIELKOPOLSKIEGO REGIONALNEGO ODDZIAŁU ARIMR
ARMR15
2014-11-01
951
DYREKTOR ZACHODNIOPOMORSKIEGO ODDZIAŁU REGIONALNEGO ARIMR W SZCZECINIE
ARMR16
2014-11-01
952
DYREKTOR ZAKŁADU EMERYTALNO-RENTOWEGO MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
WINN0003
2014-11-01
953
ZUS ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU
ZUS01
2014-11-01
954
ZUS ODDZIAŁ W BIELSKU-BIAŁEJ
ZUS02
2014-11-01
955
ZUS ODDZIAŁ W BIŁGORAJU
ZUS03
2014-11-01
956
ZUS ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY
ZUS04
2014-11-01
957
ZUS ODDZIAŁ W CHORZOWIE
ZUS06
2014-11-01
958
ZUS ODDZIAŁ W CHRZANOWIE
ZUS07
2014-11-01
959
ZUS ODDZIAŁ W CZĘSTOCHOWIE
ZUS09
2014-11-01
960
ZUS ODDZIAŁ W ELBLĄGU
ZUS52
2014-11-01
961
ZUS ODDZIAŁ W GDAŃSKU
ZUS10
2014-11-01
962
ZUS ODDZIAŁ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
ZUS11
2014-11-01
963
ZUS ODDZIAŁ W JAŚLE
ZUS13
2014-11-01
964
ZUS ODDZIAŁ W KIELCACH
ZUS15
2014-11-01
965
ZUS ODDZIAŁ W KOSZALINIE
ZUS17
2014-11-01
966
ZUS ODDZIAŁ W KRAKOWIE
ZUS18
2014-11-01
967
ZUS ODDZIAŁ W LEGNICY
ZUS19
2014-11-01
968
ZUS ODDZIAŁ W LUBLINIE
ZUS20
2014-11-01
969
ZUS I ODDZIAŁ W ŁODZI
ZUS21
2014-11-01
970
ZUS II ODDZIAŁ W ŁODZI
ZUS53
2014-11-01
971
ZUS ODDZIAŁ W NOWYM SĄCZU
ZUS22
2014-11-01
972
ZUS ODDZIAŁ W OLSZTYNIE
ZUS23
2014-11-01
973
ZUS ODDZIAŁ W OPOLU
ZUS24
2014-11-01
974
ZUS ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
ZUS26
2014-11-01
975
ZUS ODDZIAŁ W PILE
ZUS27
2014-11-01
976
ZUS ODDZIAŁ W PŁOCKU
ZUS28
2014-11-01
977
ZUS I ODDZIAŁ W POZNANIU
ZUS29
2014-11-01
978
ZUS II ODDZIAŁ W POZNANIU
ZUS54
2014-11-01
979
ZUS ODDZIAŁ W RADOMIU
ZUS31
2014-11-01
980
ZUS ODDZIAŁ W RYBNIKU
ZUS34
2014-11-01
981
ZUS ODDZIAŁ W RZESZOWIE
ZUS35
2014-11-01
982
ZUS ODDZIAŁ W SIEDLCACH
ZUS36
2014-11-01
983
ZUS ODDZIAŁ W SŁUPSKU
ZUS37
2014-11-01
984
ZUS ODDZIAŁ W SOSNOWCU
ZUS38
2014-11-01
985
ZUS ODDZIAŁ W SZCZECINIE
ZUS39
2014-11-01
986
ZUS ODDZIAŁ W TARNOWIE
ZUS41
2014-11-01
987
ZUS ODDZIAŁ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM
ZUS42
2014-11-01
988
ZUS ODDZIAŁ W TORUNIU
ZUS56
2014-11-01
989
ZUS ODDZIAŁ W WAŁBRZYCHU
ZUS43
2014-11-01
990
ZUS I ODDZIAŁ W WARSZAWIE
ZUS44
2014-11-01
991
ZUS II ODDZIAŁ W WARSZAWIE
ZUS45
2014-11-01
992
ZUS III ODDZIAŁ W WARSZAWIE
ZUS55
2014-11-01
993
ZUS ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU
ZUS47
2014-11-01
994
ZUS ODDZIAŁ W ZABRZU
ZUS48
2014-11-01
995
ZUS ODDZIAŁ W ZIELONEJ GÓRZE
ZUS51
2014-11-01
996
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU MIAR W BYDGOSZCZY
UMIA101
2014-11-01
997
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU MIAR W GDAŃSKU
UMIA102
2014-11-01
998
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU MIAR W KATOWICACH
UMIA103
2014-11-01
999
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU MIAR W KRAKOWIE
UMIA104
2014-11-01
1000
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU MIAR W ŁODZI
UMIA105
2014-11-01
1001
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU MIAR W POZNANIU
UMIA106
2014-11-01
1002
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU MIAR W SZCZECINIE
UMIA107
2014-11-01
1003
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU MIAR W WARSZAWIE
UMIA108
2014-11-01
1004
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU MIAR WE WROCŁAWIU
UMIA109
2014-11-01
1005
DYREKTOR URZĘDU ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ W BYDGOSZCZY
IZSL01
2014-11-01
1006
DYREKTOR URZĘDU ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ W SZCZECINIE
IZSL02
2014-11-01
1007
DYREKTOR URZĘDU ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ WE WROCŁAWIU
IZSL03
2014-11-01
1008
GDAŃSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT05
2014-11-01
1009
GENERALNY DYREKTOR DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD
DDKA100
2014-11-01
1010
GENERALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
DOSR100
2014-11-01
1011
GENERALNY INSPEKTOR INFORMACJI FINANSOWEJ
WINN0007
2014-11-01
1012
PREZES URZĘDU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
WINN0008
2014-11-01
1013
GŁÓWNY INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY
WINN0010
2014-11-01
1014
GŁÓWNY INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH
JHAR100
2014-11-01
1015
GŁÓWNY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO
INB0001
2014-11-01
1016
GŁÓWNY INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA
IORN100
2014-11-01
1017
GŁÓWNY INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR100
2014-11-01
1018
GŁÓWNY INSPEKTOR PRACY
INPR100
2014-11-01
1019
GŁÓWNY INSPEKTOR SANITARNY
ISAN0001
2014-11-01
1020
GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI100
2014-11-01
1021
GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO NACZELNIK DELEGATURY CENTRALNEJ
ITDD106
2014-11-01
1022
GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO NACZELNIK DELEGATURY POŁUDNIOWEJ
ITDD103
2014-11-01
1023
GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO NACZELNIK DELEGATURY POŁUDNIOWO-WSCHODNIEJ
ITDD105
2014-11-01
1024
GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO NACZELNIK DELEGATURY POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ
ITDD107
2014-11-01
1025
GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO NACZELNIK DELEGATURY PÓŁNOCNEJ
ITDD104
2014-11-01
1026
GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO NACZELNIK DELEGATURY PÓŁNOCNO-WSCHODNIEJ
ITDD109
2014-11-01
1027
GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO NACZELNIK DELEGATURY PÓŁNOCNO-ZACHODNIEJ
ITDD101
2014-11-01
1028
GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO NACZELNIK DELEGATURY ŚLĄSKIEJ
ITDD102
2014-11-01
1029
GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO NACZELNIK DELEGATURY WIELKOPOLSKIEJ
ITDD108
2014-11-01
1030
GŁÓWNY INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO NACZELNIK DELEGATURY WSCHODNIEJ
ITDD110
2014-11-01
1031
GŁÓWNY LEKARZ WETERYNARII
IWET0001
2014-11-01
1032
GRANICZNY LEKARZ WETERYNARII W BEZLEDACH
IWET2000
2014-11-01
1033
GRANICZNY LEKARZ WETERYNARII W DOROHUSKU (P. DROGOWE)
IWET2002
2014-11-01
1034
GRANICZNY LEKARZ WETERYNARII W DOROHUSKU (P. KOLEJOWE)
IWET2003
2014-11-01
1035
GRANICZNY LEKARZ WETERYNARII W GDAŃSKU
IWET2006
2014-11-01
1036
GRANICZNY LEKARZ WETERYNARII W GDYNI
IWET2005
2014-11-01
1037
GRANICZNY LEKARZ WETERYNARII W KORCZOWEJ
IWET2008
2014-11-01
1038
GRANICZNY LEKARZ WETERYNARII W KOROSZCZYNIE
IWET2004
2014-11-01
1039
GRANICZNY LEKARZ WETERYNARII W KUŹNICY
IWET2001
2014-11-01
1040
GRANICZNY LEKARZ WETERYNARII W SZCZECINIE
IWET2007
2014-11-01
1041
GRANICZNY LEKARZ WETERYNARII W WARSZAWIE
IWET2009
2014-11-01
1042
INSPEKTOR DO SPRAW SUBSTANCJI CHEMICZNYCH
WINN0012
2014-11-01
1043
KALISKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT06
2014-11-01
1044
KIELECKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT08
2014-11-01
1045
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ALEKSANDROWSKIEGO
ARMR0201
2014-11-01
1046
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU AUGUSTOWSKIEGO
ARMR1001
2014-11-01
1047
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BARTOSZYCKIEGO
ARMR1401
2014-11-01
1048
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO
ARMR0501
2014-11-01
1049
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
ARMR1201
2014-11-01
1050
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BIALSKIEGO
ARMR0301
2014-11-01
1051
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BIAŁOBRZESKIEGO
ARMR0701
2014-11-01
1052
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BIAŁOGARDZKIEGO
ARMR1601
2014-11-01
1053
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO
ARMR1002
2014-11-01
1054
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BIELSKIEGO
ARMR1003
2014-11-01
1055
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BIELSKIEGO (WOJ. ŚLĄSKIE)
ARMR1202
2014-11-01
1056
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BIERUŃSKO - LĘDZIŃSKIEGO
ARMR1203
2014-11-01
1057
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BIESZCZADZKIEGO
ARMR0901
2014-11-01
1058
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BIŁGORAJSKIEGO
ARMR0302
2014-11-01
1059
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BOCHEŃSKIEGO
ARMR0601
2014-11-01
1060
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
ARMR0101
2014-11-01
1061
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BRANIEWSKIEGO
ARMR1402
2014-11-01
1062
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BRODNICKIEGO
ARMR0202
2014-11-01
1063
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BRZESKIEGO
ARMR0602
2014-11-01
1064
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BRZESKIEGO (WOJ. OPOLSKIE)
ARMR0801
2014-11-01
1065
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
ARMR0502
2014-11-01
1066
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BRZOZOWSKIEGO
ARMR0902
2014-11-01
1067
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BUSKIEGO
ARMR1301
2014-11-01
1068
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BYDGOSKIEGO
ARMR0203
2014-11-01
1069
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU BYTOWSKIEGO
ARMR1101
2014-11-01
1070
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU CHEŁMIŃSKIEGO
ARMR0204
2014-11-01
1071
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU CHEŁMSKIEGO
ARMR0303
2014-11-01
1072
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU CHODZIESKIEGO
ARMR1501
2014-11-01
1073
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU CHOJNICKIEGO
ARMR1102
2014-11-01
1074
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU CHOSZCZEŃSKIEGO
ARMR1602
2014-11-01
1075
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU CHRZANOWSKIEGO
ARMR0603
2014-11-01
1076
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU CIECHANOWSKIEGO
ARMR0702
2014-11-01
1077
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU CIESZYŃSKIEGO
ARMR1204
2014-11-01
1078
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIEGO
ARMR1502
2014-11-01
1079
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
ARMR1205
2014-11-01
1080
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO
ARMR1103
2014-11-01
1081
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU DĄBROWSKIEGO
ARMR0604
2014-11-01
1082
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU DĘBICKIEGO
ARMR0903
2014-11-01
1083
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU DRAWSKIEGO
ARMR1603
2014-11-01
1084
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU DZIAŁDOWSKIEGO
ARMR1403
2014-11-01
1085
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
ARMR0102
2014-11-01
1086
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ELBLĄSKIEGO
ARMR1404
2014-11-01
1087
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU EŁCKIEGO
ARMR1405
2014-11-01
1088
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GARWOLIŃSKIEGO
ARMR0703
2014-11-01
1089
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GDAŃSKIEGO
ARMR1104
2014-11-01
1090
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GIŻYCKIEGO
ARMR1406
2014-11-01
1091
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GLIWICKIEGO
ARMR1206
2014-11-01
1092
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GŁOGOWSKIEGO
ARMR0103
2014-11-01
1093
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GŁUBCZYCKIEGO
ARMR0802
2014-11-01
1094
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO
ARMR1503
2014-11-01
1095
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GOLENIOWSKIEGO
ARMR1604
2014-11-01
1096
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GOLUBSKO-DOBRZYŃSKIEGO
ARMR0205
2014-11-01
1097
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GOŁDAPSKIEGO
ARMR1407
2014-11-01
1098
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GORLICKIEGO
ARMR0605
2014-11-01
1099
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GORZOWSKIEGO
ARMR0401
2014-11-01
1100
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GOSTYNIŃSKIEGO
ARMR0704
2014-11-01
1101
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GOSTYŃSKIEGO
ARMR1504
2014-11-01
1102
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GÓROWSKIEGO
ARMR0104
2014-11-01
1103
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GRAJEWSKIEGO
ARMR1004
2014-11-01
1104
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GRODZISKIEGO (WOJ. MAZOWIECKIE)
ARMR0705
2014-11-01
1105
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GRODZISKIEGO (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
ARMR1505
2014-11-01
1106
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GRÓJECKIEGO
ARMR0706
2014-11-01
1107
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GRUDZIĄDZKIEGO
ARMR0206
2014-11-01
1108
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GRYFICKIEGO
ARMR1605
2014-11-01
1109
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU GRYFIŃSKIEGO
ARMR1606
2014-11-01
1110
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU HAJNOWSKIEGO
ARMR1005
2014-11-01
1111
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO
ARMR0304
2014-11-01
1112
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU IŁAWSKIEGO
ARMR1408
2014-11-01
1113
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO
ARMR0207
2014-11-01
1114
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU JANOWSKIEGO
ARMR0305
2014-11-01
1115
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU JAROCIŃSKIEGO
ARMR1506
2014-11-01
1116
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU JAROSŁAWSKIEGO
ARMR0904
2014-11-01
1117
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU JASIELSKIEGO
ARMR0905
2014-11-01
1118
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU JAWORSKIEGO
ARMR0105
2014-11-01
1119
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU JELENIOGÓRSKIEGO
ARMR0106
2014-11-01
1120
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU JĘDRZEJOWSKIEGO
ARMR1302
2014-11-01
1121
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KALISKIEGO
ARMR1507
2014-11-01
1122
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO
ARMR0107
2014-11-01
1123
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KAMIEŃSKIEGO
ARMR1607
2014-11-01
1124
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KARTUSKIEGO
ARMR1105
2014-11-01
1125
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KAZIMIERSKIEGO
ARMR1303
2014-11-01
1126
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIEGO
ARMR0803
2014-11-01
1127
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KĘPIŃSKIEGO
ARMR1508
2014-11-01
1128
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KĘTRZYŃSKIEGO
ARMR1409
2014-11-01
1129
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KIELECKIEGO
ARMR1304
2014-11-01
1130
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KLUCZBORSKIEGO
ARMR0804
2014-11-01
1131
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KŁOBUCKIEGO
ARMR1207
2014-11-01
1132
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KŁODZKIEGO
ARMR0108
2014-11-01
1133
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KOLBUSZOWSKIEGO
ARMR0906
2014-11-01
1134
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KOLNEŃSKIEGO
ARMR1006
2014-11-01
1135
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KOLSKIEGO
ARMR1509
2014-11-01
1136
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KOŁOBRZESKIEGO
ARMR1608
2014-11-01
1137
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KONECKIEGO
ARMR1305
2014-11-01
1138
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KONIŃSKIEGO
ARMR1510
2014-11-01
1139
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KOSZALIŃSKIEGO
ARMR1609
2014-11-01
1140
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KOŚCIAŃSKIEGO
ARMR1511
2014-11-01
1141
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KOŚCIERSKIEGO
ARMR1106
2014-11-01
1142
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KOZIENICKIEGO
ARMR0707
2014-11-01
1143
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KRAKOWSKIEGO
ARMR0606
2014-11-01
1144
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KRAPKOWICKIEGO
ARMR0805
2014-11-01
1145
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KRAŚNICKIEGO
ARMR0307
2014-11-01
1146
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KRASNOSTAWSKIEGO
ARMR0306
2014-11-01
1147
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO (WOJ. LUBUSKIE)
ARMR0402
2014-11-01
1148
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO (WOJ. PODKARPACKIE)
ARMR0907
2014-11-01
1149
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO
ARMR1512
2014-11-01
1150
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KUTNOWSKIEGO
ARMR0503
2014-11-01
1151
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU KWIDZYŃSKIEGO
ARMR1107
2014-11-01
1152
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LEGIONOWSKIEGO
ARMR0708
2014-11-01
1153
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LEGNICKIEGO
ARMR0109
2014-11-01
1154
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LESKIEGO
ARMR0908
2014-11-01
1155
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LESZCZYŃSKIEGO
ARMR1513
2014-11-01
1156
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LEŻAJSKIEGO
ARMR0909
2014-11-01
1157
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LĘBORSKIEGO
ARMR1108
2014-11-01
1158
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LIDZBARSKIEGO
ARMR1410
2014-11-01
1159
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LIMANOWSKIEGO
ARMR0607
2014-11-01
1160
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LIPNOWSKIEGO
ARMR0208
2014-11-01
1161
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LIPSKIEGO
ARMR0709
2014-11-01
1162
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LUBACZOWSKIEGO
ARMR0910
2014-11-01
1163
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LUBAŃSKIEGO
ARMR0110
2014-11-01
1164
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LUBARTOWSKIEGO
ARMR0308
2014-11-01
1165
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LUBELSKIEGO
ARMR0309
2014-11-01
1166
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LUBIŃSKIEGO
ARMR0111
2014-11-01
1167
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LUBLINIECKIEGO
ARMR1208
2014-11-01
1168
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU LWÓWECKIEGO
ARMR0112
2014-11-01
1169
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŁAŃCUCKIEGO
ARMR0911
2014-11-01
1170
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŁASKIEGO
ARMR0504
2014-11-01
1171
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŁĘCZYŃSKIEGO
ARMR0310
2014-11-01
1172
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŁĘCZYCKIEGO
ARMR0505
2014-11-01
1173
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŁOBESKIEGO
ARMR1610
2014-11-01
1174
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŁOMŻYŃSKIEGO
ARMR1007
2014-11-01
1175
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŁOSICKIEGO
ARMR0710
2014-11-01
1176
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŁOWICKIEGO
ARMR0506
2014-11-01
1177
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŁÓDZKIEGO WSCHODNIEGO
ARMR0507
2014-11-01
1178
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŁUKOWSKIEGO
ARMR0311
2014-11-01
1179
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MAKOWSKIEGO
ARMR0711
2014-11-01
1180
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MALBORSKIEGO
ARMR1109
2014-11-01
1181
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MIECHOWSKIEGO
ARMR0608
2014-11-01
1182
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MIELECKIEGO
ARMR0912
2014-11-01
1183
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MIĘDZYCHODZKIEGO
ARMR1514
2014-11-01
1184
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MIĘDZYRZECKIEGO
ARMR0403
2014-11-01
1185
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MIKOŁOWSKIEGO
ARMR1209
2014-11-01
1186
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MILICKIEGO
ARMR0113
2014-11-01
1187
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MIŃSKIEGO
ARMR0712
2014-11-01
1188
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MŁAWSKIEGO
ARMR0713
2014-11-01
1189
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MOGILEŃSKIEGO
ARMR0209
2014-11-01
1190
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MONIECKIEGO
ARMR1008
2014-11-01
1191
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MRĄGOWSKIEGO
ARMR1411
2014-11-01
1192
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MYSZKOWSKIEGO
ARMR1210
2014-11-01
1193
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MYŚLENICKIEGO
ARMR0609
2014-11-01
1194
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU MYŚLIBORSKIEGO
ARMR1611
2014-11-01
1195
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NAKIELSKIEGO
ARMR0210
2014-11-01
1196
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
ARMR0806
2014-11-01
1197
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NIDZICKIEGO
ARMR1412
2014-11-01
1198
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NIŻAŃSKIEGO
ARMR0913
2014-11-01
1199
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NOWODWORSKIEGO (WOJ. MAZOWIECKIE)
ARMR0714
2014-11-01
1200
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NOWODWORSKIEGO (WOJ. POMORSKIE)
ARMR1110
2014-11-01
1201
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NOWOMIEJSKIEGO
ARMR1413
2014-11-01
1202
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NOWOSĄDECKIEGO
ARMR0610
2014-11-01
1203
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NOWOSOLSKIEGO
ARMR0404
2014-11-01
1204
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NOWOTARSKIEGO
ARMR0611
2014-11-01
1205
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
ARMR1515
2014-11-01
1206
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU NYSKIEGO
ARMR0807
2014-11-01
1207
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OBORNICKIEGO
ARMR1516
2014-11-01
1208
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OLECKIEGO
ARMR1414
2014-11-01
1209
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OLESKIEGO
ARMR0808
2014-11-01
1210
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OLEŚNICKIEGO
ARMR0114
2014-11-01
1211
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OLKUSKIEGO
ARMR0612
2014-11-01
1212
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OLSZTYŃSKIEGO
ARMR1415
2014-11-01
1213
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OŁAWSKIEGO
ARMR0115
2014-11-01
1214
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OPATOWSKIEGO
ARMR1306
2014-11-01
1215
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OPOCZYŃSKIEGO
ARMR0508
2014-11-01
1216
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OPOLSKIEGO (WOJ. LUBELSKIE)
ARMR0312
2014-11-01
1217
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OPOLSKIEGO (WOJ. OPOLSKIE)
ARMR0809
2014-11-01
1218
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OSTROŁĘCKIEGO
ARMR0715
2014-11-01
1219
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OSTROWIECKIEGO
ARMR1307
2014-11-01
1220
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OSTROWSKIEGO (WOJ. MAZOWIECKIE)
ARMR0716
2014-11-01
1221
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OSTROWSKIEGO (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
ARMR1517
2014-11-01
1222
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OSTRÓDZKIEGO
ARMR1416
2014-11-01
1223
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OSTRZESZOWSKIEGO
ARMR1518
2014-11-01
1224
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO
ARMR0613
2014-11-01
1225
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU OTWOCKIEGO
ARMR0717
2014-11-01
1226
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PABIANICKIEGO
ARMR0509
2014-11-01
1227
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PAJĘCZAŃSKIEGO
ARMR0510
2014-11-01
1228
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PARCZEWSKIEGO
ARMR0313
2014-11-01
1229
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PIASECZYŃSKIEGO
ARMR0718
2014-11-01
1230
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PILSKIEGO
ARMR1519
2014-11-01
1231
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PIŃCZOWSKIEGO
ARMR1308
2014-11-01
1232
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PIOTRKOWSKIEGO
ARMR0511
2014-11-01
1233
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PISKIEGO
ARMR1417
2014-11-01
1234
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PLESZEWSKIEGO
ARMR1520
2014-11-01
1235
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PŁOCKIEGO
ARMR0719
2014-11-01
1236
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PŁOŃSKIEGO
ARMR0720
2014-11-01
1237
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PODDĘBICKIEGO
ARMR0512
2014-11-01
1238
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU POLICKIEGO
ARMR1612
2014-11-01
1239
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU POLKOWICKIEGO
ARMR0116
2014-11-01
1240
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU POZNAŃSKIEGO
ARMR1521
2014-11-01
1241
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PROSZOWICKIEGO
ARMR0614
2014-11-01
1242
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PRUDNICKIEGO
ARMR0810
2014-11-01
1243
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PRUSZKOWSKIEGO
ARMR0721
2014-11-01
1244
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PRZASNYSKIEGO
ARMR0722
2014-11-01
1245
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PRZEMYSKIEGO
ARMR0914
2014-11-01
1246
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PRZEWORSKIEGO
ARMR0915
2014-11-01
1247
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PRZYSUSKIEGO
ARMR0723
2014-11-01
1248
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PSZCZYŃSKIEGO
ARMR1211
2014-11-01
1249
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PUCKIEGO
ARMR1111
2014-11-01
1250
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PUŁAWSKIEGO
ARMR0314
2014-11-01
1251
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PUŁTUSKIEGO
ARMR0724
2014-11-01
1252
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU PYRZYCKIEGO
ARMR1613
2014-11-01
1253
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU RACIBORSKIEGO
ARMR1212
2014-11-01
1254
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU RADOMSKIEGO
ARMR0725
2014-11-01
1255
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO
ARMR0513
2014-11-01
1256
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU RADZIEJOWSKIEGO
ARMR0211
2014-11-01
1257
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU RADZYŃSKIEGO
ARMR0315
2014-11-01
1258
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU RAWICKIEGO
ARMR1522
2014-11-01
1259
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU RAWSKIEGO
ARMR0514
2014-11-01
1260
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKIEGO
ARMR0916
2014-11-01
1261
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU RYBNICKIEGO
ARMR1213
2014-11-01
1262
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU RYCKIEGO
ARMR0316
2014-11-01
1263
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU RYPIŃSKIEGO
ARMR0212
2014-11-01
1264
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU RZESZOWSKIEGO
ARMR0917
2014-11-01
1265
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SANDOMIERSKIEGO
ARMR1309
2014-11-01
1266
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SANOCKIEGO
ARMR0918
2014-11-01
1267
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SEJNEŃSKIEGO
ARMR1009
2014-11-01
1268
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SĘPOLEŃSKIEGO
ARMR0213
2014-11-01
1269
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SIEDLECKIEGO
ARMR0726
2014-11-01
1270
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SIEMIATYCKIEGO
ARMR1010
2014-11-01
1271
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SIERADZKIEGO
ARMR0515
2014-11-01
1272
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SIERPECKIEGO
ARMR0727
2014-11-01
1273
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SKARŻYSKIEGO
ARMR1310
2014-11-01
1274
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SKIERNIEWICKIEGO
ARMR0516
2014-11-01
1275
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO
ARMR1614
2014-11-01
1276
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SŁUBICKIEGO
ARMR0405
2014-11-01
1277
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SŁUPECKIEGO
ARMR1523
2014-11-01
1278
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SŁUPSKIEGO
ARMR1112
2014-11-01
1279
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SOCHACZEWSKIEGO
ARMR0728
2014-11-01
1280
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SOKOŁOWSKIEGO
ARMR0729
2014-11-01
1281
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SOKÓLSKIEGO
ARMR1011
2014-11-01
1282
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU STALOWOWOLSKIEGO
ARMR0919
2014-11-01
1283
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU STARACHOWICKIEGO
ARMR1311
2014-11-01
1284
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU STARGARDZKIEGO
ARMR1615
2014-11-01
1285
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU STAROGARDZKIEGO
ARMR1113
2014-11-01
1286
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU STASZOWSKIEGO
ARMR1312
2014-11-01
1287
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU STRZELECKIEGO
ARMR0811
2014-11-01
1288
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU STRZELECKO-DREZDENECKIEGO
ARMR0406
2014-11-01
1289
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU STRZELIŃSKIEGO
ARMR0117
2014-11-01
1290
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU STRZYŻOWSKIEGO
ARMR0920
2014-11-01
1291
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SULĘCIŃSKIEGO
ARMR0407
2014-11-01
1292
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SUSKIEGO
ARMR0615
2014-11-01
1293
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SUWALSKIEGO
ARMR1012
2014-11-01
1294
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SZAMOTULSKIEGO
ARMR1524
2014-11-01
1295
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SZCZECINECKIEGO
ARMR1616
2014-11-01
1296
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO
ARMR1418
2014-11-01
1297
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SZTUMSKIEGO
ARMR1114
2014-11-01
1298
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU SZYDŁOWIECKIEGO
ARMR0730
2014-11-01
1299
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŚREDZKIEGO (WOJ. DOLNOŚLĄSKIE)
ARMR0118
2014-11-01
1300
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŚREDZKIEGO (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
ARMR1525
2014-11-01
1301
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŚREMSKIEGO
ARMR1526
2014-11-01
1302
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŚWIDNICKIEGO (WOJ. DOLNOŚLĄSKIE)
ARMR0119
2014-11-01
1303
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŚWIDNICKIEGO (WOJ. LUBELSKIE)
ARMR0317
2014-11-01
1304
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŚWIDWIŃSKIEGO
ARMR1617
2014-11-01
1305
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŚWIEBODZIŃSKIEGO
ARMR0408
2014-11-01
1306
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŚWIECKIEGO
ARMR0214
2014-11-01
1307
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU TARNOBRZESKIEGO
ARMR0921
2014-11-01
1308
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
ARMR1214
2014-11-01
1309
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU TARNOWSKIEGO
ARMR0616
2014-11-01
1310
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU TATRZAŃSKIEGO
ARMR0617
2014-11-01
1311
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU TCZEWSKIEGO
ARMR1115
2014-11-01
1312
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU TOMASZOWSKIEGO (WOJ. LUBELSKIE)
ARMR0318
2014-11-01
1313
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU TOMASZOWSKIEGO (WOJ. ŁÓDZKIE)
ARMR0517
2014-11-01
1314
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU TORUŃSKIEGO
ARMR0216
2014-11-01
1315
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU TRZEBNICKIEGO
ARMR0120
2014-11-01
1316
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU TUCHOLSKIEGO
ARMR0215
2014-11-01
1317
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU TURECKIEGO
ARMR1527
2014-11-01
1318
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WADOWICKIEGO
ARMR0618
2014-11-01
1319
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WAŁBRZYSKIEGO
ARMR0121
2014-11-01
1320
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WAŁECKIEGO
ARMR1618
2014-11-01
1321
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WARSZAWSKIEGO ZACHODNIEGO
ARMR0731
2014-11-01
1322
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WĄBRZESKIEGO
ARMR0217
2014-11-01
1323
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WĄGROWIECKIEGO
ARMR1528
2014-11-01
1324
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WEJHEROWSKIEGO
ARMR1116
2014-11-01
1325
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WĘGORZEWSKIEGO
ARMR1419
2014-11-01
1326
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WĘGROWSKIEGO
ARMR0732
2014-11-01
1327
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WIELICKIEGO
ARMR0619
2014-11-01
1328
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WIELUŃSKIEGO
ARMR0518
2014-11-01
1329
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WIERUSZOWSKIEGO
ARMR0519
2014-11-01
1330
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
ARMR0218
2014-11-01
1331
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WŁODAWSKIEGO
ARMR0319
2014-11-01
1332
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WŁOSZCZOWSKIEGO
ARMR1313
2014-11-01
1333
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WODZISŁAWSKIEGO
ARMR1215
2014-11-01
1334
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO
ARMR1529
2014-11-01
1335
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO
ARMR0733
2014-11-01
1336
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WOŁOWSKIEGO
ARMR0122
2014-11-01
1337
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WROCŁAWSKIEGO
ARMR0123
2014-11-01
1338
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WRZESIŃSKIEGO
ARMR1530
2014-11-01
1339
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WSCHOWSKIEGO
ARMR0409
2014-11-01
1340
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
ARMR1013
2014-11-01
1341
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU WYSZKOWSKIEGO
ARMR0734
2014-11-01
1342
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ZAMBROWSKIEGO
ARMR1014
2014-11-01
1343
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ZAMOJSKIEGO
ARMR0320
2014-11-01
1344
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ZAWIERCIAŃSKIEGO
ARMR1216
2014-11-01
1345
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ZĄBKOWICKIEGO
ARMR0124
2014-11-01
1346
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ZDUŃSKOWOLSKIEGO
ARMR0520
2014-11-01
1347
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ZGIERSKIEGO
ARMR0521
2014-11-01
1348
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ZGORZELECKIEGO
ARMR0125
2014-11-01
1349
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
ARMR0410
2014-11-01
1350
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ZŁOTORYJSKIEGO
ARMR0126
2014-11-01
1351
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ZŁOTOWSKIEGO
ARMR1531
2014-11-01
1352
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ZWOLEŃSKIEGO
ARMR0735
2014-11-01
1353
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŻAGAŃSKIEGO
ARMR0411
2014-11-01
1354
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŻARSKIEGO
ARMR0412
2014-11-01
1355
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŻNIŃSKIEGO
ARMR0219
2014-11-01
1356
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŻUROMIŃSKIEGO
ARMR0736
2014-11-01
1357
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŻYRARDOWSKIEGO
ARMR0737
2014-11-01
1358
KIEROWNIK BIURA ARIMR POWIATU ŻYWIECKIEGO
ARMR1217
2014-11-01
1359
KRAJOWA IZBA DIAGNOSTÓW LABORATORYJNYCH
IDLA01
2014-11-01
1360
PREZES KRUS OR KOSZALIN
KRUS40
2014-11-01
1361
PREZES KRUS OR W BIAŁYMSTOKU
KRUS10
2014-11-01
1362
PREZES KRUS OR W BYDGOSZCZY
KRUS15
2014-11-01
1363
PREZES KRUS OR W CZĘSTOCHOWIE
KRUS20
2014-11-01
1364
PREZES KRUS OR W GDAŃSKU
KRUS25
2014-11-01
1365
PREZES KRUS OR W KIELCACH
KRUS30
2014-11-01
1366
PREZES KRUS OR W KRAKOWIE
KRUS35
2014-11-01
1367
PREZES KRUS OR W LUBLINIE
KRUS45
2014-11-01
1368
PREZES KRUS OR W ŁODZI
KRUS50
2014-11-01
1369
PREZES KRUS OR W OLSZTYNIE
KRUS55
2014-11-01
1370
PREZES KRUS OR W OPOLU
KRUS60
2014-11-01
1371
PREZES KRUS OR W POZNANIU
KRUS65
2014-11-01
1372
PREZES KRUS OR W RZESZOWIE
KRUS70
2014-11-01
1373
PREZES KRUS OR W WARSZAWIE
KRUS75
2014-11-01
1374
PREZES KRUS OR W ZIELONEJ GÓRZE
KRUS85
2014-11-01
1375
PREZES KRUS OR WE WROCŁAWIU
KRUS80
2014-11-01
1376
KUJAWSKO-POMORSKA IZBA LEKARSKA W TORUNIU
ILEK18
2014-11-01
1377
KUJAWSKO-POMORSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR102
2014-11-01
1378
LUBELSKA IZBA LEKARSKA W LUBLINIE
ILEK09
2014-11-01
1379
LUBELSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT09
2014-11-01
1380
LUBELSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR103
2014-11-01
1381
LUBUSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT10
2014-11-01
1382
LUBUSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR104
2014-11-01
1383
ŁÓDZKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR105
2014-11-01
1384
MAŁOPOLSKA O. IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KRAKOWIE
IPIE17
2014-11-01
1385
MAŁOPOLSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR106
2014-11-01
1386
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
MARS01
2014-11-01
1387
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
MARS02
2014-11-01
1388
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
MARS03
2014-11-01
1389
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
MARS04
2014-11-01
1390
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
MARS05
2014-11-01
1391
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
MARS06
2014-11-01
1392
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
MARS07
2014-11-01
1393
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO
MARS08
2014-11-01
1394
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
MARS10
2014-11-01
1395
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
MARS11
2014-11-01
1396
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
MARS12
2014-11-01
1397
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
MARS13
2014-11-01
1398
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
MARS14
2014-11-01
1399
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
MARS15
2014-11-01
1400
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
MARS16
2014-11-01
1401
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
MARS09
2014-11-01
1402
MAZOWIECKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR107
2014-11-01
1403
MINISTER ADMINISTRACJI I CYFRYZACJI
MINI01
2014-11-01
1404
MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ
MINI02
2014-11-01
2021-02-08
1405
MINISTER FINANSÓW
MINI03
2014-11-01
1406
MINISTER GOSPODARKI
MINI04
2014-11-01
1407
MINISTER INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
MINI05
2014-11-01
1408
MINISTER KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
MINI06
2014-11-01
1409
MINISTER NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO
MINI07
2014-11-01
2021-02-08
1410
MINISTER OBRONY NARODOWEJ
MINI08
2014-11-01
1411
MINISTER PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ
MINI09
2014-11-01
1412
MINISTER ROLNICTWA I ROZWOJU WSI
MINI10
2014-11-01
1413
MINISTER SKARBU PAŃSTWA
MINI11
2014-11-01
1414
MINISTER SPORTU I TURYSTYKI
MINI12
2014-11-01
1415
MINISTER SPRAW WEWNĘTRZNYCH
MINI13
2014-11-01
1416
MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH
MINI14
2014-11-01
1417
MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI
MINI15
2014-11-01
1418
MINISTER ŚRODOWISKA
MINI16
2014-11-01
1419
MINISTER ZDROWIA
MINI17
2014-11-01
1420
NACZELNIK DOLNOŚLĄSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO WE WROCŁAWIU
NUSK0271
2014-11-01
1421
NACZELNIK DRUGIEGO MAZOWIECKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W WARSZAWIE
NUSK1472
2014-11-01
1422
NACZELNIK DRUGIEGO ŚLĄSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W BIELSKU BIAŁEJ
NUSK2472
2014-11-01
1423
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO ŁÓDŹ-BAŁUTY
NUSK1009
2014-11-01
1424
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W BIAŁYMSTOKU
NUSK2004
2014-11-01
1425
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W BIELSKU-BIAŁEJ
NUSK2404
2014-11-01
1426
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W BYDGOSZCZY
NUSK0405
2014-11-01
1427
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W CZĘSTOCHOWIE
NUSK2410
2014-11-01
1428
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W GDAŃSKU
NUSK2206
2014-11-01
1429
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W GDYNI
NUSK2209
2014-11-01
1430
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W GLIWICACH
NUSK2413
2014-11-01
1431
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KALISZU
NUSK3008
2014-11-01
1432
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KATOWICACH
NUSK2417
2014-11-01
1433
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KIELCACH
NUSK2605
2014-11-01
1434
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KOSZALINIE
NUSK3211
2014-11-01
1435
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO KRAKÓW
NUSK1228
2014-11-01
1436
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W LUBLINIE
NUSK0611
2014-11-01
1437
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO ŁÓDŹ-GÓRNA
NUSK1011
2014-11-01
1438
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W OPOLU
NUSK1610
2014-11-01
1439
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W RADOMIU
NUSK1425
2014-11-01
1440
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W RZESZOWIE
NUSK1822
2014-11-01
1441
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W SZCZECINIE
NUSK3216
2014-11-01
1442
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W TARNOWIE
NUSK1224
2014-11-01
1443
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W TORUNIU
NUSK0417
2014-11-01
1444
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W ZIELONEJ GÓRZE
NUSK0809
2014-11-01
1445
NACZELNIK DRUGIEGO URZĘDU SKARBOWEGO WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE
NUSK1436
2014-11-01
1446
NACZELNIK DRUGIEGO WIELKOPOLSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KALISZU
NUSK3072
2014-11-01
1447
NACZELNIK KUJAWSKO POMORSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W BYDGOSZCZY
NUSK0471
2014-11-01
1448
NACZELNIK LUBELSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W LUBLINIE
NUSK0671
2014-11-01
1449
NACZELNIK LUBUSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W ZIELONEJ GÓRZE
NUSK0871
2014-11-01
1450
NACZELNIK ŁÓDZKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W ŁODZI
NUSK1071
2014-11-01
1451
NACZELNIK MAŁOPOLSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KRAKOWIE
NUSK1271
2014-11-01
1452
NACZELNIK OBWODOWEGO URZĘDU MIAR NR 2 W KŁODZKU
UMIA201
2014-11-01
1453
NACZELNIK OBWODOWEGO URZĘDU MIAR NR 4 W GLIWICACH
UMIA202
2014-11-01
1454
NACZELNIK OBWODOWEGO URZĘDU MIAR NR 7 W SOSNOWCU
UMIA203
2014-11-01
1455
NACZELNIK OPOLSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W OPOLU
NUSK1671
2014-11-01
1456
NACZELNIK PIERWSZEGO MAZOWIECKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W WARSZAWIE
NUSK1471
2014-11-01
1457
NACZELNIK PIERWSZEGO ŚLĄSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W SOSNOWCU
NUSK2471
2014-11-01
1458
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO KRAKÓW
NUSK1207
2014-11-01
1459
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO ŁÓDŹ-BAŁUTY
NUSK1008
2014-11-01
1460
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO ŁÓDŹ-GÓRNA
NUSK1010
2014-11-01
1461
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W BIAŁYMSTOKU
NUSK2003
2014-11-01
1462
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W BIELSKU-BIAŁEJ
NUSK2403
2014-11-01
1463
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W BYDGOSZCZY
NUSK0404
2014-11-01
1464
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W CZĘSTOCHOWIE
NUSK2409
2014-11-01
1465
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W GDAŃSKU
NUSK2205
2014-11-01
1466
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W GDYNI
NUSK2208
2014-11-01
1467
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W GLIWICACH
NUSK2412
2014-11-01
1468
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KALISZU
NUSK3007
2014-11-01
1469
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KATOWICACH
NUSK2416
2014-11-01
1470
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KIELCACH
NUSK2604
2014-11-01
1471
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KOSZALINIE
NUSK3210
2014-11-01
1472
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W LUBLINIE
NUSK0610
2014-11-01
1473
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W OPOLU
NUSK1609
2014-11-01
1474
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W POZNANIU
NUSK3023
2014-11-01
1475
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W RADOMIU
NUSK1424
2014-11-01
1476
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W RZESZOWIE
NUSK1816
2014-11-01
1477
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W SZCZECINIE
NUSK3215
2014-11-01
1478
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W TARNOWIE
NUSK1223
2014-11-01
1479
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W TORUNIU
NUSK0416
2014-11-01
1480
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO W ZIELONEJ GÓRZE
NUSK0808
2014-11-01
1481
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE
NUSK1435
2014-11-01
1482
NACZELNIK PIERWSZEGO URZĘDU SKARBOWEGO WE WROCŁAWIU
NUSK0229
2014-11-01
1483
NACZELNIK PIERWSZEGO WIELKOPOLSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W POZNANIU
NUSK3071
2014-11-01
1484
NACZELNIK PODKARPACKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W RZESZOWIE
NUSK1871
2014-11-01
1485
NACZELNIK PODLASKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W BIAŁYMSTOKU
NUSK2071
2014-11-01
1486
NACZELNIK POMORSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W GDAŃSKU
NUSK2271
2014-11-01
1487
NACZELNIK ŚWIĘTOKRZYSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W KIELCACH
NUSK2671
2014-11-01
1488
NACZELNIK TRZECIEGO MAZOWIECKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W RADOMIU
NUSK1473
2014-11-01
1489
NACZELNIK TRZECIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W BYDGOSZCZY
NUSK0406
2014-11-01
1490
NACZELNIK TRZECIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W GDAŃSKU
NUSK2207
2014-11-01
1491
NACZELNIK TRZECIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W LUBLINIE
NUSK0612
2014-11-01
1492
NACZELNIK TRZECIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W SZCZECINIE
NUSK3217
2014-11-01
1493
NACZELNIK TRZECIEGO URZĘDU SKARBOWEGO WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE
NUSK1449
2014-11-01
1494
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO I W ŁODZI
NUC0701
2014-11-01
1495
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO I W WARSZAWIE
NUC1501
2014-11-01
1496
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO II W ŁODZI
NUC0702
2014-11-01
1497
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO II W WARSZAWIE
NUC1502
2014-11-01
1498
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO III PORT LOTNICZY W WARSZAWIE
NUC1503
2014-11-01
1499
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W BIAŁEJ PODLASKIEJ
NUC0101
2014-11-01
1500
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W BIAŁYMSTOKU
NUC0201
2014-11-01
1501
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W BIELSKU-BIAŁEJ
NUC0401
2014-11-01
1502
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W BYDGOSZCZY
NUC1401
2014-11-01
1503
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W CIECHANOWIE
NUC1504
2014-11-01
1504
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W CZĘSTOCHOWIE
NUC0402
2014-11-01
1505
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W ELBLĄGU
NUC0801
2014-11-01
1506
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W GDAŃSKU
NUC0301
2014-11-01
1507
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W GDYNI
NUC0302
2014-11-01
1508
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
NUC1201
2014-11-01
1509
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W KALISZU
NUC1001
2014-11-01
1510
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W KATOWICACH
NUC0403
2014-11-01
1511
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W KIELCACH
NUC0501
2014-11-01
1512
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W KOSZALINIE
NUC1301
2014-11-01
1513
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W KRAKOWIE
NUC0601
2014-11-01
1514
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W KROŚNIE
NUC1102
2014-11-01
1515
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W LEGNICY
NUC1601
2014-11-01
1516
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W LESZNIE
NUC1002
2014-11-01
1517
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W LUBLINIE
NUC0102
2014-11-01
1518
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W ŁOMŻY
NUC0203
2014-11-01
1519
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W NOWYM SĄCZU
NUC0602
2014-11-01
1520
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W NOWYM TARGU
NUC0603
2014-11-01
1521
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W OLSZTYNIE
NUC0802
2014-11-01
1522
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W OPOLU
NUC0901
2014-11-01
1523
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W PILE
NUC1003
2014-11-01
1524
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
NUC0703
2014-11-01
1525
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W POZNANIU
NUC1004
2014-11-01
1526
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W PRUSZKOWIE
NUC1505
2014-11-01
1527
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W PRZEMYŚLU
NUC1101
2014-11-01
1528
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W RADOMIU
NUC1506
2014-11-01
1529
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W RYBNIKU
NUC0404
2014-11-01
1530
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W RZESZOWIE
NUC1103
2014-11-01
1531
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W SIEDLCACH
NUC1507
2014-11-01
1532
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W SŁUPSKU
NUC0303
2014-11-01
1533
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W SUWAŁKACH
NUC0202
2014-11-01
1534
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W SZCZECINIE
NUC1302
2014-11-01
1535
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W TORUNIU
NUC1402
2014-11-01
1536
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W WAŁBRZYCHU
NUC1602
2014-11-01
1537
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO W ZIELONEJ GÓRZE
NUC1202
2014-11-01
1538
NACZELNIK URZĘDU CELNEGO WE WROCŁAWIU
NUC1603
2014-11-01
1539
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO KRAKÓW-KROWODRZA
NUSK1208
2014-11-01
1540
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO KRAKÓW-NOWA HUTA
NUSK1209
2014-11-01
1541
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO KRAKÓW-PODGÓRZE
NUSK1210
2014-11-01
1542
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO KRAKÓW-PRĄDNIK
NUSK1211
2014-11-01
1543
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO KRAKÓW-STARE MIASTO
NUSK1212
2014-11-01
1544
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE
NUSK1213
2014-11-01
1545
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO ŁÓDŹ-POLESIE
NUSK1012
2014-11-01
1546
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO ŁÓDŹ-ŚRÓDMIEŚCIE
NUSK1013
2014-11-01
1547
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO ŁÓDŹ-WIDZEW
NUSK1014
2014-11-01
1548
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO POZNAŃ-GRUNWALD
NUSK3020
2014-11-01
1549
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO POZNAŃ-JEŻYCE
NUSK3021
2014-11-01
1550
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO POZNAŃ-NOWE MIASTO
NUSK3022
2014-11-01
1551
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO POZNAŃ-ŚRÓDMIEŚCIE
NUSK3024
2014-11-01
1552
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO POZNAŃ-WILDA
NUSK3026
2014-11-01
1553
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO POZNAŃ-WINOGRADY
NUSK3025
2014-11-01
1554
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM
NUSK0402
2014-11-01
1555
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W AUGUSTOWIE
NUSK2002
2014-11-01
1556
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BARTOSZYCACH
NUSK2802
2014-11-01
1557
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BEŁCHATOWIE
NUSK1002
2014-11-01
1558
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BĘDZINIE
NUSK2402
2014-11-01
1559
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BIAŁEJ PODLASKIEJ
NUSK0602
2014-11-01
1560
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BIAŁOBRZEGACH
NUSK1402
2014-11-01
1561
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BIAŁOGARDZIE
NUSK3202
2014-11-01
1562
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BIELSKU PODLASKIM
NUSK2005
2014-11-01
1563
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BIŁGORAJU
NUSK0603
2014-11-01
1564
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BOCHNI
NUSK1202
2014-11-01
1565
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BOLESŁAWCU
NUSK0202
2014-11-01
1566
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BRANIEWIE
NUSK2803
2014-11-01
1567
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BRODNICY
NUSK0403
2014-11-01
1568
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BRZEGU
NUSK1602
2014-11-01
1569
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BRZESKU
NUSK1203
2014-11-01
1570
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BRZEZINACH
NUSK1003
2014-11-01
1571
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BRZOZOWIE
NUSK1802
2014-11-01
1572
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BUSKU-ZDROJU
NUSK2602
2014-11-01
1573
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ
NUSK0203
2014-11-01
1574
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BYTOMIU
NUSK2405
2014-11-01
1575
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W BYTOWIE
NUSK2202
2014-11-01
1576
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CHEŁMIE
NUSK0604
2014-11-01
1577
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CHEŁMNIE
NUSK0407
2014-11-01
1578
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CHODZIEŻY
NUSK3037
2014-11-01
1579
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CHOJNICACH
NUSK2203
2014-11-01
1580
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CHORZOWIE
NUSK2406
2014-11-01
1581
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CHOSZCZNIE
NUSK3203
2014-11-01
1582
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CHRZANOWIE
NUSK1204
2014-11-01
1583
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CIECHANOWIE
NUSK1403
2014-11-01
1584
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CIESZYNIE
NUSK2407
2014-11-01
1585
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CZARNKOWIE
NUSK3002
2014-11-01
1586
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH
NUSK2408
2014-11-01
1587
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W CZŁUCHOWIE
NUSK2204
2014-11-01
1588
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
NUSK2411
2014-11-01
1589
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
NUSK1205
2014-11-01
1590
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W DĘBICY
NUSK1803
2014-11-01
1591
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W DRAWSKU POMORSKIM
NUSK3204
2014-11-01
1592
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W DREZDENKU
NUSK0812
2014-11-01
1593
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W DZIAŁDOWIE
NUSK2804
2014-11-01
1594
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W DZIERŻONIOWIE
NUSK0204
2014-11-01
1595
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ELBLĄGU
NUSK2805
2014-11-01
1596
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W EŁKU
NUSK2806
2014-11-01
1597
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GARWOLINIE
NUSK1404
2014-11-01
1598
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GIŻYCKU
NUSK2807
2014-11-01
1599
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GŁOGOWIE
NUSK0205
2014-11-01
1600
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GŁOWNIE
NUSK1004
2014-11-01
1601
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GŁUBCZYCACH
NUSK1603
2014-11-01
1602
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GNIEŹNIE
NUSK3003
2014-11-01
1603
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GOLENIOWIE
NUSK3205
2014-11-01
1604
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GOLUBIU-DOBRZYNIU
NUSK0422
2014-11-01
1605
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GORLICACH
NUSK1206
2014-11-01
1606
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
NUSK0802
2014-11-01
1607
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GOSTYNINIE
NUSK1405
2014-11-01
1608
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GOSTYNIU
NUSK3004
2014-11-01
1609
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GÓRZE
NUSK0233
2014-11-01
1610
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GRAJEWIE
NUSK2006
2014-11-01
1611
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
NUSK1406
2014-11-01
1612
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
NUSK3005
2014-11-01
1613
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GRÓJCU
NUSK1407
2014-11-01
1614
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GRUDZIĄDZU
NUSK0408
2014-11-01
1615
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GRYFICACH
NUSK3206
2014-11-01
1616
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W GRYFINIE
NUSK3207
2014-11-01
1617
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W HAJNÓWCE
NUSK2015
2014-11-01
1618
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W HRUBIESZOWIE
NUSK0605
2014-11-01
1619
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W IŁAWIE
NUSK2808
2014-11-01
1620
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W INOWROCŁAWIU
NUSK0409
2014-11-01
1621
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W JANOWIE LUBELSKIM
NUSK0606
2014-11-01
1622
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W JAROCINIE
NUSK3006
2014-11-01
1623
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W JAROSŁAWIU
NUSK1804
2014-11-01
1624
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W JASTRZĘBIU-ZDROJU
NUSK2414
2014-11-01
1625
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W JAŚLE
NUSK1805
2014-11-01
1626
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W JAWORZE
NUSK0206
2014-11-01
1627
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W JAWORZNIE
NUSK2415
2014-11-01
1628
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W JELENIEJ GÓRZE
NUSK0207
2014-11-01
1629
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W JĘDRZEJOWIE
NUSK2603
2014-11-01
1630
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KAMIENIU POMORSKIM
NUSK3208
2014-11-01
1631
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KAMIENNEJ GÓRZE
NUSK0208
2014-11-01
1632
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KARTUZACH
NUSK2210
2014-11-01
1633
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KAZIMIERZY WIELKIEJ
NUSK2614
2014-11-01
1634
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU
NUSK1604
2014-11-01
1635
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KĘPNIE
NUSK3009
2014-11-01
1636
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KĘTRZYNIE
NUSK2809
2014-11-01
1637
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KLUCZBORKU
NUSK1605
2014-11-01
1638
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KŁOBUCKU
NUSK2418
2014-11-01
1639
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KŁODZKU
NUSK0209
2014-11-01
1640
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KOLBUSZOWEJ
NUSK1806
2014-11-01
1641
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KOLE
NUSK3010
2014-11-01
1642
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KOLNIE
NUSK2007
2014-11-01
1643
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KOŁOBRZEGU
NUSK3209
2014-11-01
1644
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KONINIE
NUSK3011
2014-11-01
1645
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KOŃSKICH
NUSK2606
2014-11-01
1646
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KOŚCIANIE
NUSK3012
2014-11-01
1647
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KOŚCIERZYNIE
NUSK2211
2014-11-01
1648
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KOZIENICACH
NUSK1408
2014-11-01
1649
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KRAPKOWICACH
NUSK1613
2014-11-01
1650
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KRASNYMSTAWIE
NUSK0607
2014-11-01
1651
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KRAŚNIKU
NUSK0608
2014-11-01
1652
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KROŚNIE ODRZAŃSKIM
NUSK0803
2014-11-01
1653
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KROŚNIE
NUSK1807
2014-11-01
1654
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KROTOSZYNIE
NUSK3013
2014-11-01
1655
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KUTNIE
NUSK1005
2014-11-01
1656
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W KWIDZYNIE
NUSK2212
2014-11-01
1657
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LEGIONOWIE
NUSK1409
2014-11-01
1658
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LEGNICY
NUSK0210
2014-11-01
1659
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LESKU
NUSK1808
2014-11-01
1660
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LESZNIE
NUSK3014
2014-11-01
1661
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LEŻAJSKU
NUSK1809
2014-11-01
1662
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LĘBORKU
NUSK2213
2014-11-01
1663
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LIMANOWEJ
NUSK1214
2014-11-01
1664
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LIPNIE
NUSK0410
2014-11-01
1665
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LIPSKU
NUSK1447
2014-11-01
1666
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LUBACZOWIE
NUSK1810
2014-11-01
1667
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LUBANIU
NUSK0211
2014-11-01
1668
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LUBARTOWIE
NUSK0609
2014-11-01
1669
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LUBINIE
NUSK0212
2014-11-01
1670
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LUBLIŃCU
NUSK2419
2014-11-01
1671
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W LWÓWKU ŚLĄSKIM
NUSK0213
2014-11-01
1672
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŁAŃCUCIE
NUSK1811
2014-11-01
1673
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŁASKU
NUSK1006
2014-11-01
1674
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŁĘCZNEJ
NUSK0621
2014-11-01
1675
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŁĘCZYCY
NUSK1028
2014-11-01
1676
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŁOMŻY
NUSK2008
2014-11-01
1677
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŁOSICACH
NUSK1410
2014-11-01
1678
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŁOWICZU
NUSK1007
2014-11-01
1679
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŁUKOWIE
NUSK0613
2014-11-01
1680
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MAKOWIE MAZOWIECKIM
NUSK1411
2014-11-01
1681
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MALBORKU
NUSK2214
2014-11-01
1682
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MIECHOWIE
NUSK1215
2014-11-01
1683
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MIELCU
NUSK1812
2014-11-01
1684
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MIĘDZYCHODZIE
NUSK3015
2014-11-01
1685
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MIĘDZYRZECZU
NUSK0804
2014-11-01
1686
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MIKOŁOWIE
NUSK2420
2014-11-01
1687
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MILICZU
NUSK0214
2014-11-01
1688
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM
NUSK1412
2014-11-01
1689
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MŁAWIE
NUSK1413
2014-11-01
1690
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MOGILNIE
NUSK0411
2014-11-01
1691
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MOŃKACH
NUSK2009
2014-11-01
1692
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MYSŁOWICACH
NUSK2421
2014-11-01
1693
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MYSZKOWIE
NUSK2422
2014-11-01
1694
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MYŚLENICACH
NUSK1216
2014-11-01
1695
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MYŚLIBORZU
NUSK3212
2014-11-01
1696
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NAKLE NAD NOTECIĄ
NUSK0412
2014-11-01
1697
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NAMYSŁOWIE
NUSK1606
2014-11-01
1698
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NIDZICY
NUSK2810
2014-11-01
1699
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NISKU
NUSK1823
2014-11-01
1700
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NOWEJ RUDZIE
NUSK0215
2014-11-01
1701
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NOWEJ SOLI
NUSK0805
2014-11-01
1702
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
NUSK1414
2014-11-01
1703
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM
NUSK2811
2014-11-01
1704
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NOWYM SĄCZU
NUSK1217
2014-11-01
1705
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NOWYM TARGU
NUSK1218
2014-11-01
1706
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NOWYM TOMYŚLU
NUSK3016
2014-11-01
1707
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NYSIE
NUSK1607
2014-11-01
1708
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OBORNIKACH
NUSK3038
2014-11-01
1709
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OLECKU
NUSK2812
2014-11-01
1710
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OLEŚNICY
NUSK0216
2014-11-01
1711
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OLEŚNIE
NUSK1608
2014-11-01
1712
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OLKUSZU
NUSK1219
2014-11-01
1713
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OLSZTYNIE
NUSK2813
2014-11-01
1714
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OŁAWIE
NUSK0217
2014-11-01
1715
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OPATOWIE
NUSK2607
2014-11-01
1716
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OPOCZNIE
NUSK1015
2014-11-01
1717
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OPOLU LUBELSKIM
NUSK0614
2014-11-01
1718
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OSTROŁĘCE
NUSK1415
2014-11-01
1719
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
NUSK2608
2014-11-01
1720
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OSTROWI MAZOWIECKIEJ
NUSK1416
2014-11-01
1721
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
NUSK3017
2014-11-01
1722
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OSTRÓDZIE
NUSK2814
2014-11-01
1723
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OSTRZESZOWIE
NUSK3018
2014-11-01
1724
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OŚWIĘCIMIU
NUSK1220
2014-11-01
1725
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W OTWOCKU
NUSK1417
2014-11-01
1726
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PABIANICACH
NUSK1016
2014-11-01
1727
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PAJĘCZNIE
NUSK1029
2014-11-01
1728
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PARCZEWIE
NUSK0615
2014-11-01
1729
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PIASECZNIE
NUSK1418
2014-11-01
1730
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PIEKARACH ŚLĄSKICH
NUSK2423
2014-11-01
1731
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PILE
NUSK3019
2014-11-01
1732
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PIŃCZOWIE
NUSK2609
2014-11-01
1733
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
NUSK1017
2014-11-01
1734
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PISZU
NUSK2815
2014-11-01
1735
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PLESZEWIE
NUSK3039
2014-11-01
1736
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PŁOCKU
NUSK1419
2014-11-01
1737
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PŁOŃSKU
NUSK1420
2014-11-01
1738
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PODDĘBICACH
NUSK1018
2014-11-01
1739
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W POLKOWICACH
NUSK0234
2014-11-01
1740
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PROSZOWICACH
NUSK1221
2014-11-01
1741
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PRUDNIKU
NUSK1611
2014-11-01
1742
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PRUSZCZU GDAŃSKIM
NUSK2221
2014-11-01
1743
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PRUSZKOWIE
NUSK1421
2014-11-01
1744
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PRZASNYSZU
NUSK1422
2014-11-01
1745
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PRZEMYŚLU
NUSK1813
2014-11-01
1746
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PRZEWORSKU
NUSK1814
2014-11-01
1747
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PRZYSUSZE
NUSK1448
2014-11-01
1748
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PSZCZYNIE
NUSK2424
2014-11-01
1749
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PUCKU
NUSK2215
2014-11-01
1750
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PUŁAWACH
NUSK0616
2014-11-01
1751
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PUŁTUSKU
NUSK1423
2014-11-01
1752
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W PYRZYCACH
NUSK3213
2014-11-01
1753
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W RACIBORZU
NUSK2425
2014-11-01
1754
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W RADOMSKU
NUSK1019
2014-11-01
1755
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W RADZIEJOWIE
NUSK0413
2014-11-01
1756
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W RADZYNIU PODLASKIM
NUSK0617
2014-11-01
1757
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W RAWICZU
NUSK3027
2014-11-01
1758
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W RAWIE MAZOWIECKIEJ
NUSK1020
2014-11-01
1759
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ROPCZYCACH
NUSK1815
2014-11-01
1760
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ
NUSK2426
2014-11-01
1761
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W RYBNIKU
NUSK2427
2014-11-01
1762
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W RYKACH
NUSK0622
2014-11-01
1763
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W RYPINIE
NUSK0414
2014-11-01
1764
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SANDOMIERZU
NUSK2610
2014-11-01
1765
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SANOKU
NUSK1817
2014-11-01
1766
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM
NUSK0423
2014-11-01
1767
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SIEDLCACH
NUSK1426
2014-11-01
1768
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
NUSK2428
2014-11-01
1769
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SIEMIATYCZACH
NUSK2010
2014-11-01
1770
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SIERADZU
NUSK1021
2014-11-01
1771
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SIERPCU
NUSK1427
2014-11-01
1772
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ
NUSK2611
2014-11-01
1773
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SKIERNIEWICACH
NUSK1022
2014-11-01
1774
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SŁUBICACH
NUSK0806
2014-11-01
1775
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SŁUPCY
NUSK3028
2014-11-01
1776
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SŁUPSKU
NUSK2216
2014-11-01
1777
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SOCHACZEWIE
NUSK1428
2014-11-01
1778
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SOKOŁOWIE PODLASKIM
NUSK1429
2014-11-01
1779
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SOKÓŁCE
NUSK2011
2014-11-01
1780
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SOPOCIE
NUSK2217
2014-11-01
1781
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SOSNOWCU
NUSK2429
2014-11-01
1782
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W STALOWEJ WOLI
NUSK1818
2014-11-01
1783
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W STARACHOWICACH
NUSK2612
2014-11-01
1784
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W STARGARDZIE
NUSK3214
2014-11-01
1785
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
NUSK2218
2014-11-01
1786
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W STASZOWIE
NUSK2613
2014-11-01
1787
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W STRZELCACH OPOLSKICH
NUSK1612
2014-11-01
1788
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W STRZELINIE
NUSK0218
2014-11-01
1789
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W STRZYŻOWIE
NUSK1819
2014-11-01
1790
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
NUSK1222
2014-11-01
1791
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SULĘCINIE
NUSK0813
2014-11-01
1792
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SUWAŁKACH
NUSK2012
2014-11-01
1793
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SZAMOTUŁACH
NUSK3029
2014-11-01
1794
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SZCZECINKU
NUSK3218
2014-11-01
1795
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SZCZYTNIE
NUSK2816
2014-11-01
1796
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W SZYDŁOWCU
NUSK1430
2014-11-01
1797
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŚREMIE
NUSK3030
2014-11-01
1798
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ
NUSK0219
2014-11-01
1799
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ
NUSK3031
2014-11-01
1800
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŚWIDNICY
NUSK0220
2014-11-01
1801
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŚWIEBODZINIE
NUSK0807
2014-11-01
1802
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŚWIECIU
NUSK0415
2014-11-01
1803
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŚWINOUJŚCIU
NUSK3219
2014-11-01
1804
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W TARNOBRZEGU
NUSK1820
2014-11-01
1805
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W TARNOWSKICH GÓRACH
NUSK2430
2014-11-01
1806
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W TCZEWIE
NUSK2219
2014-11-01
1807
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W TOMASZOWIE LUBELSKIM
NUSK0618
2014-11-01
1808
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM
NUSK1023
2014-11-01
1809
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W TRZEBNICY
NUSK0221
2014-11-01
1810
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W TUCHOLI
NUSK0418
2014-11-01
1811
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W TURKU
NUSK3032
2014-11-01
1812
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W TYCHACH
NUSK2431
2014-11-01
1813
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W USTRZYKACH DOLNYCH
NUSK1821
2014-11-01
1814
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WADOWICACH
NUSK1225
2014-11-01
1815
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WAŁBRZYCHU
NUSK0222
2014-11-01
1816
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WAŁCZU
NUSK3220
2014-11-01
1817
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WĄBRZEŹNIE
NUSK0419
2014-11-01
1818
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WĄGROWCU
NUSK3033
2014-11-01
1819
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WEJHEROWIE
NUSK2220
2014-11-01
1820
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WĘGROWIE
NUSK1441
2014-11-01
1821
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WIELICZCE
NUSK1226
2014-11-01
1822
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WIELUNIU
NUSK1024
2014-11-01
1823
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WIERUSZOWIE
NUSK1027
2014-11-01
1824
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
NUSK2432
2014-11-01
1825
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WOLSZTYNIE
NUSK3034
2014-11-01
1826
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WOŁOMINIE
NUSK1442
2014-11-01
1827
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WOŁOWIE
NUSK0223
2014-11-01
1828
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
NUSK2013
2014-11-01
1829
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W WYSZKOWIE
NUSK1443
2014-11-01
1830
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZABRZU
NUSK2433
2014-11-01
1831
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZAKOPANEM
NUSK1227
2014-11-01
1832
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZAMBROWIE
NUSK2014
2014-11-01
1833
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZAMOŚCIU
NUSK0620
2014-11-01
1834
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZAWIERCIU
NUSK2434
2014-11-01
1835
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH
NUSK0230
2014-11-01
1836
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZDUŃSKIEJ WOLI
NUSK1025
2014-11-01
1837
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZGIERZU
NUSK1026
2014-11-01
1838
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZGORZELCU
NUSK0231
2014-11-01
1839
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZŁOTORYI
NUSK0232
2014-11-01
1840
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZŁOTOWIE
NUSK3036
2014-11-01
1841
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ZWOLENIU
NUSK1444
2014-11-01
1842
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŻAGANIU
NUSK0810
2014-11-01
1843
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŻARACH
NUSK0811
2014-11-01
1844
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŻNINIE
NUSK0421
2014-11-01
1845
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŻORACH
NUSK2435
2014-11-01
1846
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŻUROMINIE
NUSK1445
2014-11-01
1847
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŻYRARDOWIE
NUSK1446
2014-11-01
1848
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W ŻYWCU
NUSK2436
2014-11-01
1849
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WARSZAWA-BEMOWO
NUSK1431
2014-11-01
1850
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WARSZAWA-BIELANY
NUSK1432
2014-11-01
1851
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WARSZAWA-MOKOTÓW
NUSK1433
2014-11-01
1852
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WARSZAWA-PRAGA
NUSK1434
2014-11-01
1853
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WARSZAWA-TARGÓWEK
NUSK1437
2014-11-01
1854
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WARSZAWA-URSYNÓW
NUSK1438
2014-11-01
1855
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WARSZAWA-WAWER
NUSK1439
2014-11-01
1856
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WARSZAWA-WOLA
NUSK1440
2014-11-01
1857
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU
NUSK0420
2014-11-01
1858
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁODAWIE
NUSK0619
2014-11-01
1859
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOSZCZOWIE
NUSK2615
2014-11-01
1860
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WE WRZEŚNI
NUSK3035
2014-11-01
1861
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WE WSCHOWIE
NUSK0814
2014-11-01
1862
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WROCŁAW-FABRYCZNA
NUSK0224
2014-11-01
1863
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WROCŁAW-KRZYKI
NUSK0225
2014-11-01
1864
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WROCŁAW-PSIE POLE
NUSK0226
2014-11-01
1865
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WROCŁAW-STARE MIASTO
NUSK0227
2014-11-01
1866
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO WROCŁAW-ŚRÓDMIEŚCIE
NUSK0228
2014-11-01
1867
NACZELNIK WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W OLSZTYNIE
NUSK2871
2014-11-01
1868
NACZELNIK ZACHODNIOPOMORSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W SZCZECINIE
NUSK3271
2014-11-01
1869
NOWOSĄDECKA O.IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W NOWY SĄCZU
IPIE23
2014-11-01
1870
OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA W KRAKOWIE
IAPT12
2014-11-01
1871
OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA W ŁODZI
IAPT11
2014-11-01
1872
OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA W WARSZAWIE
IAPT18
2014-11-01
1873
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W BIAŁYMSTOKU
ILEK01
2014-11-01
1874
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W CZĘSTOCHOWIE
ILEK24
2014-11-01
1875
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W GDAŃSKU
ILEK04
2014-11-01
1876
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
ILEK05
2014-11-01
1877
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W KOSZALINIE
ILEK23
2014-11-01
1878
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W KRAKOWIE
ILEK08
2014-11-01
1879
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W ŁODZI
ILEK10
2014-11-01
1880
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W OPOLU
ILEK12
2014-11-01
1881
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W PŁOCKU
ILEK13
2014-11-01
1882
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W RZESZOWIE
ILEK15
2014-11-01
1883
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W SZCZECINIE
ILEK16
2014-11-01
1884
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W TARNOWIE
ILEK17
2014-11-01
1885
OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W WARSZAWIE IM. PROF.JANA NIELUBOWICZA
ILEK19
2014-11-01
1886
PREZES OKRĘGOWEJ IZBY LEKARSKIEJ W ZIELONEJ GÓRZE
ILEK22
2014-11-01
1887
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W BIAŁEJ PODLASCE
IPIE01
2014-11-01
1888
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W BIAŁYMSTOKU
IPIE02
2014-11-01
1889
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W BIELSKU-BIAŁEJ
IPIE03
2014-11-01
1890
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W BYDGOSZCZY
IPIE04
2014-11-01
1891
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W CHEŁMIE
IPIE05
2014-11-01
1892
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W CIECHANOWIE
IPIE06
2014-11-01
1893
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W CZĘSTOCHOWIE
IPIE07
2014-11-01
1894
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W ELBLĄGU
IPIE08
2014-11-01
1895
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W GDAŃSKU
IPIE09
2014-11-01
1896
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
IPIE10
2014-11-01
1897
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W JELENIEJ GÓRZE
IPIE11
2014-11-01
1898
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KALISZU
IPIE12
2014-11-01
1899
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KATOWICACH
IPIE13
2014-11-01
1900
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KIELCACH
IPIE14
2014-11-01
1901
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KONINIE
IPIE15
2014-11-01
1902
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KOSZALINIE
IPIE16
2014-11-01
1903
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KROŚNIE
IPIE18
2014-11-01
1904
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W LESZNIE
IPIE19
2014-11-01
1905
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W LUBLINIE
IPIE20
2014-11-01
1906
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W ŁODZI
IPIE22
2014-11-01
1907
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W ŁOMŻY
IPIE21
2014-11-01
1908
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W OLSZTYNIE
IPIE24
2014-11-01
1909
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W OPOLU
IPIE25
2014-11-01
1910
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W OSTROŁĘCE
IPIE26
2014-11-01
1911
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W PILE
IPIE27
2014-11-01
1912
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W PŁOCKU
IPIE28
2014-11-01
1913
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W POZNANIU
IPIE29
2014-11-01
1914
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W PRZEWORSKU
IPIE30
2014-11-01
1915
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W RADOMIU
IPIE31
2014-11-01
1916
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W RZESZOWIE
IPIE32
2014-11-01
1917
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W SIEDLCACH
IPIE33
2014-11-01
1918
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W SIERADZU
IPIE34
2014-11-01
1919
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W SŁUPSKU
IPIE35
2014-11-01
1920
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W SUWAŁKACH
IPIE36
2014-11-01
1921
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W TARNOWIE
IPIE38
2014-11-01
1922
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W TORUNIU
IPIE39
2014-11-01
1923
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W WAŁBRZYCHU
IPIE40
2014-11-01
1924
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W WARSZAWIE
IPIE41
2014-11-01
1925
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W WŁOCŁAWKU
IPIE42
2014-11-01
1926
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W ZAMOŚCIU
IPIE44
2014-11-01
1927
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W ZIELONEJ GÓRZE
IPIE45
2014-11-01
1928
OKRĘGOWY INSPEKTOR RYBOŁÓWSTWA MORSKIEGO W GDYNI
IRYM01
2014-11-01
2019-11-30
1929
OKRĘGOWY INSPEKTOR RYBOŁÓWSTWA MORSKIEGO W SŁUPSKU
IRYM02
2014-11-01
2019-11-30
1930
OKRĘGOWY INSPEKTOR RYBOŁÓWSTWA MORSKIEGO W SZCZECINIE
IRYM03
2014-11-01
2019-11-30
1931
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W BIAŁYMSTOKU
INPR101
2014-11-01
1932
OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACY W BYDGOSZCZY
INPR102
2014-11-01
1933
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W GDAŃSKU
INPR103
2014-11-01
1934
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W KATOWICACH
INPR104
2014-11-01
1935
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W KIELCACH
INPR105
2014-11-01
1936
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W KRAKOWIE
INPR106
2014-11-01
1937
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W LUBLINIE
INPR107
2014-11-01
1938
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W ŁODZI
INPR108
2014-11-01
1939
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W OLSZTYNIE
INPR109
2014-11-01
1940
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W OPOLU
INPR110
2014-11-01
1941
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W POZNANIU
INPR111
2014-11-01
1942
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W RZESZOWIE
INPR112
2014-11-01
1943
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W SZCZECINIE
INPR113
2014-11-01
1944
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W WARSZAWIE
INPR114
2014-11-01
1945
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY W ZIELONEJ GÓRZE
INPR116
2014-11-01
1946
OKRĘGOWY INSPEKTOR PRACY WE WROCŁAWIU
INPR115
2014-11-01
1947
OLSZTYŃSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT13
2014-11-01
1948
OPOLSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT14
2014-11-01
1949
OPOLSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR108
2014-11-01
1950
PAŃSTWOWY GRANICZNY INSPEKTOR SANITARNY W DOROHUSKU
ISAN2009
2014-11-01
1951
PAŃSTWOWY GRANICZNY INSPEKTOR SANITARNY W ELBLĄGU
ISAN2005
2014-11-01
1952
PAŃSTWOWY GRANICZNY INSPEKTOR SANITARNY W GDYNI
ISAN2002
2014-11-01
1953
PAŃSTWOWY GRANICZNY INSPEKTOR SANITARNY W HREBENNEM
ISAN2007
2014-11-01
1954
PAŃSTWOWY GRANICZNY INSPEKTOR SANITARNY W KOROSZCZYNIE
ISAN2008
2014-11-01
1955
PAŃSTWOWY GRANICZNY INSPEKTOR SANITARNY W PRZEMYŚLU
ISAN2010
2014-11-01
1956
PAŃSTWOWY GRANICZNY INSPEKTOR SANITARNY W SUWAŁKACH
ISAN2006
2014-11-01
1957
PAŃSTWOWY GRANICZNY INSPEKTOR SANITARNY W SZCZECINIE
ISAN2003
2014-11-01
1958
PAŃSTWOWY GRANICZNY INSPEKTOR SANITARNY W ŚWINOUJŚCIU
ISAN2004
2014-11-01
1959
PAŃSTWOWY GRANICZNY INSPEKTOR SANITARNY W WARSZAWIE
ISAN2001
2014-11-01
1960
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM
ISAN0201
2014-11-01
1961
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W AUGUSTOWIE
ISAN1001
2014-11-01
1962
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BARTOSZYCACH
ISAN1401
2014-11-01
1963
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BEŁCHATOWIE
ISAN0501
2014-11-01
1964
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
ISAN1201
2014-11-01
1965
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BIAŁEJ PODLASKIEJ
ISAN0301
2014-11-01
1966
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BIAŁOBRZEGACH
ISAN0701
2014-11-01
1967
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BIAŁOGARDZIE
ISAN1601
2014-11-01
1968
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BIAŁYMSTOKU
ISAN1002
2014-11-01
1969
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BIELSKU PODLASKIM
ISAN1003
2014-11-01
1970
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BIELSKU BIAŁEJ
ISAN1202
2014-11-01
1971
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BIERUNIU
ISAN1203
2014-11-01
1972
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W USTRZYKACH DOLNYCH
ISAN0901
2014-11-01
1973
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BIŁGORAJU
ISAN0302
2014-11-01
1974
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BOCHNI
ISAN0601
2014-11-01
1975
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BOLESŁAWCU
ISAN0101
2014-11-01
1976
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BRANIEWIE
ISAN1402
2014-11-01
1977
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BRODNICY
ISAN0202
2014-11-01
1978
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BRZESKU
ISAN0602
2014-11-01
1979
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BRZEGU
ISAN0801
2014-11-01
1980
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BRZEZINACH
ISAN0502
2014-11-01
1981
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BRZOZOWIE
ISAN0902
2014-11-01
1982
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BUSKU-ZDROJU
ISAN1301
2014-11-01
1983
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BYDGOSZCZY
ISAN0203
2014-11-01
1984
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BYTOWIE
ISAN1101
2014-11-01
1985
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CHEŁMIE
ISAN0204
2014-11-01
1986
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CHEŁMNIE
ISAN0303
2014-11-01
1987
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CHODZIEŻY
ISAN1501
2014-11-01
1988
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CHOJNICACH
ISAN1102
2014-11-01
1989
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CHOSZCZNIE
ISAN1602
2014-11-01
1990
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CHRZANOWIE
ISAN0603
2014-11-01
1991
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CIECHANOWIE
ISAN0702
2014-11-01
1992
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CIESZYNIE
ISAN1204
2014-11-01
1993
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CZARNKOWIE
ISAN1502
2014-11-01
1994
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CZĘSTOCHOWIE
ISAN1205
2014-11-01
1995
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CZŁUCHOWIE
ISAN1103
2014-11-01
1996
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
ISAN0604
2014-11-01
1997
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W DĘBICY
ISAN0903
2014-11-01
1998
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W DRAWSKU POMORSKIM
ISAN1603
2014-11-01
1999
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W DZIAŁDOWIE
ISAN1403
2014-11-01
2000
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W DZIERŻONIOWIE
ISAN0102
2014-11-01
2001
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ELBLĄGU
ISAN1404
2014-11-01
2002
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W EŁKU
ISAN1405
2014-11-01
2003
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GARWOLINIE
ISAN0703
2014-11-01
2004
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PRUSZCZU GDAŃSKIM
ISAN1104
2014-11-01
2005
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GIŻYCKU
ISAN1406
2014-11-01
2006
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GLIWICACH
ISAN1206
2014-11-01
2007
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GŁOGOWIE
ISAN0103
2014-11-01
2008
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GŁUBCZYCACH
ISAN0802
2014-11-01
2009
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GNIEŹNIE
ISAN1503
2014-11-01
2010
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GOLENIOWIE
ISAN1604
2014-11-01
2011
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GOLUBIU DOBRZYNIU
ISAN0205
2014-11-01
2012
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GOŁDAPI
ISAN1407
2014-11-01
2013
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GORLICACH
ISAN0605
2014-11-01
2014
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
ISAN0401
2014-11-01
2015
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GOSTYNINIE
ISAN0704
2014-11-01
2016
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GOSTYNIU
ISAN1504
2014-11-01
2017
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GÓRZE
ISAN0104
2014-11-01
2018
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GRAJEWIE
ISAN1004
2014-11-01
2019
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GRODZISKU MAZOWIECKIM
ISAN0705
2014-11-01
2020
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
ISAN1505
2014-11-01
2021
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GRÓJCU
ISAN0706
2014-11-01
2022
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GRUDZIĄDZU
ISAN0206
2014-11-01
2023
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GRYFICACH
ISAN1605
2014-11-01
2024
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GRYFINIE
ISAN1606
2014-11-01
2025
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W HAJNÓWCE
ISAN1005
2014-11-01
2026
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W HRUBIESZOWIE
ISAN0304
2014-11-01
2027
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W IŁAWIE
ISAN1408
2014-11-01
2028
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W INOWROCŁAWIU
ISAN0207
2014-11-01
2029
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W JANOWIE LUBELSKIM
ISAN0305
2014-11-01
2030
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W JAROCINIE
ISAN1506
2014-11-01
2031
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W JAROSŁAWIU
ISAN0904
2014-11-01
2032
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W JAŚLE
ISAN0905
2014-11-01
2033
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W JAWORZE
ISAN0105
2014-11-01
2034
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W JELENIEJ GÓRZE
ISAN0106
2014-11-01
2035
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W JĘDRZEJOWIE
ISAN1302
2014-11-01
2036
POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KALISZU
ISAN1507
2014-11-01
2037
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KAMIENNEJ GÓRZE
ISAN0107
2014-11-01
2038
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KAMIENIU POMORSKIM
ISAN1607
2014-11-01
2039
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KARTUZACH
ISAN1105
2014-11-01
2040
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KAZIMIERZY WIELKIEJ
ISAN1303
2014-11-01
2041
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KĘDZIERZYNIE KOŹLU
ISAN0803
2014-11-01
2042
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KĘPNIE
ISAN1508
2014-11-01
2043
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KĘTRZYNIU
ISAN1409
2014-11-01
2044
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KIELCACH
ISAN1304
2014-11-01
2045
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KLUCZBORKU
ISAN0804
2014-11-01
2046
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KŁOBUCKU
ISAN1207
2014-11-01
2047
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KŁODZKU
ISAN0108
2014-11-01
2048
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KOLBUSZOWEJ
ISAN0906
2014-11-01
2049
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KOLNIE
ISAN1006
2014-11-01
2050
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KOLE
ISAN1509
2014-11-01
2051
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KOŁOBRZEGU
ISAN1608
2014-11-01
2052
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KONINIE
ISAN1305
2014-11-01
2053
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KOŃSKIM
ISAN1510
2014-11-01
2054
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KOSZALINIE
ISAN1609
2014-11-01
2055
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KOŚCIANIE
ISAN1511
2014-11-01
2056
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KOŚCIERZYNIE
ISAN1106
2014-11-01
2057
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KOZIENICACH
ISAN0707
2014-11-01
2058
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KRAKOWIE
ISAN0606
2014-11-01
2059
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KRAPKOWICACH
ISAN0805
2014-11-01
2060
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KRASNYMSTAWIE
ISAN0307
2014-11-01
2061
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KRAŚNIKU
ISAN0306
2014-11-01
2062
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KROŚNIE
ISAN0402
2014-11-01
2063
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KROŚNIE ODRZAŃSKIM
ISAN0907
2014-11-01
2064
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KROTOSZYNIE
ISAN1512
2014-11-01
2065
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KUTNIE
ISAN0503
2014-11-01
2066
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KWIDZYNIE
ISAN1107
2014-11-01
2067
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LEGIONOWIE
ISAN0708
2014-11-01
2068
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LEGNICY
ISAN0109
2014-11-01
2069
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LESKU
ISAN0908
2014-11-01
2070
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LESZNIE
ISAN1513
2014-11-01
2071
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LEŻAJSKU
ISAN0909
2014-11-01
2072
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LĘBORKU
ISAN1108
2014-11-01
2073
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LIDZBARKU WARMIŃSKIM
ISAN1410
2014-11-01
2074
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LIMANOWEJ
ISAN0607
2014-11-01
2075
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LIPNIE
ISAN0208
2014-11-01
2076
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LIPSKU
ISAN0709
2014-11-01
2077
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LUBACZOWIE
ISAN0910
2014-11-01
2078
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LUBANIU
ISAN0110
2014-11-01
2079
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LUBARTOWIE
ISAN0308
2014-11-01
2080
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LUBINIE
ISAN0309
2014-11-01
2081
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LUBLINIE
ISAN0111
2014-11-01
2082
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LUBLIŃCU
ISAN1208
2014-11-01
2083
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W LWÓWKU ŚLĄSKIM
ISAN0112
2014-11-01
2084
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŁAŃCUCIE
ISAN0911
2014-11-01
2085
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŁASKU
ISAN0504
2014-11-01
2086
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŁĘCZNEJ
ISAN0310
2014-11-01
2087
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŁĘCZYCY
ISAN0505
2014-11-01
2088
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŁOBZIE
ISAN1610
2014-11-01
2089
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŁOMŻY
ISAN1007
2014-11-01
2090
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŁOSICACH
ISAN0710
2014-11-01
2091
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŁOWICZU
ISAN0506
2014-11-01
2092
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŁODZI
ISAN0507
2014-11-01
2093
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŁUKOWIE
ISAN0311
2014-11-01
2094
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MAKOWIE MAZOWIECKIM
ISAN0711
2014-11-01
2095
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MALBORKU
ISAN1109
2014-11-01
2096
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MIECHOWIE
ISAN0608
2014-11-01
2097
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MIELCU
ISAN0912
2014-11-01
2098
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MIĘDZYCHODZIE
ISAN1514
2014-11-01
2099
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MIĘDZYRZECZU
ISAN0403
2014-11-01
2100
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MIKOŁOWIE
ISAN1209
2014-11-01
2101
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MILICZU
ISAN0113
2014-11-01
2102
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MIŃSKU MAZOWIECKIM
ISAN0712
2014-11-01
2103
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MŁAWIE
ISAN0713
2014-11-01
2104
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MOGILNIE
ISAN0209
2014-11-01
2105
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MOŃKACH
ISAN1008
2014-11-01
2106
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MRĄGOWIE
ISAN1411
2014-11-01
2107
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MYŚLIBORZU
ISAN1210
2014-11-01
2108
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MYSZKOWIE
ISAN0609
2014-11-01
2109
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W MYŚLENICACH
ISAN1611
2014-11-01
2110
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W NAKLE NAD NOTECIĄ
ISAN0210
2014-11-01
2111
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W NAMYSŁOWIE
ISAN0806
2014-11-01
2112
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W NIDZICY
ISAN1412
2014-11-01
2113
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W NISKU
ISAN0913
2014-11-01
2114
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ISAN0714
2014-11-01
2115
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM
ISAN1110
2014-11-01
2116
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM
ISAN1413
2014-11-01
2117
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W NOWYM SĄCZU
ISAN0610
2014-11-01
2118
POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W NOWEJ SOLI
ISAN0404
2014-11-01
2119
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W NOWYM TARGU
ISAN0611
2014-11-01
2120
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W NOWYM TOMYŚLU
ISAN1515
2014-11-01
2121
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W NYSIE
ISAN0807
2014-11-01
2122
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OBORNIKACH
ISAN1516
2014-11-01
2123
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OLECKU
ISAN1414
2014-11-01
2124
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OLEŚNIE
ISAN0808
2014-11-01
2125
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OLEŚNICY
ISAN0114
2014-11-01
2126
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OLKUSZU
ISAN0612
2014-11-01
2127
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OLSZTYNIE
ISAN1415
2014-11-01
2128
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OŁAWIE
ISAN0115
2014-11-01
2129
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OPATOWIE
ISAN1306
2014-11-01
2130
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OPOCZNIE
ISAN0508
2014-11-01
2131
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OPOLU LUBELSKIM
ISAN0312
2014-11-01
2132
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OPOLU
ISAN0809
2014-11-01
2133
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OSTROŁĘCE
ISAN0715
2014-11-01
2134
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
ISAN1307
2014-11-01
2135
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OSTROWI MAZOWIECKIEJ
ISAN0716
2014-11-01
2136
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
ISAN1517
2014-11-01
2137
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OSTRÓDZIE
ISAN1416
2014-11-01
2138
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OSTRZESZOWIE
ISAN1518
2014-11-01
2139
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OŚWIĘCIMIU
ISAN0613
2014-11-01
2140
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W OTWOCKU
ISAN0717
2014-11-01
2141
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PABIANICACH
ISAN0509
2014-11-01
2142
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PAJĘCZNIE
ISAN0510
2014-11-01
2143
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PARCZEWIE
ISAN0313
2014-11-01
2144
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PIASECZNIE
ISAN0718
2014-11-01
2145
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PILE
ISAN1519
2014-11-01
2146
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PIŃCZOWIE
ISAN1308
2014-11-01
2147
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
ISAN0511
2014-11-01
2148
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PISZU
ISAN1417
2014-11-01
2149
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PLESZEWIE
ISAN1520
2014-11-01
2150
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PŁOCKU
ISAN0719
2014-11-01
2151
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PŁOŃSKU
ISAN0720
2014-11-01
2152
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PODDĘBICACH
ISAN0512
2014-11-01
2153
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W POLICACH
ISAN1612
2014-11-01
2154
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W POLKOWICACH
ISAN0116
2014-11-01
2155
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W POZNANIU
ISAN1521
2014-11-01
2156
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PROSZOWICACH
ISAN0614
2014-11-01
2157
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PRUDNIKU
ISAN0810
2014-11-01
2158
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PRUSZKOWIE
ISAN0721
2014-11-01
2159
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PRZASNYSZU
ISAN0722
2014-11-01
2160
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PRZEMYŚLU
ISAN0914
2014-11-01
2161
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PRZEWORSKU
ISAN0915
2014-11-01
2162
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PRZYSUCHEJ
ISAN0723
2014-11-01
2163
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PSZCZYNIE
ISAN1211
2014-11-01
2164
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PUCKU
ISAN1111
2014-11-01
2165
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PUŁAWACH
ISAN0314
2014-11-01
2166
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PUŁTUSKU
ISAN0724
2014-11-01
2167
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W PYRZYCACH
ISAN1613
2014-11-01
2168
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RACIBORZU
ISAN1212
2014-11-01
2169
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RADOMIU
ISAN0725
2014-11-01
2170
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RADOMSKU
ISAN0513
2014-11-01
2171
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RADZIEJOWIE
ISAN0211
2014-11-01
2172
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RADZYNIU PODLASKIM
ISAN0315
2014-11-01
2173
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RAWIE MAZOWIECKIEJ
ISAN1522
2014-11-01
2174
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RAWICZU
ISAN0514
2014-11-01
2175
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ROPCZYCACH
ISAN0916
2014-11-01
2176
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RYBNIKU
ISAN1213
2014-11-01
2177
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RYKACH
ISAN0316
2014-11-01
2178
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RYPINIE
ISAN0212
2014-11-01
2179
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RZESZOWIE
ISAN0917
2014-11-01
2180
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SANDOMIERZU
ISAN1309
2014-11-01
2181
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SANOKU
ISAN0918
2014-11-01
2182
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SEJNACH
ISAN1009
2014-11-01
2183
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM
ISAN0213
2014-11-01
2184
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SIEDLCACH
ISAN0726
2014-11-01
2185
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SIEMIATYCZACH
ISAN1010
2014-11-01
2186
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SIERADZU
ISAN0515
2014-11-01
2187
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SIERPCU
ISAN0727
2014-11-01
2188
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ
ISAN1310
2014-11-01
2189
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SKIERNIEWICACH
ISAN0516
2014-11-01
2190
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SŁAWNIE
ISAN1614
2014-11-01
2191
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SŁUBICACH
ISAN0405
2014-11-01
2192
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SŁUPCY
ISAN1523
2014-11-01
2193
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SŁUPSKU
ISAN1112
2014-11-01
2194
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SOCHACZEWIE
ISAN0728
2014-11-01
2195
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SOKOŁOWIE PODLASKIM
ISAN0729
2014-11-01
2196
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SOKÓŁCE
ISAN1011
2014-11-01
2197
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W STALOWEJ WOLI
ISAN0919
2014-11-01
2198
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W STARACHOWICACH
ISAN1311
2014-11-01
2199
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W STARGARDZIE
ISAN1615
2014-11-01
2200
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
ISAN1113
2014-11-01
2201
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W STASZOWIE
ISAN1312
2014-11-01
2202
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W STRZELCACH KRAJEŃSKICH
ISAN0811
2014-11-01
2203
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W STRZELCACH OPOLSKICH
ISAN0406
2014-11-01
2204
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W STRZELINIE
ISAN0117
2014-11-01
2205
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W STRZYŻOWIE
ISAN0920
2014-11-01
2206
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SULĘCINIE
ISAN0407
2014-11-01
2207
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
ISAN0615
2014-11-01
2208
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SUWAŁKACH
ISAN1012
2014-11-01
2209
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SZAMOTUŁACH
ISAN1524
2014-11-01
2210
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SZCZECINKU
ISAN1616
2014-11-01
2211
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SZCZYTNIE
ISAN1418
2014-11-01
2212
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SZTUMIE
ISAN1114
2014-11-01
2213
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SZYDŁOWCU
ISAN0730
2014-11-01
2214
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŚREMIE
ISAN0118
2014-11-01
2215
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ
ISAN1525
2014-11-01
2216
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ
ISAN1526
2014-11-01
2217
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŚWIDNICY
ISAN0119
2014-11-01
2218
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŚWIDNIKU
ISAN0317
2014-11-01
2219
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŚWIDWINIE
ISAN1617
2014-11-01
2220
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŚWIEBODZINIE
ISAN0408
2014-11-01
2221
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŚWIECIU
ISAN0214
2014-11-01
2222
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W TARNOBRZEGU
ISAN0921
2014-11-01
2223
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W TARNOWSKICH GÓRACH
ISAN1214
2014-11-01
2224
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W TARNOWIE
ISAN0616
2014-11-01
2225
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZAKOPANEM
ISAN0617
2014-11-01
2226
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W TCZEWIE
ISAN1115
2014-11-01
2227
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W TOMASZOWIE LUBELSKIM
ISAN0318
2014-11-01
2228
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM
ISAN0517
2014-11-01
2229
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W TORUNIU
ISAN0216
2014-11-01
2230
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W TRZEBNICY
ISAN0120
2014-11-01
2231
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W TUCHOLI
ISAN0215
2014-11-01
2232
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W TURKU
ISAN1527
2014-11-01
2233
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WADOWICACH
ISAN0618
2014-11-01
2234
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WAŁBRZYCHU
ISAN0121
2014-11-01
2235
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WAŁCZU
ISAN1618
2014-11-01
2236
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W POWIECIE WARSZAWSKIM ZACHODNIM
ISAN0731
2014-11-01
2237
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WĄBRZEŹNIE
ISAN0217
2014-11-01
2238
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WĄGROWCU
ISAN1528
2014-11-01
2239
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WEJHEROWIE
ISAN1116
2014-11-01
2240
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WĘGORZEWIE
ISAN1419
2014-11-01
2241
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WĘGROWIE
ISAN0732
2014-11-01
2242
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WIELICZCE
ISAN0619
2014-11-01
2243
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WIELUNIU
ISAN0518
2014-11-01
2244
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WIERUSZOWIE
ISAN0519
2014-11-01
2245
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WŁOCŁAWKU
ISAN0218
2014-11-01
2246
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WŁODAWIE
ISAN0319
2014-11-01
2247
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY WE WŁOSZCZOWIE
ISAN1313
2014-11-01
2248
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
ISAN1215
2014-11-01
2249
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WOLSZTYNIE
ISAN1529
2014-11-01
2250
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WOŁOMINIE
ISAN0733
2014-11-01
2251
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WOŁOWIE
ISAN0122
2014-11-01
2252
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WROCŁAWIU
ISAN0123
2014-11-01
2253
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY WE WRZEŚNI
ISAN1530
2014-11-01
2254
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WSCHOWIE
ISAN0409
2014-11-01
2255
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
ISAN1013
2014-11-01
2256
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W WYSZKOWIE
ISAN0734
2014-11-01
2257
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZAMBROWIE
ISAN1014
2014-11-01
2258
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZAMOŚCIU
ISAN0320
2014-11-01
2259
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZAWIERCIU
ISAN1216
2014-11-01
2260
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH
ISAN0124
2014-11-01
2261
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZDUŃSKIEJ WOLI
ISAN0520
2014-11-01
2262
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZGIERZU
ISAN0521
2014-11-01
2263
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZGORZELCU
ISAN0125
2014-11-01
2264
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZIELONEJ GÓRZE
ISAN0410
2014-11-01
2265
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZŁOTORYI
ISAN0126
2014-11-01
2266
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZŁOTOWIE
ISAN1531
2014-11-01
2267
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ZWOLENIU
ISAN0735
2014-11-01
2268
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŻAGANIU
ISAN0411
2014-11-01
2269
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŻARACH
ISAN0412
2014-11-01
2270
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŻNINIE
ISAN0219
2014-11-01
2271
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŻUROMINIE
ISAN0736
2014-11-01
2272
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŻYRARDOWIE
ISAN0737
2014-11-01
2273
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŻYWCU
ISAN1217
2014-11-01
2274
DOLNOŚLĄSKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY
ISAN01
2014-11-01
2275
PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY W BYDGOSZCZY
ISAN02
2014-11-01
2276
LUBELSKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY
ISAN03
2014-11-01
2277
LUBUSKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
ISAN04
2014-11-01
2278
ŁÓDZKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY
ISAN05
2014-11-01
2279
MAŁOPOLSKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY W KRAKOWIE
ISAN06
2014-11-01
2280
PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY W WARSZAWIE
ISAN07
2014-11-01
2281
OPOLSKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY
ISAN08
2014-11-01
2282
PODKARPACKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY
ISAN09
2014-11-01
2283
PODLASKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY W BIAŁYMSTOKU
ISAN10
2014-11-01
2284
POMORSKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY W GDAŃSKU
ISAN11
2014-11-01
2285
ŚLĄSKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY
ISAN12
2014-11-01
2286
ŚWIĘTOKRZYSKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY
ISAN13
2014-11-01
2287
PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY W OLSZTYNIE
ISAN14
2014-11-01
2288
WIELKOPOLSKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY
ISAN15
2014-11-01
2289
ZACHODNIOPOMORSKI PAŃSTWOWY WOJEWÓDZKI INSPEKTOR SANITARNY
ISAN16
2014-11-01
2290
PEŁNOMOCNIK RZĄDU DO SPRAW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
FOSN200
2014-11-01
2291
DYREKTOR CENTRUM OBSŁUGI FINANSOWEJ POCZTA POLSKA S.A.
POAB01
2014-11-01
2292
PODKARPACKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT15
2014-11-01
2293
PODKARPACKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR109
2014-11-01
2294
PODLASKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR110
2014-11-01
2295
POMORSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR111
2014-11-01
2296
POMORSKO-KUJAWSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT16
2014-11-01
2297
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM
INB0201
2014-11-01
2298
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU AUGUSTOWSKIEGO
INB1001
2014-11-01
2299
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BARTOSZYCKIEGO
INB1401
2014-11-01
2300
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W BEŁCHATOWIE
INB0501
2014-11-01
2301
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
INB1201
2014-11-01
2302
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BIALSKIEGO
INB0301
2014-11-01
2303
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BIAŁOBRZESKIEGO
INB0701
2014-11-01
2304
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BIAŁOGARDZKIEGO
INB1601
2014-11-01
2305
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO
INB1002
2014-11-01
2306
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BIELSKIEGO
INB1003
2014-11-01
2307
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BIELSKIEGO (WOJ. ŚLĄSKIE)
INB1202
2014-11-01
2308
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BIERUŃSKO - LĘDZIŃSKIEGO
INB1203
2014-11-01
2309
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BIESZCZADZKIEGO
INB0901
2014-11-01
2310
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BIŁGORAJSKIEGO
INB0302
2014-11-01
2311
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BOCHEŃSKIEGO
INB0601
2014-11-01
2312
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W BOLESŁAWCU
INB0101
2014-11-01
2313
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W BRANIEWIE
INB1402
2014-11-01
2314
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BRODNICKIEGO
INB0202
2014-11-01
2315
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BRZESKIEGO
INB0602
2014-11-01
2316
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BRZESKIEGO (WOJ. OPOLSKIE)
INB0801
2014-11-01
2317
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
INB0502
2014-11-01
2318
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BRZOZOWSKIEGO
INB0902
2014-11-01
2319
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BUSKIEGO
INB1301
2014-11-01
2320
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W BYDGOSZCZY
INB0203
2014-11-01
2321
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU BYTOWSKIEGO
INB1101
2014-11-01
2322
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W CHEŁMIE
INB0204
2014-11-01
2323
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU CHEŁMIŃSKIEGO
INB0303
2014-11-01
2324
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU CHODZIESKIEGO
INB1501
2014-11-01
2325
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W CHOJNICACH
INB1102
2014-11-01
2326
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU CHOSZCZEŃSKIEGO
INB1602
2014-11-01
2327
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU CHRZANOWSKIEGO
INB0603
2014-11-01
2328
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU CIECHANOWSKIEGO
INB0702
2014-11-01
2329
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU CIESZYŃSKIEGO
INB1204
2014-11-01
2330
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W CZARNKOWIE
INB1502
2014-11-01
2331
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
INB1205
2014-11-01
2332
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO
INB1103
2014-11-01
2333
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU DĄBROWSKIEGO
INB0604
2014-11-01
2334
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU DĘBICKIEGO
INB0903
2014-11-01
2335
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU DRAWSKIEGO
INB1603
2014-11-01
2336
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU DZIAŁDOWSKIEGO
INB1403
2014-11-01
2337
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
INB0102
2014-11-01
2338
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ELBLĄSKIEGO
INB1404
2014-11-01
2339
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W EŁKU
INB1405
2014-11-01
2340
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W GARWOLINIE
INB0703
2014-11-01
2341
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W POWIECIE GDAŃSKIM
INB1104
2014-11-01
2342
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GIŻYCKIEGO
INB1406
2014-11-01
2343
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W GLIWICACH
INB1206
2014-11-01
2344
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W GŁOGOWIE
INB0103
2014-11-01
2345
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W POWIECIE GŁUBCZYCKIM
INB0802
2014-11-01
2346
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO
INB1503
2014-11-01
2347
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GOLENIOWSKIEGO
INB1604
2014-11-01
2348
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W GOLUBIU-DOBRZYNIU
INB0205
2014-11-01
2349
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GOŁDAPSKIEGO
INB1407
2014-11-01
2350
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GORLICKIEGO
INB0605
2014-11-01
2351
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GORZOWSKIEGO
INB0401
2014-11-01
2352
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GOSTYNIŃSKIEGO
INB0704
2014-11-01
2353
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W GOSTYNIU
INB1504
2014-11-01
2354
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GÓROWSKIEGO
INB0104
2014-11-01
2355
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GRAJEWSKIEGO
INB1004
2014-11-01
2356
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W POWIECIE GRODZISKIM (WOJ. MAZOWIECKIE)
INB0705
2014-11-01
2357
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GRODZISKIEGO (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
INB1505
2014-11-01
2358
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GRÓJECKIEGO
INB0706
2014-11-01
2359
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GRUDZIĄDZKIEGO
INB0206
2014-11-01
2360
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W GRYFICACH
INB1605
2014-11-01
2361
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W GRYFINIE
INB1606
2014-11-01
2362
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU HAJNOWSKIEGO
INB1005
2014-11-01
2363
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO
INB0304
2014-11-01
2364
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU IŁAWSKIEGO
INB1408
2014-11-01
2365
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO
INB0207
2014-11-01
2366
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W JANOWIE LUBELSKIM
INB0305
2014-11-01
2367
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU JAROCIŃSKIEGO
INB1506
2014-11-01
2368
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU JAROSŁAWSKIEGO
INB0904
2014-11-01
2369
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W JAŚLE
INB0905
2014-11-01
2370
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU JAWORSKIEGO
INB0105
2014-11-01
2371
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU JELENIOGÓRSKIEGO
INB0106
2014-11-01
2372
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU JĘDRZEJOWSKIEGO
INB1302
2014-11-01
2373
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W KALISZU
INB1507
2014-11-01
2374
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W KAMIENNEJ GÓRZE
INB0107
2014-11-01
2375
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KAMIEŃSKIEGO
INB1607
2014-11-01
2376
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W KARTUZACH
INB1105
2014-11-01
2377
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KAZIMIERSKIEGO
INB1303
2014-11-01
2378
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIEGO
INB0803
2014-11-01
2379
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KĘPIŃSKIEGO
INB1508
2014-11-01
2380
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KĘTRZYŃSKIEGO
INB1409
2014-11-01
2381
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KIELECKIEGO
INB1304
2014-11-01
2382
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W POWIECIE KLUCZBORSKIM
INB0804
2014-11-01
2383
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KŁOBUCKIEGO
INB1207
2014-11-01
2384
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KŁODZKIEGO
INB0108
2014-11-01
2385
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KOLBUSZOWSKIEGO
INB0906
2014-11-01
2386
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W KOLNIE
INB1006
2014-11-01
2387
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KOLSKIEGO
INB1509
2014-11-01
2388
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KOŁOBRZESKIEGO
INB1608
2014-11-01
2389
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KONECKIEGO
INB1305
2014-11-01
2390
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KONIŃSKIEGO
INB1510
2014-11-01
2391
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KOSZALIŃSKIEGO
INB1609
2014-11-01
2392
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KOŚCIAŃSKIEGO
INB1511
2014-11-01
2393
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KOŚCIERSKIEGO
INB1106
2014-11-01
2394
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W KOZIENICACH
INB0707
2014-11-01
2395
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA POWIATU KRAKOWSKIEGO-ZIEMSKIEGO
INB0606
2014-11-01
2396
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KRAPKOWICKIEGO
INB0805
2014-11-01
2397
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W KRAŚNIKU
INB0307
2014-11-01
2398
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KRASNOSTAWSKIEGO
INB0306
2014-11-01
2399
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO (WOJ. LUBUSKIE)
INB0402
2014-11-01
2400
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W KROŚNIE
INB0907
2014-11-01
2401
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO
INB1512
2014-11-01
2402
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W KUTNIE
INB0503
2014-11-01
2403
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W KWIDZYNIE
INB1107
2014-11-01
2404
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W LEGIONOWIE
INB0708
2014-11-01
2405
POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W LEGNICY
INB0109
2014-11-01
2406
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W LESKU
INB0908
2014-11-01
2407
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU LESZCZYŃSKIEGO
INB1513
2014-11-01
2408
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU LEŻAJSKIEGO
INB0909
2014-11-01
2409
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU LĘBORSKIEGO
INB1108
2014-11-01
2410
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU LIDZBARSKIEGO
INB1410
2014-11-01
2411
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W LIMANOWEJ
INB0607
2014-11-01
2412
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU LIPNOWSKIEGO
INB0208
2014-11-01
2413
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU LIPSKIEGO
INB0709
2014-11-01
2414
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU LUBACZOWSKIEGO
INB0910
2014-11-01
2415
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU LUBAŃSKIEGO
INB0110
2014-11-01
2416
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W LUBARTOWIE
INB0308
2014-11-01
2417
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W LUBLINIE
INB0309
2014-11-01
2418
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU LUBIŃSKIEGO
INB0111
2014-11-01
2419
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU LUBLINIECKIEGO
INB1208
2014-11-01
2420
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W LWÓWKU ŚLĄSKIM
INB0112
2014-11-01
2421
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŁAŃCUCKIEGO
INB0911
2014-11-01
2422
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŁASKIEGO
INB0504
2014-11-01
2423
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŁĘCZYCKIEGO
INB0310
2014-11-01
2424
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ŁĘCZNEJ
INB0505
2014-11-01
2425
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŁOBESKIEGO
INB1610
2014-11-01
2426
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŁOMŻYŃSKIEGO
INB1007
2014-11-01
2427
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŁOSICKIEGO
INB0710
2014-11-01
2428
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŁOWICKIEGO
INB0506
2014-11-01
2429
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŁÓDZKIEGO WSCHODNIEGO
INB0507
2014-11-01
2430
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŁUKOWSKIEGO
INB0311
2014-11-01
2431
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MAKOWSKIEGO
INB0711
2014-11-01
2432
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W MALBORKU
INB1109
2014-11-01
2433
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO MIASTA BIAŁA PODLASKA
INB1619
2014-11-01
2434
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GRODZKIEGO W BIAŁYMSTOKU
INB1620
2014-11-01
2435
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO BIELSKO-BIAŁA
INB1621
2014-11-01
2436
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA BYDGOSZCZY
INB1622
2014-11-01
2437
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO BYTOM
INB1623
2014-11-01
2438
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO CHEŁM
INB1624
2014-11-01
2439
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W CHORZOWIE
INB1625
2014-11-01
2440
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU DLA MIASTA CZĘSTOCHOWY
INB1626
2014-11-01
2441
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
INB1627
2014-11-01
2442
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO ELBLĄG
INB1628
2014-11-01
2443
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO GDAŃSK
INB1629
2014-11-01
2444
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA NA PRAWACH POWIATU W GDYNI
INB1630
2014-11-01
2445
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO GLIWICE
INB1631
2014-11-01
2446
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO GORZÓW WIELKOPOLSKI
INB1632
2014-11-01
2447
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO MIASTA GRUDZIĄDZA
INB1633
2014-11-01
2448
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
INB1634
2014-11-01
2449
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO JAWORZNO
INB1635
2014-11-01
2450
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GRODZKIEGO JELENIA GÓRA
INB1636
2014-11-01
2451
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO KALISZ
INB1637
2014-11-01
2452
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO KATOWICE
INB1638
2014-11-01
2453
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA KIELCE
INB1639
2014-11-01
2454
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA KONINA
INB1640
2014-11-01
2455
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO KOSZALIN
INB1641
2014-11-01
2456
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W KRAKOWIE-POWIAT GRODZKI
INB1642
2014-11-01
2457
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO KROSNO
INB1643
2014-11-01
2458
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA LEGNICY
INB1644
2014-11-01
2459
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO LESZNO
INB1645
2014-11-01
2460
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO LUBIN
INB1646
2014-11-01
2461
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO ŁOMŻA
INB1647
2014-11-01
2462
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO ŁÓDŹ
INB1648
2014-11-01
2463
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO MYSŁOWICE
INB1649
2014-11-01
2464
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W NOWYM SĄCZU DLA POWIATU NOWOSĄDECKIEGO
INB1650
2014-11-01
2465
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA OLSZTYNA
INB1651
2014-11-01
2466
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO OPOLE
INB1652
2014-11-01
2467
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO OSTROŁĘKA
INB1653
2014-11-01
2468
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W PIEKARACH ŚLĄSKICH
INB1654
2014-11-01
2469
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO
INB1655
2014-11-01
2470
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO PŁOCK
INB1656
2014-11-01
2471
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA POZNANIA
INB1657
2014-11-01
2472
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA PRZEMYŚLA
INB1658
2014-11-01
2473
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W MIEŚCIE RADOMIU
INB1659
2014-11-01
2474
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO RUDA ŚLĄSKA
INB1660
2014-11-01
2475
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA RYBNIKA
INB1661
2014-11-01
2476
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA RZESZOWA
INB1662
2014-11-01
2477
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO MIASTA SIEDLCE
INB1663
2014-11-01
2478
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
INB1664
2014-11-01
2479
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO SKIERNIEWICE
INB1665
2014-11-01
2480
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA SŁUPSKA
INB1666
2014-11-01
2481
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA NA PRAWACH POWIATU W SOPOCIE
INB1667
2014-11-01
2482
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W SOSNOWCU
INB1668
2014-11-01
2483
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA M.ST. WARSZAWY
INB1669
2014-11-01
2484
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO SUWAŁKI
INB1670
2014-11-01
2485
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO SZCZECIN
INB1671
2014-11-01
2486
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO ŚWIĘTOCHŁOWICE
INB1672
2014-11-01
2487
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO ŚWINOUJŚCIE
INB1673
2014-11-01
2488
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO TARNOBRZEG
INB1674
2014-11-01
2489
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO TARNÓW
INB1675
2014-11-01
2490
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU GRODZKIEGO W TORUNIU
INB1676
2014-11-01
2491
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO TYCHY
INB1677
2014-11-01
2492
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA WAŁBRZYCHA
INB1678
2014-11-01
2493
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO WŁOCŁAWEK
INB1679
2014-11-01
2494
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA WROCŁAWIA
INB1680
2014-11-01
2495
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ZABRZU
INB1681
2014-11-01
2496
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO ZAMOŚĆ
INB1682
2014-11-01
2497
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO ZIELONA GÓRA
INB1683
2014-11-01
2498
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIASTO ŻORY
INB1684
2014-11-01
2499
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W MIECHOWIE
INB0608
2014-11-01
2500
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIELECKIEGO
INB0912
2014-11-01
2501
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W MIĘDZYCHODZIE
INB1514
2014-11-01
2502
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIĘDZYRZECKIEGO
INB0403
2014-11-01
2503
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIKOŁOWSKIEGO
INB1209
2014-11-01
2504
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W MILICZU
INB0113
2014-11-01
2505
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MIŃSKIEGO
INB0712
2014-11-01
2506
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MŁAWSKIEGO
INB0713
2014-11-01
2507
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MOGILEŃSKIEGO
INB0209
2014-11-01
2508
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MONIECKIEGO
INB1008
2014-11-01
2509
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MRĄGOWSKIEGO
INB1411
2014-11-01
2510
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W MYSZKOWIE
INB1210
2014-11-01
2511
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MYŚLENICKIEGO
INB0609
2014-11-01
2512
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU MYŚLIBORSKIEGO
INB1611
2014-11-01
2513
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU NAKIELSKIEGO
INB0210
2014-11-01
2514
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
INB0806
2014-11-01
2515
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W NIDZICY
INB1412
2014-11-01
2516
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU NIŻAŃSKIEGO
INB0913
2014-11-01
2517
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
INB0714
2014-11-01
2518
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W POWIECIE NOWODWORSKIM
INB1110
2014-11-01
2519
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU NOWOMIEJSKIEGO
INB1413
2014-11-01
2520
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA MIASTA NOWEGO SĄCZA
INB0610
2014-11-01
2521
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W NOWEJ SOLI
INB0404
2014-11-01
2522
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W NOWYM TARGU
INB0611
2014-11-01
2523
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
INB1515
2014-11-01
2524
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU NYSKIEGO
INB0807
2014-11-01
2525
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OBORNICKIEGO
INB1516
2014-11-01
2526
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OLECKIEGO
INB1414
2014-11-01
2527
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OLESKIEGO
INB0808
2014-11-01
2528
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OLEŚNICKIEGO
INB0114
2014-11-01
2529
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OLKUSKIEGO
INB0612
2014-11-01
2530
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OLSZTYŃSKIEGO
INB1415
2014-11-01
2531
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W OŁAWIE
INB0115
2014-11-01
2532
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OPATOWSKIEGO
INB1306
2014-11-01
2533
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W OPOCZNIE
INB0508
2014-11-01
2534
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W OPOLU LUBELSKIM
INB0312
2014-11-01
2535
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OPOLSKIEGO (WOJ. OPOLSKIE)
INB0809
2014-11-01
2536
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OSTROŁĘCKIEGO
INB0715
2014-11-01
2537
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
INB1307
2014-11-01
2538
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OSTROWSKIEGO (WOJ. MAZOWIECKIE)
INB0716
2014-11-01
2539
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OSTROWSKIEGO (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
INB1517
2014-11-01
2540
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OSTRÓDZKIEGO
INB1416
2014-11-01
2541
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OSTRZESZOWSKIEGO
INB1518
2014-11-01
2542
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO
INB0613
2014-11-01
2543
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W OTWOCKU
INB0717
2014-11-01
2544
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W PABIANICACH
INB0509
2014-11-01
2545
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PAJĘCZAŃSKIEGO
INB0510
2014-11-01
2546
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PARCZEWSKIEGO
INB0313
2014-11-01
2547
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W PIASECZNIE
INB0718
2014-11-01
2548
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PILSKIEGO
INB1519
2014-11-01
2549
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W PIŃCZOWIE
INB1308
2014-11-01
2550
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PIOTRKOWSKIEGO
INB0511
2014-11-01
2551
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PISKIEGO
INB1417
2014-11-01
2552
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PLESZEWSKIEGO
INB1520
2014-11-01
2553
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PŁOCKIEGO
INB0719
2014-11-01
2554
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W PŁOŃSKU
INB0720
2014-11-01
2555
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PODDĘBICKIEGO
INB0512
2014-11-01
2556
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU POLICKIEGO
INB1612
2014-11-01
2557
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU POLKOWICKIEGO
INB0116
2014-11-01
2558
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO
INB1521
2014-11-01
2559
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PROSZOWICKIEGO
INB0614
2014-11-01
2560
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PRUDNICKIEGO
INB0810
2014-11-01
2561
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W PRUSZKOWIE
INB0721
2014-11-01
2562
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PRZASNYSKIEGO
INB0722
2014-11-01
2563
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PRZEMYSKIEGO
INB0914
2014-11-01
2564
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PRZEWORSKIEGO
INB0915
2014-11-01
2565
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PRZYSUSKIEGO
INB0723
2014-11-01
2566
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PSZCZYŃSKIEGO
INB1211
2014-11-01
2567
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PUCKIEGO
INB1111
2014-11-01
2568
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PUŁAWSKIEGO
INB0314
2014-11-01
2569
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PUŁTUSKIEGO
INB0724
2014-11-01
2570
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU PYRZYCKIEGO
INB1613
2014-11-01
2571
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W RACIBORZU
INB1212
2014-11-01
2572
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W RADOMIU
INB0725
2014-11-01
2573
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO
INB0513
2014-11-01
2574
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU RADZIEJOWSKIEGO
INB0211
2014-11-01
2575
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W RADZYNIU PODLASKIM
INB0315
2014-11-01
2576
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU RAWICKIEGO
INB1522
2014-11-01
2577
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU RAWSKIEGO
INB0514
2014-11-01
2578
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKIEGO
INB0916
2014-11-01
2579
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU RYBNICKIEGO
INB1213
2014-11-01
2580
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W RYKACH
INB0316
2014-11-01
2581
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU RYPIŃSKIEGO
INB0212
2014-11-01
2582
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W RZESZOWIE
INB0917
2014-11-01
2583
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SANDOMIERSKIEGO
INB1309
2014-11-01
2584
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SANOCKIEGO
INB0918
2014-11-01
2585
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W SEJNACH
INB1009
2014-11-01
2586
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM
INB0213
2014-11-01
2587
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SIEDLECKIEGO
INB0726
2014-11-01
2588
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SIEMIATYCKIEGO
INB1010
2014-11-01
2589
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SIERADZKIEGO
INB0515
2014-11-01
2590
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SIERPECKIEGO
INB0727
2014-11-01
2591
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ
INB1310
2014-11-01
2592
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SKIERNIEWICKIEGO
INB0516
2014-11-01
2593
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO
INB1614
2014-11-01
2594
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SŁUBICKIEGO
INB0405
2014-11-01
2595
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SŁUPECKIEGO
INB1523
2014-11-01
2596
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W POWIECIE SŁUPSKIM
INB1112
2014-11-01
2597
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SOCHACZEWSKIEGO
INB0728
2014-11-01
2598
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SOKOŁOWSKIEGO
INB0729
2014-11-01
2599
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SOKÓLSKIEGO
INB1011
2014-11-01
2600
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU STALOWOWOLSKIEGO
INB0919
2014-11-01
2601
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU STARACHOWICKIEGO
INB1311
2014-11-01
2602
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU STARGARDZKIEGO
INB1615
2014-11-01
2603
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU STAROGARDZKIEGO
INB1113
2014-11-01
2604
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W STASZOWIE
INB1312
2014-11-01
2605
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU STRZELECKIEGO
INB0811
2014-11-01
2606
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU STRZELECKO-DREZDENECKIEGO
INB0406
2014-11-01
2607
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU STRZELIŃSKIEGO
INB0117
2014-11-01
2608
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W STRZYŻOWIE
INB0920
2014-11-01
2609
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SULĘCIŃSKIEGO
INB0407
2014-11-01
2610
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
INB0615
2014-11-01
2611
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ZIEMSKIEGO SUWAŁKI
INB1012
2014-11-01
2612
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W SZAMOTUŁACH
INB1524
2014-11-01
2613
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SZCZECINECKIEGO
INB1616
2014-11-01
2614
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO
INB1418
2014-11-01
2615
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SZTUMSKIEGO
INB1114
2014-11-01
2616
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU SZYDŁOWIECKIEGO
INB0730
2014-11-01
2617
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŚREDZKIEGO (WOJ. DOLNOŚLĄSKIE)
INB0118
2014-11-01
2618
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŚREDZKIEGO (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
INB1525
2014-11-01
2619
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŚREMSKIEGO
INB1526
2014-11-01
2620
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ŚWIDNICY
INB0119
2014-11-01
2621
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ŚWIDNIKU
INB0317
2014-11-01
2622
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ŚWIDWINIE
INB1617
2014-11-01
2623
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŚWIEBODZIŃSKIEGO
INB0408
2014-11-01
2624
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŚWIECKIEGO
INB0214
2014-11-01
2625
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU TARNOBRZESKIEGO
INB0921
2014-11-01
2626
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
INB1214
2014-11-01
2627
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W TARNOWIE
INB0616
2014-11-01
2628
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ZAKOPANEM
INB0617
2014-11-01
2629
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W TCZEWIE
INB1115
2014-11-01
2630
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W TOMASZOWIE LUBELSKIM
INB0318
2014-11-01
2631
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU TOMASZOWSKIEGO (WOJ. ŁÓDZKIE)
INB0517
2014-11-01
2632
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU TORUŃSKIEGO
INB0216
2014-11-01
2633
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W TRZEBNICY
INB0120
2014-11-01
2634
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU TUCHOLSKIEGO
INB0215
2014-11-01
2635
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU TURECKIEGO
INB1527
2014-11-01
2636
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WADOWICKIEGO
INB0618
2014-11-01
2637
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WAŁBRZYSKIEGO
INB0121
2014-11-01
2638
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W WAŁCZU
INB1618
2014-11-01
2639
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WARSZAWSKIEGO ZACHODNIEGO
INB0731
2014-11-01
2640
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WĄBRZESKIEGO
INB0217
2014-11-01
2641
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W WĄGROWCU
INB1528
2014-11-01
2642
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WEJHEROWSKIEGO
INB1116
2014-11-01
2643
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WĘGORZEWSKIEGO
INB1419
2014-11-01
2644
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W WĘGROWIE
INB0732
2014-11-01
2645
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W WIELICZCE
INB0619
2014-11-01
2646
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WIELUŃSKIEGO
INB0518
2014-11-01
2647
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WIERUSZOWSKIEGO
INB0519
2014-11-01
2648
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
INB0218
2014-11-01
2649
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WŁODAWSKIEGO
INB0319
2014-11-01
2650
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO WE WŁOSZCZOWIE
INB1313
2014-11-01
2651
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
INB1215
2014-11-01
2652
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO
INB1529
2014-11-01
2653
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W WOŁOMINIE
INB0733
2014-11-01
2654
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W WOŁOWIE
INB0122
2014-11-01
2655
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WROCŁAWSKIEGO
INB0123
2014-11-01
2656
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WRZESIŃSKIEGO
INB1530
2014-11-01
2657
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WSCHOWSKIEGO
INB0409
2014-11-01
2658
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
INB1013
2014-11-01
2659
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU WYSZKOWSKIEGO
INB0734
2014-11-01
2660
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ZAMBROWSKIEGO
INB1014
2014-11-01
2661
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ZAMOŚCIU
INB0320
2014-11-01
2662
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ZAWIERCIAŃSKIEGO
INB1216
2014-11-01
2663
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH
INB0124
2014-11-01
2664
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ZDUŃSKOWOLSKIEGO
INB0520
2014-11-01
2665
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ZGIERSKIEGO
INB0521
2014-11-01
2666
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ZGORZELECKIEGO
INB0125
2014-11-01
2667
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
INB0410
2014-11-01
2668
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ZŁOTORYJSKIEGO
INB0126
2014-11-01
2669
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ZŁOTOWSKIEGO
INB1531
2014-11-01
2670
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ZWOLENIU
INB0735
2014-11-01
2671
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŻAGAŃSKIEGO
INB0411
2014-11-01
2672
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ŻARACH
INB0412
2014-11-01
2673
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU ŻNIŃSKIEGO
INB0219
2014-11-01
2674
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ŻUROMINIE
INB0736
2014-11-01
2675
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W ŻYRARDOWIE
INB0737
2014-11-01
2676
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO POWIATU W ŻYWCU
INB1217
2014-11-01
2677
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ALEKSANDROWSKIEGO
IWET0201
2014-11-01
2678
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU AUGUSTOWSKIEGO
IWET1001
2014-11-01
2679
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BARTOSZYCKIEGO
IWET1401
2014-11-01
2680
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO
IWET0501
2014-11-01
2681
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W BĘDZINIE
IWET1201
2014-11-01
2682
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA BIAŁA PODLASKA I POWIATU BIALSKIEGO
IWET0301
2014-11-01
2683
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BIAŁOBRZESKIEGO
IWET0701
2014-11-01
2684
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W BIAŁOGARDZIE
IWET1601
2014-11-01
2685
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA BIAŁYSTOK I POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO
IWET1002
2014-11-01
2686
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BIELSKIEGO
IWET1003
2014-11-01
2687
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA BIELSKO-BIAŁA I POWIATU BIELSKIEGO (WOJ. ŚLĄSKIE)
IWET1202
2014-11-01
2688
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII M.TYCHY,MYSŁOWICE,JAWORZNO,POWIATU BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKIEGO,MIKOŁOWSKIEGO
IWET1203
2014-11-01
2689
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BIESZCZADZKIEGO
IWET0901
2014-11-01
2690
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BIŁGORAJSKIEGO
IWET0302
2014-11-01
2691
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W BOCHNI
IWET0601
2014-11-01
2692
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
IWET0101
2014-11-01
2693
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W BRANIEWIE
IWET1402
2014-11-01
2694
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BRODNICKIEGO
IWET0202
2014-11-01
2695
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BRZESKIEGO
IWET0602
2014-11-01
2696
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BRZESKIEGO (WOJ. OPOLSKIE)
IWET0801
2014-11-01
2697
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
IWET0502
2014-11-01
2698
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU BRZOZOWSKIEGO
IWET0902
2014-11-01
2699
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W BUSKU-ZDROJU
IWET1301
2014-11-01
2700
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA BYDGOSZCZ I POWIATU BYDGOSKIEGO
IWET0203
2014-11-01
2701
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W BYTOWIE
IWET1101
2014-11-01
2702
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU CHEŁMIŃSKIEGO
IWET0204
2014-11-01
2703
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU CHEŁMSKIEGO
IWET0303
2014-11-01
2704
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU CHODZIESKIEGO
IWET1501
2014-11-01
2705
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU CHOJNICKIEGO
IWET1102
2014-11-01
2706
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU CHOSZCZEŃSKIEGO
IWET1602
2014-11-01
2707
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W CHRZANOWIE
IWET0603
2014-11-01
2708
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU CIECHANOWSKIEGO
IWET0702
2014-11-01
2709
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU CIESZYŃSKIEGO
IWET1204
2014-11-01
2710
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIEGO
IWET1502
2014-11-01
2711
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
IWET1205
2014-11-01
2712
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO
IWET1103
2014-11-01
2713
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU DĄBROWSKIEGO
IWET0604
2014-11-01
2714
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU DĘBICKIEGO
IWET0903
2014-11-01
2715
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU DRAWSKIEGO
IWET1603
2014-11-01
2716
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W DZIAŁDOWIE
IWET1403
2014-11-01
2717
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
IWET0102
2014-11-01
2718
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W ELBLĄGU
IWET1404
2014-11-01
2719
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA GDYNIA I SOPOT
IWET1405
2014-11-01
2720
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GARWOLIŃSKIEGO
IWET0703
2014-11-01
2721
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA GDAŃSK I POWIATU GDAŃSKIEGO
IWET1104
2014-11-01
2722
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W GIŻYCKU
IWET1406
2014-11-01
2723
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W GLIWICACH
IWET1206
2014-11-01
2724
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GŁOGOWSKIEGO
IWET0103
2014-11-01
2725
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GŁUBCZYCKIEGO
IWET0802
2014-11-01
2726
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO
IWET1503
2014-11-01
2727
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GOLENIOWSKIEGO
IWET1604
2014-11-01
2728
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GOLUBSKO-DOBRZYŃSKIEGO
IWET0205
2014-11-01
2729
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GOŁDAPSKIEGO
IWET1407
2014-11-01
2730
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GORLICKIEGO
IWET0605
2014-11-01
2731
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA GORZÓW WIELKOPOLSKI I POWIATU GORZOWSKIEGO
IWET0401
2014-11-01
2732
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GOSTYNIŃSKIEGO
IWET0704
2014-11-01
2014-11-30
2733
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W GOSTYNIU
IWET1504
2014-11-01
2734
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W GÓRZE
IWET0104
2014-11-01
2735
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GRAJEWSKIEGO
IWET1004
2014-11-01
2736
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GRODZISKIEGO (WOJ. MAZOWIECKIE)
IWET0705
2014-11-01
2014-11-30
2737
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GRODZISKIEGO (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
IWET1505
2014-11-01
2738
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W GRÓJCU
IWET0706
2014-11-01
2739
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GRUDZIĄDZKIEGO
IWET0206
2014-11-01
2740
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GRYFICKIEGO
IWET1605
2014-11-01
2741
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU GRYFIŃSKIEGO
IWET1606
2014-11-01
2742
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU HAJNOWSKIEGO
IWET1005
2014-11-01
2743
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO
IWET0304
2014-11-01
2744
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU IŁAWSKIEGO
IWET1408
2014-11-01
2745
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO
IWET0207
2014-11-01
2746
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W JANOWIE LUBELSKIM
IWET0305
2014-11-01
2747
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU JAROCIŃSKIEGO
IWET1506
2014-11-01
2748
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU JAROSŁAWSKIEGO
IWET0904
2014-11-01
2749
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU JASIELSKIEGO
IWET0905
2014-11-01
2750
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W JAWORZE
IWET0105
2014-11-01
2751
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA JELENIA GÓRA I POWIATU JELENIOGÓRSKIEGO
IWET0106
2014-11-01
2752
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W JĘDRZEJOWIE
IWET1302
2014-11-01
2753
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W KALISZU
IWET1507
2014-11-01
2754
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO
IWET0107
2014-11-01
2755
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KAMIEŃSKIEGO
IWET1607
2014-11-01
2756
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KARTUSKIEGO
IWET1105
2014-11-01
2757
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KAZIMIERSKIEGO
IWET1303
2014-11-01
2758
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIEGO
IWET0803
2014-11-01
2759
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KĘPIŃSKIEGO
IWET1508
2014-11-01
2760
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KĘTRZYŃSKIEGO
IWET1409
2014-11-01
2761
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W KIELCACH
IWET1304
2014-11-01
2762
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KLUCZBORSKIEGO
IWET0804
2014-11-01
2763
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KŁOBUCKIEGO
IWET1207
2014-11-01
2764
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KŁODZKIEGO
IWET0108
2014-11-01
2765
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KOLBUSZOWSKIEGO
IWET0906
2014-11-01
2766
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W KOLNIE
IWET1006
2014-11-01
2767
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W KOLE
IWET1509
2014-11-01
2768
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KOŁOBRZESKIEGO
IWET1608
2014-11-01
2769
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KONECKIEGO
IWET1305
2014-11-01
2770
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA KONIN I POWIATU KONIŃSKIEGO
IWET1510
2014-11-01
2771
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W KOSZALINIE
IWET1609
2014-11-01
2772
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KOŚCIAŃSKIEGO
IWET1511
2014-11-01
2773
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KOŚCIERSKIEGO
IWET1106
2014-11-01
2774
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W KOZIENICACH
IWET0707
2014-11-01
2775
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA KRAKÓW I POWIATU KRAKOWSKIEGO
IWET0606
2014-11-01
2776
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KRAPKOWICKIEGO
IWET0805
2014-11-01
2777
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W KRAŚNIKU
IWET0307
2014-11-01
2778
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KRASNOSTAWSKIEGO
IWET0306
2014-11-01
2779
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO (WOJ. LUBUSKIE)
IWET0402
2014-11-01
2780
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA KROSNO I POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO (WOJ. PODKARPACKIE)
IWET0907
2014-11-01
2781
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W KROTOSZYNIE
IWET1512
2014-11-01
2782
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KUTNOWSKIEGO
IWET0503
2014-11-01
2783
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU KWIDZYŃSKIEGO
IWET1107
2014-11-01
2784
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU LEGIONOWSKIEGO
IWET0708
2014-11-01
2014-11-30
2785
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W LEGNICY
IWET0109
2014-11-01
2786
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU LESKIEGO
IWET0908
2014-11-01
2787
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA LESZNO I POWIATU LESZCZYŃSKIEGO
IWET1513
2014-11-01
2788
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU LEŻAJSKIEGO
IWET0909
2014-11-01
2789
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W LĘBORKU
IWET1108
2014-11-01
2790
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU LIDZBARSKIEGO
IWET1410
2014-11-01
2791
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W LIMANOWEJ
IWET0607
2014-11-01
2792
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W LIPNIE
IWET0208
2014-11-01
2793
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU LIPSKIEGO
IWET0709
2014-11-01
2794
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU LUBACZOWSKIEGO
IWET0910
2014-11-01
2795
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU LUBAŃSKIEGO
IWET0110
2014-11-01
2796
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU LUBARTOWSKIEGO
IWET0308
2014-11-01
2797
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W LUBLINIE
IWET0309
2014-11-01
2798
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU LUBIŃSKIEGO
IWET0111
2014-11-01
2799
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU LUBLINIECKIEGO
IWET1208
2014-11-01
2800
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU LWÓWECKIEGO
IWET0112
2014-11-01
2801
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŁAŃCUCKIEGO
IWET0911
2014-11-01
2802
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŁASKIEGO I ZDUŃSKOWOLSKIEGO
IWET0504
2014-11-01
2014-11-30
2803
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŁĘCZYCKIEGO
IWET0310
2014-11-01
2804
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŁĘCZYŃSKIEGO
IWET0505
2014-11-01
2805
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŁOBESKIEGO
IWET1610
2014-11-01
2806
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W ŁOMŻY
IWET1007
2014-11-01
2807
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŁOSICKIEGO
IWET0710
2014-11-01
2808
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŁOWICKIEGO
IWET0506
2014-11-01
2809
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W ŁODZI
IWET0507
2014-11-01
2810
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W ŁUKOWIE
IWET0311
2014-11-01
2811
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MAKOWSKIEGO
IWET0711
2014-11-01
2812
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MALBORSKIEGO I SZTUMSKIEGO
IWET1109
2014-11-01
2813
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MIECHOWSKIEGO
IWET0608
2014-11-01
2814
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MIELECKIEGO
IWET0912
2014-11-01
2815
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MIĘDZYCHODZKIEGO
IWET1514
2014-11-01
2816
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W MIĘDZYRZECZU
IWET0403
2014-11-01
2817
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MIKOŁOWSKIEGO
IWET1209
2014-11-01
2014-11-30
2818
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W MILICZU
IWET0113
2014-11-01
2819
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MIŃSKIEGO
IWET0712
2014-11-01
2820
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MŁAWSKIEGO
IWET0713
2014-11-01
2821
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W MOGILNIE
IWET0209
2014-11-01
2822
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W MOŃKACH
IWET1008
2014-11-01
2823
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MRĄGOWSKIEGO
IWET1411
2014-11-01
2824
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MYSZKOWSKIEGO
IWET1210
2014-11-01
2825
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MYŚLENICKIEGO
IWET0609
2014-11-01
2826
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU MYŚLIBORSKIEGO
IWET1611
2014-11-01
2827
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU NAKIELSKIEGO
IWET0210
2014-11-01
2828
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
IWET0806
2014-11-01
2829
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W NIDZICY
IWET1412
2014-11-01
2830
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU NIŻAŃSKIEGO
IWET0913
2014-11-01
2831
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU NOWODWORSKIEGO I LEGIONOWSKIEGO
IWET0714
2014-11-01
2832
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM
IWET1413
2014-11-01
2833
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU NOWOMIEJSKIEGO (WOJ. POMORSKIE)
IWET1110
2014-11-01
2834
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA NOWY SĄCZ I POWIATU NOWOSĄDECKIEGO
IWET0610
2014-11-01
2835
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU NOWOSOLSKIEGO
IWET0404
2014-11-01
2836
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU NOWOTARSKIEGO I TATRZAŃSKIEGO
IWET0611
2014-11-01
2837
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
IWET1515
2014-11-01
2838
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W NYSIE
IWET0807
2014-11-01
2839
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W OBORNIKACH
IWET1516
2014-11-01
2840
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OLECKIEGO
IWET1414
2014-11-01
2841
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OLESKIEGO
IWET0808
2014-11-01
2842
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OLEŚNICKIEGO
IWET0114
2014-11-01
2843
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OLKUSKIEGO
IWET0612
2014-11-01
2844
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA OLSZTYN I POWIATU OLSZTYŃSKIEGO
IWET1415
2014-11-01
2845
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W OŁAWIE
IWET0115
2014-11-01
2846
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OPATOWSKIEGO
IWET1306
2014-11-01
2847
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W OPOCZNIE
IWET0508
2014-11-01
2848
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA OPOLE I POWIATU OPOLSKIEGO (WOJ. OPOLSKIE)
IWET0312
2014-11-01
2849
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OPOLSKIEGO (WOJ. LUBELSKIE)
IWET0809
2014-11-01
2850
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA OSTROŁĘKA I POWIATU OSTROŁĘCKIEGO
IWET0715
2014-11-01
2851
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OSTROWIECKIEGO
IWET1307
2014-11-01
2852
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OSTROWSKIEGO (WOJ. MAZOWIECKIE)
IWET0716
2014-11-01
2853
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OSTROWSKIEGO (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
IWET1517
2014-11-01
2854
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OSTRÓDZKIEGO
IWET1416
2014-11-01
2855
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OSTRZESZOWSKIEGO
IWET1518
2014-11-01
2856
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W OŚWIĘCIMIU
IWET0613
2014-11-01
2857
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU OTWOCKIEGO
IWET0717
2014-11-01
2858
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W PABIANICACH
IWET0509
2014-11-01
2859
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PAJĘCZAŃSKIEGO
IWET0510
2014-11-01
2014-11-30
2860
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PARCZEWSKIEGO
IWET0313
2014-11-01
2861
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PIASECZYŃSKIEGO
IWET0718
2014-11-01
2862
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W PILE
IWET1519
2014-11-01
2863
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PIŃCZOWSKIEGO
IWET1308
2014-11-01
2864
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI I POWIATU PIOTRKOWSKIEGO
IWET0511
2014-11-01
2865
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W PISZU
IWET1417
2014-11-01
2866
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PLESZEWSKIEGO
IWET1520
2014-11-01
2867
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA PŁOCK, POWIATU PŁOCKIEGO I GOSTYNIŃSKIEGO
IWET0719
2014-11-01
2868
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PŁOŃSKIEGO
IWET0720
2014-11-01
2869
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W PODDĘBICACH
IWET0512
2014-11-01
2870
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA SZCZECIN I POWIATU POLICKIEGO
IWET1612
2014-11-01
2871
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU POLKOWICKIEGO
IWET0116
2014-11-01
2872
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA POZNAŃ I POWIATU POZNAŃSKIEGO
IWET1521
2014-11-01
2873
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PROSZOWICKIEGO
IWET0614
2014-11-01
2874
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W PRUDNIKU
IWET0810
2014-11-01
2875
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PRUSZKOWSKIEGO I GRODZISKIEGO (WOJ. MAZOWIECKIE)
IWET0721
2014-11-01
2876
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PRZASNYSKIEGO
IWET0722
2014-11-01
2877
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA PRZEMYŚL POWIATU PRZEMYSKIEGO
IWET0914
2014-11-01
2878
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PRZEWORSKIEGO
IWET0915
2014-11-01
2879
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PRZYSUSKIEGO
IWET0723
2014-11-01
2880
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PSZCZYŃSKIEGO
IWET1211
2014-11-01
2881
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PUCKIEGO
IWET1111
2014-11-01
2882
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PUŁAWSKIEGO
IWET0314
2014-11-01
2883
POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W PUŁTUSKU
IWET0724
2014-11-01
2884
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU PYRZYCKIEGO
IWET1613
2014-11-01
2885
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU RACIBORSKIEGO
IWET1212
2014-11-01
2886
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA RADOM I POWIATU RADOMSKIEGO
IWET0725
2014-11-01
2887
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W RADOMSKU
IWET0513
2014-11-01
2888
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU RADZIEJOWSKIEGO
IWET0211
2014-11-01
2889
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU RADZYŃSKIEGO
IWET0315
2014-11-01
2890
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU RAWICKIEGO
IWET1522
2014-11-01
2891
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU RAWSKIEGO
IWET0514
2014-11-01
2892
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKIEGO
IWET0916
2014-11-01
2893
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA RYBNIK, ŻORY I POWIATU RYBNICKIEGO
IWET1213
2014-11-01
2894
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W RYKACH
IWET0316
2014-11-01
2895
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W RYPINIE
IWET0212
2014-11-01
2896
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA RZESZOWA I POWIATU RZESZOWSKIEGO
IWET0917
2014-11-01
2897
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SANDOMIERSKIEGO
IWET1309
2014-11-01
2898
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SANOCKIEGO
IWET0918
2014-11-01
2899
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SEJNEŃSKIEGO
IWET1009
2014-11-01
2900
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SĘPOLEŃSKIEGO
IWET0213
2014-11-01
2901
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA SIEDLCE I POWIATU SIEDLECKIEGO
IWET0726
2014-11-01
2902
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SIEMIATYCKIEGO
IWET1010
2014-11-01
2903
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SIERADZKIEGO I WIERUSZOWSKIEGO
IWET0515
2014-11-01
2904
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SIERPECKIEGO
IWET0727
2014-11-01
2905
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SKARŻYSKIEGO
IWET1310
2014-11-01
2906
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SKIERNIEWICKIEGO
IWET0516
2014-11-01
2907
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO
IWET1614
2014-11-01
2908
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W SŁUBICACH Z/S W OŚNIE LUBUSKIM
IWET0405
2014-11-01
2909
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SŁUPECKIEGO
IWET1523
2014-11-01
2910
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W SŁUPSKU
IWET1112
2014-11-01
2911
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SOCHACZEWSKIEGO
IWET0728
2014-11-01
2912
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SOKOŁOWSKIEGO
IWET0729
2014-11-01
2913
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W SOKÓŁCE
IWET1011
2014-11-01
2914
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU STALOWOWOLSKIEGO
IWET0919
2014-11-01
2915
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU STARACHOWICKIEGO
IWET1311
2014-11-01
2916
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W STARGARDZIE
IWET1615
2014-11-01
2917
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
IWET1113
2014-11-01
2918
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU STASZOWSKIEGO
IWET1312
2014-11-01
2919
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU STRZELECKIEGO
IWET0811
2014-11-01
2920
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU STRZELECKO-DREZDENECKIEGO
IWET0406
2014-11-01
2921
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU STRZELIŃSKIEGO
IWET0117
2014-11-01
2922
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU STRZYŻOWSKIEGO
IWET0920
2014-11-01
2923
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SULĘCIŃSKIEGO
IWET0407
2014-11-01
2924
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SUSKIEGO
IWET0615
2014-11-01
2014-11-30
2925
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA SUWAŁKI I POWIATU SUWALSKIEGO
IWET1012
2014-11-01
2926
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SZAMOTULSKIEGO
IWET1524
2014-11-01
2927
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SZCZECINECKIEGO
IWET1616
2014-11-01
2928
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W SZCZYTNIE
IWET1418
2014-11-01
2929
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SZTUMSKIEGO
IWET1114
2014-11-01
2930
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU SZYDŁOWIECKIEGO
IWET0730
2014-11-01
2931
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŚREDZKIEGO (WOJ. DOLNOŚLĄSKIE)
IWET0118
2014-11-01
2932
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŚREDZKIEGO (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
IWET1525
2014-11-01
2933
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W ŚREMIE
IWET1526
2014-11-01
2934
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŚWIDNICKIEGO (WOJ. DOLNOŚLĄSKIE)
IWET0119
2014-11-01
2935
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W ŚWIDNIKU
IWET0317
2014-11-01
2936
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII ŚWIDWINIE
IWET1617
2014-11-01
2937
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W ŚWIEBODZINIE
IWET0408
2014-11-01
2938
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŚWIECKIEGO
IWET0214
2014-11-01
2939
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA TARNOBRZEG I POWIATU TARNOBRZESKIEGO
IWET0921
2014-11-01
2940
POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W TARNOWSKICH GÓRACH
IWET1214
2014-11-01
2941
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W TARNOWIE
IWET0616
2014-11-01
2942
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU TATRZAŃSKIEGO
IWET0617
2014-11-01
2014-11-30
2943
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W TCZEWIE
IWET1115
2014-11-01
2944
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU TOMASZOWSKIEGO (WOJ. LUBELSKIE)
IWET0318
2014-11-01
2945
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU TOMASZOWSKIEGO (WOJ. ŁÓDZKIE)
IWET0517
2014-11-01
2946
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA TORUŃ I POWIATU TORUŃSKIEGO
IWET0216
2014-11-01
2947
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU TRZEBNICKIEGO
IWET0120
2014-11-01
2948
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU TUCHOLSKIEGO
IWET0215
2014-11-01
2949
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU TURECKIEGO
IWET1527
2014-11-01
2950
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WADOWICKIEGO I SUSKIEGO
IWET0618
2014-11-01
2951
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WAŁBRZYSKIEGO
IWET0121
2014-11-01
2952
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W WAŁCZU
IWET1618
2014-11-01
2953
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WARSZAWSKIEGO ZACHODNIEGO
IWET0731
2014-11-01
2954
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W WĄBRZEŹNIE
IWET0217
2014-11-01
2955
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WĄGROWIECKIEGO
IWET1528
2014-11-01
2956
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WEJHEROWSKIEGO
IWET1116
2014-11-01
2957
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WĘGORZEWSKIEGO
IWET1419
2014-11-01
2958
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W WĘGROWIE
IWET0732
2014-11-01
2959
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WIELICKIEGO
IWET0619
2014-11-01
2960
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WIELUŃSKIEGO I PAJĘCZAŃSKIEGO
IWET0518
2014-11-01
2961
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WIERUSZOWSKIEGO
IWET0519
2014-11-01
2014-11-30
2962
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA WŁOCŁAWEK I POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
IWET0218
2014-11-01
2963
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII WE WŁODAWIE
IWET0319
2014-11-01
2964
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WŁOSZCZOWSKIEGO
IWET1313
2014-11-01
2965
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA JASTRZĘBIE ZDRÓJ I POWIATU WODZISŁAWSKIEGO
IWET1215
2014-11-01
2966
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W WOLSZTYNIE
IWET1529
2014-11-01
2967
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA WARSZAWA I POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO
IWET0733
2014-11-01
2968
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WOŁOWSKIEGO
IWET0122
2014-11-01
2969
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA WROCŁAW I POWIATU WROCŁAWSKIEGO
IWET0123
2014-11-01
2970
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WRZESIŃSKIEGO
IWET1530
2014-11-01
2971
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII WE WSCHOWIE Z/S W SŁAWIE
IWET0409
2014-11-01
2972
POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
IWET1013
2014-11-01
2973
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU WYSZKOWSKIEGO
IWET0734
2014-11-01
2974
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ZAMBROWSKIEGO
IWET1014
2014-11-01
2975
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W ZAMOŚCIU
IWET0320
2014-11-01
2976
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ZAWIERCIAŃSKIEGO
IWET1216
2014-11-01
2977
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ZĄBKOWICKIEGO
IWET0124
2014-11-01
2978
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ZDUŃSKOWOLSKIEGO
IWET0520
2014-11-01
2979
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ZGIERSKIEGO
IWET0521
2014-11-01
2980
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W ZGORZELCU
IWET0125
2014-11-01
2981
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII MIASTA ZIELONA GÓRA I POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
IWET0410
2014-11-01
2982
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ZŁOTORYJSKIEGO
IWET0126
2014-11-01
2983
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ZŁOTOWSKIEGO
IWET1531
2014-11-01
2984
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ZWOLEŃSKIEGO
IWET0735
2014-11-01
2985
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W ŻAGANIU
IWET0411
2014-11-01
2986
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŻARSKIEGO
IWET0412
2014-11-01
2987
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŻNIŃSKIEGO
IWET0219
2014-11-01
2988
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŻUROMIŃSKIEGO
IWET0736
2014-11-01
2989
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŻYRARDOWSKIEGO
IWET0737
2014-11-01
2990
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŻYWIECKIEGO
IWET1217
2014-11-01
2991
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH
PANR100
2014-11-01
2017-08-31
2992
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W BYDGOSZCZY
PANR101
2014-11-01
2017-08-31
2993
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W GDAŃSKU
PANR102
2014-11-01
2017-08-31
2994
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
PANR103
2014-11-01
2017-08-31
2995
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W KOSZALINIE
PANR113
2014-11-01
2017-08-31
2996
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W LUBLINIE
PANR105
2014-11-01
2017-08-31
2997
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W ŁODZI
PANR115
2014-11-01
2017-08-31
2998
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W OLSZTYNIE
PANR106
2014-11-01
2017-08-31
2999
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W OPOLU
PANR108
2014-11-01
2017-08-31
3000
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W PILE
PANR110
2014-11-01
2017-08-31
3001
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W POZNANIU
PANR109
2014-11-01
2017-08-31
3002
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W RZESZOWIE
PANR111
2014-11-01
2017-08-31
3003
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W SUWAŁKACH
PANR107
2014-11-01
2017-08-31
3004
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W SZCZECINIE
PANR112
2014-11-01
2017-08-31
3005
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W WARSZAWIE
PANR114
2014-11-01
2017-08-31
3006
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T W ZIELONEJ GÓRZE
PANR104
2014-11-01
2017-08-31
3007
PREZES AGENCJI NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH O/T WE WROCŁAWIU
PANR116
2014-11-01
2017-08-31
3008
PREZES AGENCJI RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA
ARMR0001
2014-11-01
3009
PREZES AGENCJI RYNKU ROLNEGO
ARRP100
2014-11-01
2017-08-31
3010
PREZES GŁÓWNEGO URZĘDU MIAR
UMIA100
2014-11-01
3011
PREZES PAŃSTWOWEJ AGENCJI ATOMISTYKI
WINN0011
2014-11-01
3012
PREZES URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ
WINN0013
2014-11-01
3013
PREZES URZĘDU OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW
IHAN100
2014-11-01
3014
PREZES URZĘDU PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH
WINN0009
2014-11-01
3015
PREZES URZĘDU REGULACJI ENERGETYKI
WINN0014
2014-11-01
3016
PREZES URZĘDU TRANSPORTU KOLEJOWEGO
WINN0019
2014-11-01
3017
PREZES AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO
PWAM01
2014-11-01
3018
PREZES WYŻSZEGO URZĘDU GÓRNICZEGO
WUG100
2014-11-01
3019
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
FOSN100
2014-11-01
3020
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZIAŁ DOLNOŚLĄSKI
FOSN101
2014-11-01
3021
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZ.KUJAWSKO-POMORSKI
FOSN102
2014-11-01
3022
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZIAŁ LUBELSKI
FOSN103
2014-11-01
3023
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZIAŁ LUBUSKI
FOSN104
2014-11-01
3024
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI
FOSN105
2014-11-01
3025
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZIAŁ MAŁOPOLSKI
FOSN106
2014-11-01
3026
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZIAŁ MAZOWIECKI
FOSN107
2014-11-01
3027
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZIAŁ OPOLSKI
FOSN108
2014-11-01
3028
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZIAŁ PODKARPACKI
FOSN109
2014-11-01
3029
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZIAŁ PODLASKI
FOSN110
2014-11-01
3030
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZIAŁ POMORSKI
FOSN111
2014-11-01
3031
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZ.ŚLĄSKI
FOSN112
2014-11-01
3032
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZ.ŚWIĘTOKRZYSKI
FOSN113
2014-11-01
3033
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUND.REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZ.WARMIŃSKO-MAZURSKI
FOSN114
2014-11-01
3034
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZ.WIELKOPOLSKI
FOSN115
2014-11-01
3035
PREZES ZARZĄDU PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ODDZ.ZACHODNIOPOMORSKI
FOSN116
2014-11-01
3036
PREZES URZĘDU LOTNICTWA CYWILNEGO
WINN0020
2014-11-01
3037
PREZYDENT MIASTA BEŁCHATOWA
PRMI001
2014-11-01
3038
PREZYDENT MIASTA BĘDZINA
PRMI002
2014-11-01
3039
PREZYDENT MIASTA BIAŁA PODLASKA
PRMI003
2014-11-01
3040
PREZYDENT MIASTA BIAŁEGOSTOKU
PRMI004
2014-11-01
3041
PREZYDENT MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ
PRMI005
2014-11-01
3042
PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC
PRMI006
2014-11-01
3043
PREZYDENT MIASTA BYDGOSZCZY
PRMI007
2014-11-01
3044
PREZYDENT MIASTA BYTOM
PRMI008
2014-11-01
3045
PREZYDENT MIASTA CHEŁM
PRMI009
2014-11-01
3046
PREZYDENT MIASTA CHORZÓW
PRMI010
2014-11-01
3047
PREZYDENT MIASTA CIECHANÓW
PRMI011
2014-11-01
3048
PREZYDENT MIASTA CZĘSTOCHOWY
PRMI012
2014-11-01
3049
PREZYDENT MIASTA DĄBROWA GÓRNICZA
PRMI013
2014-11-01
3050
PREZYDENT MIASTA ELBLĄG
PRMI014
2014-11-01
3051
PREZYDENT MIASTA EŁKU
PRMI015
2014-11-01
3052
PREZYDENT MIASTA GDAŃSKA
PRMI016
2014-11-01
3053
PREZYDENT MIASTA GDYNI
PRMI017
2014-11-01
3054
PREZYDENT MIASTA GLIWICE
PRMI018
2014-11-01
3055
PREZYDENT MIASTA GŁOGOWA
PRMI019
2014-11-01
3056
PREZYDENT MIASTA GNIEZNA
PRMI020
2014-11-01
3057
PREZYDENT MIASTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
PRMI021
2014-11-01
3058
PREZYDENT GRUDZIĄDZA
PRMI022
2014-11-01
3059
PREZYDENT MIASTA INOWROCŁAW
PRMI023
2014-11-01
3060
PREZYDENT MIASTA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
PRMI024
2014-11-01
3061
PREZYDENT MIASTA JAWORZNO
PRMI025
2014-11-01
3062
PREZYDENT MIASTA JELENIA GÓRA
PRMI026
2014-11-01
3063
PREZYDENT MIASTA KALISZA
PRMI027
2014-11-01
3064
PREZYDENT MIASTA KATOWICE
PRMI028
2014-11-01
3065
PREZYDENT MIASTA KĘDZIERZYN-KOŹLE
PRMI029
2014-11-01
3066
PREZYDENT MIASTA KIELCE
PRMI030
2014-11-01
3067
PREZYDENT MIASTA KNURÓW
PRMI031
2014-11-01
3068
PREZYDENT MIASTA KOŁOBRZEG
PRMI032
2014-11-01
3069
PREZYDENT MIASTA KONIN
PRMI033
2014-11-01
3070
PREZYDENT MIASTA KOSZALIN
PRMI034
2014-11-01
3071
PREZYDENT MIASTA KRAKOWA
PRMI035
2014-11-01
3072
PREZYDENT MIASTA KROSNA
PRMI036
2014-11-01
3073
PREZYDENT MIASTA KUTNO
PRMI037
2014-11-01
3074
PREZYDENT MIASTA LEGIONOWO
PRMI038
2014-11-01
3075
PREZYDENT MIASTA LEGNICA
PRMI039
2014-11-01
3076
PREZYDENT MIASTA LESZNA
PRMI040
2014-11-01
3077
PREZYDENT MIASTA LUBIN
PRMI041
2014-11-01
3078
PREZYDENT MIASTA LUBLIN
PRMI042
2014-11-01
3079
PREZYDENT MIASTA ŁOMŻA
PRMI043
2014-11-01
3080
PREZYDENT MIASTA ŁODZI
PRMI044
2014-11-01
3081
PREZYDENT MIASTA MIELEC
PRMI045
2014-11-01
3082
PREZYDENT MIASTA MYSŁOWICE
PRMI046
2014-11-01
3083
PREZYDENT MIASTA NOWA SÓL
PRMI047
2014-11-01
3084
PREZYDENT MIASTA NOWY SĄCZ
PRMI048
2014-11-01
3085
PREZYDENT OLSZTYNA
PRMI049
2014-11-01
3086
PREZYDENT MIASTA OPOLA
PRMI050
2014-11-01
3087
PREZYDENT MIASTA OSTROŁĘKA
PRMI051
2014-11-01
3088
PREZYDENT MIASTA OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
PRMI052
2014-11-01
3089
PREZYDENT MIASTA OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO
PRMI053
2014-11-01
3090
PREZYDENT MIASTA OŚWIĘCIM
PRMI054
2014-11-01
3091
PREZYDENT MIASTA OTWOCKA
PRMI055
2014-11-01
3092
PREZYDENT MIASTA PABIANIC
PRMI056
2014-11-01
3093
PREZYDENT MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE
PRMI057
2014-11-01
3094
PREZYDENT MIASTA PIŁY
PRMI058
2014-11-01
3095
PREZYDENT MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO
PRMI059
2014-11-01
3096
PREZYDENT MIASTA PŁOCKA
PRMI060
2014-11-01
3097
PREZYDENT MIASTA POZNANIA
PRMI061
2014-11-01
3098
PREZYDENT MIASTA PRUSZKÓW
PRMI062
2014-11-01
3099
PREZYDENT MIASTA PRZEMYŚLA
PRMI063
2014-11-01
3100
PREZYDENT MIASTA PUŁAWY
PRMI064
2014-11-01
3101
PREZYDENT MIASTA RACIBÓRZ
PRMI065
2014-11-01
3102
PREZYDENT MIASTA RADOMIA
PRMI066
2014-11-01
3103
PREZYDENT MIASTA RADOMSKA
PRMI067
2014-11-01
3104
PREZYDENT MIASTA RUDA ŚLĄSKA
PRMI068
2014-11-01
3105
PREZYDENT MIASTA RYBNIKA
PRMI069
2014-11-01
3106
PREZYDENT MIASTA RZESZOWA
PRMI070
2014-11-01
3107
PREZYDENT MIASTA SIEDLCE
PRMI071
2014-11-01
3108
PREZYDENT MIASTA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
PRMI072
2014-11-01
3109
PREZYDENT MIASTA SIERADZA
PRMI073
2014-11-01
3110
PREZYDENT MIASTA SKARŻYSKO-KAMIENNA
PRMI074
2014-11-01
3111
PREZYDENT MIASTA SKIERNIEWICE
PRMI075
2014-11-01
3112
PREZYDENT MIASTA SŁUPSKA
PRMI076
2014-11-01
3113
PREZYDENT MIASTA SOPOTU
PRMI107
2014-11-01
3114
PREZYDENT MIASTA SOSNOWIEC
PRMI077
2014-11-01
3115
PREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLI
PRMI078
2014-11-01
3116
PREZYDENT MIASTA STARACHOWICE
PRMI079
2014-11-01
3117
PREZYDENT MIASTA STARGARD
PRMI080
2014-11-01
3118
PREZYDENT MIASTA STAROGARD GDAŃSKI
PRMI081
2014-11-01
3119
PREZYDENT MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY
PRMI082
2014-11-01
3120
PREZYDENT MIASTA SUWAŁK
PRMI083
2014-11-01
3121
PREZYDENT MIASTA SZCZECIN
PRMI084
2014-11-01
3122
PREZYDENT MIASTA ŚWIDNICY
PRMI085
2014-11-01
3123
PREZYDENT MIASTA ŚWIĘTOCHŁOWICE
PRMI086
2014-11-01
3124
PREZYDENT MIASTA ŚWINOUJŚCIE
PRMI087
2014-11-01
3125
PREZYDENT MIASTA TARNOBRZEG
PRMI088
2014-11-01
3126
PREZYDENT MIASTA TARNOWA
PRMI089
2014-11-01
3127
PREZYDENT MIASTA TCZEWA
PRMI090
2014-11-01
3128
PREZYDENT MIASTA TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO
PRMI091
2014-11-01
3129
PREZYDENT MIASTA TORUNIA
PRMI092
2014-11-01
3130
PREZYDENT MIASTA TYCHY
PRMI093
2014-11-01
3131
PREZYDENT MIASTA WAŁBRZYCHA
PRMI094
2014-11-01
3132
PREZYDENT MIASTA WEJHEROWA
PRMI095
2014-11-01
3133
PREZYDENT MIASTA WŁOCŁAWEK
PRMI096
2014-11-01
3134
PREZYDENT MIASTA WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO
PRMI097
2014-11-01
3135
PREZYDENT WROCŁAWIA
PRMI098
2014-11-01
3136
PREZYDENT MIASTA ZABRZE
PRMI099
2014-11-01
3137
PREZYDENT MIASTA ZAMOŚĆ
PRMI100
2014-11-01
3138
PREZYDENT MIASTA ZAWIERCIE
PRMI101
2014-11-01
3139
PREZYDENT MIASTA ZDUŃSKA WOLA
PRMI102
2014-11-01
3140
PREZYDENT MIASTA ZGIERZA
PRMI103
2014-11-01
3141
PREZYDENT MIASTA ZIELONA GÓRA
PRMI104
2014-11-01
3142
PREZYDENT MIASTA ŻORY
PRMI105
2014-11-01
3143
PREZYDENT MIASTA ŻYRARDÓW
PRMI106
2014-11-01
3144
PRZEWODNICZĄCY KRAJOWEJ RADY RADIOFONII I TELEWIZJI
WINN0017
2014-11-01
3145
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
DOSR102
2014-11-01
3146
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
DOSR103
2014-11-01
3147
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
DOSR104
2014-11-01
3148
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
DOSR105
2014-11-01
3149
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
DOSR106
2014-11-01
3150
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA W WARSZAWIE
DOSR107
2014-11-01
3151
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO
DOSR108
2014-11-01
3152
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
DOSR110
2014-11-01
3153
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY SRODOWISKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
DOSR111
2014-11-01
3154
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
DOSR112
2014-11-01
3155
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
DOSR113
2014-11-01
3156
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
DOSR114
2014-11-01
3157
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
DOSR115
2014-11-01
3158
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
DOSR116
2014-11-01
3159
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
DOSR109
2014-11-01
3160
REGIONALNY DYREKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WE WROCŁAWIU
DOSR101
2014-11-01
3161
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W BIAŁYMSTOKU
POLI01
2014-11-01
3162
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W BYDGOSZCZY
POLI02
2014-11-01
3163
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W GDAŃSKU
POLI03
2014-11-01
3164
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W KATOWICACH
POLI04
2014-11-01
3165
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W KIELCACH
POLI05
2014-11-01
3166
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W KRAKOWIE
POLI06
2014-11-01
3167
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W LUBLINIE
POLI07
2014-11-01
3168
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W ŁODZI
POLI08
2014-11-01
3169
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W OLSZTYNIE
POLI09
2014-11-01
3170
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W OPOLU
POLI10
2014-11-01
3171
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W POZNANIU
POLI11
2014-11-01
3172
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W RZESZOWIE
POLI12
2014-11-01
3173
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W SZCZECINIE
POLI13
2014-11-01
3174
KOMENDANT STOŁECZNY POLICJI W WARSZAWIE
POLI14
2014-11-01
3175
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
POLI16
2014-11-01
3176
SKARB PAŃSTWA – KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI WE WROCŁAWIU
POLI15
2014-11-01
3177
STAROSTA POWIATU ALEKSANDROWSKIEGO
SPOW001
2014-11-01
3178
STAROSTA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO
SPOW002
2014-11-01
3179
STAROSTA POWIATU BARTOSZYCKIEGO
SPOW003
2014-11-01
3180
STAROSTA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO
SPOW004
2014-11-01
3181
STAROSTA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
SPOW005
2014-11-01
3182
STAROSTA BIALSKI
SPOW006
2014-11-01
3183
STAROSTA BIAŁOBRZESKI
SPOW007
2014-11-01
3184
STAROSTA POWIATU BIAŁOGARDZKIEGO
SPOW008
2014-11-01
3185
STAROSTA POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO
SPOW009
2014-11-01
3186
STAROSTA POWIATU BIELSKIEGO
SPOW010
2014-11-01
3187
STAROSTA POWIATU BIELSKIEGO (WOJ. ŚLĄSKIE)
SPOW011
2014-11-01
3188
STAROSTA BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKI
SPOW012
2014-11-01
3189
STAROSTA POWIATU BIESZCZADZKIEGO
SPOW013
2014-11-01
3190
STAROSTA POWIATU BIŁGORAJSKIEGO
SPOW014
2014-11-01
3191
STAROSTA POWIATU BOCHEŃSKIEGO
SPOW015
2014-11-01
3192
STAROSTA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
SPOW016
2014-11-01
3193
STAROSTA POWIATU BRANIEWSKIEGO
SPOW017
2014-11-01
3194
STAROSTA POWIATU BRODNICKIEGO
SPOW018
2014-11-01
3195
STAROSTA POWIATU BRZESKIEGO (WOJ. MAŁOPOLSKIE)
SPOW019
2014-11-01
3196
STAROSTA POWIATU BRZESKIEGO (WOJ. OPOLSKIE)
SPOW020
2014-11-01
3197
STAROSTA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
SPOW021
2014-11-01
3198
STAROSTA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
SPOW022
2014-11-01
3199
STAROSTA POWIATU BUSKIEGO
SPOW023
2014-11-01
3200
STAROSTA BYDGOSKI
SPOW024
2014-11-01
3201
STAROSTA POWIATU BYTOWSKIEGO
SPOW025
2014-11-01
3202
STAROSTA CHEŁMSKI
SPOW026
2014-11-01
3203
STAROSTA POWIATU CHEŁMIŃSKIEGO
SPOW027
2014-11-01
3204
STAROSTA CHODZIESKI
SPOW028
2014-11-01
3205
STAROSTA POWIATU CHOJNICKIEGO
SPOW029
2014-11-01
3206
STAROSTA CHOSZCZEŃSKI
SPOW030
2014-11-01
3207
STAROSTA CHRZANOWSKI
SPOW031
2014-11-01
3208
STAROSTA POWIATU CIECHANOWSKIEGO
SPOW032
2014-11-01
3209
STAROSTA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
SPOW033
2014-11-01
3210
STAROSTA POWIATU CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIEGO
SPOW034
2014-11-01
3211
STAROSTA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
SPOW035
2014-11-01
3212
STAROSTA POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO
SPOW036
2014-11-01
3213
STAROSTA POWIATU DĄBROWSKIEGO
SPOW037
2014-11-01
3214
STAROSTA POWIATU DĘBICKIEGO
SPOW038
2014-11-01
3215
STAROSTA DRAWSKI
SPOW039
2014-11-01
3216
STAROSTA DZIAŁDOWSKI
SPOW040
2014-11-01
3217
STAROSTA POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
SPOW041
2014-11-01
3218
STAROSTA ELBLĄSKI
SPOW042
2014-11-01
3219
STAROSTA POWIATU EŁCKIEGO
SPOW043
2014-11-01
3220
STAROSTA POWIATU GARWOLIŃSKIEGO
SPOW044
2014-11-01
3221
STAROSTA POWIATU GDAŃSKIEGO
SPOW045
2014-11-01
3222
STAROSTA GIŻYCKI
SPOW046
2014-11-01
3223
STAROSTA POWIATU GLIWICKIEGO
SPOW047
2014-11-01
3224
STAROSTA POWIATU GŁOGOWSKIEGO
SPOW048
2014-11-01
3225
STAROSTA POWIATU GŁUBCZYCKIEGO
SPOW049
2014-11-01
3226
STAROSTA POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO
SPOW050
2014-11-01
3227
STAROSTA POWIATU GOLENIOWSKIEGO
SPOW051
2014-11-01
3228
STAROSTA POWIATU GOLUBSKO-DOBRZYŃSKIEGO
SPOW052
2014-11-01
3229
STAROSTA GOŁDAPSKI
SPOW053
2014-11-01
3230
STAROSTA POWIATU GORLICKIEGO
SPOW054
2014-11-01
3231
STAROSTA POWIATU GORZOWSKIEGO
SPOW055
2014-11-01
3232
STAROSTA POWIATU GOSTYNIŃSKIEGO
SPOW056
2014-11-01
3233
STAROSTA POWIATU GOSTYŃSKIEGO
SPOW057
2014-11-01
3234
STAROSTA POWIATU GÓROWSKIEGO
SPOW058
2014-11-01
3235
STAROSTA POWIATU GRAJEWSKIEGO
SPOW059
2014-11-01
3236
STAROSTA POWIATU GRODZISKIEGO (WOJ. MAZOWIECKIE)
SPOW060
2014-11-01
3237
STAROSTA POWIATU GRODZISKIEGO (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
SPOW061
2014-11-01
3238
STAROSTA GRÓJECKI
SPOW062
2014-11-01
3239
STAROSTA POWIATU GRUDZIĄDZKIEGO
SPOW063
2014-11-01
3240
STAROSTA POWIATU GRYFICKIEGO
SPOW064
2014-11-01
3241
STAROSTA POWIATU GRYFIŃSKIEGO
SPOW065
2014-11-01
3242
STAROSTA POWIATU HAJNOWSKIEGO
SPOW066
2014-11-01
3243
STAROSTA POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO
SPOW067
2014-11-01
3244
STAROSTA POWIATU IŁAWSKIEGO
SPOW068
2014-11-01
3245
STAROSTA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO
SPOW069
2014-11-01
3246
STAROSTA POWIATU JANOWSKIEGO
SPOW070
2014-11-01
3247
STAROSTA POWIATU JAROCIŃSKIEGO
SPOW071
2014-11-01
3248
STAROSTA POWIATU JAROSŁAWSKIEGO
SPOW072
2014-11-01
3249
STAROSTA JASIELSKI
SPOW073
2014-11-01
3250
STAROSTA POWIATU JAWORSKIEGO
SPOW074
2014-11-01
3251
STAROSTA KARKONOSKI
SPOW075
2014-11-01
3252
STAROSTA JĘDRZEJOWSKI
SPOW076
2014-11-01
3253
STAROSTA KALISKI
SPOW077
2014-11-01
3254
STAROSTA KAMIENNOGÓRSKI
SPOW078
2014-11-01
3255
STAROSTA POWIATU KAMIEŃSKIEGO
SPOW079
2014-11-01
3256
STAROSTA POWIATU KARTUSKIEGO
SPOW080
2014-11-01
3257
STAROSTA POWIATU KAZIMIERSKIEGO
SPOW081
2014-11-01
3258
STAROSTA POWIATU KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIEGO
SPOW082
2014-11-01
3259
STAROSTA POWIATU KĘPIŃSKIEGO
SPOW083
2014-11-01
3260
STAROSTA KĘTRZYŃSKI
SPOW084
2014-11-01
3261
STAROSTA POWIATU KIELECKIEGO
SPOW085
2014-11-01
3262
STAROSTA POWIATU KLUCZBORSKIEGO
SPOW086
2014-11-01
3263
STAROSTA POWIATU KŁOBUCKIEGO
SPOW087
2014-11-01
3264
STAROSTA POWIATU KŁODZKIEGO
SPOW088
2014-11-01
3265
STAROSTA POWIATU KOLBUSZOWSKIEGO
SPOW089
2014-11-01
3266
STAROSTA POWIATU KOLNEŃSKIEGO
SPOW090
2014-11-01
3267
STAROSTA POWIATU KOLSKIEGO
SPOW091
2014-11-01
3268
STAROSTA POWIATU KOŁOBRZEG
SPOW092
2014-11-01
3269
STAROSTA POWIATU KONECKIEGO
SPOW093
2014-11-01
3270
STAROSTA POWIATU KONIŃSKIEGO
SPOW094
2014-11-01
3271
STAROSTA POWIATU KOSZALIŃSKIEGO
SPOW095
2014-11-01
3272
STAROSTA POWIATU KOŚCIAŃSKIEGO
SPOW096
2014-11-01
3273
STAROSTA POWIATU KOŚCIERSKIEGO
SPOW097
2014-11-01
3274
STAROSTA POWIATU KOZIENICKIEGO
SPOW098
2014-11-01
3275
STAROSTA KRAKOWSKI
SPOW099
2014-11-01
3276
STAROSTA POWIATU KRAPKOWICKIEGO
SPOW100
2014-11-01
3277
STAROSTA POWIATU KRAŚNICKIEGO
SPOW101
2014-11-01
3278
STAROSTA KRASNOSTAWSKI
SPOW102
2014-11-01
3279
STAROSTA KROŚNIEŃSKI
SPOW104
2014-11-01
3280
POWIAT KROŚNIEŃSKI
SPOW103
2014-11-01
3281
STAROSTA POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO
SPOW105
2014-11-01
3282
STAROSTA POWIATU KUTNOWSKIEGO
SPOW106
2014-11-01
3283
STAROSTA POWIATU KWIDZYŃSKIEGO
SPOW107
2014-11-01
3284
STAROSTA POWIATU LEGIONOWSKIEGO
SPOW108
2014-11-01
3285
STAROSTA POWIATU LEGNICKIEGO
SPOW109
2014-11-01
3286
STAROSTA LESKI
SPOW110
2014-11-01
3287
STAROSTA POWIATU LESZCZYŃSKIEGO
SPOW111
2014-11-01
3288
STAROSTA POWIATU LEŻAJSKIEGO
SPOW112
2014-11-01
3289
STAROSTA POWIATU LĘBORSKIEGO
SPOW113
2014-11-01
3290
STAROSTA LIDZBARSKI
SPOW114
2014-11-01
3291
STAROSTA POWIATU LIMANOWSKIEGO
SPOW115
2014-11-01
3292
POWIAT LIPNOWSKI
SPOW116
2014-11-01
3293
STAROSTA POWIATU LIPSKIEGO
SPOW117
2014-11-01
3294
STAROSTA POWIATU LUBACZOWSKIEGO
SPOW118
2014-11-01
3295
STAROSTA POWIATU LUBAŃSKIEGO
SPOW119
2014-11-01
3296
STAROSTA POWIATU LUBARTOWSKIEGO
SPOW120
2014-11-01
3297
STAROSTA POWIATU LUBELSKIEGO
SPOW121
2014-11-01
3298
STAROSTA POWIATU LUBIŃSKIEGO
SPOW122
2014-11-01
3299
STAROSTA POWIATU LUBLINIECKIEGO
SPOW123
2014-11-01
3300
STAROSTA POWIATU LWÓWECKIEGO
SPOW124
2014-11-01
3301
STAROSTA POWIATU ŁAŃCUCKIEGO
SPOW125
2014-11-01
3302
STAROSTA POWIATU ŁASKIEGO
SPOW126
2014-11-01
3303
STAROSTA ŁĘCZYŃSKI
SPOW127
2014-11-01
3304
POWIAT ŁĘCZYCKI
SPOW128
2014-11-01
3305
STAROSTA ŁOBESKI
SPOW129
2014-11-01
3306
STAROSTA ŁOMŻYŃSKI
SPOW130
2014-11-01
3307
STAROSTA POWIATU ŁOSICKIEGO
SPOW131
2014-11-01
3308
STAROSTA POWIATU ŁOWICKIEGO
SPOW132
2014-11-01
3309
STAROSTA POWIATU ŁÓDZKIEGO WSCHODNIEGO
SPOW133
2014-11-01
3310
STAROSTA POWIATU ŁUKOWSKIEGO
SPOW134
2014-11-01
3311
STAROSTA POWIATU MAKOWSKIEGO
SPOW135
2014-11-01
3312
STAROSTA POWIATU MALBORSKIEGO
SPOW136
2014-11-01
3313
STAROSTA POWIATU MIECHOWSKIEGO
SPOW137
2014-11-01
3314
STAROSTA POWIATU MIELECKIEGO
SPOW138
2014-11-01
3315
STAROSTA POWIATU MIĘDZYCHODZKIEGO
SPOW139
2014-11-01
3316
STAROSTA POWIATU MIĘDZYRZECKIEGO
SPOW140
2014-11-01
3317
STAROSTA POWIATU MIKOŁOWSKIEGO
SPOW141
2014-11-01
3318
STAROSTA POWIATU MILICKIEGO
SPOW142
2014-11-01
3319
STAROSTA POWIATU MIŃSKIEGO
SPOW143
2014-11-01
3320
STAROSTA POWIATU MŁAWSKIEGO
SPOW144
2014-11-01
3321
STAROSTA MOGILEŃSKI
SPOW145
2014-11-01
3322
STAROSTA POWIATU MONIECKIEGO
SPOW146
2014-11-01
3323
STAROSTA POWIATU MRĄGOWSKIEGO
SPOW147
2014-11-01
3324
STAROSTA MYSZKOWSKI
SPOW148
2014-11-01
3325
STAROSTA POWIATU MYŚLENICKIEGO
SPOW149
2014-11-01
3326
STAROSTA POWIATU MYŚLIBORSKIEGO
SPOW150
2014-11-01
3327
STAROSTA POWIATU NAKIELSKIEGO
SPOW151
2014-11-01
3328
STAROSTA POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
SPOW152
2014-11-01
3329
STAROSTA POWIATU NIDZICKIEGO
SPOW153
2014-11-01
3330
STAROSTA NIŻAŃSKI
SPOW154
2014-11-01
3331
STAROSTA POWIATU NOWODWORSKIEGO (WOJ. MAZOWIECKIE)
SPOW155
2014-11-01
3332
STAROSTA NOWODWORSKI
SPOW156
2014-11-01
3333
STAROSTA NOWOMIEJSKI
SPOW157
2014-11-01
3334
STAROSTA POWIATU NOWOSĄDECKIEGO
SPOW158
2014-11-01
3335
STAROSTA POWIATU NOWOSOLSKIEGO
SPOW159
2014-11-01
3336
STAROSTA POWIATU NOWOTARSKIEGO
SPOW160
2014-11-01
3337
STAROSTA POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
SPOW161
2014-11-01
3338
STAROSTA POWIATU NYSKIEGO
SPOW162
2014-11-01
3339
STAROSTA POWIATU OBORNICKIEGO
SPOW163
2014-11-01
3340
STAROSTA OLECKI
SPOW164
2014-11-01
3341
STAROSTA POWIATU OLESKIEGO
SPOW165
2014-11-01
3342
STAROSTA OLEŚNICKI
SPOW166
2014-11-01
3343
STAROSTA POWIATU OLKUSKIEGO
SPOW167
2014-11-01
3344
STAROSTA POWIATU OLSZTYŃSKIEGO
SPOW168
2014-11-01
3345
STAROSTA POWIATU OŁAWSKIEGO
SPOW169
2014-11-01
3346
STAROSTA OPATOWSKI
SPOW170
2014-11-01
3347
STAROSTA POWIATU OPOCZYŃSKIEGO
SPOW171
2014-11-01
3348
STAROSTA POWIATU OPOLSKIEGO (WOJ. LUBELSKIE)
SPOW173
2014-11-01
3349
STAROSTA OPOLSKI
SPOW172
2014-11-01
3350
STAROSTA OSTROŁĘCKI
SPOW174
2014-11-01
3351
STAROSTA OSTROWIECKI
SPOW175
2014-11-01
3352
STAROSTA OSTROWSKI
SPOW176
2014-11-01
3353
STAROSTA POWIATU OSTROWSKIEGO (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
SPOW177
2014-11-01
3354
STAROSTA POWIATU OSTRÓDZKIEGO
SPOW178
2014-11-01
3355
STAROSTA POWIATU OSTRZESZOWSKIEGO
SPOW179
2014-11-01
3356
STAROSTA POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO
SPOW180
2014-11-01
3357
STAROSTA POWIATU OTWOCKIEGO
SPOW181
2014-11-01
3358
STAROSTA POWIATU PABIANICKIEGO
SPOW182
2014-11-01
3359
STAROSTA POWIATU PAJĘCZAŃSKIEGO
SPOW183
2014-11-01
3360
STAROSTA POWIATU PARCZEWSKIEGO
SPOW184
2014-11-01
3361
STAROSTA PIASECZYŃSKI
SPOW185
2014-11-01
3362
STAROSTA POWIATU PILSKIEGO
SPOW186
2014-11-01
3363
STAROSTA POWIATU PIŃCZOWSKIEGO
SPOW187
2014-11-01
3364
STAROSTA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO
SPOW188
2014-11-01
3365
STAROSTA POWIATU PISKIEGO
SPOW189
2014-11-01
3366
STAROSTA PLESZEWSKI
SPOW190
2014-11-01
3367
STAROSTA POWIATU PŁOCKIEGO
SPOW191
2014-11-01
3368
STAROSTA POWIATU PŁOŃSKIEGO
SPOW192
2014-11-01
3369
STAROSTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
SPOW193
2014-11-01
3370
STAROSTA POLICKI
SPOW194
2014-11-01
3371
STAROSTA POWIATU POLKOWICKIEGO
SPOW195
2014-11-01
3372
STAROSTA POZNAŃSKI
SPOW196
2014-11-01
3373
STAROSTA POWIATU PROSZOWICKIEGO
SPOW197
2014-11-01
3374
STAROSTA POWIATU PRUDNICKIEGO
SPOW198
2014-11-01
3375
STAROSTA POWIATU PRUSZKOWSKIEGO
SPOW199
2014-11-01
3376
STAROSTA PRZASNYSKI
SPOW200
2014-11-01
3377
STAROSTA POWIATU PRZEMYSKIEGO
SPOW201
2014-11-01
3378
STAROSTA POWIATU PRZEWORSKIEGO
SPOW202
2014-11-01
3379
STAROSTA POWIATU PRZYSUSKIEGO
SPOW203
2014-11-01
3380
STAROSTA POWIATU PSZCZYŃSKIEGO
SPOW204
2014-11-01
3381
STAROSTA POWIATU PUCKIEGO
SPOW205
2014-11-01
3382
STAROSTA POWIATU PUŁAWSKIEGO
SPOW206
2014-11-01
3383
STAROSTA PUŁTUSKI
SPOW207
2014-11-01
3384
STAROSTA POWIATU PYRZYCKIEGO
SPOW208
2014-11-01
3385
STAROSTA POWIATU RACIBORSKIEGO
SPOW209
2014-11-01
3386
STAROSTA POWIATU RADOMSKIEGO
SPOW210
2014-11-01
3387
STAROSTA POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO
SPOW211
2014-11-01
3388
STAROSTA POWIATU RADZIEJOWSKIEGO
SPOW212
2014-11-01
3389
STAROSTA RADZYŃSKI
SPOW213
2014-11-01
3390
STAROSTA POWIATU RAWICKIEGO
SPOW214
2014-11-01
3391
STAROSTA POWIATU RAWSKIEGO
SPOW215
2014-11-01
3392
STAROSTA POWIATU ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKIEGO
SPOW216
2014-11-01
3393
STAROSTA RYBNICKI
SPOW217
2014-11-01
3394
STAROSTA POWIATU RYCKIEGO
SPOW218
2014-11-01
3395
STAROSTA POWIATU RYPIŃSKIEGO
SPOW219
2014-11-01
3396
STAROSTA RZESZOWSKI
SPOW220
2014-11-01
3397
STAROSTA POWIATU SANDOMIERSKIEGO
SPOW221
2014-11-01
3398
STAROSTA POWIATU SANOCKIEGO
SPOW222
2014-11-01
3399
STAROSTA POWIATU SEJNEŃSKIEGO
SPOW223
2014-11-01
3400
STAROSTA POWIATU SĘPOLEŃSKIEGO
SPOW224
2014-11-01
3401
STAROSTA POWIATU SIEDLECKIEGO
SPOW225
2014-11-01
3402
STAROSTA POWIATU SIEMIATYCKIEGO
SPOW226
2014-11-01
3403
STAROSTA POWIATU SIERADZKIEGO
SPOW227
2014-11-01
3404
STAROSTA POWIATU SIERPECKIEGO
SPOW228
2014-11-01
3405
STAROSTA POWIATU SKARŻYSKIEGO
SPOW229
2014-11-01
3406
STAROSTA POWIATU SKIERNIEWICKIEGO
SPOW230
2014-11-01
3407
STAROSTA POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO
SPOW231
2014-11-01
3408
STAROSTA POWIATU SŁUBICKIEGO
SPOW232
2014-11-01
3409
STAROSTA POWIATU SŁUPECKIEGO
SPOW233
2014-11-01
3410
STAROSTA POWIATU SŁUPSKIEGO
SPOW234
2014-11-01
3411
STAROSTA POWIATU SOCHACZEWSKIEGO
SPOW235
2014-11-01
3412
STAROSTA POWIATU SOKOŁOWSKIEGO
SPOW236
2014-11-01
3413
STAROSTA POWIATU SOKÓLSKIEGO
SPOW237
2014-11-01
3414
STAROSTA POWIATU STALOWOWOLSKIEGO
SPOW238
2014-11-01
3415
STAROSTA STARACHOWICKI
SPOW239
2014-11-01
3416
STAROSTA POWIATU STARGARDZKIEGO
SPOW240
2014-11-01
3417
STAROSTA POWIATU STAROGARDZKIEGO
SPOW241
2014-11-01
3418
STAROSTA POWIATU STASZOWSKIEGO
SPOW242
2014-11-01
3419
STAROSTA POWIATU STRZELECKO-DREZDENECKIEGO
SPOW243
2014-11-01
3420
STAROSTA POWIATU STRZELECKIEGO
SPOW244
2014-11-01
3421
STAROSTA POWIATU STRZELIŃSKIEGO
SPOW245
2014-11-01
3422
STAROSTA POWIATU STRZYŻOWSKIEGO
SPOW246
2014-11-01
3423
STAROSTA POWIATU SULĘCIŃSKIEGO
SPOW247
2014-11-01
3424
STAROSTA POWIATU SUSKIEGO
SPOW248
2014-11-01
3425
STAROSTA POWIATU SUWALSKIEGO
SPOW249
2014-11-01
3426
STAROSTA POWIATU SZAMOTULSKIEGO
SPOW250
2014-11-01
3427
STAROSTA POWIATU SZCZECINECKIEGO
SPOW251
2014-11-01
3428
STAROSTA POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO
SPOW252
2014-11-01
3429
STAROSTA POWIATU SZTUMSKIEGO
SPOW253
2014-11-01
3430
STAROSTA POWIATU SZYDŁOWIECKIEGO
SPOW254
2014-11-01
3431
STAROSTA ŚREDZKI (WOJ. DOLNOŚLĄSKIE)
SPOW255
2014-11-01
3432
STAROSTA ŚREDZKI (WOJ. WIELKOPOLSKIE)
SPOW256
2014-11-01
3433
STAROSTA POWIATU ŚREMSKIEGO
SPOW257
2014-11-01
3434
STAROSTA POWIATU ŚWIDNICKIEGO (WOJ. DOLNOŚLĄSKIE)
SPOW258
2014-11-01
3435
STAROSTA POWIATU ŚWIDNICKIEGO (WOJ. LUBELSKIE)
SPOW259
2014-11-01
3436
STAROSTA POWIATU ŚWIDWIŃSKIEGO
SPOW260
2014-11-01
3437
STAROSTA POWIATU ŚWIEBODZIŃSKIEGO
SPOW261
2014-11-01
3438
STAROSTA POWIATU ŚWIECKIEGO
SPOW262
2014-11-01
3439
STAROSTA POWIATU TARNOBRZESKIEGO
SPOW263
2014-11-01
3440
STAROSTA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
SPOW264
2014-11-01
3441
STAROSTA POWIATU TARNOWSKIEGO
SPOW265
2014-11-01
3442
STAROSTA POWIATU TATRZAŃSKIEGO
SPOW266
2014-11-01
3443
STAROSTA POWIATU TCZEWSKIEGO
SPOW267
2014-11-01
3444
STAROSTA POWIATU TOMASZOWSKIEGO
SPOW268
2014-11-01
3445
STAROSTA TOMASZOWSKI
SPOW269
2014-11-01
3446
STAROSTA POWIATU TORUŃSKIEGO
SPOW270
2014-11-01
3447
STAROSTA POWIATU TRZEBNICKIEGO
SPOW271
2014-11-01
3448
STAROSTA POWIATU TUCHOLSKIEGO
SPOW272
2014-11-01
3449
STAROSTA POWIATU TURECKIEGO
SPOW273
2014-11-01
3450
STAROSTA POWIATU WADOWICKIEGO
SPOW274
2014-11-01
3451
STAROSTA WAŁBRZYSKI
SPOW275
2014-11-01
3452
STAROSTA POWIATU WAŁECKIEGO
SPOW276
2014-11-01
3453
STAROSTA WARSZAWSKI ZACHODNI
SPOW277
2014-11-01
3454
STAROSTA POWIATU WĄBRZESKIEGO
SPOW278
2014-11-01
3455
STAROSTA WĄGROWIECKI
SPOW279
2014-11-01
3456
STAROSTA WEJHEROWSKI
SPOW280
2014-11-01
3457
STAROSTA POWIATU WĘGORZEWSKIEGO
SPOW281
2014-11-01
3458
STAROSTA POWIATU WĘGROWSKIEGO
SPOW282
2014-11-01
3459
STAROSTA POWIATU WIELICKIEGO
SPOW283
2014-11-01
3460
STAROSTA POWIATU WIELUŃSKIEGO
SPOW284
2014-11-01
3461
STAROSTA POWIATU WIERUSZOWSKIEGO
SPOW285
2014-11-01
3462
STAROSTA POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
SPOW286
2014-11-01
3463
STAROSTA WŁODAWSKI
SPOW287
2014-11-01
3464
STAROSTA WŁOSZCZOWSKI
SPOW288
2014-11-01
3465
STAROSTA WODZISŁAWSKI
SPOW289
2014-11-01
3466
STAROSTA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO
SPOW290
2014-11-01
3467
STAROSTA WOŁOMIŃSKI
SPOW291
2014-11-01
3468
STAROSTA POWIATU WOŁOWSKIEGO
SPOW292
2014-11-01
3469
STAROSTA POWIATU WROCŁAWSKIEGO
SPOW293
2014-11-01
3470
STAROSTA POWIATU WRZESIŃSKIEGO
SPOW294
2014-11-01
3471
STAROSTA POWIATU WSCHOWSKIEGO
SPOW295
2014-11-01
3472
STAROSTA POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
SPOW296
2014-11-01
3473
STAROSTA POWIATU WYSZKOWSKIEGO
SPOW297
2014-11-01
3474
STAROSTA POWIATU ZAMBROWSKIEGO
SPOW298
2014-11-01
3475
STAROSTA POWIATU ZAMOJSKIEGO
SPOW299
2014-11-01
3476
STAROSTA POWIATU ZAWIERCIAŃSKIEGO
SPOW300
2014-11-01
3477
STAROSTA POWIATU ZĄBKOWICKIEGO
SPOW301
2014-11-01
3478
STAROSTA ZDUŃSKOWOLSKI
SPOW302
2014-11-01
3479
STAROSTA ZGIERSKI
SPOW303
2014-11-01
3480
STAROSTA POWIATU ZGORZELECKIEGO
SPOW304
2014-11-01
3481
STAROSTA POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
SPOW305
2014-11-01
3482
STAROSTA POWIATU ZŁOTORYJSKIEGO
SPOW306
2014-11-01
3483
STAROSTA POWIATU ZŁOTOWSKIEGO
SPOW307
2014-11-01
3484
STAROSTA POWIATU ZWOLEŃSKIEGO
SPOW308
2014-11-01
3485
STAROSTA POWIATU ŻAGAŃSKIEGO
SPOW309
2014-11-01
3486
STAROSTA POWIATU ŻARSKIEGO
SPOW310
2014-11-01
3487
STAROSTA ŻNIŃSKI
SPOW311
2014-11-01
3488
STAROSTA ŻUROMIŃSKI
SPOW312
2014-11-01
3489
STAROSTA POWIATU ŻYRARDOWSKIEGO
SPOW313
2014-11-01
3490
STAROSTA ŻYWIECKI
SPOW314
2014-11-01
3491
SZCZECIŃSKA O.IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W SZCZECINIE
IPIE37
2014-11-01
3492
SZEF BIURA OCHRONY RZĄDU
WINN0018
2014-11-01
3493
SZEF WOJSKOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO
WINN0016
2014-11-01
3494
ŚLĄSKA IZBA LEKARSKA
ILEK06
2014-11-01
3495
ŚLĄSKA IZBA APTEKARSKA
IAPT07
2014-11-01
3496
ŚLĄSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR112
2014-11-01
3497
ŚRODKOWOPOMORSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT17
2014-11-01
3498
ŚWIĘTOKRZYSKA IZBA LEKARSKA
ILEK07
2014-11-01
3499
ŚWIĘTOKRZYSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR113
2014-11-01
3500
UBEZPIECZENIOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY
WINN0001
2014-11-01
3501
WARMIŃSKO-MAZURSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR114
2014-11-01
3502
WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA W OLSZTYNIE
ILEK11
2014-11-01
3503
WIELKOPOLSKA IZBA LEKARSKA
ILEK14
2014-11-01
3504
WIELKOPOLSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT19
2014-11-01
3505
WIELKOPOLSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR115
2014-11-01
3506
WOJEWODA DOLNOŚLĄSKI
WOJ01
2014-11-01
3507
WOJEWODA KUJAWSKO-POMORSKI
WOJ02
2014-11-01
3508
WOJEWODA LUBELSKI
WOJ03
2014-11-01
3509
WOJEWODA LUBUSKI
WOJ04
2014-11-01
3510
WOJEWODA ŁÓDZKI
WOJ05
2014-11-01
3511
WOJEWODA MAŁOPOLSKI
WOJ06
2014-11-01
3512
WOJEWODA MAZOWIECKI
WOJ07
2014-11-01
3513
WOJEWODA OPOLSKI
WOJ08
2014-11-01
3514
WOJEWODA PODKARPACKI
WOJ09
2014-11-01
3515
WOJEWODA PODLASKI
WOJ10
2014-11-01
3516
WOJEWODA POMORSKI
WOJ11
2014-11-01
3517
WOJEWODA ŚLĄSKI
WOJ12
2014-11-01
3518
WOJEWODA ŚWIĘTOKRZYSKI
WOJ13
2014-11-01
3519
WOJEWODA WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE
WOJ14
2014-11-01
3520
WOJEWODA WIELKOPOLSKI
WOJ15
2014-11-01
3521
WOJEWODA ZACHODNIOPOMORSKI
WOJ16
2014-11-01
3522
DOLNOŚLĄSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ WE WROCŁAWIU
IHAN101
2014-11-01
3523
KUJAWSKO-POMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN102
2014-11-01
3524
LUBELSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN103
2014-11-01
3525
LUBUSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
IHAN104
2014-11-01
3526
ŁÓDZKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN105
2014-11-01
3527
MAŁOPOLSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN106
2014-11-01
3528
MAZOWIECKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ W WARSZAWIE
IHAN107
2014-11-01
3529
OPOLSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN108
2014-11-01
3530
PODLASKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ W BIAŁYMSTOKU
IHAN110
2014-11-01
3531
POMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN111
2014-11-01
3532
ŚLĄSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN112
2014-11-01
3533
ŚWIĘTOKRZYSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN113
2014-11-01
3534
WARMIŃSKO-MAZURSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN114
2014-11-01
3535
WIELKOPOLSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN115
2014-11-01
3536
ZACHODNIOPOMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN116
2014-11-01
3537
PODKARPACKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR INSPEKCJI HANDLOWEJ
IHAN109
2014-11-01
3538
DOLNOŚLĄSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH WE WROCŁAWIU
JHAR101
2014-11-01
3539
KUJAWSKO-POMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH
JHAR102
2014-11-01
3540
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
JHAR103
2014-11-01
3541
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
JHAR104
2014-11-01
3542
ŁÓDZKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH W ŁODZI
JHAR105
2014-11-01
3543
MAŁOPOLSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH
JHAR106
2014-11-01
3544
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
JHAR107
2014-11-01
3545
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO
JHAR108
2014-11-01
3546
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH W BIAŁYMSTOKU
JHAR110
2014-11-01
3547
POMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH
JHAR111
2014-11-01
3548
ŚLĄSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH
JHAR112
2014-11-01
3549
ŚWIĘTOKRZYSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH
JHAR113
2014-11-01
3550
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH W OLSZTYNIE
JHAR114
2014-11-01
3551
WIELKOPOLSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH
JHAR115
2014-11-01
3552
ZACHODNIOPOMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH
JHAR116
2014-11-01
3553
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
JHAR109
2014-11-01
3554
DOLNOŚLĄSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO
INB01
2014-11-01
3555
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO
INB02
2014-11-01
3556
LUBELSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO
INB03
2014-11-01
3557
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
INB04
2014-11-01
3558
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
INB05
2014-11-01
3559
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
INB06
2014-11-01
3560
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
INB07
2014-11-01
3561
OPOLSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W OPOLU
INB08
2014-11-01
3562
PODKARPACKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO
INB09
2014-11-01
3563
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
INB10
2014-11-01
3564
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
INB11
2014-11-01
3565
ŚLĄSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO
INB12
2014-11-01
3566
ŚWIĘTOKRZYSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO
INB13
2014-11-01
3567
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO
INB14
2014-11-01
3568
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
INB15
2014-11-01
3569
ZACHODNIOPOMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO
INB16
2014-11-01
3570
DOLNOŚLĄSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA
IORN101
2014-11-01
3571
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
IORN102
2014-11-01
3572
LUBELSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W LUBLINIE
IORN103
2014-11-01
3573
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
IORN104
2014-11-01
3574
ŁÓDZKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA
IORN105
2014-11-01
3575
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
IORN106
2014-11-01
3576
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
IORN107
2014-11-01
3577
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO
IORN108
2014-11-01
3578
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
IORN110
2014-11-01
3579
POMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W GDAŃSKU
IORN111
2014-11-01
3580
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
IORN112
2014-11-01
3581
ŚWIĘTOKRZYSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W KIELCACH
IORN113
2014-11-01
3582
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
IORN114
2014-11-01
3583
WIELKOPOLSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA
IORN115
2014-11-01
3584
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
IORN116
2014-11-01
3585
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
IORN109
2014-11-01
3586
DOLNOŚLĄSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR101
2014-11-01
3587
KUJAWSKO-POMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA W BYDGOSZCZY
IOSR102
2014-11-01
3588
LUBELSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR103
2014-11-01
3589
LUBUSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR104
2014-11-01
3590
ŁÓDZKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR105
2014-11-01
3591
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
IOSR106
2014-11-01
3592
MAZOWIECKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR107
2014-11-01
3593
OPOLSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA W OPOLU
IOSR108
2014-11-01
3594
PODLASKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR110
2014-11-01
3595
POMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA W GDAŃSKU
IOSR111
2014-11-01
3596
ŚLĄSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR112
2014-11-01
3597
ŚWIĘTOKRZYSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR113
2014-11-01
3598
WARMIŃSKO-MAZURSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR114
2014-11-01
3599
WIELKOPOLSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR115
2014-11-01
3600
ZACHODNIOPOMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR116
2014-11-01
3601
PODKARPACKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
IOSR109
2014-11-01
3602
DOLNOŚLĄSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI101
2014-11-01
3603
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
ITDI102
2014-11-01
3604
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
ITDI103
2014-11-01
3605
LUBUSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI104
2014-11-01
3606
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
ITDI105
2014-11-01
3607
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
ITDI106
2014-11-01
3608
MAZOWIECKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI107
2014-11-01
3609
OPOLSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI108
2014-11-01
3610
PODLASKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI110
2014-11-01
3611
POMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI111
2014-11-01
3612
ŚLĄSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI112
2014-11-01
3613
ŚWIĘTOKRZYSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI113
2014-11-01
3614
WARMIŃSKO-MAZURSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI114
2014-11-01
3615
WIELKOPOLSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI115
2014-11-01
3616
ZACHODNIOPOMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI116
2014-11-01
3617
PODKARPACKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR TRANSPORTU DROGOWEGO
ITDI109
2014-11-01
3618
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
IWET01
2014-11-01
3619
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO
IWET02
2014-11-01
3620
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
IWET03
2014-11-01
3621
LUBUSKI WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII
IWET04
2014-11-01
3622
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
IWET05
2014-11-01
3623
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
IWET06
2014-11-01
3624
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
IWET07
2014-11-01
3625
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO
IWET08
2014-11-01
3626
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
IWET09
2014-11-01
3627
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
IWET10
2014-11-01
3628
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
IWET11
2014-11-01
3629
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
IWET12
2014-11-01
3630
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
IWET13
2014-11-01
3631
WARMIŃSKO-MAZURSKI WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII
IWET14
2014-11-01
3632
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
IWET15
2014-11-01
3633
WOJEWÓDZKI LEKARZ WETERYNARII WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
IWET16
2014-11-01
3634
WOJSKOWA IZBA LEKARSKA
ILEK25
2014-11-01
3635
WOJSKOWA IZBA LEKARSKA W WARSZAWIE
ILEK21
2014-11-01
3636
WÓJT GMINY ABRAMÓW
WGMI0001
2014-11-01
3637
WÓJT GMINY ADAMÓW (POW. ŁUKOWSKI)
WGMI0002
2014-11-01
3638
WÓJT GMINY ADAMÓW (POW. ZAMOJSKI)
WGMI0003
2014-11-01
3639
WÓJT GMINY ADAMÓWKA
WGMI0004
2014-11-01
3640
WÓJT GMINY ALEKSANDRÓW (POW. KUJAWSKI)
WGMI0005
2014-11-01
3641
WÓJT GMINY ALEKSANDRÓW (POW. PIOTRKOWSKI)
WGMI0006
2014-11-01
3642
WÓJT GMINY ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
WGMI0007
2014-11-01
3643
WÓJT GMINY ANDRESPOL
WGMI0008
2014-11-01
3644
WÓJT GMINY ANDRZEJEWO
WGMI0009
2014-11-01
3645
WÓJT GMINY AUGUSTÓW
WGMI0010
2014-11-01
3646
WÓJT GMINY BABIAK
WGMI0011
2014-11-01
3647
WÓJT GMINY BABICE
WGMI0012
2014-11-01
3648
WÓJT GMINY BABOSZEWO
WGMI0013
2014-11-01
3649
WÓJT GMINY BAĆKOWICE
WGMI0014
2014-11-01
3650
WÓJT GMINY BAKAŁARZEWO
WGMI0015
2014-11-01
3651
WÓJT GMINY BALIGRÓD
WGMI0016
2014-11-01
3652
WÓJT GMINY BAŁTÓW
WGMI0017
2014-11-01
3653
WÓJT GMINY BANIE
WGMI0018
2014-11-01
3654
WÓJT GMINY BANIE MAZURSKIE
WGMI0019
2014-11-01
3655
WÓJT GMINY BARANOWO
WGMI0020
2014-11-01
3656
WÓJT GMINY BARANÓW (POW. GRODZISKI)
WGMI0021
2014-11-01
3657
WÓJT GMINY BARANÓW (POW. KĘPIŃSKI)
WGMI0022
2014-11-01
3658
WÓJT GMINY BARANÓW (POW. PUŁAWSKI)
WGMI0023
2014-11-01
3659
WÓJT GMINY BARCIANY
WGMI0024
2014-11-01
3660
WÓJT GMINY BARGŁÓW KOŚCIELNY
WGMI0025
2014-11-01
3661
WÓJT GMINY BARTNICZKA
WGMI0026
2014-11-01
3662
WÓJT GMINY BARTOSZYCE
WGMI0027
2014-11-01
3663
WÓJT GMINY BARUCHOWO
WGMI0028
2014-11-01
3664
WÓJT GMINY BATORZ
WGMI0029
2014-11-01
3665
WÓJT GMINY BĄDKOWO
WGMI0030
2014-11-01
3666
WÓJT GMINY BEJSCE
WGMI0031
2014-11-01
3667
WÓJT GMINY BELSK DUŻY
WGMI0032
2014-11-01
3668
WÓJT GMINY BEŁCHATÓW
WGMI0033
2014-11-01
3669
WÓJT GMINY BEŁŻEC
WGMI0034
2014-11-01
3670
WÓJT GMINY BESKO
WGMI0035
2014-11-01
3671
WÓJT GMINY BESTWINA
WGMI0036
2014-11-01
3672
WÓJT GMINY BĘDKÓW
WGMI0037
2014-11-01
3673
WÓJT GMINY BĘDZINO
WGMI0038
2014-11-01
3674
WÓJT GMINY BIAŁA
WGMI0039
2014-11-01
3675
WÓJT GMINY BIAŁA PODLASKA
WGMI0040
2014-11-01
3676
WÓJT GMINY BIAŁACZÓW
WGMI0041
2014-11-01
3677
WÓJT GMINY BIAŁE BŁOTA
WGMI0042
2014-11-01
3678
WÓJT GMINY BIAŁOBRZEGI
WGMI0043
2014-11-01
3679
WÓJT GMINY BIAŁOGARD
WGMI0044
2014-11-01
3680
WÓJT GMINY BIAŁOPOLE
WGMI0045
2014-11-01
3681
WÓJT GMINY BIAŁOŚLIWIE
WGMI0046
2014-11-01
3682
WÓJT GMINY BIAŁOWIEŻA
WGMI0047
2014-11-01
3683
WÓJT GMINY BIAŁY DUNAJEC
WGMI0048
2014-11-01
3684
WÓJT GMINY BIELANY
WGMI0049
2014-11-01
3685
WÓJT GMINY BIELAWY
WGMI0050
2014-11-01
3686
WÓJT GMINY BIELICE
WGMI0051
2014-11-01
3687
WÓJT GMINY BIELINY
WGMI0052
2014-11-01
3688
WÓJT GMINY BIELSK
WGMI0053
2014-11-01
3689
WÓJT GMINY BIELSK PODLASKI
WGMI0054
2014-11-01
3690
WÓJT GMINY BIERAWA
WGMI0055
2014-11-01
3691
WÓJT GMINY BIERZWNIK
WGMI0056
2014-11-01
3692
WÓJT GMINY BIESIEKIERZ
WGMI0057
2014-11-01
3693
WÓJT GMINY BIŁGORAJ
WGMI0058
2014-11-01
3694
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BIRCZA
WGMI0059
2014-11-01
3695
WÓJT GMINY BISKUPICE
WGMI0060
2014-11-01
3696
WÓJT GMINY BISKUPIEC
WGMI0061
2014-11-01
3697
WÓJT GMINY BISZCZA
WGMI0062
2014-11-01
3698
WÓJT GMINY BLEDZEW
WGMI0063
2014-11-01
3699
WÓJT GMINY BLIZANÓW
WGMI0064
2014-11-01
3700
WÓJT GMINY BLIŻYN
WGMI0065
2014-11-01
3701
WÓJT GMINY BŁĘDÓW
WGMI0066
2014-11-01
3702
WÓJT GMINY BOBOWO
WGMI0067
2014-11-01
3703
WÓJT GMINY BOBROWICE
WGMI0068
2014-11-01
3704
WÓJT GMINY BOBROWNIKI (POW. BĘDZIŃSKI)
WGMI0069
2014-11-01
3705
BURMISTRZ BOBROWNIK (POW. LIPNOWSKI)
WGMI0070
2014-11-01
3706
WÓJT GMINY BOBROWO
WGMI0071
2014-11-01
3707
WÓJT GMINY BOCHNIA
WGMI0072
2014-11-01
3708
WÓJT GMINY BOĆKI
WGMI0073
2014-11-01
3709
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BODZANÓW
WGMI0074
2014-11-01
3710
WÓJT GMINY BODZECHÓW
WGMI0075
2014-11-01
3711
WÓJT GMINY BOGDANIEC
WGMI0076
2014-11-01
3712
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BOGORIA
WGMI0077
2014-11-01
3713
WÓJT GMINY BOGUTY-PIANKI
WGMI0078
2014-11-01
3714
WÓJT GMINY BOJADŁA
WGMI0079
2014-11-01
3715
WÓJT GMINY BOJANÓW
WGMI0080
2014-11-01
3716
WÓJT GMINY BOJSZOWY
WGMI0081
2014-11-01
3717
WÓJT GMINY BOLESŁAW (POW. DĄBROWSKI)
WGMI0082
2014-11-01
3718
WÓJT GMINY BOLESŁAW (POW. OLKUSKI)
WGMI0083
2014-11-01
3719
WÓJT GMINY BOLESŁAWIEC (POW. BOLESŁAWIECKI)
WGMI0084
2014-11-01
3720
WÓJT GMINY BOLESŁAWIEC (POW. WIERUSZOWSKI)
WGMI0085
2014-11-01
3721
WÓJT GMINY BOLESZKOWICE
WGMI0086
2014-11-01
3722
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BOLIMÓW
WGMI0087
2014-11-01
3723
WÓJT GMINY BONIEWO
WGMI0088
2014-11-01
3724
WÓJT GMINY BORKI
WGMI0089
2014-11-01
3725
WÓJT GMINY BORKOWICE
WGMI0090
2014-11-01
3726
WÓJT GMINY BORONÓW
WGMI0091
2014-11-01
3727
WÓJT GMINY BOROWA
WGMI0092
2014-11-01
3728
WÓJT GMINY BOROWIE
WGMI0093
2014-11-01
3729
WÓJT GMINY BORÓW
WGMI0094
2014-11-01
3730
WÓJT GMINY BORZECHÓW
WGMI0095
2014-11-01
3731
WÓJT GMINY BORZĘCIN
WGMI0096
2014-11-01
3732
WÓJT GMINY BORZYTUCHOM
WGMI0097
2014-11-01
3733
WÓJT GMINY BRALIN
WGMI0098
2014-11-01
3734
WÓJT GMINY BRANICE
WGMI0099
2014-11-01
3735
WÓJT GMINY BRANIEWO
WGMI0100
2014-11-01
3736
WÓJT GMINY BRAŃSK
WGMI0101
2014-11-01
3737
WÓJT GMINY BRAŃSZCZYK
WGMI0102
2014-11-01
3738
WÓJT GMINY BRĄSZEWICE
WGMI0103
2014-11-01
3739
WÓJT GMINY BRENNA
WGMI0104
2014-11-01
3740
WÓJT GMINY BROCHÓW
WGMI0105
2014-11-01
3741
WÓJT GMINY BRODNICA (POW. BRODNICKI)
WGMI0106
2014-11-01
3742
WÓJT GMINY BRODNICA (POW. ŚREMSKI)
WGMI0107
2014-11-01
3743
WÓJT GMINY BRODY (POW. STARACHOWICKI)
WGMI0108
2014-11-01
3744
BURMISTRZ BRODÓW (POW. ŻARSKI)
WGMI0109
2014-11-01
3745
WÓJT GMINY BROJCE
WGMI0110
2014-11-01
3746
WÓJT GMINY BRÓJCE
WGMI0111
2014-11-01
3747
WÓJT GMINY BRUDZEŃ DUŻY
WGMI0112
2014-11-01
3748
WÓJT GMINY BRUDZEW
WGMI0113
2014-11-01
3749
WÓJT GMINY BRZEZINY (POW. BRZEZIŃSKI)
WGMI0114
2014-11-01
3750
WÓJT GMINY BRZEZINY (POW. KALISKI)
WGMI0115
2014-11-01
3751
WÓJT GMINY BRZEŹNICA (POW. WADOWICKI)
WGMI0116
2014-11-01
3752
WÓJT GMINY BRZEŹNICA (POW. ŻAGAŃSKI)
WGMI0117
2014-11-01
3753
WÓJT GMINY BRZEŹNIO
WGMI0118
2014-11-01
3754
WÓJT GMINY BRZEŻNO
WGMI0119
2014-11-01
3755
WÓJT GMINY BRZOZIE
WGMI0120
2014-11-01
3756
WÓJT GMINY BRZUZE
WGMI0121
2014-11-01
3757
WÓJT GMINY BRZYSKA
WGMI0122
2014-11-01
3758
WÓJT GMINY BUCZEK
WGMI0123
2014-11-01
3759
WÓJT GMINY BUCZKOWICE
WGMI0124
2014-11-01
3760
WÓJT GMINY BUDRY
WGMI0125
2014-11-01
3761
WÓJT GMINY BUDZISZEWICE
WGMI0126
2014-11-01
3762
WÓJT GMINY BUDZÓW
WGMI0127
2014-11-01
3763
BURMISTRZ MIASTA I GMINY BUDZYŃ
WGMI0128
2014-11-01
3764
WÓJT GMINY BUKOWIEC
WGMI0129
2014-11-01
3765
WÓJT GMINY BUKOWINA TATRZAŃSKA
WGMI0130
2014-11-01
3766
WÓJT GMINY BUKOWSKO
WGMI0131
2014-11-01
3767
WÓJT GMINY BULKOWO
WGMI0132
2014-11-01
3768
WÓJT GMINY BURZENIN
WGMI0133
2014-11-01
3769
WÓJT GMINY BYSTRA-SIDZINA
WGMI0134
2014-11-01
3770
WÓJT GMINY BYTNICA
WGMI0135
2014-11-01
3771
WÓJT GMINY BYTOŃ
WGMI0136
2014-11-01
3772
WÓJT GMINY CEDRY WIELKIE
WGMI0137
2014-11-01
3773
BURMISTRZ CEGŁOWA
WGMI0138
2014-11-01
3774
WÓJT GMINY CEKCYN
WGMI0139
2014-11-01
3775
WÓJT GMINY CEKÓW-KOLONIA
WGMI0140
2014-11-01
3776
WÓJT GMINY CELESTYNÓW
WGMI0141
2014-11-01
3777
WÓJT GMINY CERANÓW
WGMI0142
2014-11-01
3778
WÓJT GMINY CEWICE
WGMI0143
2014-11-01
3779
WÓJT GMINY CHARSZNICA
WGMI0144
2014-11-01
3780
WÓJT GMINY CHĄŚNO
WGMI0145
2014-11-01
3781
WÓJT GMINY CHEŁM
WGMI0146
2014-11-01
3782
WÓJT GMINY CHEŁM ŚLĄSKI
WGMI0147
2014-11-01
3783
WÓJT GMINY CHEŁMIEC
WGMI0148
2014-11-01
3784
WÓJT GMINY CHEŁMNO
WGMI0149
2014-11-01
3785
WÓJT GMINY CHEŁMŻA
WGMI0150
2014-11-01
3786
WÓJT GMINY CHLEWISKA
WGMI0151
2014-11-01
3787
WÓJT GMINY CHŁOPICE
WGMI0152
2014-11-01
3788
WÓJT GMINY CHMIELNIK
WGMI0153
2014-11-01
3789
WÓJT GMINY CHMIELNO
WGMI0154
2014-11-01
3790
WÓJT GMINY CHOCEŃ
WGMI0155
2014-11-01
3791
BURMISTRZ GMINY CHOCZ
WGMI0156
2014-11-01
3792
WÓJT GMINY CHOCZEWO
WGMI0157
2014-11-01
3793
WÓJT GMINY CHODEL
WGMI0158
2014-11-01
3794
WÓJT GMINY CHODÓW
WGMI0159
2014-11-01
3795
WÓJT GMINY CHODZIEŻ
WGMI0160
2014-11-01
3796
WÓJT GMINY CHOJNICE
WGMI0161
2014-11-01
3797
WÓJT GMINY CHOJNÓW
WGMI0162
2014-11-01
3798
WÓJT GMINY CHORKÓWKA
WGMI0163
2014-11-01
3799
WÓJT GMINY CHOTCZA-JÓZEFÓW
WGMI0164
2014-11-01
3800
WÓJT GMINY CHROSTKOWO
WGMI0165
2014-11-01
3801
WÓJT GMINY CHRZANÓW
WGMI0166
2014-11-01
3802
WÓJT GMINY CHRZĄSTOWICE
WGMI0167
2014-11-01
3803
WÓJT GMINY CHRZYPSKO WIELKIE
WGMI0168
2014-11-01
3804
WÓJT GMINY CHYBIE
WGMI0169
2014-11-01
3805
WÓJT GMINY CHYNÓW
WGMI0170
2014-11-01
3806
WÓJT GMINY CIASNA
WGMI0171
2014-11-01
3807
WÓJT GMINY CIECHANÓW
WGMI0172
2014-11-01
3808
WÓJT GMINY CIECHOCIN
WGMI0173
2014-11-01
3809
WÓJT GMINY CIELĄDZ
WGMI0174
2014-11-01
3810
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CIEPIELÓW
WGMI0175
2014-11-01
3811
WÓJT GMINY CIEPŁOWODY
WGMI0176
2014-11-01
3812
WÓJT GMINY CIESZKÓW
WGMI0177
2014-11-01
3813
WÓJT GMINY CISEK
WGMI0178
2014-11-01
3814
WÓJT GMINY CISNA
WGMI0179
2014-11-01
3815
WÓJT GMINY CMOLAS
WGMI0180
2014-11-01
3816
WÓJT GMINY CYCÓW
WGMI0181
2014-11-01
3817
WÓJT GMINY CZAJKÓW
WGMI0182
2014-11-01
3818
WÓJT GMINY CZARNA (POW. BIESZCZADZKI)
WGMI0183
2014-11-01
3819
WÓJT GMINY CZARNA (POW. DĘBICKI)
WGMI0184
2014-11-01
3820
WÓJT GMINY CZARNA (POW. ŁAŃCUCKI)
WGMI0185
2014-11-01
3821
WÓJT GMINY CZARNA DĄBRÓWKA
WGMI0186
2014-11-01
3822
WÓJT GMINY CZARNIA
WGMI0187
2014-11-01
3823
WÓJT GMINY CZARNKÓW
WGMI0188
2014-11-01
3824
WÓJT GMINY CZARNOCIN (POW. KAZIMIERSKI)
WGMI0189
2014-11-01
3825
WÓJT GMINY CZARNOCIN (POW. PIOTRKOWSKI)
WGMI0190
2014-11-01
3826
WÓJT GMINY CZARNOŻYŁY
WGMI0191
2014-11-01
3827
WÓJT GMINY CZARNY BÓR
WGMI0192
2014-11-01
3828
BURMISTRZ MIASTA I GMINY CZARNY DUNAJEC
WGMI0193
2014-11-01
3829
WÓJT GMINY CZASTARY
WGMI0194
2014-11-01
3830
WÓJT GMINY CZEMIERNIKI
WGMI0195
2014-11-01
3831
WÓJT GMINY CZEREMCHA
WGMI0196
2014-11-01
3832
WÓJT GMINY CZERMIN (POW. MIELECKI)
WGMI0197
2014-11-01
3833
WÓJT GMINY CZERMIN (POW. PLESZEWSKI)
WGMI0198
2014-11-01
3834
WÓJT GMINY CZERNICA
WGMI0199
2014-11-01
3835
WÓJT GMINY CZERNICE BOROWE
WGMI0200
2014-11-01
3836
WÓJT GMINY CZERNICHÓW (POW. KRAKOWSKI)
WGMI0201
2014-11-01
3837
WÓJT GMINY CZERNICHÓW
WGMI0202
2014-11-01
3838
WÓJT GMINY CZERNIEWICE
WGMI0203
2014-11-01
3839
WÓJT GMINY CZERNIKOWO
WGMI0204
2014-11-01
3840
WÓJT GMINY CZERWIN
WGMI0205
2014-11-01
3841
BURMISTRZ MIASTA I GMINY W CZERWIŃSKU NAD WISŁĄ
WGMI0206
2014-11-01
3842
WÓJT GMINY CZERWONAK
WGMI0207
2014-11-01
3843
WÓJT GMINY CZERWONKA
WGMI0208
2014-11-01
3844
WÓJT GMINY CZŁUCHÓW
WGMI0209
2014-11-01
3845
WÓJT GMINY CZORSZTYN
WGMI0210
2014-11-01
3846
WÓJT GMINY CZOSNÓW
WGMI0211
2014-11-01
3847
WÓJT GMINY CZUDEC
WGMI0212
2014-11-01
3848
WÓJT GMINY CZYŻE
WGMI0213
2014-11-01
3849
WÓJT GMINY DALIKÓW
WGMI0214
2014-11-01
3850
WÓJT GMINY DAMASŁAWEK
WGMI0215
2014-11-01
3851
WÓJT GMINY DAMNICA
WGMI0216
2014-11-01
3852
WÓJT GMINY DARŁOWO
WGMI0217
2014-11-01
3853
WÓJT GMINY DASZYNA
WGMI0218
2014-11-01
3854
WÓJT GMINY DĄBIE
WGMI0219
2014-11-01
3855
WÓJT GMINY DĄBROWA (POW. MOGILEŃSKI)
WGMI0220
2014-11-01
3856
WÓJT GMINY DĄBROWA (POW. OPOLSKI)
WGMI0221
2014-11-01
3857
WÓJT GMINY DĄBROWA BISKUPIA
WGMI0222
2014-11-01
3858
WÓJT GMINY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA
WGMI0223
2014-11-01
3859
WÓJT GMINY DĄBROWA ZIELONA
WGMI0224
2014-11-01
3860
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DĄBROWICE
WGMI0225
2014-11-01
3861
WÓJT GMINY DĄBRÓWKA
WGMI0226
2014-11-01
3862
WÓJT GMINY DĄBRÓWNO
WGMI0227
2014-11-01
3863
WÓJT GMINY DESZCZNO
WGMI0228
2014-11-01
3864
WÓJT GMINY DĘBE WIELKIE
WGMI0229
2014-11-01
3865
WÓJT GMINY DĘBICA
WGMI0230
2014-11-01
3866
WÓJT GMINY DĘBNICA KASZUBSKA
WGMI0231
2014-11-01
3867
WÓJT GMINY DĘBNO
WGMI0232
2014-11-01
3868
WÓJT GMINY DĘBOWA KŁODA
WGMI0233
2014-11-01
3869
WÓJT GMINY DĘBOWA ŁĄKA
WGMI0234
2014-11-01
3870
WÓJT GMINY DĘBOWIEC (POW. CIESZYŃSKI)
WGMI0235
2014-11-01
3871
WÓJT GMINY DĘBOWIEC (POW. JASIELSKI)
WGMI0236
2014-11-01
3872
WÓJT GMINY DŁUGOŁĘKA
WGMI0237
2014-11-01
3873
WÓJT GMINY DŁUGOSIODŁO
WGMI0238
2014-11-01
3874
WÓJT GMINY DŁUTÓW
WGMI0239
2014-11-01
3875
WÓJT GMINY DMOSIN
WGMI0240
2014-11-01
3876
WÓJT GMINY DOBRA (POW. LIMANOWSKI)
WGMI0241
2014-11-01
3877
WÓJT GMINY DOBRA (POW. POLICKI)
WGMI0242
2014-11-01
3878
WÓJT GMINY DOBRCZ
WGMI0243
2014-11-01
3879
WÓJT GMINY DOBRE (POW. MIŃSKI)
WGMI0244
2014-11-01
3880
WÓJT GMINY DOBRE (POW. RADZIEJOWSKI)
WGMI0245
2014-11-01
3881
WÓJT GMINY DOBROMIERZ
WGMI0246
2014-11-01
3882
WÓJT GMINY DOBROŃ
WGMI0247
2014-11-01
3883
WÓJT GMINY DOBROSZYCE
WGMI0248
2014-11-01
3884
WÓJT GMINY DOBRYSZYCE
WGMI0249
2014-11-01
3885
WÓJT GMINY DOBRZEŃ WIELKI
WGMI0250
2014-11-01
3886
WÓJT GMINY DOBRZYNIEWO DUŻE
WGMI0251
2014-11-01
3887
WÓJT GMINY DOLICE
WGMI0252
2014-11-01
3888
WÓJT GMINY DOŁHOBYCZÓW
WGMI0253
2014-11-01
3889
WÓJT GMINY DOMANICE
WGMI0254
2014-11-01
3890
WÓJT GMINY DOMANIEWICE
WGMI0255
2014-11-01
3891
WÓJT GMINY DOMANIÓW
WGMI0256
2014-11-01
3892
WÓJT GMINY DOMARADZ
WGMI0257
2014-11-01
3893
WÓJT GMINY DOMASZOWICE
WGMI0258
2014-11-01
3894
WÓJT GMINY DOMINOWO
WGMI0259
2014-11-01
3895
WÓJT GMINY DOPIEWO
WGMI0260
2014-11-01
3896
WÓJT GMINY DOROHUSK
WGMI0261
2014-11-01
3897
WÓJT GMINY DORUCHÓW
WGMI0262
2014-11-01
3898
WÓJT GMINY DRAGACZ
WGMI0263
2014-11-01
3899
WÓJT GMINY DRAWSKO
WGMI0264
2014-11-01
3900
WÓJT GMINY DRELÓW
WGMI0265
2014-11-01
3901
WÓJT GMINY DRUŻBICE
WGMI0266
2014-11-01
3902
WÓJT GMINY DRWINIA
WGMI0267
2014-11-01
3903
WÓJT GMINY DRZYCIM
WGMI0268
2014-11-01
3904
WÓJT GMINY DUBENINKI
WGMI0269
2014-11-01
3905
WÓJT GMINY DUBICZE CERKIEWNE
WGMI0270
2014-11-01
3906
BURMISTRZ MIASTA I GMINY DUBIECKO
WGMI0271
2014-11-01
3907
WÓJT GMINY DUBIENKA
WGMI0272
2014-11-01
3908
WÓJT GMINY DUSZNIKI
WGMI0273
2014-11-01
3909
WÓJT GMINY DWIKOZY
WGMI0274
2014-11-01
3910
WÓJT GMINY DYDNIA
WGMI0275
2014-11-01
3911
WÓJT GMINY DYGOWO
WGMI0276
2014-11-01
3912
WÓJT GMINY DYNÓW
WGMI0277
2014-11-01
3913
WÓJT GMINY DYWITY
WGMI0278
2014-11-01
3914
WÓJT GMINY DZIADKOWICE
WGMI0279
2014-11-01
3915
WÓJT GMINY DZIADOWA KŁODA
WGMI0280
2014-11-01
3916
WÓJT GMINY DZIAŁDOWO
WGMI0281
2014-11-01
3917
WÓJT GMINY DZIEMIANY
WGMI0282
2014-11-01
3918
WÓJT GMINY DZIERZĄŻNIA
WGMI0283
2014-11-01
3919
WÓJT GMINY DZIERZGOWO
WGMI0284
2014-11-01
3920
WÓJT GMINY DZIERZKOWICE
WGMI0285
2014-11-01
3921
WÓJT GMINY DZIERŻONIÓW
WGMI0286
2014-11-01
3922
WÓJT GMINY DZIKOWIEC
WGMI0287
2014-11-01
3923
WÓJT GMINY DZWOLA
WGMI0288
2014-11-01
3924
WÓJT GMINY DŹWIERZUTY
WGMI0289
2014-11-01
3925
WÓJT GMINY ELBLĄG
WGMI0290
2014-11-01
3926
WÓJT GMINY EŁK
WGMI0291
2014-11-01
3927
WÓJT GMINY FABIANKI
WGMI0292
2014-11-01
3928
WÓJT GMINY FAJSŁAWICE
WGMI0293
2014-11-01
3929
WÓJT GMINY FAŁKÓW
WGMI0294
2014-11-01
3930
WÓJT GMINY FILIPÓW
WGMI0295
2014-11-01
3931
WÓJT GMINY FIRLEJ
WGMI0296
2014-11-01
3932
WÓJT GMINY FREDROPOL
WGMI0297
2014-11-01
3933
WÓJT GMINY FRYSZTAK
WGMI0298
2014-11-01
3934
WÓJT GMINY GAĆ
WGMI0299
2014-11-01
3935
WÓJT GMINY GALEWICE
WGMI0300
2014-11-01
3936
WÓJT GMINY GARBATKA-LETNISKO
WGMI0301
2014-11-01
3937
WÓJT GMINY GARBÓW
WGMI0302
2014-11-01
3938
WÓJT GMINY GARDEJA
WGMI0303
2014-11-01
3939
WÓJT GMINY GARWOLIN
WGMI0304
2014-11-01
3940
WÓJT GMINY GASZOWICE
WGMI0305
2014-11-01
3941
WÓJT GMINY GAWŁUSZOWICE
WGMI0306
2014-11-01
3942
WÓJT GMINY GAWORZYCE
WGMI0307
2014-11-01
3943
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GĄSAWA
WGMI0308
2014-11-01
3944
WÓJT GMINY GDÓW
WGMI0309
2014-11-01
3945
WÓJT GMINY GIBY
WGMI0310
2014-11-01
3946
WÓJT GMINY GIDLE
WGMI0311
2014-11-01
3947
WÓJT GMINY GIELNIÓW
WGMI0312
2014-11-01
3948
WÓJT GMINY GIERAŁTOWICE
WGMI0313
2014-11-01
3949
WÓJT GMINY GIETRZWAŁD
WGMI0314
2014-11-01
3950
WÓJT GMINY GILOWICE
WGMI0315
2014-11-01
3951
WÓJT GMINY GIZAŁKI
WGMI0316
2014-11-01
3952
WÓJT GMINY GIŻYCKO
WGMI0317
2014-11-01
3953
WÓJT GMINY GŁOGÓW
WGMI0318
2014-11-01
3954
BURMISTRZ MIASTA I GMINY GŁOWACZÓW
WGMI0319
2014-11-01
3955
WÓJT GMINY GŁOWNO
WGMI0320
2014-11-01
3956
WÓJT GMINY GŁÓWCZYCE
WGMI0321
2014-11-01
3957
WÓJT GMINY GŁUCHÓW
WGMI0322
2014-11-01
3958
WÓJT GMINY GŁUSK
WGMI0323
2014-11-01
3959
WÓJT GMINY GNIEWINO
WGMI0324
2014-11-01
3960
WÓJT GMINY GNIEWOSZÓW
WGMI0325
2014-11-01
3961
WÓJT GMINY GNIEZNO
WGMI0326
2014-11-01
3962
WÓJT GMINY GNOJNIK
WGMI0327
2014-11-01
3963
WÓJT GMINY GNOJNO
WGMI0328
2014-11-01
3964
ANULOWANY WÓJT GMINY GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ
WGMI0329
2014-11-01
3965
WÓJT GMINY GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ
WGMI0330
2014-11-01
3966
WÓJT GMINY GODKOWO
WGMI0331
2014-11-01
3967
WÓJT GMINY GODÓW
WGMI0332
2014-11-01
3968
WÓJT GMINY GODZIANÓW
WGMI0333
2014-11-01
3969
WÓJT GMINY GODZIESZE WIELKIE
WGMI0334
2014-11-01
3970
WÓJT GMINY GODZISZÓW
WGMI0335
2014-11-01
3971
WÓJT GMINY GOLESZÓW
WGMI0336
2014-11-01
3972
WÓJT GMINY GOLUB-DOBRZYŃ
WGMI0337
2014-11-01
3973
WÓJT GMINY GOŁCZA
WGMI0338
2014-11-01
3974
WÓJT GMINY GOŁUCHÓW
WGMI0339
2014-11-01
3975
WÓJT GMINY GOŁYMIN-OŚRODEK
WGMI0340
2014-11-01
3976
WÓJT GMINY GOMUNICE
WGMI0341
2014-11-01
3977
BURMISTRZ GORAJA
WGMI0342
2014-11-01
3978
WÓJT GMINY GORLICE
WGMI0343
2014-11-01
3979
WÓJT GMINY GORZKOWICE
WGMI0344
2014-11-01
3980
WÓJT GMINY GORZKÓW
WGMI0345
2014-11-01
3981
WÓJT GMINY GORZYCE (POW. TARNOBRZESKI)
WGMI0346
2014-11-01
3982
WÓJT GMINY GORZYCE (POW. WODZISŁAWSKI)
WGMI0347
2014-11-01
3983
WÓJT GMINY GOSTYCYN
WGMI0348
2014-11-01
3984
WÓJT GMINY GOSTYNIN
WGMI0349
2014-11-01
3985
WÓJT GMINY GOSZCZANÓW
WGMI0350
2014-11-01
3986
WÓJT GMINY GOSZCZYN
WGMI0351
2014-11-01
3987
WÓJT GMINY GOŚCIERADÓW
WGMI0352
2014-11-01
3988
WÓJT GMINY GOWARCZÓW
WGMI0353
2014-11-01
3989
WÓJT GMINY GOWOROWO
WGMI0354
2014-11-01
3990
WÓJT GMINY GOZDOWO
WGMI0355
2014-11-01
3991
WÓJT GMINY GÓRA ŚWIĘTEJ MAŁGORZATY
WGMI0356
2014-11-01
3992
WÓJT GMINY GÓRNO
WGMI0357
2014-11-01
3993
WÓJT GMINY GÓROWO IŁAWECKIE
WGMI0358
2014-11-01
3994
WÓJT GMINY GÓRZNO
WGMI0359
2014-11-01
3995
WÓJT GMINY GÓRZYCA
WGMI0360
2014-11-01
3996
WÓJT GMINY GÓZD
WGMI0361
2014-11-01
3997
WÓJT GMINY GRABICA
WGMI0362
2014-11-01
3998
WÓJT GMINY GRABOWIEC
WGMI0363
2014-11-01
3999
WÓJT GMINY GRABOWO
WGMI0364
2014-11-01
4000
BURMISTRZ GRABOWA
WGMI0365
2014-11-01
4001
WÓJT GMINY GRABÓW NAD PILICĄ
WGMI0366
2014-11-01
4002
WÓJT GMINY GRAJEWO
WGMI0367
2014-11-01
4003
WÓJT GMINY GRANOWO
WGMI0368
2014-11-01
4004
WÓJT GMINY GRĘBKÓW
WGMI0369
2014-11-01
4005
WÓJT GMINY GRĘBOCICE
WGMI0370
2014-11-01
4006
WÓJT GMINY GRĘBOSZÓW
WGMI0371
2014-11-01
4007
WÓJT GMINY GRĘBÓW
WGMI0372
2014-11-01
4008
WÓJT GMINY GRODZICZNO
WGMI0373
2014-11-01
4009
WÓJT GMINY GRODZIEC
WGMI0374
2014-11-01
4010
WÓJT GMINY GRODZISK
WGMI0375
2014-11-01
4011
WÓJT GMINY GRODZISKO DOLNE
WGMI0376
2014-11-01
4012
WÓJT GMINY GROMADKA
WGMI0377
2014-11-01
4013
WÓJT GMINY GROMNIK
WGMI0378
2014-11-01
4014
WÓJT GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE
WGMI0379
2014-11-01
4015
WÓJT GMINY GRÓDEK
WGMI0380
2014-11-01
4016
WÓJT GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM
WGMI0381
2014-11-01
4017
WÓJT GMINY GRUDUSK
WGMI0382
2014-11-01
4018
WÓJT GMINY GRUDZIĄDZ
WGMI0383
2014-11-01
4019
WÓJT GMINY GRUNWALD
WGMI0384
2014-11-01
4020
WÓJT GMINY GRUTA
WGMI0385
2014-11-01
4021
WÓJT GMINY GRYBÓW
WGMI0386
2014-11-01
4022
WÓJT GMINY GRZEGORZEW
WGMI0387
2014-11-01
4023
WÓJT GMINY GRZMIĄCA
WGMI0388
2014-11-01
4024
WÓJT GMINY GUBIN
WGMI0389
2014-11-01
4025
WÓJT GMINY GZY
WGMI0390
2014-11-01
4026
WÓJT GMINY HACZÓW
WGMI0391
2014-11-01
4027
WÓJT GMINY HAJNÓWKA
WGMI0392
2014-11-01
4028
WÓJT GMINY HANNA
WGMI0393
2014-11-01
4029
WÓJT GMINY HAŃSK
WGMI0394
2014-11-01
4030
WÓJT GMINY HARASIUKI
WGMI0395
2014-11-01
4031
WÓJT GMINY HAŻLACH
WGMI0396
2014-11-01
4032
WÓJT GMINY HERBY
WGMI0397
2014-11-01
4033
WÓJT GMINY HORODŁO
WGMI0398
2014-11-01
4034
WÓJT GMINY HORYNIEC-ZDRÓJ
WGMI0399
2014-11-01
4035
WÓJT GMINY HRUBIESZÓW
WGMI0400
2014-11-01
4036
WÓJT GMINY HUSZLEW
WGMI0401
2014-11-01
4037
WÓJT GMINY HYŻNE
WGMI0402
2014-11-01
4038
WÓJT GMINY IGOŁOMIA-WAWRZEŃCZYCE
WGMI0403
2014-11-01
4039
WÓJT GMINY IŁAWA
WGMI0404
2014-11-01
4040
WÓJT GMINY IŁOWO-OSADA
WGMI0405
2014-11-01
4041
WÓJT GMINY IŁÓW
WGMI0406
2014-11-01
4042
WÓJT GMINY IMIELNO
WGMI0407
2014-11-01
4043
WÓJT GMINY INOWŁÓDZ
WGMI0408
2014-11-01
4044
WÓJT GMINY INOWROCŁAW
WGMI0409
2014-11-01
4045
WÓJT GMINY IRZĄDZE
WGMI0410
2014-11-01
4046
WÓJT GMINY ISTEBNA
WGMI0411
2014-11-01
4047
BURMISTRZ MIASTA I GMINY IWANISKA
WGMI0412
2014-11-01
4048
WÓJT GMINY IWANOWICE
WGMI0413
2014-11-01
4049
WÓJT GMINY IWIERZYCE
WGMI0414
2014-11-01
4050
WÓJT GMINY IWKOWA
WGMI0415
2014-11-01
4051
WÓJT GMINY IZABELIN
WGMI0416
2014-11-01
4052
BURMISTRZ MIASTA I GMINY IZBICA
WGMI0417
2022-07-05
4053
WÓJT GMINY IZBICKO
WGMI0418
2014-11-01
4054
WÓJT GMINY JABŁONKA
WGMI0419
2014-11-01
4055
WÓJT GMINY JABŁONNA (POW. LEGIONOWSKI)
WGMI0420
2014-11-01
4056
WÓJT GMINY JABŁONNA (POW. LUBELSKI)
WGMI0421
2014-11-01
4057
WÓJT GMINY JABŁONNA LACKA
WGMI0422
2014-11-01
4058
WÓJT GMINY JABŁOŃ
WGMI0423
2014-11-01
4059
BURMISTRZ MIASTA I GMINY JADÓW
WGMI0424
2014-11-01
4060
WÓJT GMINY JAKTORÓW
WGMI0425
2014-11-01
4061
WÓJT GMINY JAKUBÓW
WGMI0426
2014-11-01
4062
WÓJT GMINY JANOWICE WIELKIE
WGMI0427
2014-11-01
4063
WÓJT GMINY JANOWIEC
WGMI0428
2014-11-01
4064
WÓJT GMINY JANOWIEC KOŚCIELNY
WGMI0429
2014-11-01
4065
WÓJT GMINY JANOWO
WGMI0430
2014-11-01
4066
WÓJT GMINY JANÓW (POW. CZĘSTOCHOWSKI)
WGMI0431
2014-11-01
4067
WÓJT GMINY JANÓW (POW. SOKÓLSKI)
WGMI0432
2014-11-01
4068
WÓJT GMINY JANÓW PODLASKI
WGMI0433
2014-11-01
4069
BURMISTRZ MIASTA I GMINY JARACZEWO
WGMI0434
2014-11-01
4070
WÓJT GMINY JARCZÓW
WGMI0435
2014-11-01
4071
WÓJT GMINY JAROCIN
WGMI0436
2014-11-01
4072
WÓJT GMINY JAROSŁAW
WGMI0437
2014-11-01
4073
WÓJT GMINY JASIENICA
WGMI0438
2014-11-01
4074
WÓJT GMINY JASIENICA ROSIELNA
WGMI0439
2014-11-01
4075
WÓJT GMINY JASIENIEC
WGMI0440
2014-11-01
4076
WÓJT GMINY JASIONÓWKA
WGMI0441
2014-11-01
4077
WÓJT GMINY JASŁO
WGMI0442
2014-11-01
4078
WÓJT GMINY JASTKÓW
WGMI0443
2014-11-01
4079
BURMISTRZ JASTRZĘBIA
WGMI0444
2014-11-01
4080
WÓJT GMINY JASTRZĘBIA
WGMI0445
2014-11-01
4081
WÓJT GMINY JAŚWIŁY
WGMI0446
2014-11-01
4082
WÓJT GMINY JAWORNIK POLSKI
WGMI0447
2014-11-01
4083
WÓJT GMINY JAWORZE
WGMI0448
2014-11-01
4084
WÓJT GMINY JEDLIŃSK
WGMI0449
2014-11-01
4085
BURMISTRZ JEDLNI-LETNISKA
WGMI0450
2014-11-01
4086
WÓJT GMINY JEDNOROŻEC
WGMI0451
2014-11-01
4087
WÓJT GMINY JEDWABNO
WGMI0452
2014-11-01
4088
WÓJT GMINY JEJKOWICE
WGMI0453
2014-11-01
4089
WÓJT GMINY JELENIEWO
WGMI0454
2014-11-01
4090
WÓJT GMINY JELEŚNIA
WGMI0455
2014-11-01
4091
WÓJT GMINY JEMIELNICA
WGMI0456
2014-11-01
4092
WÓJT GMINY JEMIELNO
WGMI0457
2014-11-01
4093
WÓJT GMINY JERZMANOWA
WGMI0458
2014-11-01
4094
WÓJT GMINY JERZMANOWICE-PRZEGINIA
WGMI0459
2014-11-01
4095
WÓJT GMINY JEZIORA WIELKIE
WGMI0460
2014-11-01
4096
WÓJT GMINY JEZIORZANY
WGMI0461
2014-11-01
4097
WÓJT GMINY JEŻEWO
WGMI0462
2014-11-01
4098
WÓJT GMINY JEŻOWE
WGMI0463
2014-11-01
4099
BURMISTRZ JEŻOWA
WGMI0464
2014-11-01
4100
WÓJT GMINY JEŻÓW SUDECKI
WGMI0465
2014-11-01
4101
WÓJT GMINY JODŁOWA
WGMI0466
2014-11-01
4102
WÓJT GMINY JODŁOWNIK
WGMI0467
2014-11-01
4103
WÓJT GMINY JONIEC
WGMI0468
2014-11-01
4104
WÓJT GMINY JONKOWO
WGMI0469
2014-11-01
4105
WÓJT GMINY JORDANÓW
WGMI0470
2014-11-01
4106
WÓJT GMINY JORDANÓW ŚLĄSKI
WGMI0471
2014-11-01
4107
BURMISTRZ MIASTA JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
WGMI0472
2014-11-01
4108
WÓJT GMINY JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
WGMI0473
2014-11-01
4109
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KACZORY
WGMI0474
2014-11-01
4110
WÓJT GMINY KADZIDŁO
WGMI0475
2014-11-01
4111
WÓJT GMINY KALINOWO
WGMI0476
2014-11-01
4112
WÓJT GMINY KALISKA
WGMI0477
2014-11-01
4113
WÓJT GMINY KAMIENICA
WGMI0478
2014-11-01
4114
WÓJT GMINY KAMIENICA POLSKA
WGMI0479
2014-11-01
4115
WÓJT GMINY KAMIENIEC
WGMI0480
2014-11-01
4116
BURMISTRZ KAMIEŃCA ZĄBKOWICKIEGO
WGMI0481
2014-11-01
4117
WÓJT GMINY KAMIENNA GÓRA
WGMI0482
2014-11-01
4118
WÓJT GMINY KAMIENNIK
WGMI0483
2014-11-01
4119
WÓJT GMINY KAMIEŃ (POW. CHEŁMSKI)
WGMI0484
2014-11-01
4120
WÓJT GMINY KAMIEŃ (POW. RZESZOWSKI)
WGMI0485
2014-11-01
4121
BURMISTRZ MIASTA KAMIONKA
WGMI0486
2014-11-01
4122
WÓJT GMINY KAMIONKA WIELKA
WGMI0487
2014-11-01
4123
WÓJT GMINY KAMPINOS
WGMI0488
2014-11-01
4124
WÓJT GMINY KARCZMISKA
WGMI0489
2014-11-01
4125
WÓJT GMINY KARNICE
WGMI0490
2014-11-01
4126
WÓJT GMINY KARNIEWO
WGMI0491
2014-11-01
4127
WÓJT GMINY KARSIN
WGMI0492
2014-11-01
4128
WÓJT GMINY KAWĘCZYN
WGMI0493
2014-11-01
4129
WÓJT GMINY KAZANÓW
WGMI0494
2014-11-01
4130
WÓJT GMINY KAZIMIERZ BISKUPI
WGMI0495
2014-11-01
4131
WÓJT GMINY KAŹMIERZ
WGMI0496
2014-11-01
4132
WÓJT GMINY KĄKOLEWNICA
WGMI0497
2014-11-01
4133
WÓJT GMINY KĘSOWO
WGMI0498
2014-11-01
4134
WÓJT GMINY KĘTRZYN
WGMI0499
2014-11-01
4135
WÓJT GMINY KIEŁCZYGŁÓW
WGMI0500
2014-11-01
4136
WÓJT GMINY KIERNOZIA
WGMI0501
2014-11-01
4137
WÓJT GMINY KIJE
WGMI0502
2014-11-01
4138
WÓJT GMINY KIJEWO KRÓLEWSKIE
WGMI0503
2014-11-01
4139
BURMISTRZ KIKOŁA
WGMI0504
2014-11-01
4140
WÓJT GMINY KISZKOWO
WGMI0505
2014-11-01
4141
WÓJT GMINY KIWITY
WGMI0506
2014-11-01
4142
WÓJT GMINY KLEMBÓW
WGMI0507
2014-11-01
4143
WÓJT GMINY KLESZCZEWO
WGMI0508
2014-11-01
4144
WÓJT GMINY KLESZCZÓW
WGMI0509
2014-11-01
4145
BURMISTRZ KLIMONTOWA
WGMI0510
2014-11-01
4146
WÓJT GMINY KLONOWA
WGMI0511
2014-11-01
4147
WÓJT GMINY KLUCZE
WGMI0512
2014-11-01
4148
WÓJT GMINY KLUCZEWSKO
WGMI0513
2014-11-01
4149
WÓJT GMINY KLUKI
WGMI0514
2014-11-01
4150
WÓJT GMINY KLUKOWO
WGMI0515
2014-11-01
4151
WÓJT GMINY KLWÓW
WGMI0516
2014-11-01
4152
WÓJT GMINY KŁAJ
WGMI0517
2014-11-01
4153
WÓJT GMINY KŁOCZEW
WGMI0518
2014-11-01
4154
WÓJT GMINY KŁODAWA
WGMI0519
2014-11-01
4155
WÓJT GMINY KŁODZKO
WGMI0520
2014-11-01
4156
WÓJT GMINY KŁOMNICE
WGMI0521
2014-11-01
4157
WÓJT GMINY KOBIELE WIELKIE
WGMI0522
2014-11-01
4158
WÓJT GMINY KOBIERZYCE
WGMI0523
2014-11-01
4159
WÓJT GMINY KOBIÓR
WGMI0524
2014-11-01
4160
WÓJT GMINY KOBYLA GÓRA
WGMI0525
2014-11-01
4161
WÓJT GMINY KOBYLANKA
WGMI0526
2014-11-01
4162
WÓJT GMINY KOBYLIN-BORZYMY
WGMI0527
2014-11-01
4163
WÓJT GMINY KOBYLNICA
WGMI0528
2014-11-01
4164
WÓJT GMINY KOCHANOWICE
WGMI0529
2014-11-01
4165
WÓJT GMINY KOCIERZEW POŁUDNIOWY
WGMI0530
2014-11-01
4166
WÓJT GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
WGMI0531
2014-11-01
4167
WÓJT GMINY KOCZAŁA
WGMI0532
2014-11-01
4168
WÓJT GMINY KODEŃ
WGMI0533
2014-11-01
4169
WÓJT GMINY KODRĄB
WGMI0534
2014-11-01
4170
WÓJT GMINY KOLBUDY
WGMI0535
2014-11-01
4171
WÓJT GMINY KOLNO (POW. KOLNEŃSKI)
WGMI0536
2014-11-01
4172
WÓJT GMINY KOLNO (POW. OLSZTYŃSKI)
WGMI0537
2014-11-01
4173
WÓJT GMINY KOLSKO
WGMI0538
2014-11-01
4174
WÓJT GMINY KOŁACZKOWO
WGMI0539
2014-11-01
4175
BURMISTRZ KOŁACZYC
WGMI0540
2014-11-01
4176
WÓJT GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
WGMI0541
2014-11-01
4177
WÓJT GMINY KOŁBASKOWO
WGMI0542
2014-11-01
4178
WÓJT GMINY KOŁBIEL
WGMI0543
2014-11-01
4179
WÓJT GMINY KOŁCZYGŁOWY
WGMI0544
2014-11-01
4180
WÓJT GMINY KOŁO
WGMI0545
2014-11-01
4181
WÓJT GMINY KOŁOBRZEG
WGMI0546
2014-11-01
4182
WÓJT GMINY KOMAŃCZA
WGMI0547
2014-11-01
4183
WÓJT GMINY KOMARÓWKA PODLASKA
WGMI0548
2014-11-01
4184
WÓJT GMINY KOMARÓW-OSADA
WGMI0549
2014-11-01
4185
WÓJT GMINY KOMORNIKI
WGMI0550
2014-11-01
4186
WÓJT GMINY KOMPRACHCICE
WGMI0551
2014-11-01
4187
WÓJT GMINY KONARZYNY
WGMI0552
2014-11-01
4188
WÓJT GMINY KONDRATOWICE
WGMI0553
2014-11-01
4189
WÓJT GMINY KONECK
WGMI0554
2014-11-01
4190
WÓJT GMINY KONIUSZA
WGMI0555
2014-11-01
4191
WÓJT GMINY KONOPISKA
WGMI0556
2014-11-01
4192
WÓJT GMINY KONOPNICA (POW. LUBELSKI)
WGMI0557
2014-11-01
4193
WÓJT GMINY KONOPNICA (POW. WIELUŃSKI)
WGMI0558
2014-11-01
4194
WÓJT GMINY KONSTANTYNÓW
WGMI0559
2014-11-01
4195
WÓJT GMINY KOŃSKOWOLA
WGMI0560
2014-11-01
4196
WÓJT GMINY KORCZEW
WGMI0561
2014-11-01
4197
WÓJT GMINY KORCZYNA
WGMI0562
2014-11-01
4198
WÓJT GMINY KORNOWAC
WGMI0563
2014-11-01
4199
WÓJT GMINY KORYCIN
WGMI0564
2014-11-01
4200
WÓJT GMINY KORYTNICA
WGMI0565
2014-11-01
4201
WÓJT GMINY KORZENNA
WGMI0566
2014-11-01
4202
WÓJT GMINY KOSAKOWO
WGMI0567
2014-11-01
4203
WÓJT GMINY KOSTOMŁOTY
WGMI0568
2014-11-01
4204
WÓJT GMINY KOSZARAWA
WGMI0569
2014-11-01
4205
WÓJT GMINY KOSZĘCIN
WGMI0570
2014-11-01
4206
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KOSZYCE
WGMI0571
2014-11-01
4207
WÓJT GMINY KOŚCIAN
WGMI0572
2014-11-01
4208
WÓJT GMINY KOŚCIELEC
WGMI0573
2014-11-01
4209
WÓJT GMINY KOŚCIELISKO
WGMI0574
2014-11-01
4210
WÓJT GMINY KOŚCIERZYNA
WGMI0575
2014-11-01
4211
WÓJT GMINY KOTLA
WGMI0576
2014-11-01
4212
WÓJT GMINY KOTLIN
WGMI0577
2014-11-01
4213
WÓJT GMINY KOTUŃ
WGMI0578
2014-11-01
4214
WÓJT GMINY KOWAL
WGMI0579
2014-11-01
4215
WÓJT GMINY KOWALA
WGMI0580
2014-11-01
4216
WÓJT GMINY KOWALE OLECKIE
WGMI0581
2014-11-01
4217
WÓJT GMINY KOWIESY
WGMI0582
2014-11-01
4218
WÓJT GMINY KOZIELICE
WGMI0583
2014-11-01
4219
WÓJT GMINY KOZŁOWO
WGMI0584
2014-11-01
4220
WÓJT GMINY KOZŁÓW
WGMI0585
2014-11-01
4221
WÓJT GMINY KOZY
WGMI0586
2014-11-01
4222
BURMISTRZ GMINY KOŹMINEK
WGMI0587
2014-11-01
4223
WÓJT GMINY KRAMSK
WGMI0588
2014-11-01
4224
WÓJT GMINY KRASICZYN
WGMI0589
2014-11-01
4225
WÓJT GMINY KRASNE (POW. PRZASNYSKI)
WGMI0590
2014-11-01
4226
WÓJT GMINY KRASNE (POW. RZESZOWSKI)
WGMI0591
2014-11-01
4227
WÓJT GMINY KRASNOPOL
WGMI0592
2014-11-01
4228
WÓJT GMINY KRASNOSIELC
WGMI0593
2014-11-01
4229
WÓJT GMINY KRASNYSTAW
WGMI0594
2014-11-01
4230
WÓJT GMINY KRASOCIN
WGMI0595
2014-11-01
4231
WÓJT GMINY KRASZEWICE
WGMI0596
2014-11-01
4232
WÓJT GMINY KRAŚNICZYN
WGMI0597
2014-11-01
4233
WÓJT GMINY KRAŚNIK
WGMI0598
2014-11-01
4234
WÓJT GMINY KREMPNA
WGMI0599
2014-11-01
4235
WÓJT GMINY KROCZYCE
WGMI0600
2014-11-01
4236
WÓJT GMINY KROKOWA
WGMI0601
2014-11-01
4237
WÓJT GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
WGMI0602
2014-11-01
4238
WÓJT GMINY KROŚCIENKO WYŻNE
WGMI0603
2014-11-01
4239
WÓJT GMINY KROŚNICE
WGMI0604
2014-11-01
4240
WÓJT GMINY KROTOSZYCE
WGMI0605
2014-11-01
4241
WÓJT GMINY KRUKLANKI
WGMI0606
2014-11-01
4242
WÓJT GMINY KRUPSKI MŁYN
WGMI0607
2014-11-01
4243
WÓJT GMINY KRUSZYNA
WGMI0608
2014-11-01
4244
WÓJT GMINY KRYNICE
WGMI0609
2014-11-01
4245
WÓJT GMINY KRYPNO
WGMI0610
2014-11-01
4246
WÓJT GMINY KRZCZONÓW
WGMI0611
2014-11-01
4247
WÓJT GMINY KRZEMIENIEWO
WGMI0612
2014-11-01
4248
WÓJT GMINY KRZESZÓW
WGMI0613
2014-11-01
4249
WÓJT GMINY KRZESZYCE
WGMI0614
2014-11-01
4250
WÓJT GMINY KRZĘCIN
WGMI0615
2014-11-01
4251
WÓJT GMINY KRZYKOSY
WGMI0616
2014-11-01
4252
WÓJT GMINY KRZYMÓW
WGMI0617
2014-11-01
4253
WÓJT GMINY KRZYNOWŁOGA MAŁA
WGMI0618
2014-11-01
4254
WÓJT GMINY KRZYWCZA
WGMI0619
2014-11-01
4255
WÓJT GMINY KRZYWDA
WGMI0620
2014-11-01
4256
WÓJT GMINY KRZYŻANOWICE
WGMI0621
2014-11-01
4257
WÓJT GMINY KRZYŻANÓW
WGMI0622
2014-11-01
4258
WÓJT GMINY KSAWERÓW
WGMI0623
2014-11-01
4259
BURMISTRZ MIASTA I GMINY KSIĄŻ WIELKI
WGMI0624
2014-11-01
4260
WÓJT GMINY KSIĄŻKI
WGMI0625
2014-11-01
4261
WÓJT GMINY KSIĘŻPOL
WGMI0626
2014-11-01
4262
WÓJT GMINY KUCZBORK-OSADA
WGMI0627
2014-11-01
4263
WÓJT GMINY KULESZE KOŚCIELNE
WGMI0628
2014-11-01
4264
WÓJT GMINY KUNICE
WGMI0629
2014-11-01
4265
WÓJT GMINY KURÓW
WGMI0630
2014-11-01
4266
WÓJT GMINY KURYŁÓWKA
WGMI0631
2014-11-01
4267
WÓJT GMINY KURZĘTNIK
WGMI0632
2014-11-01
4268
WÓJT GMINY KUŚLIN
WGMI0633
2014-11-01
4269
WÓJT GMINY KUTNO
WGMI0634
2014-11-01
4270
WÓJT GMINY KUŹNICA
WGMI0635
2014-11-01
4271
WÓJT GMINY KWIDZYN
WGMI0636
2014-11-01
4272
WÓJT GMINY KWILCZ
WGMI0637
2014-11-01
4273
WÓJT GMINY LANCKORONA
WGMI0638
2014-11-01
4274
WÓJT GMINY LASKOWA
WGMI0639
2014-11-01
4275
WÓJT GMINY LASOWICE WIELKIE
WGMI0640
2014-11-01
4276
WÓJT GMINY LASZKI
WGMI0641
2014-11-01
4277
BURMISTRZ LATOWICZA
WGMI0642
2014-11-01
4278
WÓJT GMINY LĄDEK
WGMI0643
2014-11-01
4279
WÓJT GMINY LEGNICKIE POLE
WGMI0644
2014-11-01
4280
WÓJT GMINY LELIS
WGMI0645
2014-11-01
4281
WÓJT GMINY LELKOWO
WGMI0646
2014-11-01
4282
WÓJT GMINY LELÓW
WGMI0647
2014-11-01
4283
WÓJT GMINY LEONCIN
WGMI0648
2014-11-01
4284
WÓJT GMINY LESZNO
WGMI0649
2014-11-01
4285
WÓJT GMINY LESZNOWOLA
WGMI0650
2014-11-01
4286
WÓJT GMINY LEŚNA PODLASKA
WGMI0651
2014-11-01
4287
WÓJT GMINY LEŚNIOWICE
WGMI0652
2014-11-01
4288
WÓJT GMINY LEWIN KŁODZKI
WGMI0653
2014-11-01
4289
WÓJT GMINY LEŻAJSK
WGMI0654
2014-11-01
4290
WÓJT GMINY LGOTA WIELKA
WGMI0655
2014-11-01
4291
WÓJT GMINY LICHNOWY
WGMI0656
2014-11-01
4292
WÓJT GMINY LIDZBARK WARMIŃSKI
WGMI0657
2014-11-01
4293
WÓJT GMINY LIMANOWA
WGMI0658
2014-11-01
4294
WÓJT GMINY LINIA
WGMI0659
2014-11-01
4295
WÓJT GMINY LINIEWO
WGMI0660
2014-11-01
4296
WÓJT GMINY LIPCE REYMONTOWSKIE
WGMI0661
2014-11-01
4297
WÓJT GMINY LIPIE
WGMI0662
2014-11-01
4298
WÓJT GMINY LIPINKI
WGMI0663
2014-11-01
4299
WÓJT GMINY LIPINKI ŁUŻYCKIE
WGMI0664
2014-11-01
4300
WÓJT GMINY LIPKA
WGMI0665
2014-11-01
4301
WÓJT GMINY LIPNICA
WGMI0666
2014-11-01
4302
WÓJT GMINY LIPNICA MUROWANA
WGMI0667
2014-11-01
4303
WÓJT GMINY LIPNICA WIELKA
WGMI0668
2014-11-01
4304
WÓJT GMINY LIPNIK
WGMI0669
2014-11-01
4305
WÓJT GMINY LIPNO (POW. LESZCZYŃSKI)
WGMI0670
2014-11-01
4306
WÓJT GMINY LIPNO (POW. LIPNOWSKI)
WGMI0671
2014-11-01
4307
WÓJT GMINY LIPOWA
WGMI0672
2014-11-01
4308
WÓJT GMINY LIPOWIEC KOŚCIELNY
WGMI0673
2014-11-01
4309
WÓJT GMINY LIPUSZ
WGMI0674
2014-11-01
4310
WÓJT GMINY LISEWO
WGMI0675
2014-11-01
4311
WÓJT GMINY LISIA GÓRA
WGMI0676
2014-11-01
4312
WÓJT GMINY LISKÓW
WGMI0677
2014-11-01
4313
WÓJT GMINY LISZKI
WGMI0678
2014-11-01
4314
WÓJT GMINY LIW
WGMI0679
2014-11-01
4315
WÓJT GMINY LNIANO
WGMI0680
2014-11-01
4316
WÓJT GMINY LUBACZÓW
WGMI0681
2014-11-01
4317
WÓJT GMINY LUBANIE
WGMI0682
2014-11-01
4318
WÓJT GMINY LUBAŃ
WGMI0683
2014-11-01
4319
WÓJT GMINY LUBARTÓW
WGMI0684
2014-11-01
4320
WÓJT GMINY LUBASZ
WGMI0685
2014-11-01
4321
WÓJT GMINY LUBAWA
WGMI0686
2014-11-01
4322
WÓJT GMINY LUBENIA
WGMI0687
2014-11-01
4323
WÓJT GMINY LUBICHOWO
WGMI0688
2014-11-01
4324
WÓJT GMINY LUBICZ
WGMI0689
2014-11-01
4325
WÓJT GMINY LUBIEŃ
WGMI0690
2014-11-01
4326
WÓJT GMINY LUBIEWO
WGMI0691
2014-11-01
4327
WÓJT GMINY LUBIN
WGMI0692
2014-11-01
4328
WÓJT GMINY LUBISZYN
WGMI0693
2014-11-01
4329
WÓJT GMINY LUBOCHNIA
WGMI0694
2014-11-01
4330
WÓJT GMINY LUBOMIA
WGMI0695
2014-11-01
4331
WÓJT GMINY LUBOMINO
WGMI0696
2014-11-01
4332
BURMISTRZ MIASTA I GMINY LUBOWIDZ
WGMI0697
2014-11-01
4333
WÓJT GMINY LUBRZA (POW. PRUDNICKI)
WGMI0698
2014-11-01
4334
WÓJT GMINY LUBRZA (POW. ŚWIEBODZIŃSKI)
WGMI0699
2014-11-01
4335
WÓJT GMINY LUBSZA
WGMI0700
2014-11-01
4336
BURMISTRZ LUBYCZY KRÓLEWSKIEJ
WGMI0701
2014-11-01
4337
WÓJT GMINY LUDWIN
WGMI0702
2014-11-01
4338
WÓJT GMINY LUTOCIN
WGMI0703
2014-11-01
4339
BURMISTRZ MIASTA I GMINY LUTOMIERSK
WGMI0704
2014-11-01
4340
WÓJT GMINY LUTOWISKA
WGMI0705
2014-11-01
4341
BURMISTRZ LUTUTOWA
WGMI0706
2014-11-01
4342
WÓJT GMINY LUZINO
WGMI0707
2014-11-01
4343
WÓJT GMINY LYSKI
WGMI0708
2014-11-01
4344
WÓJT GMINY ŁABOWA
WGMI0709
2014-11-01
4345
WÓJT GMINY ŁABUNIE
WGMI0710
2014-11-01
4346
WÓJT GMINY ŁADZICE
WGMI0711
2014-11-01
4347
WÓJT GMINY ŁAGIEWNIKI
WGMI0712
2014-11-01
4348
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŁAGÓW (POW. KIELECKI)
WGMI0713
2014-11-01
4349
WÓJT GMINY ŁAGÓW (POW. ŚWIEBODZIŃSKI)
WGMI0714
2014-11-01
4350
WÓJT GMINY W ŁAMBINOWICACH
WGMI0715
2014-11-01
4351
WÓJT GMINY ŁANIĘTA
WGMI0716
2014-11-01
4352
WÓJT GMINY ŁAŃCUT
WGMI0717
2014-11-01
4353
WÓJT GMINY ŁAPANÓW
WGMI0718
2014-11-01
4354
WÓJT GMINY ŁAPSZE NIŻNE
WGMI0719
2014-11-01
4355
WÓJT GMINY ŁASKARZEW
WGMI0720
2014-11-01
4356
BURMISTRZ ŁASZCZOWA
WGMI0721
2014-11-01
4357
WÓJT GMINY ŁAZISKA
WGMI0722
2014-11-01
4358
WÓJT GMINY ŁĄCK
WGMI0723
2014-11-01
4359
WÓJT GMINY ŁĄCKO
WGMI0724
2014-11-01
4360
WÓJT GMINY ŁĄCZNA
WGMI0725
2014-11-01
4361
WÓJT GMINY ŁĘCZYCA
WGMI0726
2014-11-01
2015-03-30
4362
WÓJT GMINY ŁĘCZYCE
WGMI0727
2014-11-01
4363
WÓJT GMINY ŁĘKA OPATOWSKA
WGMI0728
2014-11-01
4364
WÓJT GMINY ŁĘKAWICA
WGMI0729
2014-11-01
4365
WÓJT GMINY ŁĘKI SZLACHECKIE
WGMI0730
2014-11-01
4366
WÓJT GMINY ŁODYGOWICE
WGMI0731
2014-11-01
4367
WÓJT GMINY ŁOMAZY
WGMI0732
2014-11-01
4368
WÓJT GMINY ŁOMŻA
WGMI0733
2014-11-01
4369
WÓJT GMINY ŁONIÓW
WGMI0734
2014-11-01
4370
WÓJT GMINY ŁOPIENNIK GÓRNY
WGMI0735
2014-11-01
4371
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŁOPUSZNO
WGMI0736
2014-11-01
4372
WÓJT GMINY ŁOSOSINA DOLNA
WGMI0737
2014-11-01
4373
WÓJT GMINY ŁOWICZ
WGMI0738
2014-11-01
4374
WÓJT GMINY ŁUBIANKA
WGMI0739
2014-11-01
4375
WÓJT GMINY ŁUBNIANY
WGMI0740
2014-11-01
4376
WÓJT GMINY ŁUBNICE (POW. STASZOWSKI)
WGMI0741
2014-11-01
4377
WÓJT GMINY ŁUBNICE (POW. WIERUSZOWSKI)
WGMI0742
2014-11-01
4378
WÓJT GMINY ŁUBOWO
WGMI0743
2014-11-01
4379
WÓJT GMINY ŁUKOWA
WGMI0744
2014-11-01
4380
WÓJT GMINY ŁUKOWICA
WGMI0745
2014-11-01
4381
WÓJT GMINY ŁUKÓW
WGMI0746
2014-11-01
4382
WÓJT GMINY ŁUKTA
WGMI0747
2014-11-01
4383
WÓJT GMINY ŁUŻNA
WGMI0748
2014-11-01
4384
WÓJT GMINY ŁYSE
WGMI0749
2014-11-01
4385
WÓJT GMINY ŁYSOMICE
WGMI0750
2014-11-01
4386
WÓJT GMINY ŁYSZKOWICE
WGMI0751
2014-11-01
4387
WÓJT GMINY MACIEJOWICE
WGMI0752
2014-11-01
4388
WÓJT GMINY MAGNUSZEW
WGMI0753
2014-11-01
4389
WÓJT GMINY MAJDAN KRÓLEWSKI
WGMI0754
2014-11-01
4390
WÓJT GMINY MAKÓW
WGMI0755
2014-11-01
4391
WÓJT GMINY MALANÓW
WGMI0756
2014-11-01
4392
WÓJT GMINY MALBORK
WGMI0757
2014-11-01
4393
WÓJT GMINY MALCZYCE
WGMI0758
2014-11-01
4394
WÓJT GMINY MALECHOWO
WGMI0759
2014-11-01
4395
WÓJT GMINY MAŁA WIEŚ
WGMI0760
2014-11-01
4396
WÓJT GMINY MAŁDYTY
WGMI0761
2014-11-01
4397
WÓJT GMINY MAŁKINIA GÓRNA
WGMI0762
2014-11-01
4398
WÓJT GMINY MAŁY PŁOCK
WGMI0763
2014-11-01
4399
WÓJT GMINY MANOWO
WGMI0764
2014-11-01
4400
WÓJT GMINY MARCINOWICE
WGMI0765
2014-11-01
4401
WÓJT GMINY MARCISZÓW
WGMI0766
2014-11-01
4402
WÓJT GMINY MARIANOWO
WGMI0767
2014-11-01
4403
WÓJT GMINY MARKLOWICE
WGMI0768
2014-11-01
4404
WÓJT GMINY MARKOWA
WGMI0769
2014-11-01
4405
WÓJT GMINY MARKUSY
WGMI0770
2014-11-01
4406
WÓJT GMINY MARKUSZÓW
WGMI0771
2014-11-01
4407
WÓJT GMINY MASŁOWICE
WGMI0772
2014-11-01
4408
WÓJT GMINY MASŁÓW
WGMI0773
2014-11-01
4409
WÓJT GMINY MASZEWO
WGMI0774
2014-11-01
4410
WÓJT GMINY MEDYKA
WGMI0775
2014-11-01
4411
WÓJT GMINY MEŁGIEW
WGMI0776
2014-11-01
4412
WÓJT GMINY MĘCINKA
WGMI0777
2014-11-01
4413
WÓJT GMINY MĘDRZECHÓW
WGMI0778
2014-11-01
4414
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MIASTECZKO KRAJEŃSKIE
WGMI0779
2014-11-01
4415
WÓJT GMINY MIASTKOWO
WGMI0780
2014-11-01
4416
WÓJT GMINY MIASTKÓW KOŚCIELNY
WGMI0781
2014-11-01
4417
WÓJT GMINY MIĄCZYN
WGMI0782
2014-11-01
4418
WÓJT GMINY MICHAŁOWICE (POW. KRAKOWSKI)
WGMI0783
2014-11-01
4419
WÓJT GMINY MICHAŁOWICE (POW. PRUSZKOWSKI)
WGMI0784
2014-11-01
4420
WÓJT GMINY MICHAŁÓW
WGMI0785
2014-11-01
4421
WÓJT GMINY MICHÓW
WGMI0786
2014-11-01
4422
WÓJT GMINY MIEDZIANA GÓRA
WGMI0787
2014-11-01
4423
WÓJT GMINY MIEDZICHOWO
WGMI0788
2014-11-01
4424
WÓJT GMINY MIEDZNA
WGMI0789
2014-11-01
4425
WÓJT GMINY MIEDŹNA
WGMI0790
2014-11-01
4426
WÓJT GMINY MIEDŹNO
WGMI0791
2014-11-01
4427
WÓJT GMINY MIEJSCE PIASTOWE
WGMI0792
2014-11-01
4428
WÓJT GMINY MIELEC
WGMI0793
2014-11-01
4429
WÓJT GMINY MIELESZYN
WGMI0794
2014-11-01
4430
WÓJT GMINY MIELNIK
WGMI0795
2014-11-01
4431
BURMISTRZ MIELNA
WGMI0796
2014-11-01
4432
WÓJT GMINY MIERZĘCICE
WGMI0797
2014-11-01
4433
BURMISTRZ MIEŚCISKA
WGMI0798
2014-11-01
4434
WÓJT GMINY MIETKÓW
WGMI0799
2014-11-01
4435
WÓJT GMINY MIĘDZYRZEC PODLASKI
WGMI0800
2014-11-01
4436
BURMISTRZ MIĘKINI
WGMI0801
2014-11-01
4437
WÓJT GMINY MIKOŁAJKI POMORSKIE
WGMI0802
2014-11-01
4438
WÓJT GMINY MILANÓW
WGMI0803
2014-11-01
4439
WÓJT GMINY MILEJCZYCE
WGMI0804
2014-11-01
4440
WÓJT GMINY MILEJEWO
WGMI0805
2014-11-01
4441
WÓJT GMINY MILEJÓW
WGMI0806
2014-11-01
4442
WÓJT GMINY MILÓWKA
WGMI0807
2014-11-01
4443
WÓJT GMINY MIŁKI
WGMI0808
2014-11-01
4444
WÓJT GMINY MIŁKOWICE
WGMI0809
2014-11-01
4445
WÓJT GMINY MIŁORADZ
WGMI0810
2014-11-01
4446
WÓJT GMINY MIŃSK MAZOWIECKI
WGMI0811
2014-11-01
4447
WÓJT GMINY MIRCZE
WGMI0812
2014-11-01
4448
WÓJT GMINY MIRÓW STARY
WGMI0813
2014-11-01
4449
WÓJT GMINY MIRZEC
WGMI0814
2014-11-01
4450
WÓJT GMINY MŁODZIESZYN
WGMI0815
2014-11-01
4451
WÓJT GMINY MŁYNARZE
WGMI0816
2014-11-01
4452
WÓJT GMINY MNIÓW
WGMI0817
2014-11-01
4453
WÓJT GMINY MNISZKÓW
WGMI0818
2014-11-01
4454
WÓJT GMINY MOCHOWO
WGMI0819
2014-11-01
4455
WÓJT GMINY MOGILANY
WGMI0820
2014-11-01
4456
WÓJT GMINY MOKOBODY
WGMI0821
2014-11-01
4457
WÓJT GMINY MOKRSKO
WGMI0822
2014-11-01
4458
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MORAWICA
WGMI0823
2014-11-01
4459
WÓJT GMINY MORZESZCZYN
WGMI0824
2014-11-01
4460
WÓJT GMINY MOSKORZEW
WGMI0825
2014-11-01
4461
WÓJT GMINY MOSZCZENICA (POW. GORLICKI)
WGMI0826
2014-11-01
4462
WÓJT GMINY MOSZCZENICA (POW. PIOTRKOWSKI)
WGMI0827
2014-11-01
4463
WÓJT GMINY MRĄGOWO
WGMI0828
2014-11-01
4464
WÓJT GMINY MSTÓW
WGMI0829
2014-11-01
4465
WÓJT GMINY MSZANA
WGMI0830
2014-11-01
4466
WÓJT GMINY MSZANA DOLNA
WGMI0831
2014-11-01
4467
WÓJT GMINY MŚCIWOJÓW
WGMI0832
2014-11-01
4468
WÓJT GMINY MUCHARZ
WGMI0833
2014-11-01
4469
WÓJT GMINY MURÓW
WGMI0834
2014-11-01
4470
WÓJT GMINY MYCIELIN
WGMI0835
2014-11-01
4471
WÓJT GMINY MYKANÓW
WGMI0836
2014-11-01
4472
WÓJT GMINY MYSŁAKOWICE
WGMI0837
2014-11-01
4473
WÓJT GMINY NADARZYN
WGMI0838
2014-11-01
4474
WÓJT GMINY NAGŁOWICE
WGMI0839
2014-11-01
4475
WÓJT GMINY NAREW
WGMI0840
2014-11-01
4476
WÓJT GMINY NAREWKA
WGMI0841
2014-11-01
4477
WÓJT GMINY NARUSZEWO
WGMI0842
2014-11-01
4478
WÓJT GMINY NAWOJOWA
WGMI0843
2014-11-01
4479
WÓJT GMINY NĘDZA
WGMI0844
2014-11-01
4480
WÓJT GMINY NIEBORÓW
WGMI0845
2014-11-01
4481
WÓJT GMINY NIEBYLEC
WGMI0846
2014-11-01
4482
WÓJT GMINY NIECHANOWO
WGMI0847
2014-11-01
4483
WÓJT GMINY NIECHLÓW
WGMI0848
2014-11-01
4484
WÓJT GMINY NIEDRZWICA DUŻA
WGMI0849
2014-11-01
4485
WÓJT GMINY NIEDŹWIADA
WGMI0850
2014-11-01
4486
WÓJT GMINY NIEDŹWIEDŹ
WGMI0851
2014-11-01
4487
WÓJT GMINY NIEGOSŁAWICE
WGMI0852
2014-11-01
4488
WÓJT GMINY NIEGOWA
WGMI0853
2014-11-01
4489
WÓJT GMINY NIELISZ
WGMI0854
2014-11-01
4490
WÓJT GMINY NIEMCE
WGMI0855
2014-11-01
4491
WÓJT GMINY NIEPORĘT
WGMI0856
2014-11-01
4492
WÓJT GMINY NIWISKA
WGMI0857
2014-11-01
4493
WÓJT GMINY NOWA BRZEŹNICA
WGMI0858
2014-11-01
4494
WÓJT GMINY NOWA KARCZMA
WGMI0859
2014-11-01
4495
WÓJT GMINY NOWA RUDA
WGMI0860
2014-11-01
4496
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NOWA SŁUPIA
WGMI0861
2014-11-01
4497
WÓJT GMINY NOWA SÓL
WGMI0862
2014-11-01
4498
WÓJT GMINY NOWA SUCHA
WGMI0863
2014-11-01
4499
WÓJT GMINY NOWA WIEŚ LĘBORSKA
WGMI0864
2014-11-01
4500
WÓJT GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
WGMI0865
2014-11-01
4501
WÓJT GMINY NOWE BRZESKO
WGMI0866
2014-11-01
4502
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NOWE MIASTO
WGMI0867
2014-11-01
4503
WÓJT GMINY NOWE MIASTO LUBAWSKIE
WGMI0868
2014-11-01
4504
WÓJT GMINY NOWE MIASTO NAD WARTĄ
WGMI0869
2014-11-01
4505
WÓJT GMINY NOWE OSTROWY
WGMI0870
2014-11-01
4506
WÓJT GMINY NOWE PIEKUTY
WGMI0871
2014-11-01
4507
WÓJT GMINY NOWINKA
WGMI0872
2014-11-01
4508
WÓJT GMINY NOWODWÓR
WGMI0873
2014-11-01
4509
WÓJT GMINY NOWOGRÓDEK POMORSKI
WGMI0874
2014-11-01
4510
WÓJT GMINY NOWOSOLNA
WGMI0875
2014-11-01
4511
WÓJT GMINY NOWY DUNINÓW
WGMI0876
2014-11-01
4512
WÓJT GMINY NOWY DWÓR
WGMI0877
2014-11-01
4513
WÓJT GMINY NOWY KAWĘCZYN
WGMI0878
2014-11-01
4514
BURMISTRZ MIASTA I GMINY NOWY KORCZYN
WGMI0879
2014-11-01
4515
WÓJT GMINY NOWY TARG
WGMI0880
2014-11-01
4516
WÓJT GMINY NOWY ŻMIGRÓD
WGMI0881
2014-11-01
4517
WÓJT GMINY NOZDRZEC
WGMI0882
2014-11-01
4518
WÓJT GMINY NUR
WGMI0883
2014-11-01
4519
WÓJT GMINY NURZEC-STACJA
WGMI0884
2014-11-01
4520
WÓJT GMINY OBRAZÓW
WGMI0885
2014-11-01
4521
WÓJT GMINY OBROWO
WGMI0886
2014-11-01
4522
WÓJT GMINY OBRYTE
WGMI0887
2014-11-01
4523
WÓJT GMINY OBRZYCKO
WGMI0888
2014-11-01
4524
WÓJT GMINY OBSZA
WGMI0889
2014-11-01
4525
WÓJT GMINY OCHOTNICA DOLNA
WGMI0890
2014-11-01
4526
BURMISTRZ MIASTA I GMINY ODRZYWÓŁ
WGMI0891
2014-11-01
4527
WÓJT GMINY OJRZEŃ
WGMI0892
2014-11-01
4528
WÓJT GMINY OKSA
WGMI0893
2014-11-01
4529
WÓJT GMINY OLESNO
WGMI0894
2014-11-01
4530
WÓJT GMINY OLEŚNICA (POW. OLEŚNICKI)
WGMI0895
2014-11-01
4531
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OLEŚNICA (POW. STASZOWSKI)
WGMI0896
2014-11-01
4532
WÓJT GMINY OLSZANICA
WGMI0897
2014-11-01
4533
WÓJT GMINY OLSZANKA (POW. BRZESKI)
WGMI0898
2014-11-01
4534
WÓJT GMINY OLSZANKA (POW. ŁOSICKI)
WGMI0899
2014-11-01
4535
WÓJT GMINY OLSZEWO-BORKI
WGMI0900
2014-11-01
4536
WÓJT GMINY OLSZÓWKA
WGMI0901
2014-11-01
4537
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OLSZTYN
WGMI0902
2014-11-01
4538
WÓJT GMINY OŁAWA
WGMI0903
2014-11-01
4539
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OPATOWIEC
WGMI0904
2014-11-01
4540
WÓJT GMINY OPATÓW
WGMI0905
2014-11-01
4541
BURMISTRZ GMINY OPATÓWEK
WGMI0906
2014-11-01
4542
WÓJT GMINY OPINOGÓRA GÓRNA
WGMI0907
2014-11-01
4543
WÓJT GMINY OPORÓW
WGMI0908
2014-11-01
4544
WÓJT GMINY ORCHOWO
WGMI0909
2014-11-01
4545
WÓJT GMINY ORLA
WGMI0910
2014-11-01
4546
WÓJT GMINY ORŁY
WGMI0911
2014-11-01
4547
WÓJT GMINY ORNONTOWICE
WGMI0912
2014-11-01
4548
WÓJT GMINY OROŃSKO
WGMI0913
2014-11-01
4549
WÓJT GMINY OSIE
WGMI0914
2014-11-01
4550
WÓJT GMINY OSIECK
WGMI0915
2014-11-01
4551
WÓJT GMINY OSIECZNA
WGMI0916
2014-11-01
4552
WÓJT GMINY OSIECZNICA
WGMI0917
2014-11-01
4553
WÓJT GMINY OSIEK (POW. BRODNICKI)
WGMI0918
2014-11-01
4554
WÓJT GMINY OSIEK (POW. OŚWIĘCIMSKI)
WGMI0919
2014-11-01
4555
WÓJT GMINY OSIEK (POW. STAROGARDZKI)
WGMI0920
2014-11-01
4556
WÓJT GMINY OSIEK JASIELSKI
WGMI0921
2014-11-01
4557
WÓJT GMINY OSIEK MAŁY
WGMI0922
2014-11-01
4558
WÓJT GMINY OSIELSKO
WGMI0923
2014-11-01
4559
WÓJT GMINY OSIĘCINY
WGMI0924
2014-11-01
4560
WÓJT GMINY OSINA
WGMI0925
2014-11-01
4561
BURMISTRZ MIASTA I GMINY OSJAKÓW
WGMI0926
2014-11-01
4562
WÓJT GMINY OSTASZEWO
WGMI0927
2014-11-01
4563
WÓJT GMINY OSTROWICE
WGMI0928
2014-11-01
4564
WÓJT GMINY OSTROWITE
WGMI0929
2014-11-01
4565
WÓJT GMINY OSTRÓDA
WGMI0930
2014-11-01
4566
WÓJT GMINY OSTRÓW
WGMI0931
2014-11-01
4567
WÓJT GMINY OSTRÓW MAZOWIECKA
WGMI0932
2014-11-01
4568
WÓJT GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
WGMI0933
2014-11-01
4569
WÓJT GMINY OSTRÓWEK (POW. LUBARTOWSKI)
WGMI0934
2014-11-01
4570
WÓJT GMINY OSTRÓWEK (POW. WIELUŃSKI)
WGMI0935
2014-11-01
4571
WÓJT GMINY OŚWIĘCIM
WGMI0936
2014-11-01
4572
BURMISTRZ OTYNIA
WGMI0937
2014-11-01
4573
WÓJT GMINY OZORKÓW
WGMI0938
2014-11-01
4574
WÓJT GMINY OŻAROWICE
WGMI0939
2014-11-01
4575
WÓJT GMINY PABIANICE
WGMI0940
2014-11-01
4576
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PACANÓW
WGMI0941
2014-11-01
4577
WÓJT GMINY PACYNA
WGMI0942
2014-11-01
4578
WÓJT GMINY PADEW NARODOWA
WGMI0943
2014-11-01
4579
WÓJT GMINY PAKOSŁAW
WGMI0944
2014-11-01
4580
WÓJT GMINY PAKOSŁAWICE
WGMI0945
2014-11-01
4581
WÓJT GMINY PAŁECZNICA
WGMI0946
2014-11-01
4582
WÓJT GMINY PANKI
WGMI0947
2014-11-01
4583
WÓJT GMINY PAPOWO BISKUPIE
WGMI0948
2014-11-01
4584
WÓJT GMINY PAPROTNIA
WGMI0949
2014-11-01
4585
WÓJT GMINY PARADYŻ
WGMI0950
2014-11-01
4586
WÓJT GMINY PARCHOWO
WGMI0951
2014-11-01
4587
WÓJT GMINY PARYSÓW
WGMI0952
2014-11-01
4588
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PARZĘCZEW
WGMI0953
2014-11-01
4589
WÓJT GMINY PASZOWICE
WGMI0954
2014-11-01
4590
WÓJT GMINY PAWŁOSIÓW
WGMI0955
2014-11-01
4591
WÓJT GMINY PAWŁOWICE
WGMI0956
2014-11-01
4592
WÓJT GMINY PAWŁOWICZKI
WGMI0957
2014-11-01
4593
WÓJT GMINY PAWŁÓW
WGMI0958
2014-11-01
4594
WÓJT GMINY PAWONKÓW
WGMI0959
2014-11-01
4595
WÓJT GMINY PĄTNÓW
WGMI0960
2014-11-01
4596
WÓJT GMINY PCIM
WGMI0961
2014-11-01
4597
WÓJT GMINY PERLEJEWO
WGMI0962
2014-11-01
4598
WÓJT GMINY PERZÓW
WGMI0963
2014-11-01
4599
WÓJT GMINY PĘCŁAW
WGMI0964
2014-11-01
4600
WÓJT GMINY PĘCZNIEW
WGMI0965
2014-11-01
4601
WÓJT GMINY PĘPOWO
WGMI0966
2014-11-01
4602
WÓJT GMINY PIASKI
WGMI0967
2014-11-01
4603
BURMISTRZ PIĄTKU
WGMI0968
2014-11-01
4604
WÓJT GMINY PIĄTNICA
WGMI0969
2014-11-01
4605
WÓJT GMINY PIECKI
WGMI0970
2014-11-01
4606
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PIEKOSZÓW
WGMI0971
2014-11-01
4607
WÓJT GMINY PIELGRZYMKA
WGMI0972
2014-11-01
4608
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PIERZCHNICA
WGMI0973
2014-11-01
4609
WÓJT GMINY PIETROWICE WIELKIE
WGMI0974
2014-11-01
4610
WÓJT GMINY PILCHOWICE
WGMI0975
2014-11-01
4611
WÓJT GMINY PIONKI
WGMI0976
2014-11-01
4612
BURMISTRZ GMINY PISZCZAC
WGMI0977
2014-11-01
4613
WÓJT GMINY PLATERÓW
WGMI0978
2014-11-01
4614
WÓJT GMINY PLATERÓWKA
WGMI0979
2014-11-01
4615
WÓJT GMINY PLEŚNA
WGMI0980
2014-11-01
4616
WÓJT GMINY PŁASKA
WGMI0981
2014-11-01
4617
WÓJT GMINY PŁONIAWY-BRAMURA
WGMI0982
2014-11-01
4618
WÓJT GMINY PŁOŃSK
WGMI0983
2014-11-01
4619
WÓJT GMINY PŁOSKINIA
WGMI0984
2014-11-01
4620
WÓJT GMINY PŁOŚNICA
WGMI0985
2014-11-01
4621
WÓJT GMINY PŁUŻNICA
WGMI0986
2014-11-01
4622
WÓJT GMINY PNIEWY
WGMI0987
2014-11-01
4623
WÓJT GMINY POCZESNA
WGMI0988
2014-11-01
4624
WÓJT GMINY PODEDWÓRZE
WGMI0989
2014-11-01
4625
WÓJT GMINY PODEGRODZIE
WGMI0990
2014-11-01
4626
WÓJT GMINY PODGÓRZYN
WGMI0991
2014-11-01
4627
WÓJT GMINY POKÓJ
WGMI0992
2014-11-01
4628
WÓJT GMINY POKRZYWNICA
WGMI0993
2014-11-01
4629
WÓJT GMINY POLANKA WIELKA
WGMI0994
2014-11-01
4630
WÓJT GMINY POLICZNA
WGMI0995
2014-11-01
4631
WÓJT GMINY POLSKA CEREKIEW
WGMI0996
2014-11-01
4632
WÓJT GMINY POŁAJEWO
WGMI0997
2014-11-01
4633
WÓJT GMINY POMIECHÓWEK
WGMI0998
2014-11-01
4634
WÓJT GMINY POPIELÓW
WGMI0999
2014-11-01
4635
WÓJT GMINY POPÓW
WGMI1000
2014-11-01
4636
WÓJT GMINY PORAJ
WGMI1001
2014-11-01
4637
WÓJT GMINY PORĄBKA
WGMI1002
2014-11-01
4638
WÓJT GMINY PORONIN
WGMI1003
2014-11-01
4639
WÓJT GMINY POSTOMINO
WGMI1004
2014-11-01
4640
WÓJT GMINY POŚWIĘTNE (POW. BIAŁOSTOCKI)
WGMI1005
2014-11-01
4641
WÓJT GMINY POŚWIĘTNE (POW. OPOCZYŃSKI)
WGMI1006
2014-11-01
4642
WÓJT GMINY POŚWIĘTNE (POW. WOŁOMIŃSKI)
WGMI1007
2014-11-01
4643
WÓJT GMINY POTĘGOWO
WGMI1008
2014-11-01
4644
WÓJT GMINY POTOK GÓRNY
WGMI1009
2014-11-01
4645
WÓJT GMINY POTOK WIELKI
WGMI1010
2014-11-01
4646
WÓJT GMINY POTWORÓW
WGMI1011
2014-11-01
4647
WÓJT GMINY POWIDZ
WGMI1012
2014-11-01
4648
WÓJT GMINY POZEZDRZE
WGMI1013
2014-11-01
4649
WÓJT GMINY PRAŻMÓW
WGMI1014
2014-11-01
4650
WÓJT GMINY PROMNA
WGMI1015
2014-11-01
4651
WÓJT GMINY PROSTKI
WGMI1016
2014-11-01
4652
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PRUSZCZ
WGMI1017
2014-11-01
4653
WÓJT GMINY PRUSZCZ GDAŃSKI
WGMI1018
2014-11-01
4654
WÓJT GMINY PRZASNYSZ
WGMI1019
2014-11-01
4655
WÓJT GMINY PRZECHLEWO
WGMI1020
2014-11-01
4656
WÓJT GMINY PRZECISZÓW
WGMI1021
2014-11-01
4657
BURMISTRZ PRZECŁAWIA
WGMI1022
2017-11-01
4658
WÓJT GMINY PRZELEWICE
WGMI1023
2014-11-01
4659
WÓJT GMINY PRZEMĘT
WGMI1024
2014-11-01
4660
WÓJT GMINY PRZEMYŚL
WGMI1025
2014-11-01
4661
WÓJT GMINY PRZEROŚL
WGMI1026
2014-11-01
4662
WÓJT GMINY PRZESMYKI
WGMI1027
2014-11-01
4663
WÓJT GMINY PRZEWORNO
WGMI1028
2014-11-01
4664
WÓJT GMINY PRZEWORSK
WGMI1029
2014-11-01
4665
WÓJT GMINY PRZEWÓZ
WGMI1030
2014-11-01
4666
WÓJT GMINY PRZODKOWO
WGMI1031
2014-11-01
4667
WÓJT GMINY PRZYBIERNÓW
WGMI1032
2014-11-01
4668
WÓJT GMINY PRZYGODZICE
WGMI1033
2014-11-01
4669
WÓJT GMINY PRZYKONA
WGMI1034
2014-11-01
4670
WÓJT GMINY PRZYŁĘK
WGMI1035
2014-11-01
4671
BURMISTRZ MIASTA I GMINY PRZYRÓW
WGMI1036
2014-11-01
4672
WÓJT GMINY PRZYSTAJŃ
WGMI1037
2014-11-01
4673
WÓJT GMINY PRZYTOCZNA
WGMI1038
2014-11-01
4674
WÓJT GMINY PRZYTUŁY
WGMI1039
2014-11-01
4675
WÓJT GMINY PRZYTYK
WGMI1040
2014-11-01
4676
WÓJT GMINY PRZYWIDZ
WGMI1041
2014-11-01
4677
WÓJT GMINY PSARY
WGMI1042
2014-11-01
4678
WÓJT GMINY PSZCZEW
WGMI1043
2014-11-01
4679
WÓJT GMINY PSZCZÓŁKI
WGMI1044
2014-11-01
4680
WÓJT GMINY PUCHACZÓW
WGMI1045
2014-11-01
4681
WÓJT GMINY PUCK
WGMI1046
2014-11-01
4682
WÓJT GMINY PUŁAWY
WGMI1047
2014-11-01
4683
WÓJT GMINY PUŃSK
WGMI1048
2014-11-01
4684
WÓJT GMINY PURDA
WGMI1049
2014-11-01
4685
WÓJT GMINY PUSZCZA MARIAŃSKA
WGMI1050
2014-11-01
4686
WÓJT GMINY PYSZNICA
WGMI1051
2014-11-01
4687
WÓJT GMINY RABA WYŻNA
WGMI1052
2014-11-01
4688
WÓJT GMINY RACHANIE
WGMI1053
2014-11-01
4689
WÓJT GMINY RACIĄŻ
WGMI1054
2014-11-01
4690
WÓJT GMINY RACIĄŻEK
WGMI1055
2014-11-01
4691
WÓJT GMINY RACIECHOWICE
WGMI1056
2014-11-01
4692
WÓJT GMINY RACŁAWICE
WGMI1057
2014-11-01
4693
WÓJT GMINY RACZKI
WGMI1058
2014-11-01
4694
WÓJT GMINY RADECZNICA
WGMI1059
2014-11-01
4695
WÓJT GMINY RADGOSZCZ
WGMI1060
2014-11-01
4696
WÓJT GMINY RADKÓW
WGMI1061
2014-11-01
4697
WÓJT GMINY RADŁÓW (POW. OLESKI)
WGMI1062
2014-11-01
4698
BURMISTRZ RADŁOWA
WGMI1063
2017-01-01
4699
WÓJT GMINY RADOMIN
WGMI1064
2014-11-01
4700
WÓJT GMINY RADOMSKO
WGMI1065
2014-11-01
4701
WÓJT GMINY RADOMYŚL NAD SANEM
WGMI1066
2014-11-01
4702
BURMISTRZ MIASTA I GMINY RADOSZYCE
WGMI1067
2014-11-01
4703
WÓJT GMINY RADOWO MAŁE
WGMI1068
2014-11-01
4704
WÓJT GMINY RADWANICE
WGMI1069
2014-11-01
4705
WÓJT GMINY RADYMNO
WGMI1070
2014-11-01
4706
WÓJT GMINY RADZANOWO
WGMI1071
2014-11-01
4707
WÓJT GMINY RADZANÓW (POW. BIAŁOBRZESKI)
WGMI1072
2014-11-01
4708
WÓJT GMINY RADZANÓW (POW. MŁAWSKI)
WGMI1073
2014-11-01
4709
WÓJT GMINY RADZIECHOWY-WIEPRZ
WGMI1074
2014-11-01
4710
WÓJT GMINY RADZIEJOWICE
WGMI1075
2014-11-01
4711
WÓJT GMINY RADZIEJÓW
WGMI1076
2014-11-01
4712
WÓJT GMINY RADZIEMICE
WGMI1077
2014-11-01
4713
WÓJT GMINY RADZIŁÓW
WGMI1078
2014-11-01
4714
WÓJT GMINY RADZYŃ PODLASKI
WGMI1079
2014-11-01
4715
WÓJT GMINY RAJCZA
WGMI1080
2014-11-01
4716
WÓJT GMINY RAKÓW
WGMI1081
2014-11-01
4717
WÓJT GMINY RAKSZAWA
WGMI1082
2014-11-01
4718
WÓJT GMINY RANIŻÓW
WGMI1083
2014-11-01
4719
WÓJT GMINY RASZYN
WGMI1084
2014-11-01
4720
WÓJT GMINY RAWA MAZOWIECKA
WGMI1085
2014-11-01
4721
WÓJT GMINY RĄBINO
WGMI1086
2014-11-01
4722
WÓJT GMINY REGIMIN
WGMI1087
2014-11-01
4723
WÓJT GMINY REGNÓW
WGMI1088
2014-11-01
4724
BURMISTRZ REJOWCA
WGMI1089
2014-11-01
4725
WÓJT GMINY REJOWIEC FABRYCZNY
WGMI1090
2014-11-01
4726
WÓJT GMINY REŃSKA WIEŚ
WGMI1091
2014-11-01
4727
WÓJT GMINY REPKI
WGMI1092
2014-11-01
4728
WÓJT GMINY REWAL
WGMI1093
2014-11-01
4729
WÓJT GMINY RĘCZNO
WGMI1094
2014-11-01
4730
WÓJT GMINY RĘDZINY
WGMI1095
2014-11-01
4731
WÓJT GMINY ROGOWO (POW. RYPIŃSKI)
WGMI1096
2014-11-01
4732
WÓJT GMINY ROGOWO (POW. ŻNIŃSKI)
WGMI1097
2014-11-01
4733
WÓJT GMINY ROGÓW
WGMI1098
2014-11-01
4734
WÓJT GMINY ROGÓŹNO
WGMI1099
2014-11-01
4735
WÓJT GMINY ROJEWO
WGMI1100
2014-11-01
4736
WÓJT GMINY ROKICINY
WGMI1101
2014-11-01
4737
WÓJT GMINY ROKIETNICA (POW. JAROSŁAWSKI)
WGMI1102
2014-11-01
4738
WÓJT GMINY ROKIETNICA (POW. POZNAŃSKI)
WGMI1103
2014-11-01
4739
WÓJT GMINY ROKITNO
WGMI1104
2014-11-01
4740
WÓJT GMINY ROPA
WGMI1105
2014-11-01
4741
WÓJT GMINY ROSSOSZ
WGMI1106
2014-11-01
4742
WÓJT GMINY ROŚCISZEWO
WGMI1107
2014-11-01
4743
WÓJT GMINY ROZDRAŻEW
WGMI1108
2014-11-01
4744
WÓJT GMINY ROZOGI
WGMI1109
2014-11-01
4745
BURMISTRZ ROZPRZY
WGMI1110
2014-11-01
4746
WÓJT GMINY ROŹWIENICA
WGMI1111
2014-11-01
4747
WÓJT GMINY RUDA MALENIECKA
WGMI1112
2014-11-01
4748
WÓJT GMINY RUDA-HUTA
WGMI1113
2014-11-01
4749
WÓJT GMINY RUDKA
WGMI1114
2014-11-01
4750
WÓJT GMINY RUDNA
WGMI1115
2014-11-01
4751
WÓJT GMINY RUDNIK (POW. KRASNOSTAWSKI)
WGMI1116
2014-11-01
4752
WÓJT GMINY RUDNIK (POW. RACIBORSKI)
WGMI1117
2014-11-01
4753
WÓJT GMINY RUDNIKI
WGMI1118
2014-11-01
4754
WÓJT GMINY RUDZINIEC
WGMI1119
2014-11-01
4755
WÓJT GMINY RUJA
WGMI1120
2014-11-01
4756
WÓJT GMINY RUSIEC
WGMI1121
2014-11-01
4757
WÓJT GMINY RUSINÓW
WGMI1122
2014-11-01
4758
WÓJT GMINY RUTKA-TARTAK
WGMI1123
2014-11-01
4759
WÓJT GMINY RUTKI
WGMI1124
2014-11-01
4760
WÓJT GMINY RYBCZEWICE
WGMI1125
2014-11-01
4761
WÓJT GMINY RYBNO (POW. DZIAŁDOWSKI)
WGMI1126
2014-11-01
4762
WÓJT GMINY RYBNO (POW. SOCHACZEWSKI)
WGMI1127
2014-11-01
4763
WÓJT GMINY RYCHLIKI
WGMI1128
2014-11-01
4764
BURMISTRZ GMINY RYCHTAL
WGMI1129
2014-11-01
4765
WÓJT GMINY RYCZYWÓŁ
WGMI1130
2014-11-01
4766
WÓJT GMINY RYJEWO
WGMI1131
2014-11-01
4767
WÓJT GMINY RYMAŃ
WGMI1132
2014-11-01
4768
WÓJT GMINY RYPIN
WGMI1133
2014-11-01
4769
WÓJT GMINY RYTRO
WGMI1134
2014-11-01
4770
WÓJT GMINY RYTWIANY
WGMI1135
2014-11-01
4771
WÓJT GMINY RZĄŚNIA
WGMI1136
2014-11-01
4772
WÓJT GMINY RZĄŚNIK
WGMI1137
2014-11-01
4773
WÓJT GMINY RZECZENICA
WGMI1138
2014-11-01
4774
WÓJT GMINY RZECZNIÓW
WGMI1139
2014-11-01
4775
WÓJT GMINY RZECZYCA
WGMI1140
2014-11-01
4776
WÓJT GMINY RZEKUŃ
WGMI1141
2014-11-01
4777
WÓJT GMINY RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI
WGMI1142
2014-11-01
4778
WÓJT GMINY RZEWNIE
WGMI1143
2014-11-01
4779
WÓJT GMINY RZEZAWA
WGMI1144
2014-11-01
4780
WÓJT GMINY RZGÓW
WGMI1145
2014-11-01
4781
WÓJT GMINY SABNIE
WGMI1146
2014-11-01
4782
WÓJT GMINY SADKI
WGMI1147
2014-11-01
4783
WÓJT GMINY SADKOWICE
WGMI1148
2014-11-01
4784
WÓJT GMINY SADLINKI
WGMI1149
2014-11-01
4785
WÓJT GMINY SADOWIE
WGMI1150
2014-11-01
4786
WÓJT GMINY SADOWNE
WGMI1151
2014-11-01
4787
WÓJT GMINY SAMBORZEC
WGMI1152
2014-11-01
4788
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SANNIKI
WGMI1153
2014-11-01
4789
WÓJT GMINY SANOK
WGMI1154
2014-11-01
4790
WÓJT GMINY SANTOK
WGMI1155
2014-11-01
4791
WÓJT GMINY SARNAKI
WGMI1156
2014-11-01
4792
WÓJT GMINY SAWIN
WGMI1157
2014-11-01
4793
WÓJT GMINY SECEMIN
WGMI1158
2014-11-01
4794
WÓJT GMINY SEJNY
WGMI1159
2014-11-01
4795
WÓJT GMINY SERNIKI
WGMI1160
2014-11-01
4796
WÓJT GMINY SEROKOMLA
WGMI1161
2014-11-01
4797
WÓJT GMINY SĘDZIEJOWICE
WGMI1162
2014-11-01
4798
WÓJT GMINY SĘKOWA
WGMI1163
2014-11-01
4799
WÓJT GMINY SICIENKO
WGMI1164
2014-11-01
4800
WÓJT GMINY SIDRA
WGMI1165
2014-11-01
4801
WÓJT GMINY SIECIECHÓW
WGMI1166
2014-11-01
4802
WÓJT GMINY SIEDLCE
WGMI1167
2014-11-01
4803
WÓJT GMINY SIEDLEC
WGMI1168
2014-11-01
4804
WÓJT GMINY SIEDLISKO
WGMI1169
2014-11-01
4805
BURMISTRZ SIEDLISZCZA
WGMI1170
2014-11-01
4806
WÓJT GMINY SIEKIERCZYN
WGMI1171
2014-11-01
4807
WÓJT GMINY SIEMIATYCZE
WGMI1172
2014-11-01
4808
WÓJT GMINY SIEMIĄTKOWO
WGMI1173
2014-11-01
4809
WÓJT GMINY SIEMIEŃ
WGMI1174
2014-11-01
4810
WÓJT GMINY SIEMKOWICE
WGMI1175
2014-11-01
4811
WÓJT GMINY SIEMYŚL
WGMI1176
2014-11-01
4812
BURMISTRZ SIENNICY
WGMI1177
2014-11-01
4813
WÓJT GMINY SIENNICA RÓŻANA
WGMI1178
2014-11-01
4814
WÓJT GMINY SIENNO
WGMI1179
2014-11-01
4815
WÓJT GMINY SIEPRAW
WGMI1180
2014-11-01
4816
WÓJT GMINY SIERADZ
WGMI1181
2014-11-01
4817
WÓJT GMINY SIERAKOWICE
WGMI1182
2014-11-01
4818
WÓJT GMINY SIEROSZEWICE
WGMI1183
2014-11-01
4819
WÓJT GMINY SIERPC
WGMI1184
2014-11-01
4820
WÓJT GMINY NOWINY
WGMI1185
2014-11-01
4821
WÓJT GMINY SITNO
WGMI1186
2014-11-01
4822
WÓJT GMINY SKARBIMIERZ
WGMI1187
2014-11-01
4823
WÓJT GMINY SKARŻYSKO KOŚCIELNE
WGMI1188
2014-11-01
4824
WÓJT GMINY SKĄPE
WGMI1189
2014-11-01
4825
WÓJT GMINY SKIERBIESZÓW
WGMI1190
2014-11-01
4826
WÓJT GMINY SKIERNIEWICE
WGMI1191
2014-11-01
4827
WÓJT GMINY SKOŁYSZYN
WGMI1192
2014-11-01
4828
WÓJT GMINY SKOMLIN
WGMI1193
2014-11-01
4829
WÓJT GMINY SKOROSZYCE
WGMI1194
2014-11-01
4830
WÓJT GMINY SKÓRCZ
WGMI1195
2014-11-01
4831
WÓJT GMINY SKÓRZEC
WGMI1196
2014-11-01
4832
WÓJT GMINY SKRWILNO
WGMI1197
2014-11-01
4833
WÓJT GMINY SKRZYSZÓW
WGMI1198
2014-11-01
4834
WÓJT GMINY SKULSK
WGMI1199
2014-11-01
4835
WÓJT GMINY SŁABOSZÓW
WGMI1200
2014-11-01
4836
WÓJT GMINY SŁAWATYCZE
WGMI1201
2014-11-01
4837
WÓJT GMINY SŁAWNO (POW. OPOCZYŃSKI)
WGMI1202
2014-11-01
4838
WÓJT GMINY SŁAWNO (POW. SŁAWIEŃSKI)
WGMI1203
2014-11-01
4839
WÓJT GMINY SŁAWOBORZE
WGMI1204
2014-11-01
4840
WÓJT GMINY SŁOŃSK
WGMI1205
2014-11-01
4841
WÓJT GMINY SŁOPNICE
WGMI1206
2014-11-01
4842
WÓJT GMINY SŁUBICE
WGMI1207
2014-11-01
4843
WÓJT GMINY SŁUPCA
WGMI1208
2014-11-01
4844
WÓJT GMINY SŁUPIA (POW. JĘDRZEJOWSKI)
WGMI1209
2014-11-01
4845
WÓJT GMINY SŁUPIA (POW. KONECKI)
WGMI1210
2014-11-01
4846
WÓJT GMINY SŁUPIA (POW. SKIERNIEWICKI)
WGMI1211
2014-11-01
4847
WÓJT GMINY SŁUPNO
WGMI1212
2014-11-01
4848
WÓJT GMINY REDZIKOWO
WGMI1213
2014-11-01
4849
WÓJT GMINY SMĘTOWO GRANICZNE
WGMI1214
2014-11-01
4850
WÓJT GMINY SMOŁDZINO
WGMI1215
2014-11-01
4851
WÓJT GMINY SMYKÓW
WGMI1216
2014-11-01
4852
WÓJT GMINY SOBIENIE-JEZIORY
WGMI1217
2014-11-01
4853
WÓJT GMINY SOBKÓW
WGMI1218
2014-11-01
4854
WÓJT GMINY SOBOLEW
WGMI1219
2014-11-01
4855
WÓJT GMINY SOCHACZEW
WGMI1220
2014-11-01
4856
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SOCHOCIN
WGMI1221
2014-11-01
4857
WÓJT GMINY SOKOLNIKI
WGMI1222
2014-11-01
4858
WÓJT GMINY SOKOŁÓW PODLASKI
WGMI1223
2014-11-01
4859
WÓJT GMINY SOKOŁY
WGMI1224
2014-11-01
4860
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SOLEC NAD WISŁĄ
WGMI1225
2014-11-01
4861
WÓJT GMINY SOLEC-ZDRÓJ
WGMI1226
2014-11-01
4862
WÓJT GMINY SOLINA
WGMI1227
2014-11-01
4863
WÓJT GMINY SOMIANKA
WGMI1228
2014-11-01
4864
WÓJT GMINY SOMONINO
WGMI1229
2014-11-01
4865
WÓJT GMINY SOŃSK
WGMI1230
2014-11-01
4866
WÓJT GMINY SORKWITY
WGMI1231
2014-11-01
4867
WÓJT GMINY SOSNOWICA
WGMI1232
2014-11-01
4868
WÓJT GMINY SOSNÓWKA
WGMI1233
2014-11-01
4869
WÓJT GMINY SOŚNIE
WGMI1234
2014-11-01
4870
WÓJT GMINY SOŚNO
WGMI1235
2014-11-01
4871
WÓJT GMINY SPICZYN
WGMI1236
2014-11-01
4872
WÓJT GMINY SPYTKOWICE (POW. NOWOTARSKI)
WGMI1237
2014-11-01
4873
WÓJT GMINY SPYTKOWICE (POW. WADOWICKI)
WGMI1238
2014-11-01
4874
WÓJT GMINY SROKOWO
WGMI1239
2014-11-01
4875
WÓJT GMINY STANIN
WGMI1240
2014-11-01
4876
WÓJT GMINY STANISŁAWÓW
WGMI1241
2014-11-01
4877
WÓJT GMINY STARA BIAŁA
WGMI1242
2014-11-01
4878
WÓJT GMINY STARA BŁOTNICA
WGMI1243
2014-11-01
4879
WÓJT GMINY STARA DĄBROWA
WGMI1244
2014-11-01
4880
WÓJT GMINY STARA KAMIENICA
WGMI1245
2014-11-01
4881
WÓJT GMINY STARA KISZEWA
WGMI1246
2014-11-01
4882
WÓJT GMINY STARA KORNICA
WGMI1247
2014-11-01
4883
WÓJT GMINY STARCZA
WGMI1248
2014-11-01
4884
WÓJT GMINY STARE BABICE
WGMI1249
2014-11-01
4885
WÓJT GMINY STARE BOGACZOWICE
WGMI1250
2014-11-01
4886
WÓJT GMINY STARE CZARNOWO
WGMI1251
2014-11-01
4887
WÓJT GMINY STARE JUCHY
WGMI1252
2014-11-01
4888
WÓJT GMINY STARE KUROWO
WGMI1253
2014-11-01
4889
WÓJT GMINY STARE MIASTO
WGMI1254
2014-11-01
4890
WÓJT GMINY STARE POLE
WGMI1255
2014-11-01
4891
WÓJT GMINY STARGARD
WGMI1256
2014-11-01
4892
WÓJT GMINY STAROGARD GDAŃSKI
WGMI1257
2014-11-01
4893
WÓJT GMINY STAROŹREBY
WGMI1258
2014-11-01
4894
WÓJT GMINY STARY BRUS
WGMI1259
2014-11-01
4895
WÓJT GMINY STARY DZIERZGOŃ
WGMI1260
2014-11-01
4896
WÓJT GMINY STARY DZIKÓW
WGMI1261
2014-11-01
4897
WÓJT GMINY STARY LUBOTYŃ
WGMI1262
2014-11-01
4898
WÓJT GMINY STARY TARG
WGMI1263
2014-11-01
4899
WÓJT GMINY STARY ZAMOŚĆ
WGMI1264
2014-11-01
4900
WÓJT GMINY STAWIGUDA
WGMI1265
2014-11-01
4901
WÓJT GMINY STEGNA
WGMI1266
2014-11-01
4902
WÓJT GMINY STERDYŃ
WGMI1267
2014-11-01
4903
WÓJT GMINY STĘŻYCA (POW. KARTUSKI)
WGMI1268
2014-11-01
4904
WÓJT GMINY STĘŻYCA (POW. RYCKI)
WGMI1269
2014-11-01
4905
WÓJT GMINY STOCZEK
WGMI1270
2014-11-01
4906
WÓJT GMINY STOCZEK ŁUKOWSKI
WGMI1271
2014-11-01
4907
WÓJT GMINY STOLNO
WGMI1272
2014-11-01
4908
BURMISTRZ MIASTA I GMINY STOPNICA
WGMI1273
2014-11-01
4909
WÓJT GMINY STOSZOWICE
WGMI1274
2014-11-01
4910
WÓJT GMINY STRACHÓWKA
WGMI1275
2014-11-01
4911
WÓJT GMINY STRAWCZYN
WGMI1276
2014-11-01
4912
WÓJT GMINY STROMIEC
WGMI1277
2014-11-01
4913
WÓJT GMINY STRYSZAWA
WGMI1278
2014-11-01
4914
WÓJT GMINY STRYSZÓW
WGMI1279
2014-11-01
4915
WÓJT GMINY STRZAŁKOWO
WGMI1280
2014-11-01
4916
WÓJT GMINY STRZEGOWO
WGMI1281
2014-11-01
4917
WÓJT GMINY STRZELCE
WGMI1282
2014-11-01
4918
WÓJT GMINY STRZELCE WIELKIE
WGMI1283
2014-11-01
4919
BURMISTRZ STRZELECZEK
WGMI1284
2014-11-01
4920
WÓJT GMINY STRZYŻEWICE
WGMI1285
2014-11-01
4921
WÓJT GMINY STUBNO
WGMI1286
2014-11-01
4922
WÓJT GMINY STUDZIENICE
WGMI1287
2014-11-01
4923
WÓJT GMINY STUPSK
WGMI1288
2014-11-01
4924
WÓJT GMINY SUBKOWY
WGMI1289
2014-11-01
4925
WÓJT GMINY SUCHOŻEBRY
WGMI1290
2014-11-01
4926
WÓJT GMINY SUCHY DĄB
WGMI1291
2014-11-01
4927
WÓJT GMINY SUCHY LAS
WGMI1292
2014-11-01
4928
WÓJT GMINY SULĘCZYNO
WGMI1293
2014-11-01
4929
WÓJT GMINY SULIKÓW
WGMI1294
2014-11-01
4930
WÓJT GMINY SULMIERZYCE
WGMI1295
2014-11-01
4931
WÓJT GMINY SUŁOSZOWA
WGMI1296
2014-11-01
4932
WÓJT GMINY SUŁÓW
WGMI1297
2014-11-01
4933
WÓJT GMINY SUSIEC
WGMI1298
2014-11-01
4934
WÓJT GMINY SUSZEC
WGMI1299
2014-11-01
4935
WÓJT GMINY SUWAŁKI
WGMI1300
2014-11-01
4936
WÓJT GMINY SYPNIEWO
WGMI1301
2014-11-01
4937
WÓJT GMINY SZAFLARY
WGMI1302
2014-11-01
4938
WÓJT GMINY SZASTARKA
WGMI1303
2014-11-01
4939
WÓJT GMINY SZCZANIEC
WGMI1304
2014-11-01
4940
WÓJT GMINY SZCZAWIN KOŚCIELNY
WGMI1305
2014-11-01
4941
WÓJT GMINY SZCZECINEK
WGMI1306
2014-11-01
4942
WÓJT GMINY SZCZERCÓW
WGMI1307
2014-11-01
4943
WÓJT GMINY SZCZUROWA
WGMI1308
2014-11-01
4944
WÓJT GMINY SZCZUTOWO
WGMI1309
2014-11-01
4945
WÓJT GMINY SZCZYTNIKI
WGMI1310
2014-11-01
4946
WÓJT GMINY SZCZYTNO
WGMI1311
2014-11-01
4947
WÓJT GMINY SZELKÓW
WGMI1312
2014-11-01
4948
WÓJT GMINY SZEMUD
WGMI1313
2014-11-01
4949
BURMISTRZ SZEPIETOWA
WGMI1314
2014-11-01
4950
WÓJT GMINY SZERZYNY
WGMI1315
2014-11-01
4951
WÓJT GMINY SZREŃSK
WGMI1316
2014-11-01
4952
WÓJT GMINY SZTABIN
WGMI1317
2014-11-01
4953
WÓJT GMINY SZTUTOWO
WGMI1318
2014-11-01
4954
WÓJT GMINY SZUDZIAŁOWO
WGMI1319
2014-11-01
4955
WÓJT GMINY SZULBORZE WIELKIE
WGMI1320
2014-11-01
4956
WÓJT GMINY SZUMOWO
WGMI1321
2014-11-01
4957
WÓJT GMINY SZYDŁOWO (POW. MŁAWSKI)
WGMI1322
2014-11-01
4958
WÓJT GMINY SZYDŁOWO (POW. PILSKI)
WGMI1323
2014-11-01
4959
BURMISTRZ MIASTA I GMINY SZYDŁÓW
WGMI1324
2014-11-01
4960
WÓJT GMINY SZYPLISZKI
WGMI1325
2014-11-01
4961
WÓJT GMINY ŚLEMIEŃ
WGMI1326
2014-11-01
4962
WÓJT GMINY ŚLIWICE
WGMI1327
2014-11-01
4963
WÓJT GMINY ŚNIADOWO
WGMI1328
2014-11-01
4964
WÓJT GMINY ŚWIĄTKI
WGMI1329
2014-11-01
4965
WÓJT GMINY ŚWIDNICA (POW. ŚWIDNICKI)
WGMI1330
2014-11-01
4966
WÓJT GMINY ŚWIDNICA (POW. ZIELONOGÓRSKI)
WGMI1331
2014-11-01
4967
WÓJT GMINY ŚWIDWIN
WGMI1332
2014-11-01
4968
WÓJT GMINY ŚWIECIE NAD OSĄ
WGMI1333
2014-11-01
4969
WÓJT GMINY ŚWIEDZIEBNIA
WGMI1334
2014-11-01
4970
WÓJT GMINY ŚWIEKATOWO
WGMI1335
2014-11-01
4971
WÓJT GMINY ŚWIERCZE
WGMI1336
2014-11-01
4972
WÓJT GMINY ŚWIERCZÓW
WGMI1337
2014-11-01
4973
WÓJT GMINY ŚWIERKLANIEC
WGMI1338
2014-11-01
4974
WÓJT GMINY ŚWIERKLANY
WGMI1339
2014-11-01
4975
WÓJT GMINY ŚWIERZNO
WGMI1340
2014-11-01
4976
WÓJT GMINY ŚWIESZYNO
WGMI1341
2014-11-01
4977
WÓJT GMINY ŚWIĘCIECHOWA
WGMI1342
2014-11-01
4978
WÓJT GMINY ŚWIĘTAJNO (POW. OLECKI)
WGMI1343
2014-11-01
4979
WÓJT GMINY ŚWIĘTAJNO (POW. SZCZYCIEŃSKI)
WGMI1344
2014-11-01
4980
WÓJT GMINY ŚWILCZA
WGMI1345
2014-11-01
4981
WÓJT GMINY ŚWINICE WARCKIE
WGMI1346
2014-11-01
4982
WÓJT GMINY ŚWINNA
WGMI1347
2014-11-01
4983
WÓJT GMINY TARŁÓW
WGMI1348
2014-11-01
4984
WÓJT GMINY TARNAWATKA
WGMI1349
2014-11-01
4985
WÓJT GMINY TARNOWIEC
WGMI1350
2014-11-01
4986
WÓJT GMINY TARNOWO PODGÓRNE
WGMI1351
2014-11-01
4987
WÓJT GMINY TARNÓW
WGMI1352
2014-11-01
4988
WÓJT GMINY TARNÓW OPOLSKI
WGMI1353
2014-11-01
4989
WÓJT GMINY TARNÓWKA
WGMI1354
2014-11-01
4990
WÓJT GMINY TCZEW
WGMI1355
2014-11-01
4991
WÓJT GMINY TCZÓW
WGMI1356
2014-11-01
4992
WÓJT GMINY TELATYN
WGMI1357
2014-11-01
4993
WÓJT GMINY TERESIN
WGMI1358
2014-11-01
4994
WÓJT GMINY TERESPOL
WGMI1359
2014-11-01
4995
WÓJT GMINY TERESZPOL
WGMI1360
2014-11-01
4996
WÓJT GMINY TŁUCHOWO
WGMI1361
2014-11-01
4997
WÓJT GMINY TOKARNIA
WGMI1362
2014-11-01
4998
WÓJT GMINY TOMASZÓW LUBELSKI
WGMI1363
2014-11-01
4999
WÓJT GMINY TOMASZÓW MAZOWIECKI
WGMI1364
2014-11-01
5000
WÓJT GMINY TOMICE
WGMI1365
2014-11-01
5001
WÓJT GMINY TOPÓLKA
WGMI1366
2014-11-01
5002
WÓJT GMINY TRAWNIKI
WGMI1367
2014-11-01
5003
WÓJT GMINY TRĄBKI WIELKIE
WGMI1368
2014-11-01
5004
WÓJT GMINY TROJANÓW
WGMI1369
2014-11-01
5005
WÓJT GMINY TROSZYN
WGMI1370
2014-11-01
5006
WÓJT GMINY TRYŃCZA
WGMI1371
2014-11-01
5007
WÓJT GMINY TRZCIANA
WGMI1372
2014-11-01
5008
WÓJT GMINY TRZCIANNE
WGMI1373
2014-11-01
5009
WÓJT GMINY TRZCINICA
WGMI1374
2014-11-01
5010
WÓJT GMINY TRZEBIECHÓW
WGMI1375
2014-11-01
5011
WÓJT GMINY TRZEBIEL
WGMI1376
2014-11-01
5012
WÓJT GMINY TRZEBIELINO
WGMI1377
2014-11-01
5013
WÓJT GMINY TRZEBIESZÓW
WGMI1378
2014-11-01
5014
WÓJT GMINY TRZEBOWNISKO
WGMI1379
2014-11-01
5015
WÓJT GMINY TRZESZCZANY
WGMI1380
2014-11-01
5016
WÓJT GMINY TRZYCIĄŻ
WGMI1381
2014-11-01
5017
WÓJT GMINY TRZYDNIK DUŻY
WGMI1382
2014-11-01
5018
WÓJT GMINY TUCHOMIE
WGMI1383
2014-11-01
5019
WÓJT GMINY TUCZĘPY
WGMI1384
2014-11-01
5020
WÓJT GMINY TUCZNA
WGMI1385
2014-11-01
5021
BURMISTRZ TUŁOWIC
WGMI1386
2014-11-01
5022
WÓJT GMINY TUPLICE
WGMI1387
2014-11-01
5023
WÓJT GMINY TURAWA
WGMI1388
2014-11-01
5024
WÓJT GMINY TUREK
WGMI1389
2014-11-01
5025
BURMISTRZ TUROBINA
WGMI1390
2014-11-01
5026
WÓJT GMINY TUROŚL
WGMI1391
2014-11-01
5027
WÓJT GMINY TUROŚŃ KOŚCIELNA
WGMI1392
2014-11-01
5028
WÓJT GMINY TUSZÓW NARODOWY
WGMI1393
2014-11-01
5029
WÓJT GMINY TWORÓG
WGMI1394
2014-11-01
5030
BURMISTRZ TYCHOWA
WGMI1395
2014-11-01
5031
WÓJT GMINY TYMBARK
WGMI1396
2014-11-01
5032
WÓJT GMINY TYRAWA WOŁOSKA
WGMI1397
2014-11-01
5033
WÓJT GMINY UCHANIE
WGMI1398
2014-11-01
5034
WÓJT GMINY UDANIN
WGMI1399
2014-11-01
5035
BURMISTRZ UJAZDU (POWIAT TOMASZOWSKI)
WGMI1400
2014-11-01
5036
WÓJT GMINY UJSOŁY
WGMI1401
2014-11-01
5037
WÓJT GMINY ULAN-MAJORAT
WGMI1402
2014-11-01
5038
WÓJT GMINY ULHÓWEK
WGMI1403
2014-11-01
5039
WÓJT GMINY UŁĘŻ
WGMI1404
2014-11-01
5040
WÓJT GMINY UNISŁAW
WGMI1405
2014-11-01
5041
WÓJT GMINY URSZULIN
WGMI1406
2014-11-01
5042
BURMISTRZ URZĘDOWA
WGMI1407
2014-11-01
5043
WÓJT GMINY USTKA
WGMI1408
2014-11-01
5044
WÓJT GMINY USTRONIE MORSKIE
WGMI1409
2014-11-01
5045
WÓJT GMINY UŚCIE GORLICKIE
WGMI1410
2014-11-01
5046
WÓJT GMINY UŚCIMÓW
WGMI1411
2014-11-01
5047
WÓJT GMINY WADOWICE GÓRNE
WGMI1412
2014-11-01
5048
WÓJT GMINY WAGANIEC
WGMI1413
2014-11-01
5049
WÓJT GMINY WALCE
WGMI1414
2014-11-01
5050
WÓJT GMINY WALIM
WGMI1415
2014-11-01
5051
WÓJT GMINY WAŁCZ
WGMI1416
2014-11-01
5052
WÓJT GMINY WAPNO
WGMI1417
2014-11-01
5053
WÓJT GMINY WARLUBIE
WGMI1418
2014-11-01
5054
WÓJT GMINY WARNICE
WGMI1419
2014-11-01
5055
WÓJT GMINY WARTA BOLESŁAWIECKA
WGMI1420
2014-11-01
5056
WÓJT GMINY WARTKOWICE
WGMI1421
2014-11-01
5057
WÓJT GMINY WAŚNIÓW
WGMI1422
2014-11-01
5058
WÓJT GMINY RYŃSK
WGMI1423
2014-11-01
5059
WÓJT GMINY WĄDROŻE WIELKIE
WGMI1424
2014-11-01
5060
WÓJT GMINY WĄGROWIEC
WGMI1425
2014-11-01
5061
WÓJT GMINY WĄPIELSK
WGMI1426
2014-11-01
5062
WÓJT GMINY WĄSEWO
WGMI1427
2014-11-01
5063
WÓJT GMINY WĄSOSZ
WGMI1428
2014-11-01
5064
WÓJT GMINY WĄWOLNICA (POW. PUŁAWSKI)
WGMI1429
2014-11-01
5065
WÓJT GMINY WEJHEROWO
WGMI1430
2014-11-01
5066
WÓJT GMINY WERBKOWICE
WGMI1431
2014-11-01
5067
WÓJT GMINY WĘGIERSKA GÓRKA
WGMI1432
2014-11-01
5068
WÓJT GMINY WIĄZOWNA
WGMI1433
2014-11-01
5069
WÓJT GMINY WIĄZOWNICA
WGMI1434
2014-11-01
5070
WÓJT GMINY WICKO
WGMI1435
2014-11-01
5071
WÓJT GMINY WIDAWA
WGMI1436
2014-11-01
5072
WÓJT GMINY WIDUCHOWA
WGMI1437
2014-11-01
5073
WÓJT GMINY WIECZFNIA KOŚCIELNA
WGMI1438
2014-11-01
5074
BURMISTRZ WIELBARKA
WGMI1439
2014-11-01
5075
WÓJT GMINY WIELGIE
WGMI1440
2014-11-01
5076
WÓJT GMINY WIELGOMŁYNY
WGMI1441
2014-11-01
5077
WÓJT GMINY WIELICZKI
WGMI1442
2014-11-01
5078
WÓJT GMINY WIELISZEW
WGMI1443
2014-11-01
5079
WÓJT GMINY WIELKA NIESZAWKA
WGMI1444
2014-11-01
5080
WÓJT GMINY WIELKA WIEŚ
WGMI1445
2014-11-01
5081
WÓJT GMINY WIELKIE OCZY
WGMI1446
2014-11-01
5082
WÓJT GMINY WIELOPOLE SKRZYŃSKIE
WGMI1447
2014-11-01
5083
WÓJT GMINY WIELOWIEŚ
WGMI1448
2014-11-01
5084
WÓJT GMINY WIENIAWA
WGMI1449
2014-11-01
5085
WÓJT GMINY WIEPRZ
WGMI1450
2014-11-01
5086
WÓJT GMINY WIERZBICA (POW. CHEŁMSKI)
WGMI1451
2014-11-01
5087
WÓJT GMINY WIERZBICA (POW. RADOMSKI)
WGMI1452
2014-11-01
5088
WÓJT GMINY WIERZBINEK
WGMI1453
2014-11-01
5089
WÓJT GMINY WIERZBNO
WGMI1454
2014-11-01
5090
WÓJT GMINY WIERZCHLAS
WGMI1455
2014-11-01
5091
WÓJT GMINY WIERZCHOSŁAWICE
WGMI1456
2014-11-01
5092
WÓJT GMINY WIERZCHOWO
WGMI1457
2014-11-01
5093
WÓJT GMINY WIETRZYCHOWICE
WGMI1458
2014-11-01
5094
WÓJT GMINY WIJEWO
WGMI1459
2014-11-01
5095
WÓJT GMINY WILCZĘTA
WGMI1460
2014-11-01
5096
WÓJT GMINY WILCZYCE
WGMI1461
2014-11-01
5097
WÓJT GMINY WILCZYN
WGMI1462
2014-11-01
5098
WÓJT GMINY WILGA
WGMI1463
2014-11-01
5099
WÓJT GMINY WILKOŁAZ
WGMI1464
2014-11-01
5100
WÓJT GMINY WILKOWICE
WGMI1465
2014-11-01
5101
WÓJT GMINY WILKÓW (POW. NAMYSŁOWSKI)
WGMI1466
2014-11-01
5102
WÓJT GMINY WILKÓW (POW. OPOLSKI)
WGMI1467
2014-11-01
5103
WÓJT GMINY WINNICA
WGMI1468
2014-11-01
5104
WÓJT GMINY WIŃSKO
WGMI1469
2014-11-01
5105
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WISKITKI
WGMI1470
2014-11-01
5106
WÓJT GMINY WISZNIA MAŁA
WGMI1471
2014-11-01
5107
WÓJT GMINY WISZNICE
WGMI1472
2014-11-01
5108
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WIŚLICA
WGMI1473
2014-11-01
5109
WÓJT GMINY WIŚNIEW
WGMI1474
2014-11-01
5110
WÓJT GMINY WIŚNIEWO
WGMI1475
2014-11-01
5111
WÓJT GMINY WIŚNIOWA (POW. MYŚLENICKI)
WGMI1476
2014-11-01
5112
WÓJT GMINY WIŚNIOWA (POW. STRZYŻOWSKI)
WGMI1477
2014-11-01
5113
WÓJT GMINY WITONIA
WGMI1478
2014-11-01
5114
WÓJT GMINY WIZNA
WGMI1479
2014-11-01
5115
WÓJT GMINY WIŻAJNY
WGMI1480
2014-11-01
5116
WÓJT GMINY WŁADYSŁAWÓW
WGMI1481
2014-11-01
5117
WÓJT GMINY WŁOCŁAWEK
WGMI1482
2014-11-01
5118
WÓJT GMINY WŁODAWA
WGMI1483
2014-11-01
5119
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WŁODOWICE
WGMI1484
2014-11-01
5120
WÓJT GMINY WŁOSZAKOWICE
WGMI1485
2014-11-01
5121
WÓJT GMINY WODYNIE
WGMI1486
2014-11-01
5122
WÓJT GMINY WODZIERADY
WGMI1487
2014-11-01
5123
BURMISTRZ MIASTA I GMINY WODZISŁAW
WGMI1488
2014-11-01
5124
WÓJT GMINY WOHYŃ
WGMI1489
2014-11-01
5125
WÓJT GMINY WOJASZÓWKA
WGMI1490
2014-11-01
5126
WÓJT GMINY WOJCIECHOWICE
WGMI1491
2014-11-01
5127
WÓJT GMINY WOJCIECHÓW
WGMI1492
2014-11-01
5128
WÓJT GMINY WOJCIESZKÓW
WGMI1493
2014-11-01
5129
WÓJT GMINY WOJSŁAWICE
WGMI1494
2014-11-01
5130
WÓJT GMINY WOLA KRZYSZTOPORSKA
WGMI1495
2014-11-01
5131
WÓJT GMINY WOLA MYSŁOWSKA
WGMI1496
2014-11-01
5132
WÓJT GMINY WOLA UHRUSKA
WGMI1497
2014-11-01
5133
WÓJT GMINY WOLANÓW
WGMI1498
2014-11-01
5134
WÓJT GMINY WÓLKA
WGMI1499
2014-11-01
5135
WÓJT GMINY WRĘCZYCA WIELKA
WGMI1500
2014-11-01
5136
WÓJT GMINY WRÓBLEW
WGMI1501
2014-11-01
5137
WÓJT GMINY WYDMINY
WGMI1502
2014-11-01
5138
WÓJT GMINY WYMIARKI
WGMI1503
2014-11-01
5139
WÓJT GMINY WYRY
WGMI1504
2014-11-01
5140
WÓJT GMINY WYRYKI
WGMI1505
2014-11-01
5141
WÓJT GMINY WYSOKIE
WGMI1506
2014-11-01
5142
WÓJT GMINY WYSOKIE MAZOWIECKIE
WGMI1507
2014-11-01
5143
WÓJT GMINY WYSZKI
WGMI1508
2014-11-01
5144
WÓJT GMINY ZABIERZÓW
WGMI1509
2014-11-01
5145
WÓJT GMINY ZABÓR
WGMI1510
2014-11-01
5146
WÓJT GMINY ZABRODZIE
WGMI1511
2014-11-01
5147
WÓJT GMINY ZADZIM
WGMI1512
2014-11-01
5148
WÓJT GMINY ZAGNAŃSK
WGMI1513
2014-11-01
5149
WÓJT GMINY ZAGRODNO
WGMI1514
2014-11-01
5150
WÓJT GMINY ZAKRZEW (POW. LUBELSKI)
WGMI1515
2014-11-01
5151
WÓJT GMINY ZAKRZEW (POW. RADOMSKI)
WGMI1516
2014-11-01
5152
WÓJT GMINY ZAKRZEWO (POW. ALEKSANDROWSKI)
WGMI1517
2014-11-01
5153
WÓJT GMINY ZAKRZEWO (POW. ZŁOTOWSKI)
WGMI1518
2014-11-01
5154
WÓJT GMINY ZAKRZÓWEK
WGMI1519
2014-11-01
5155
WÓJT GMINY ZALESIE
WGMI1520
2014-11-01
5156
WÓJT GMINY ZALESZANY
WGMI1521
2014-11-01
5157
WÓJT GMINY ZAŁUSKI
WGMI1522
2014-11-01
5158
WÓJT GMINY ZAMBRÓW
WGMI1523
2014-11-01
5159
WÓJT GMINY ZAMOŚĆ
WGMI1524
2014-11-01
5160
WÓJT GMINY ZANIEMYŚL
WGMI1525
2014-11-01
5161
WÓJT GMINY ZAPOLICE
WGMI1526
2014-11-01
5162
WÓJT GMINY ZARĘBY KOŚCIELNE
WGMI1527
2014-11-01
5163
WÓJT GMINY ZARSZYN
WGMI1528
2014-11-01
5164
WÓJT GMINY ZARZECZE
WGMI1529
2014-11-01
5165
WÓJT GMINY ZATORY
WGMI1530
2014-11-01
5166
WÓJT GMINY ZAWADY
WGMI1531
2014-11-01
5167
WÓJT GMINY ZAWIDZ
WGMI1532
2014-11-01
5168
WÓJT GMINY ZAWOJA
WGMI1533
2014-11-01
5169
WÓJT GMINY ZAWONIA
WGMI1534
2014-11-01
5170
WÓJT GMINY ZBICZNO
WGMI1535
2014-11-01
5171
WÓJT GMINY ZBLEWO
WGMI1536
2014-11-01
5172
WÓJT GMINY ZBÓJNA
WGMI1537
2014-11-01
5173
WÓJT GMINY ZBÓJNO
WGMI1538
2014-11-01
5174
WÓJT GMINY ZBROSŁAWICE
WGMI1539
2014-11-01
5175
WÓJT GMINY ZBUCZYN
WGMI1540
2014-11-01
5176
WÓJT GMINY ZDUNY
WGMI1541
2014-11-01
5177
WÓJT GMINY ZDUŃSKA WOLA
WGMI1542
2014-11-01
5178
WÓJT GMINY ZEBRZYDOWICE
WGMI1543
2014-11-01
5179
WÓJT GMINY ZEMBRZYCE
WGMI1544
2014-11-01
5180
WÓJT GMINY ZĘBOWICE
WGMI1545
2014-11-01
5181
WÓJT GMINY ZGIERZ
WGMI1546
2014-11-01
5182
WÓJT GMINY ZGORZELEC
WGMI1547
2014-11-01
5183
WÓJT GMINY ZIELONA GÓRA
WGMI1548
2014-11-01
5184
WÓJT GMINY ZIELONKI
WGMI1549
2014-11-01
5185
WÓJT GMINY ZŁAWIEŚ WIELKA
WGMI1550
2014-11-01
5186
WÓJT GMINY ZŁOTA
WGMI1551
2014-11-01
5187
WÓJT GMINY ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
WGMI1552
2014-11-01
5188
WÓJT GMINY ZŁOTORYJA
WGMI1553
2014-11-01
5189
WÓJT GMINY ZŁOTÓW
WGMI1554
2014-11-01
5190
WÓJT GMINY ZWIERZYN
WGMI1555
2014-11-01
5191
WÓJT GMINY ŻABIA WOLA
WGMI1556
2014-11-01
5192
WÓJT GMINY ŻAGAŃ
WGMI1557
2014-11-01
5193
WÓJT GMINY ŻARNOWIEC
WGMI1558
2014-11-01
5194
WÓJT GMINY ŻARNÓW
WGMI1559
2014-11-01
5195
WÓJT GMINY ŻARY
WGMI1560
2014-11-01
5196
WÓJT GMINY ŻEGOCINA
WGMI1561
2014-11-01
5197
WÓJT GMINY ŻELAZKÓW
WGMI1562
2014-11-01
5198
WÓJT GMINY ŻELECHLINEK
WGMI1563
2014-11-01
5199
WÓJT GMINY ŻMUDŹ
WGMI1564
2014-11-01
5200
WÓJT GMINY ŻOŁYNIA
WGMI1565
2014-11-01
5201
WÓJT GMINY ŻÓŁKIEWKA
WGMI1566
2014-11-01
5202
WÓJT GMINY ŻÓRAWINA
WGMI1567
2014-11-01
5203
WÓJT GMINY ŻUKOWICE
WGMI1568
2014-11-01
5204
WÓJT GMINY ŻURAWICA
WGMI1569
2014-11-01
5205
WÓJT GMINY ŻYRAKÓW
WGMI1570
2014-11-01
5206
WÓJT GMINY ŻYRZYN
WGMI1571
2014-11-01
5207
WÓJT GMINY ŻYTNO
WGMI1572
2014-11-01
5208
ZACHODNIOPOMORSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA
IAPT20
2014-11-01
5209
ZACHODNIOPOMORSKA OKRĘGOWA IZBA ARCHITEKTÓW
IZAR116
2014-11-01
5210
KRAJOWA IZBA DORADCÓW PODATKOWYCH
WINN0021
2014-11-01
5211
BURMISTRZ SIECHNIC
BMIG601
2014-11-01
5212
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU BIAŁOSTOCKIEGO
SW0100
2014-11-26
5213
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO BIAŁYSTOK
SW0101
2014-11-26
5214
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO GIŻYCKO
SW0102
2014-11-26
5215
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W HAJNÓWCE
SW0103
2014-11-26
5216
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W SUWAŁKACH
SW0104
2014-11-26
5217
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO BIAŁYSTOK
SW0105
2014-11-26
5218
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO CZERWONY BÓR
SW0106
2014-11-26
5219
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO GRĄDY-WONIECKO
SW0107
2014-11-26
5220
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W PRZYTUŁACH STARYCH
SW0108
2014-11-26
5221
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU BYDGOSKIEGO
SW0200
2014-11-26
5222
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO BYDGOSZCZ
SW0201
2014-11-26
5223
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO CHOJNICE
SW0202
2014-11-26
5224
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO TORUŃ
SW0203
2014-11-26
5225
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W BYDGOSZCZY-FORDONIE
SW0204
2014-11-26
5226
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO NR 1 GRUDZIĄDZ
SW0205
2014-11-26
5227
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO NR 2 GRUDZIĄDZ
SW0206
2014-11-26
5228
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO INOWROCŁAW
SW0207
2014-11-26
5229
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W KORONOWIE
SW0208
2014-11-26
5230
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W POTULICACH
SW0209
2014-11-26
5231
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO WŁOCŁAWEK
SW0210
2014-11-26
5232
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU GDAŃSKIEGO
SW0300
2014-11-26
5233
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO ELBLĄG
SW0301
2014-11-26
5234
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W GDAŃSKU
SW0302
2014-11-26
5235
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO STAROGARD GDAŃSKI
SW0303
2014-11-26
5236
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO WEJHEROWO
SW0304
2014-11-26
5237
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO BRANIEWO
SW0305
2014-11-26
5238
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W GDAŃSKU-PRZERÓBCE
SW0306
2014-11-26
5239
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W KWIDZYNIE
SW0307
2014-11-26
5240
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO MALBORK
SW0308
2014-11-26
5241
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO SZTUM
SW0309
2014-11-26
5242
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU KATOWICKIEGO
SW0400
2014-11-26
5243
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO BIELSKO-BIAŁA
SW0401
2014-11-26
5244
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO BYTOM
SW0402
2014-11-26
5245
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W CZĘSTOCHOWIE
SW0403
2014-11-26
5246
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W GLIWICACH
SW0404
2014-11-26
5247
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO KATOWICE
SW0405
2014-11-26
5248
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO MYSŁOWICE
SW0406
2014-11-26
5249
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO SOSNOWIEC
SW0407
2014-11-26
5250
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO TARNOWSKIE GÓRY
SW0408
2014-11-26
5251
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO ZABRZE
SW0409
2014-11-26
5252
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO CIESZYN
SW0410
2014-11-26
5253
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W HERBACH
SW0411
2014-11-26
5254
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
SW0412
2014-11-26
5255
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO LUBLINIEC
SW0413
2014-11-26
5256
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO RACIBÓRZ
SW0414
2014-11-26
5257
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W WOJKOWICACH
SW0415
2014-11-26
5258
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO ZABRZE
SW0416
2014-11-26
5259
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU KOSZALIŃSKIEGO
SW0500
2014-11-26
5260
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO KOSZALIN
SW0501
2014-11-26
5261
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO SŁUPSK
SW0502
2014-11-26
5262
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO ZŁOTÓW
SW0503
2014-11-26
5263
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO CZARNE
SW0504
2014-11-26
5264
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO KOSZALIN
SW0505
2014-11-26
5265
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO STARE BORNE
SW0506
2014-11-26
5266
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO SZCZECINEK
SW0507
2014-11-26
5267
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO WIERZCHOWO
SW0508
2014-11-26
5268
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU KRAKOWSKIEGO
SW0600
2014-11-26
5269
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO KIELCE
SW0601
2014-11-26
5270
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W KRAKOWIE
SW0602
2014-11-26
5271
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W KRAKOWIE-PODGÓRZU
SW0603
2014-11-26
5272
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W KRAKOWIE NOWEJ HUCIE
SW0604
2014-11-26
5273
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO NOWY SĄCZ
SW0605
2014-11-26
5274
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO NOWY WIŚNICZ
SW0606
2014-11-26
5275
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO PIŃCZÓW
SW0607
2014-11-26
5276
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO TARNÓW
SW0608
2014-11-26
5277
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W TARNOWIE-MOŚCICACH
SW0609
2014-11-26
5278
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO TRZEBINIA
SW0610
2014-11-26
5279
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO WADOWICE
SW0611
2014-11-26
5280
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU LUBELSKIEGO
SW0700
2014-11-26
5281
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO KRASNYSTAW
SW0701
2014-11-26
5282
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO LUBLIN
SW0702
2014-11-26
5283
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W BIAŁEJ PODLASKIEJ
SW0703
2014-11-26
5284
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO CHEŁM
SW0704
2014-11-26
5285
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO HRUBIESZÓW
SW0705
2014-11-26
5286
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W OPOLU LUBELSKIM
SW0706
2014-11-26
5287
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO WŁODAWA
SW0707
2014-11-26
5288
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO ZAMOŚĆ
SW0708
2014-11-26
5289
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU ŁÓDZKIEGO
SW0800
2014-11-26
5290
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W ŁODZI
SW0801
2014-11-26
5291
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
SW0802
2014-11-26
5292
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO GARBALIN
SW0803
2014-11-26
5293
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO ŁOWICZ
SW0804
2014-11-26
5294
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO NR 1 ŁÓDŹ
SW0805
2014-11-26
5295
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO NR 2 ŁÓDŹ
SW0806
2014-11-26
5296
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO PŁOCK
SW0807
2014-11-26
5297
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W SIERADZU
SW0808
2014-11-26
5298
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU OLSZTYŃSKIEGO
SW0900
2014-11-26
5299
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO BARTOSZYCE
SW0901
2014-11-26
5300
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO DZIAŁDOWO
SW0902
2014-11-26
5301
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO OLSZTYN
SW0903
2014-11-26
5302
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO OSTRÓDA
SW0904
2014-11-26
5303
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO SZCZYTNO
SW0905
2014-11-26
5304
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W BARCZEWIE
SW0906
2014-11-26
5305
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W DUBLINACH
SW0907
2014-11-26
5306
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO IŁAWA
SW0908
2014-11-26
5307
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W KAMIŃSKU
SW0909
2014-11-26
5308
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU OPOLSKIEGO
SW1100
2014-11-26
5309
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO KĘDZIERZYN-KOŹLE
SW1101
2014-11-26
5310
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO OPOLE
SW1102
2014-11-26
5311
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO PRUDNIK
SW1103
2014-11-26
5312
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W BRZEGU
SW1104
2014-11-26
5313
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO GŁUBCZYCE
SW1105
2014-11-26
5314
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO KLUCZBORK
SW1106
2014-11-26
5315
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO NYSA
SW1107
2014-11-26
5316
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO OPOLE
SW1108
2014-11-26
5317
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO SIERAKÓW ŚLĄSKI
SW1109
2014-11-26
5318
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO NR 1 W STRZELCACH OPOLSKICH
SW1110
2014-11-26
5319
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO NR 2 STRZELCE OPOLSKIE
SW1111
2014-11-26
5320
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU POZNAŃSKIEGO
SW1200
2014-11-26
5321
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO LESZNO
SW1201
2014-11-26
5322
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO LUBSKO
SW1202
2014-11-26
5323
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO NOWA SÓL
SW1203
2014-11-26
5324
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO OSTRÓW WIELKOPOLSKI
SW1204
2014-11-26
5325
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W POZNANIU
SW1205
2014-11-26
5326
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO SZAMOTUŁY
SW1206
2014-11-26
5327
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO ŚREM
SW1207
2014-11-26
5328
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO ŚRODA WIELKOPOLSKA
SW1208
2014-11-26
5329
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO ZIELONA GÓRA
SW1209
2014-11-26
5330
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W GĘBARZEWIE
SW1210
2014-11-26
5331
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO KALISZ
SW1211
2014-11-26
5332
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO KOZIEGŁOWY
SW1212
2014-11-26
5333
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO KRZYWANIEC
SW1213
2014-11-26
5334
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W RAWICZU
SW1214
2014-11-26
5335
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO WE WRONKACH
SW1215
2014-11-26
5336
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU RZESZOWSKIEGO
SW1300
2014-11-26
5337
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO NISKO
SW1301
2014-11-26
5338
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO SANOK
SW1302
2014-11-26
5339
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO DĘBICA
SW1303
2014-11-26
5340
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W JAŚLE
SW1304
2014-11-26
5341
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W ŁUPKOWIE
SW1305
2014-11-26
5342
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO MEDYKA
SW1306
2014-11-26
5343
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO PRZEMYŚL
SW1307
2014-11-26
5344
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO RZESZÓW
SW1308
2014-11-26
5345
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO UHERCE MINERALNE
SW1309
2014-11-26
5346
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU SZCZECIŃSKIEGO
SW1400
2014-11-26
5347
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO CHOSZCZNO
SW1401
2014-11-26
5348
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO KAMIEŃ POMORSKI
SW1402
2014-11-26
5349
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO MIĘDZYRZECZ
SW1403
2014-11-26
5350
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO SZCZECIN
SW1404
2014-11-26
5351
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO ŚWINOUJŚCIE
SW1405
2014-11-26
5352
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO GOLENIÓW
SW1406
2014-11-26
5353
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
SW1407
2014-11-26
5354
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W NOWOGARDZIE
SW1408
2014-11-26
5355
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO STARGARD
SW1409
2014-11-26
5356
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU WARSZAWSKIEGO
SW1500
2014-11-26
5357
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO GRÓJEC
SW1501
2014-11-26
5358
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO PŁOŃSK
SW1502
2014-11-26
5359
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO RADOM
SW1503
2014-11-26
5360
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W WARSZAWIE-BIAŁOŁĘCE
SW1504
2014-11-26
5361
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W WARSZAWIE-GROCHOWIE
SW1505
2014-11-26
5362
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W WARSZAWIE-MOKOTOWIE
SW1506
2014-11-26
5363
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W WARSZAWIE-SŁUŻEWCU
SW1507
2014-11-26
5364
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO SIEDLCE
SW1508
2014-11-26
5365
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W WARSZAWIE-BIAŁOŁĘCE
SW1509
2014-11-26
5366
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO ŻYTKOWICE
SW1510
2014-11-26
5367
DYREKTOR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ OKRĘGU WROCŁAWSKIEGO
SW1600
2014-11-26
5368
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO DZIERŻONIÓW
SW1601
2014-11-26
5369
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO JELENIA GÓRA
SW1602
2014-11-26
5370
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO LUBAŃ
SW1603
2014-11-26
5371
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W ŚWIDNICY
SW1604
2014-11-26
5372
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO WAŁBRZYCH
SW1605
2014-11-26
5373
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO WROCŁAW
SW1606
2014-11-26
5374
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO GŁOGÓW
SW1607
2014-11-26
5375
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W KŁODZKU
SW1608
2014-11-26
5376
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO OLEŚNICA
SW1609
2014-11-26
5377
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO W STRZELINIE
SW1610
2014-11-26
5378
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO WOŁÓW
SW1611
2014-11-26
5379
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO NR 1 WROCŁAW
SW1612
2014-11-26
5380
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO NR 2 WROCŁAW
SW1613
2014-11-26
5381
DYREKTOR ZAKŁADU KARNEGO ZARĘBA
SW1614
2014-11-26
5382
KOMENDANT OŚRODKA SZKOLENIA SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W KULACH
SW0003
2014-11-26
5383
KOMENDANT OŚRODKA SZKOLENIA SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W POPOWIE
SW0004
2014-11-26
5384
KOMENDANT OŚRODKA DOSKONALENIA KADR SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W SUCHEJ
SW0005
2014-11-26
5385
KOMENDANT CENTRALNEGO OŚRODKA SZKOLENIA SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W KALISZU
SW0002
2014-11-26
5386
DYREKTOR GENERALNY SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W WARSZAWIE
SW0001
2014-11-26
5387
WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W BIAŁYMSTOKU
WBE01
2014-11-26
5388
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W BYDGOSZCZY
WBE02
2014-11-26
5389
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W GDAŃSKU
WBE03
2014-11-26
5390
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W KATOWICACH
WBE04
2014-11-26
5391
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W KIELCACH
WBE05
2014-11-26
5392
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W KRAKOWIE
WBE06
2014-11-26
5393
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W LUBLINIE
WBE07
2014-11-26
5394
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W ŁODZI
WBE08
2014-11-26
5395
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W OLSZTYNIE
WBE09
2014-11-26
5396
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W POZNANIU
WBE10
2014-11-26
5397
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W RZESZOWIE
WBE11
2014-11-26
5398
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W SZCZECINIE
WBE12
2014-11-26
5399
WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE W WARSZAWIE
WBE13
2014-11-26
5400
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO WE WROCŁAWIU
WBE14
2014-11-26
5401
DYREKTOR WOJSKOWEGO BIURA EMERYTALNEGO W ZIELONEJ GÓRZE
WBE15
2014-11-26
5402
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY w M. ST. WARSZAWA
ISAN0738
2014-12-10
5403
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH
DRDL01
2014-12-10
5404
PREZES NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ100
2015-01-15
5405
DYREKTOR DOLNOŚLĄSKIEGO ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ001
2015-01-15
5406
DYREKTOR KUJAWSKO-POMORSKIEGO ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ002
2015-01-15
5407
DYREKTOR LUBELSKIEGO ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ003
2015-01-15
5408
DYREKTOR LUBUSKIEGO ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ004
2015-01-15
5409
DYREKTOR ŁÓDZKI ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ005
2015-01-15
5410
DYREKTOR MAŁOPOLSKI ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ006
2015-01-15
5411
DYREKTOR MAZOWIECKIEGO ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ007
2015-01-15
5412
DYREKTOR OPOLSKIEGO ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ008
2015-01-15
5413
DYREKTOR PODKARPACKIEGO ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ009
2015-01-15
5414
DYREKTOR PODLASKIEGO ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ010
2015-01-15
5415
DYREKTOR POMORSKIEGO ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ011
2015-01-15
5416
DYREKTOR ŚLĄSKIEGO ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ012
2015-01-15
5417
DYREKTOR ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ013
2015-01-15
5418
DYREKTOR WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ014
2015-01-15
5419
DYREKTOR WIELKOPOLSKIEGO ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ015
2015-01-15
5420
DYREKTOR ZACHODNIOPOMORSKIEGO ODDZIAŁU NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA
NFZ016
2015-01-15
5421
PREZES WÓD POLSKICH
ZGW100
2015-01-15
5422
DYREKTOR REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W.P. W GDAŃSKU
ZGW101
2015-01-15
5423
DYREKTOR REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W.P. W SZCZECINIE
ZGW102
2015-01-15
5424
DYREKTOR REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W.P. W POZNANIU
ZGW103
2015-01-15
5425
DYREKTOR REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W.P. WE WROCŁAWIU
ZGW104
2015-01-15
5426
DYREKTOR REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W.P. W GLIWICACH
ZGW105
2015-01-15
5427
DYREKTOR REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W KRAKOWIE
ZGW106
2015-01-15
5428
DYREKTOR REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W.P. W WARSZAWIE
ZGW107
2015-01-15
5429
PREZES FUNDUSZU ZAPASÓW AGENCYJNYCH
FZA001
2015-01-15
5430
NARODOWY FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ
NFOSGW001
2015-02-01
5431
PREZES DOZORU TECHNICZNEGO
WINN0022
2015-02-01
5432
DYREKTOR TRANSPORTOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO OT W LUBLINIE
WINN0023
2015-02-01
5433
DYREKTOR TRANSPORTOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO OT W KRAKOWIE
WINN0024
2015-02-01
5434
DYREKTOR TRANSPORTOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO OT W KATOWICACH
WINN0025
2015-02-01
5435
DYREKTOR TRANSPORTOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO OT W GDAŃSKU
WINN0026
2015-02-01
5436
DYREKTOR TRANSPORTOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO OT W POZNANIU
WINN0027
2015-02-01
5437
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/BIAŁYSTOK
WINN002201
2015-02-18
5438
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/BIELSKO-BIAŁA
WINN002202
2015-02-18
5439
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/BYDGOSZCZ
WINN002203
2015-02-18
5440
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/CZĘSTOCHOWA
WINN002204
2015-02-18
5441
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/DĄBROWA GÓRNICZA
WINN002205
2015-02-18
5442
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/GDAŃSK
WINN002206
2015-02-18
5443
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/GLIWICE
WINN002207
2015-02-18
5444
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/GORZÓW WLKP.
WINN002208
2015-02-18
5445
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/KATOWICE
WINN002209
2015-02-18
5446
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/KIELCE
WINN002210
2015-02-18
5447
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/KOSZALIN
WINN002211
2015-02-18
5448
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/KRAKÓW
WINN002212
2015-02-18
5449
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/LUBLIN
WINN002213
2015-02-18
5450
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/ŁÓDŹ
WINN002214
2015-02-18
5451
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/OLSZTYN
WINN002215
2015-02-18
5452
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/OPOLE
WINN002216
2015-02-18
5453
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/OSTRÓW WLKP.
WINN002217
2015-02-18
5454
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/PŁOCK
WINN002218
2015-02-18
5455
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/POZNAŃ
WINN002219
2015-02-18
5456
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
WINN002220
2015-02-18
5457
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/RADOM
WINN002221
2015-02-18
5458
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/RZESZÓW
WINN002222
2015-02-18
5459
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/SIEDLCE
WINN002223
2015-02-18
5460
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/SZCZECIN
WINN002224
2015-02-18
5461
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/TARNÓW
WINN002225
2015-02-18
5462
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/WAŁBRZYCH
WINN002226
2015-02-18
5463
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/WARSZAWA
WINN002227
2015-02-18
5464
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/WROCŁAW
WINN002228
2015-02-18
5465
PREZES URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO O/ZIELONA GÓRA
WINN002229
2015-02-18
5466
REGIONALNA KOMISJA ORZEKAJĄCA PRZY IZBIE OBRACHUNKOWEJ W BIAŁYMSTOKU
RKO100
2015-04-07
5467
REGION. KOM. ORZEK. W SPRAW. O NARUSZ. DYSCYP. FINAN. PUB. PRZY REGION. IZBIE OBRACH. W BYDGOSZCZCZY
RKO101
2015-04-07
5468
REGIONALNA KOMISJA ORZEKAJĄCA W SPRAWACH O NARUSZENIE DYSCYPLINY FIN. PUBL. PRZY RIO W GDAŃSKU
RKO102
2015-04-07
5469
REGIONALNA KOMISJA ORZEKAJĄCA W KATOWICACH
RKO103
2015-04-07
5470
REGIONALNA KOMISJA ORZEKAJĄCA W SPRAW. O NARUSZ. DYSCYP. FIN. PUBL. PRZY RIO W KIELCACH
RKO104
2015-04-07
5471
REGIONALNA KOMISJA ORZEKAJĄCA PRZY IZBIE OBRACHUNKOWEJ W KRAKOWIE
RKO105
2015-04-07
5472
REGION. KOMISJA ORZEK. W SPRAW. O NAR. DYSC. FINAN. PUBLICZ. PRZY REGION. IZBIE OBRACHUN. W LUBLINIE
RKO106
2015-04-07
5473
REGION. KOMIS. ORZEK. W SPR. O NARUSZ. DYSC. FINAN. PUBLICZ. PRZY REG. IZBIE OBRACHUN. W ŁODZI
RKO107
2015-04-07
5474
REGION. KOMISJA ORZEK. W SPRAW. O NARUSZ. DYSYP. FINAN. PUBL. PRZY REGION. IZBIE OBRACH. W OLSZTYNIE
RKO108
2015-04-07
5475
REGIONALNA KOMISJA ORZEKAJĄCA PRZY IZBIE OBRACHUNKOWEJ W OPOLU
RKO109
2015-04-07
5476
REGION. KOMISJA ORZEK. W SPRAW. O NARUSZ. DYSCYP. FINAN. PUBL. PRZY REGION. IZBIE OBRACH. W POZNANIU
RKO110
2015-04-07
5477
REGION. KOM. ORZEK. W SPR. O NARUSZ. DYSCYP. FINAN. PUBLICZ. PRZY REGION. IZBIE OBRACH. W RZESZOWIE
RKO111
2015-04-07
5478
REGIONALNA KOMISJA ORZEKAJĄCA W SPRAWACH O NARUSZENIE DYSCYPLINY FIN. PUBL. PRZY RIO W SZCZECINIE
RKO112
2015-04-07
5479
REGION. KOM. ORZEK. W SPRAW. O NARUSZ. DYSCYP. FIN. PUBLICZ. PRZY REGION. IZBIE OBRACH. W WARSZAWIE
RKO113
2015-04-07
5480
REGIONALNA KOMISJA ORZEKAJĄCA PRZY IZBIE OBRACHUNKOWEJ W ZIELONEJ GÓRZE
RKO114
2015-04-07
5481
REGIONALNA KOMISJA ORZEKAJĄCA W SPRAWACH O NARUSZENIE DYSCYPLINY FIN. PUBL. PRZY RIO WE WROCŁAWIU
RKO115
2015-04-07
5482
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII POWIATU ŚWINOUJŚCIE
IWET1619
2015-04-07
5483
KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W RADOMIU
POLI017
2015-06-19
5484
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W KATOWICACH
IWET1218
2015-08-15
5485
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W TYCHACH
ISAN1218
2015-09-01
5486
ZARZĄD MAZURSKIEGO ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO-GOSPODARKA ODPADAMI W GIŻYCKU
ZZW0001
2005-01-01
5487
PREZES RZĄDOWEJ AGENCJI REZERW STRATEGICZNYCH
PARM0001
2015-01-01
5488
ZARZĄD ZWIĄZKU GMIN WIERZYCA
ZZW0002
2010-01-01
5489
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GDYNI
ISAN1117
2017-01-01
5490
DYREKTOR GENERALNY KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA
DGKOWR001
2017-09-01
5491
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W BYDGOSZCZY
DGKOWR011
2017-09-01
5492
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W PRUSZCZU GDAŃSKIM
DGKOWR012
2017-09-01
5493
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
DGKOWR013
2017-09-01
5494
DYREKTOR GENERALNY KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA O/T W ZIELONEJ GÓRZE
DGKOWR014
2017-09-01
5495
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W LUBLINIE
DGKOWR015
2017-09-01
5496
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W OLSZTYNIE
DGKOWR016
2017-09-01
5497
DYREKTOR KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA O/T W BIAŁYMSTOKU
DGKOWR017
2017-09-01
5498
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W OPOLU
DGKOWR018
2017-09-01
5499
DYREKTOR KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W POZNANIU
DGKOWR019
2017-09-01
5500
DYREKTOR GENERALNY KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA O/T W PILE
DGKOWR020
2017-09-01
5501
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W RZESZOWIE
DGKOWR021
2017-09-01
5502
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W SZCZECINIE
DGKOWR022
2017-09-01
5503
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W KOSZALINIE
DGKOWR023
2017-09-01
5504
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W WARSZAWIE
DGKOWR024
2017-09-01
5505
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W ŁODZI
DGKOWR025
2017-09-01
5506
ANULOWANY DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W BYDGOSZCZY
DGKOWR026
2017-09-01
5507
KOMENDANT GŁÓWNY STRAŻY GRANICZNEJ
SG10000
2017-09-07
5508
KOMENDANT ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ - BIAŁYSTOK
SG11001
2017-09-11
5509
KOMENDANT NADBUŻAŃSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ
SG11002
2017-09-11
5510
KOMENDANT NADODRZAŃSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ
SG11003
2017-09-11
5511
KOMENDANT KARPACKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZ. IM. 1 PUŁKU STRZELCÓW PODHALAŃSKICH ZS. W NOWYM SĄCZU
SG11004
2017-09-11
5512
KOMENDANT BIESZCZADZKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ W PRZEMYŚLU
SG11005
2017-09-11
5513
KOMENDANT NADWIŚLAŃSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ
SG11006
2017-09-11
5514
KOMENDANT WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ
SG11007
2017-09-11
5515
KOMENDANT ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ (37) - GDAŃSK
SG11008
2017-09-11
5516
KOMENDANT ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ (39) - KŁODZKO
SG11009
2017-09-11
5517
KOMENDANT ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ (40) - RACIBÓRZ
SG11010
2017-09-11
5518
KOMENDANT ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ (43) - KĘTRZYN
SG11011
2017-09-11
5519
KOMENDANT DYWIZJONU STRAŻY GRANICZNEJ - ŚWINOUJŚCIE
SG11012
2017-09-11
5520
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - AUGUSTÓW
SG11101
2017-09-11
5521
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - BALICE
SG11102
2017-09-11
5522
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W BANIACH MAZURSKICH
SG11103
2017-09-11
5523
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W BARCIANACH
SG11104
2017-09-11
5524
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W BEZLEDACH
SG11105
2017-09-11
5525
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - BIAŁOWIEŻA
SG11106
2017-09-11
5526
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W BIELSKU-BIAŁEJ
SG11107
2017-09-11
5527
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - BOBROWNIKI
SG11108
2017-09-11
5528
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - BOHUKAŁY
SG11109
2017-09-11
5529
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - BYDGOSZCZ
SG11110
2017-09-11
5530
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - CHŁOPIATYN
SG11111
2017-09-11
5531
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - CIESZYN
SG11112
2017-09-11
5532
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - CZARNA GÓRNA
SG11113
2017-09-11
5533
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - CZEREMCHA
SG11114
2017-09-11
5534
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - DARŁOWO
SG11115
2017-09-11
5535
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - DOŁHOBRODY
SG11116
2017-09-11
5536
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - DOŁHOBYCZÓW
SG11117
2017-09-11
5537
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W DOROHUSKU
SG11118
2017-09-11
5538
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ DUBENINKI
SG11119
2017-09-11
5539
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - DUBICZE CERKIEWNE
SG11120
2017-09-11
5540
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - ELBLĄG
SG11121
2017-09-11
5541
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - GDYNIA
SG11122
2017-09-11
5542
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - GOLENIÓW
SG11123
2017-09-11
5543
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - GOŁDAP
SG11124
2017-09-11
5544
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - GORZÓW WIELKOPOLSKI
SG11125
2017-09-11
5545
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W GÓROWIE IŁAWECKIM
SG11126
2017-09-11
5546
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W GRZECHOTKACH
SG11127
2017-09-11
5547
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - HERMANOWICE
SG11128
2017-09-11
5548
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - HORODŁO
SG11129
2017-09-11
5549
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - HORYNIEC-ZDRÓJ
SG11130
2017-09-11
5550
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W HREBENNEM
SG11131
2017-09-11
5551
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W HRUBIESZOWIE
SG11132
2017-09-11
5552
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - HUWNIKI
SG11133
2017-09-11
5553
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - JANÓW PODLASKI
SG11134
2017-09-11
5554
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - JASIONKA
SG11135
2017-09-11
5555
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - KALISZ
SG11136
2017-09-11
5556
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W KIELCACH
SG11137
2017-09-11
5557
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - KODEŃ
SG11138
2017-09-11
5558
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - KOŁOBRZEG
SG11139
2017-09-11
5559
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W KORCZOWEJ
SG11140
2017-09-11
5560
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ KOSTRZYN NAD ODRĄ
SG11141
2017-09-11
5561
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - KROŚCIENKO
SG11142
2017-09-11
5562
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - KRYŁÓW
SG11143
2017-09-11
5563
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - KRYNICA MORSKA
SG11144
2017-09-11
5564
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - KRYNKI
SG11145
2017-09-11
5565
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - KUŹNICA
SG11146
2017-09-11
5566
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - LIPSK
SG11147
2017-09-11
5567
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W LUBACZOWIE
SG11148
2017-09-11
5568
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - LUBLIN
SG11149
2017-09-11
5569
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - LUBYCZA KRÓLEWSKA
SG11150
2017-09-11
5570
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - ŁEBA
SG11151
2017-09-11
5571
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - ŁÓDŹ
SG11152
2017-09-11
5572
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W MEDYCE
SG11153
2017-09-11
5573
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - MICHAŁOWO
SG11154
2017-09-11
5574
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - MIELNIK
SG11155
2017-09-11
5575
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - NAREWKA
SG11156
2017-09-11
5576
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - NOWY DWÓR
SG11157
2017-09-11
5577
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ WARSZAWA-MODLIN
SG11158
2017-09-11
5578
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - OLSZTYN
SG11159
2017-09-11
5579
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - OŻAROWICE
SG11160
2017-09-11
5580
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - PIWNICZNA-ZDRÓJ
SG11161
2017-09-11
5581
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - PŁASKA
SG11162
2017-09-11
5582
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - POZNAŃ
SG11163
2017-09-11
5583
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - PYRZOWICE
SG11164
2017-09-11
5584
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - REWAL
SG11165
2017-09-11
5585
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - RUTKA-TARTAK
SG11166
2017-09-11
5586
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W SANOKU
SG11167
2017-09-11
5587
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - SEJNY
SG11168
2017-09-11
5588
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - SĘPOPOL
SG11169
2017-09-11
5589
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - SKRYHICZYN
SG11170
2017-09-11
5590
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - SŁAWATYCZE
SG11171
2017-09-11
5591
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - STUPOSIANY
SG11172
2017-09-11
5592
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - SZUDZIAŁOWO
SG11173
2017-09-11
5593
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - ŚWIECKO
SG11174
2017-09-11
5594
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - ŚWINOUJŚCIE
SG11175
2017-09-11
5595
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - TERESPOL
SG11176
2017-09-11
5596
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - TUPLICE
SG11177
2017-09-11
5597
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - USTKA
SG11178
2017-09-11
5598
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - USTRZYKI GÓRNE
SG11179
2017-09-11
5599
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - WETLINA
SG11180
2017-09-11
5600
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - WĘGORZEWO
SG11181
2017-09-11
5601
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - WŁADYSŁAWOWO
SG11182
2017-09-11
5602
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - WŁODAWA
SG11183
2017-09-11
5603
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - WOJTKOWA
SG11184
2017-09-11
5604
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - WOLA UHRUSKA
SG11185
2017-09-11
5605
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - ZGORZELEC
SG11186
2017-09-11
5606
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W ZIELONEJ GÓRZE - BABIMOŚCIE
SG11187
2017-09-11
5607
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ - ŻYWIEC
SG11188
2017-09-11
5608
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W TARNOWIE
SG11189
2017-09-11
5609
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W ZAKOPANEM
SG11190
2017-09-11
5610
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (105) - RUDA ŚLĄSKA
SG11191
2017-09-11
5611
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (107) - RACIBÓRZ
SG11192
2017-09-11
5612
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (108) - OPOLE
SG11193
2017-09-11
5613
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (109) - KŁODZKO
SG11194
2017-09-11
5614
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (111) - JELENIA GÓRA
SG11195
2017-09-11
5615
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (112) - LEGNICA
SG11196
2017-09-11
5616
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (119) - SZCZECIN
SG11197
2017-09-11
5617
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (121) - SZCZECIN
SG11198
2017-09-11
5618
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (129) - GDAŃSK
SG11199
2017-09-11
5619
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (137) - WROCŁAW
SG11200
2017-09-11
5620
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (138) - GDAŃSK
SG11201
2017-09-11
5621
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ WARSZAWA-OKĘCIE
SG11202
2017-09-11
5622
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (3633) - BIAŁA PODLASKA
SG11203
2017-09-11
5623
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ-WARSZAWA
SG11204
2017-09-11
5624
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ IM. GEN. BRYG. STANISŁAWA TESARRO W BIAŁEJ PODLASKIEJ
SG11205
2017-09-11
5625
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (3765) - BRANIEWO
SG11206
2017-09-11
5626
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (3917) - RACIBÓRZ
SG11207
2017-09-11
5627
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (3967) - OPOLE
SG11208
2017-09-11
5628
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W RUDZIE ŚLĄSKIEJ
SG11209
2017-09-11
5629
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W SZCZECINIE
SG11210
2017-09-11
5630
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (4528) - JELENIA GÓRA
SG11211
2017-09-11
5631
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (453) - WROCŁAW
SG11212
2017-09-11
5632
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (4530) - LEGNICA
SG11213
2017-09-11
5633
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (4575) - KŁODZKO
SG11214
2017-09-11
5634
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W BRANIEWIE
SG11215
2017-09-11
5635
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (4851) - ZAKOPANE
SG11216
2017-09-11
5636
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W KRAKOWIE
SG11217
2017-09-11
5637
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (4905) - TARNÓW
SG11218
2017-09-11
5638
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ W GDAŃSKU
SG11219
2017-09-11
5639
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ (6029) KRAKÓW
SG11220
2017-09-11
5640
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SOPOCIE
ISAN1118
2017-09-13
5641
KRAJOWA RADA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW100
2017-09-29
5642
PÓŁNOCNO-WSCHODNIA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW101
2017-09-29
5643
LUBUSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW102
2017-09-29
5644
ŚLĄSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW103
2017-09-29
5645
ŚWIĘTOKRZYSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW104
2017-09-29
5646
LUBELSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW105
2017-09-29
5647
KASZUBSKO-POMORSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW106
2017-09-29
5648
WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW107
2017-09-29
5649
OPOLSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW108
2017-09-29
5650
ŁÓDZKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW109
2017-09-29
5651
WIELKOPOLSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW110
2017-09-29
5652
MAŁOPOLSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW111
2017-09-29
5653
ZACHODNIOPOMORSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW112
2017-09-29
5654
WARSZAWSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW113
2017-09-29
5655
DOLNOŚLĄSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW114
2017-09-29
5656
PODKARPACKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW115
2017-09-29
5657
KUJAWSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA
ILW116
2017-09-29
5658
MINISTER GOSPODARKI MORSKIEJ I ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ
MINI18
2017-10-01
5659
MINISTER ROZWOJU I FINANSÓW
MINI19
2017-10-01
5660
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
KNF001
2011-01-01
5661
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W GDAŃSKU
ISAN1119
2014-11-01
5662
WÓJT GMINY JAŚLISKA
WGMI1573
2010-11-01
5663
ZARZĄD ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO ŚLĘZA-OŁAWA
ZZW0003
2015-01-01
5664
ZARZĄD ZWIĄZKU CELOWEGO GMIN MG-6
ZZW0004
2015-01-01
5665
MINISTER CYFRYZACJI
MINI0101
2017-10-01
5666
MINISTER ENERGII
MINI20
2017-10-01
5667
MINISTER INFRASTRUKTURY
MINI0501
2017-10-01
5668
MINISTER INWESTYCJI I ROZWOJU
MINI21
2017-10-01
5669
MINISTER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII
MINI22
2017-10-01
5670
MINISTER RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ
MINI0901
2017-10-01
5671
MINISTER SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
MINI1301
2017-10-01
5672
KOMISJA DO SPRAW REPRYWATYZACJI NIERUCHOMOŚCI WARSZAWSKICH
KOMRE01
2017-10-01
5673
ZARZĄD ZWIĄZKU GMIN DOLNEJ ODRY
ZZW0005
2003-01-01
5674
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
ZARZ01
2018-06-01
5675
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
ZARZ02
2018-06-01
5676
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
ZARZ03
2018-06-01
5677
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
ZARZ04
2018-06-01
5678
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
ZARZ05
2018-06-01
5679
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
ZARZ06
2018-06-01
5680
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
ZARZ07
2018-06-01
5681
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO
ZARZ08
2018-06-01
5682
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
ZARZ09
2018-06-01
5683
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
ZARZ10
2018-06-01
5684
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
ZARZ11
2018-06-01
5685
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
ZARZ12
2018-06-01
5686
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
ZARZ13
2018-06-01
5687
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
ZARZ14
2018-06-01
5688
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
ZARZ15
2018-06-01
5689
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
ZARZ16
2018-06-01
5690
BURMISTRZ ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
BUMI220
2003-01-01
5691
ZARZĄD KOMUNALNEGO ZWIĄZKU GMIN REGIONU LESZCZYŃSKIEGO
ZZW0006
2012-12-11
5692
DOLNOŚLĄSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA101
2003-11-11
5693
KUJAWSKO-POMORSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA102
2003-11-11
5694
LUBELSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA103
2003-11-11
5695
LUBUSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA104
2003-11-11
5696
ŁÓDZKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA105
2003-11-11
5697
MAŁOPOLSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA106
2003-11-11
5698
MAZOWIECKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA107
2003-11-11
5699
OPOLSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA108
2003-11-11
5700
PODKARPACKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA109
2003-11-11
5701
PODLASKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA110
2003-11-11
5702
POMORSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA111
2003-11-11
5703
ŚLĄSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW W KATOWICACH
KZA112
2003-11-11
5704
ŚWIĘTOKRZYSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA113
2003-11-11
5705
WARMIŃSKO-MAZURSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA114
2003-11-11
5706
WIELKOPOLSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA115
2003-11-11
5707
ZACHODNIOPOMORSKI WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA116
2003-11-11
5708
GENERALNY KONSERWATOR ZABYTKÓW
KZA100
2003-11-11
5709
ZARZĄD ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO GOSPODARKA ODPADAMI AGLOMERACJI POZNAŃSKIEJ
ZZW0007
2013-07-13
5710
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W ŚWINOUJŚCIU
ISAN1619
2014-11-01
5711
MIĘDZYRESORTOWA KOMISJA ORZEKAJĄCA W SPR. O NAR. DYSC. FIN. PUBL. PRZY MINISTRZE WŁ. DS. ADM. PUBL.
KOS100
2015-01-01
5712
WSPÓLNA KOMISJA ORZEKAJĄCA W SPRAWACH O NARUSZENIE DYSCYPLINY FINANSÓW PUBLICZNYCH
WSK100
2015-01-01
5713
KOMISJA ORZEKAJĄCA W SPR. O NARUSZENIE DYSCYPLINY FIN. PUBLICZNYCH PRZY SZEFIE KANCELARII P.R.M.
KOS200
2015-01-01
5714
MIĘDZYRESORTOWA KOMISJA ORZEKAJĄCA W SPR. O NAR. DYSC. FIN. PUBL. PRZY MINISTRZE WŁ. DS. FIN. PUBL.
KOS300
2015-01-01
5715
MIĘDZYRESORTOWA KOMISJA ORZEKAJĄCA W SPRAWACH O NARUSZENIE DYSCYPLINY FIN. PUBLICZNYCH PRZY M.S.
KOS400
2015-01-01
5716
ZARZĄD ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO - PILSKI REGION GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI
ZZW0008
2014-01-01
5717
KOMENDANT GŁÓWNY PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WARSZAWA
KGPSP100
2019-10-08
5718
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BIAŁYMSTOKU
KMPSP0101
2019-10-08
5719
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŁOMŻA
KMPSP0102
2019-10-08
5720
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SUWAŁKI
KMPSP0103
2019-10-08
5721
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GDYNIA
KMPSP0205
2019-10-08
5722
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GDAŃSKU
KMPSP0206
2019-10-08
5723
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SŁUPSK
KMPSP0215
2019-10-08
5724
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SOPOT
KMPSP0216
2019-10-08
5725
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
KMPSP0301
2019-10-08
5726
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZIELONA GÓRA
KMPSP0302
2019-10-08
5727
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BIELSKO-BIAŁA
KMPSP0401
2019-10-08
5728
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BYTOM
KMPSP0402
2019-10-08
5729
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - CHORZÓW
KMPSP0403
2019-10-08
5730
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - CZĘSTOCHOWA
KMPSP0404
2019-10-08
5731
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - DĄBROWA GÓRNICZA
KMPSP0405
2019-10-08
5732
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GLIWICE
KMPSP0406
2019-10-08
5733
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
KMPSP0407
2019-10-08
5734
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - JAWORZNO
KMPSP0408
2019-10-08
5735
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KATOWICE
KMPSP0409
2019-10-08
5736
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MYSŁOWICE
KMPSP0410
2019-10-08
5737
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PIEKARY ŚLĄSKIE
KMPSP0411
2019-10-08
5738
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RUDA ŚLĄSKA
KMPSP0412
2019-10-08
5739
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W RYBNIKU
KMPSP0413
2019-10-08
5740
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
KMPSP0414
2019-10-08
5741
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SOSNOWIEC
KMPSP0415
2019-10-08
5742
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
KMPSP0416
2019-10-08
5743
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - TYCHY
KMPSP0417
2019-10-08
5744
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZABRZE
KMPSP0418
2019-10-08
5745
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŻORY
KMPSP0419
2019-10-08
5746
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KIELCE
KMPSP0501
2019-10-08
5747
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KRAKÓW
KMPSP0601
2019-10-08
5748
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - NOWY SĄCZ
KMPSP0602
2019-10-08
5749
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W TARNOWIE
KMPSP0603
2019-10-08
5750
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BIAŁA PODLASKA
KMPSP0701
2019-10-08
5751
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W CHEŁMIE
KMPSP0702
2019-10-08
5752
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LUBLIN
KMPSP0703
2019-10-08
5753
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZAMOŚĆ
KMPSP0704
2019-10-08
5754
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŁÓDŹ
KMPSP0801
2019-10-08
5755
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
KMPSP0802
2019-10-08
5756
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W SKIERNIEWICACH
KMPSP0803
2019-10-08
5757
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OLSZTYN
KMPSP0901
2019-10-08
5758
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ELBLĄG
KMPSP0902
2019-10-08
5759
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OPOLE
KMPSP1001
2019-10-08
5760
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - POZNAŃ
KMPSP1101
2019-10-08
5761
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KALISZ
KMPSP1102
2019-10-08
5762
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W KONINIE
KMPSP1103
2019-10-08
5763
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LESZNO
KMPSP1104
2019-10-08
5764
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RZESZÓW
KMPSP1201
2019-10-08
5765
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KROSNO
KMPSP1202
2019-10-08
5766
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PRZEMYŚL
KMPSP1203
2019-10-08
5767
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - TARNOBRZEG
KMPSP1204
2019-10-08
5768
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SZCZECIN
KMPSP1301
2019-10-08
5769
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W KOSZALINIE
KMPSP1302
2019-10-08
5770
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŚWINOUJŚCIE
KMPSP1303
2019-10-08
5771
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BYDGOSZCZ
KMPSP1401
2019-10-08
5772
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - TORUŃ
KMPSP1402
2019-10-08
5773
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GRUDZIĄDZ
KMPSP1403
2019-10-08
5774
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WŁOCŁAWEK
KMPSP1404
2019-10-08
5775
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WROCŁAW
KMPSP1601
2019-10-08
5776
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W JELENIEJ GÓRZE
KMPSP1602
2019-10-08
5777
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LEGNICA
KMPSP1603
2019-10-08
5778
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WAŁBRZYCH
KMPSP1604
2019-10-08
5779
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - AUGUSTÓW
KPPSP0104
2019-10-08
5780
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BIELSK PODLASKI
KPPSP0105
2019-10-08
5781
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GRAJEWO
KPPSP0106
2019-10-08
5782
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - HAJNÓWKA
KPPSP0107
2019-10-08
5783
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KOLNO
KPPSP0108
2019-10-08
5784
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MOŃKI
KPPSP0109
2019-10-08
5785
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SEJNY
KPPSP0110
2019-10-08
5786
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SIEMIATYCZE
KPPSP0111
2019-10-08
5787
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SOKÓŁKA
KPPSP0112
2019-10-08
5788
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WYSOKIE MAZOWIECKIE
KPPSP0113
2019-10-08
5789
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZAMBRÓW
KPPSP0114
2019-10-08
5790
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BYTÓW
KPPSP0201
2019-10-08
5791
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - CHOJNICE
KPPSP0203
2019-10-08
5792
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - CZŁUCHÓW
KPPSP0204
2019-10-08
5793
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KARTUZY
KPPSP0207
2019-10-08
5794
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KOŚCIERZYNA
KPPSP0208
2019-10-08
5795
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KWIDZYN
KPPSP0209
2019-10-08
5796
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LĘBORK
KPPSP0210
2019-10-08
5797
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MALBORK
KPPSP0211
2019-10-08
5798
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - NOWY DWÓR GDAŃSKI
KPPSP0212
2019-10-08
5799
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PRUSZCZ GDAŃSKI
KPPSP0213
2019-10-08
5800
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PUCK
KPPSP0214
2019-10-08
5801
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - STAROGARD GDAŃSKI
KPPSP0217
2019-10-08
5802
KOMENDANT POWIATOWY PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W SZTUMIE
KPPSP0218
2019-10-08
5803
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - TCZEW
KPPSP0219
2019-10-08
5804
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WEJHEROWO
KPPSP0220
2019-10-08
5805
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KROSNO ODRZAŃSKIE
KPPSP0303
2019-10-08
5806
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MIĘDZYRZECZ
KPPSP0304
2019-10-08
5807
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - NOWA SÓL
KPPSP0305
2019-10-08
5808
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SŁUBICE
KPPSP0306
2019-10-08
5809
KOMENDANT POWIATOWY PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W STRZELCACH KRAJEŃSKICH
KPPSP0307
2019-10-08
5810
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SULĘCIN
KPPSP0308
2019-10-08
5811
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŚWIEBODZIN
KPPSP0309
2019-10-08
5812
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WSCHOWA
KPPSP0310
2019-10-08
5813
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŻAGAŃ
KPPSP0311
2019-10-08
5814
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŻARY
KPPSP0312
2019-10-08
5815
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BĘDZIN
KPPSP04120
2019-10-08
5816
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W CIESZYNIE
KPPSP04121
2019-10-08
5817
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KŁOBUCK
KPPSP04122
2019-10-08
5818
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LUBLINIEC
KPPSP04123
2019-10-08
5819
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MIKOŁÓW
KPPSP04124
2019-10-08
5820
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MYSZKÓW
KPPSP04125
2019-10-08
5821
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PSZCZYNA
KPPSP04126
2019-10-08
5822
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RACIBÓRZ
KPPSP04127
2019-10-08
5823
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - TARNOWSKIE GÓRY
KPPSP04128
2019-10-08
5824
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WODZISŁAW ŚLĄSKI
KPPSP04129
2019-10-08
5825
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZAWIERCIE
KPPSP04130
2019-10-08
5826
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŻYWIEC
KPPSP04131
2019-10-08
5827
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BUSKO-ZDRÓJ
KPPSP0502
2019-10-08
5828
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - JĘDRZEJÓW
KPPSP0503
2019-10-08
5829
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KAZIMIERZA WIELKA
KPPSP0504
2019-10-08
5830
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KOŃSKIE
KPPSP0505
2019-10-08
5831
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OPATÓW
KPPSP0506
2019-10-08
5832
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
KPPSP0507
2019-10-08
5833
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PIŃCZÓW
KPPSP0508
2019-10-08
5834
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SANDOMIERZ
KPPSP0509
2019-10-08
5835
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SKARŻYSKO-KAMIENNA
KPPSP0510
2019-10-08
5836
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - STARACHOWICE
KPPSP0511
2019-10-08
5837
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - STASZÓW
KPPSP0512
2019-10-08
5838
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WŁOSZCZOWA
KPPSP0513
2019-10-08
5839
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BOCHNIA
KPPSP0604
2019-10-08
5840
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BRZESKO
KPPSP0605
2019-10-08
5841
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - CHRZANÓW
KPPSP0606
2019-10-08
5842
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - DĄBROWA TARNOWSKA
KPPSP0607
2019-10-08
5843
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GORLICE
KPPSP0608
2019-10-08
5844
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LIMANOWA
KPPSP0609
2019-10-08
5845
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MIECHÓW
KPPSP0610
2019-10-08
5846
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MYŚLENICE
KPPSP0611
2019-10-08
5847
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - NOWY TARG
KPPSP0612
2019-10-08
5848
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OLKUSZ
KPPSP0613
2019-10-08
5849
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OŚWIĘCIM
KPPSP0614
2019-10-08
5850
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PROSZOWICE
KPPSP0615
2019-10-08
5851
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SUCHA BESKIDZKA
KPPSP0616
2019-10-08
5852
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WADOWICE
KPPSP0617
2019-10-08
5853
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WIELICZKA
KPPSP0618
2019-10-08
5854
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZAKOPANE
KPPSP0619
2019-10-08
5855
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BIŁGORAJ
KPPSP0705
2019-10-08
5856
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W HRUBIESZOWIE
KPPSP0706
2019-10-08
5857
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KRAŚNIK
KPPSP0707
2019-10-08
5858
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KRASNYSTAW
KPPSP0708
2019-10-08
5859
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŁĘCZNA
KPPSP0709
2019-10-08
5860
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LUBARTÓW
KPPSP0710
2019-10-08
5861
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŁUKÓW
KPPSP0711
2019-10-08
5862
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OPOLE LUBELSKIE
KPPSP0712
2019-10-08
5863
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PARCZEW
KPPSP0713
2019-10-08
5864
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PUŁAWY
KPPSP0714
2019-10-08
5865
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RADZYŃ PODLASKI
KPPSP0715
2019-10-08
5866
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RYKI
KPPSP0716
2019-10-08
5867
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŚWIDNIK
KPPSP0717
2019-10-08
5868
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - TOMASZÓW LUBELSKI
KPPSP0718
2019-10-08
5869
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WŁODAWA
KPPSP0719
2019-10-08
5870
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KOLUSZKI
KPPSP0804
2019-10-08
5871
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BEŁCHATÓW
KPPSP0805
2019-10-08
5872
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BRZEZINY
KPPSP0806
2019-10-08
5873
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KUTNO
KPPSP0807
2019-10-08
5874
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŁASK
KPPSP0808
2019-10-08
5875
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŁĘCZYCA
KPPSP0809
2019-10-08
5876
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŁOWICZ
KPPSP0810
2019-10-08
5877
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OPOCZNO
KPPSP0811
2019-10-08
5878
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PABIANICE
KPPSP0812
2019-10-08
5879
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PAJĘCZNO
KPPSP0813
2019-10-08
5880
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PODDĘBICE
KPPSP0814
2019-10-08
5881
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RADOMSKO
KPPSP0815
2019-10-08
5882
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RAWA MAZOWIECKA
KPPSP0816
2019-10-08
5883
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SIERADZ
KPPSP0817
2019-10-08
5884
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - TOMASZÓW MAZOWIECKI
KPPSP0818
2019-10-08
5885
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WIELUŃ
KPPSP0819
2019-10-08
5886
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WIERUSZÓW
KPPSP0820
2019-10-08
5887
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZDUŃSKA WOLA
KPPSP0821
2019-10-08
5888
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZGIERZ
KPPSP0822
2019-10-08
5889
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BARTOSZYCE
KPPSP0903
2019-10-08
5890
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BRANIEWO
KPPSP0904
2019-10-08
5891
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - DZIAŁDOWO
KPPSP0905
2019-10-08
5892
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - EŁK
KPPSP0906
2019-10-08
5893
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GIŻYCKO
KPPSP0907
2019-10-08
5894
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GOŁDAP
KPPSP0908
2019-10-08
5895
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - IŁAWA
KPPSP0909
2019-10-08
5896
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KĘTRZYN
KPPSP0910
2019-10-08
5897
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OSTRÓDA
KPPSP0911
2019-10-08
5898
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LIDZBARK WARMIŃSKI
KPPSP0912
2019-10-08
5899
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MRĄGOWO
KPPSP0913
2019-10-08
5900
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - NIDZICA
KPPSP0919
2019-10-08
5901
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - NOWE MIASTO LUBAWSKIE
KPPSP0914
2019-10-08
5902
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OLECKO
KPPSP0915
2019-10-08
5903
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PISZ
KPPSP0916
2019-10-08
5904
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SZCZYTNO
KPPSP0917
2019-10-08
5905
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WĘGORZEWO
KPPSP0918
2019-10-08
5906
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BRZEG
KPPSP1002
2019-10-08
5907
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GŁUBCZYCE
KPPSP1003
2019-10-08
5908
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KRAPKOWICE
KPPSP1004
2019-10-08
5909
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KLUCZBORK
KPPSP1005
2019-10-08
5910
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KĘDZIERZYN-KOŹLE
KPPSP1006
2019-10-08
5911
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - NAMYSŁÓW
KPPSP1007
2019-10-08
5912
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - NYSA
KPPSP1008
2019-10-08
5913
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OLESNO
KPPSP1009
2019-10-08
5914
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PRUDNIK
KPPSP1010
2019-10-08
5915
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - STRZELCE OPOLSKIE
KPPSP1011
2019-10-08
5916
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - CHODZIEŻ
KPPSP1105
2019-10-08
5917
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - CZARNKÓW
KPPSP1106
2019-10-08
5918
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GNIEZNO
KPPSP1107
2019-10-08
5919
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GOSTYŃ
KPPSP1108
2019-10-08
5920
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GRODZISK WIELKOPOLSKI
KPPSP1109
2019-10-08
5921
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W JAROCINIE
KPPSP1110
2019-10-08
5922
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KĘPNO
KPPSP1111
2019-10-08
5923
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KOŁO
KPPSP1112
2019-10-08
5924
KOMENDANT POWIATOWY PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W KOŚCIANIE
KPPSP1113
2019-10-08
5925
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KROTOSZYN
KPPSP1114
2019-10-08
5926
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MIĘDZYCHÓD
KPPSP1115
2019-10-08
5927
KOMENDANT POWIATOWY PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W NOWYM TOMYŚLU
KPPSP1116
2019-10-08
5928
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OBORNIKI
KPPSP1117
2019-10-08
5929
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KPPSP1118
2019-10-08
5930
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OSTRZESZÓW
KPPSP1119
2019-10-08
5931
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PIŁA
KPPSP1120
2019-10-08
5932
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PLESZEW
KPPSP1121
2019-10-08
5933
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RAWICZ
KPPSP1122
2019-10-08
5934
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SŁUPCA
KPPSP1123
2019-10-08
5935
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SZAMOTUŁY
KPPSP1124
2019-10-08
5936
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŚRODA WIELKOPOLSKA
KPPSP1125
2019-10-08
5937
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŚREM
KPPSP1126
2019-10-08
5938
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W TURKU
KPPSP1127
2019-10-08
5939
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WĄGROWIEC
KPPSP1128
2019-10-08
5940
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WOLSZTYN
KPPSP1129
2019-10-08
5941
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WRZEŚNIA
KPPSP1130
2019-10-08
5942
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZŁOTÓW
KPPSP1131
2019-10-08
5943
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BRZOZÓW
KPPSP1205
2019-10-08
5944
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - DĘBICA
KPPSP1206
2019-10-08
5945
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - JAROSŁAW
KPPSP1207
2019-10-08
5946
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - JASŁO
KPPSP1208
2019-10-08
5947
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KOLBUSZOWA
KPPSP1209
2019-10-08
5948
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LESKO
KPPSP1210
2019-10-08
5949
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LEŻAJSK
KPPSP1211
2019-10-08
5950
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LUBACZÓW
KPPSP1212
2019-10-08
5951
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŁAŃCUT
KPPSP1213
2019-10-08
5952
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MIELEC
KPPSP1214
2019-10-08
5953
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - NISKO
KPPSP1215
2019-10-08
5954
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PRZEWORSK
KPPSP1216
2019-10-08
5955
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ROPCZYCE
KPPSP1217
2019-10-08
5956
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SANOK
KPPSP1218
2019-10-08
5957
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - STALOWA WOLA
KPPSP1219
2019-10-08
5958
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - STRZYŻÓW
KPPSP1220
2019-10-08
5959
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - USTRZYKI DOLNE
KPPSP1221
2019-10-08
5960
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BIAŁOGARD
KPPSP1304
2019-10-08
5961
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - CHOSZCZNO
KPPSP1305
2019-10-08
5962
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - DRAWSKO POMORSKIE
KPPSP1306
2019-10-08
5963
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GOLENIÓW
KPPSP1307
2019-10-08
5964
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GRYFICE
KPPSP1308
2019-10-08
5965
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GRYFINO
KPPSP1309
2019-10-08
5966
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KAMIEŃ POMORSKI
KPPSP1310
2019-10-08
5967
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KOŁOBRZEG
KPPSP1311
2019-10-08
5968
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MYŚLIBÓRZ
KPPSP1312
2019-10-08
5969
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - POLICE
KPPSP1313
2019-10-08
5970
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PYRZYCE
KPPSP1314
2019-10-08
5971
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - STARGARD
KPPSP1315
2019-10-08
5972
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŚWIDWIN
KPPSP1316
2019-10-08
5973
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SZCZECINEK
KPPSP1317
2019-10-08
5974
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SŁAWNO
KPPSP1318
2019-10-08
5975
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WAŁCZ
KPPSP1319
2019-10-08
5976
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
KPPSP1405
2019-10-08
5977
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BRODNICA
KPPSP1406
2019-10-08
5978
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GOLUB-DOBRZYŃ
KPPSP1407
2019-10-08
5979
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - CHEŁMNO
KPPSP1408
2019-10-08
5980
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - INOWROCŁAW
KPPSP1409
2019-10-08
5981
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LIPNO
KPPSP1410
2019-10-08
5982
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MOGILNO
KPPSP1411
2019-10-08
5983
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - NAKŁO NAD NOTECIĄ
KPPSP1412
2019-10-08
5984
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RADZIEJÓW
KPPSP1413
2019-10-08
5985
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RYPIN
KPPSP1414
2019-10-08
5986
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
KPPSP1415
2019-10-08
5987
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŚWIECIE
KPPSP1416
2019-10-08
5988
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - TUCHOLA
KPPSP1417
2019-10-08
5989
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WĄBRZEŹNO
KPPSP1418
2019-10-08
5990
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŻNIN
KPPSP1419
2019-10-08
5991
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BOLESŁAWIEC
KPPSP1605
2019-10-08
5992
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - DZIERŻONIÓW
KPPSP1606
2019-10-08
5993
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GŁOGÓW
KPPSP1607
2019-10-08
5994
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LUBAŃ
KPPSP1608
2019-10-08
5995
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LUBIN
KPPSP1609
2019-10-08
5996
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - POLKOWICE
KPPSP1610
2019-10-08
5997
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GÓRA
KPPSP1611
2019-10-08
5998
KOMENDANT POWIATOWY PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W JAWORZE
KPPSP1612
2019-10-08
5999
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KAMIENNA GÓRA
KPPSP1613
2019-10-08
6000
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W KŁODZKU
KPPSP1614
2019-10-08
6001
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MILICZ
KPPSP1615
2019-10-08
6002
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W OLEŚNICY
KPPSP1616
2019-10-08
6003
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OŁAWA
KPPSP1617
2019-10-08
6004
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŚRODA ŚLĄSKA
KPPSP1618
2019-10-08
6005
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - STRZELIN
KPPSP1619
2019-10-08
6006
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŚWIDNICA
KPPSP1620
2019-10-08
6007
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - TRZEBNICA
KPPSP1621
2019-10-08
6008
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WOŁÓW
KPPSP1622
2019-10-08
6009
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
KPPSP1623
2019-10-08
6010
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZGORZELEC
KPPSP1624
2019-10-08
6011
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZŁOTORYJA
KPPSP1625
2019-10-08
6012
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BIAŁYSTOK
KWPSP01
2019-10-08
6013
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GDAŃSK
KWPSP02
2019-10-08
6014
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GORZÓW WIELKOPOLSKI
KWPSP03
2019-10-08
6015
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KATOWICE
KWPSP04
2019-10-08
6016
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KIELCE
KWPSP05
2019-10-08
6017
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KRAKÓW
KWPSP06
2019-10-08
6018
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LUBLIN
KWPSP07
2019-10-08
6019
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŁÓDŹ
KWPSP08
2019-10-08
6020
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OLSZTYN
KWPSP09
2019-10-08
6021
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OPOLE
KWPSP10
2019-10-08
6022
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - POZNAŃ
KWPSP11
2019-10-08
6023
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RZESZÓW
KWPSP12
2019-10-08
6024
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SZCZECIN
KWPSP13
2019-10-08
6025
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - TORUŃ
KWPSP14
2019-10-08
6026
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WARSZAWA
KWPSP15
2019-10-08
6027
KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WROCŁAW
KWPSP16
2019-10-08
6028
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OSTROŁĘKA
KMPSP1502
2019-10-08
6029
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PŁOCK
KMPSP1503
2019-10-08
6030
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - RADOM
KMPSP1504
2019-10-08
6031
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W SIEDLCACH
KMPSP1505
2019-10-08
6032
KOMENDANT MIEJSKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WARSZAWA
KMPSP1501
2019-10-08
6033
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BIAŁOBRZEGI
KPPSP1506
2019-10-08
6034
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - BŁONIE
KPPSP1538
2019-10-08
6035
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - CIECHANÓW
KPPSP1507
2019-10-08
6036
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GARWOLIN
KPPSP1508
2019-10-08
6037
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GOSTYNIN
KPPSP1509
2019-10-08
6038
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GRODZISK MAZOWIECKI
KPPSP1510
2019-10-08
6039
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - GRÓJEC
KPPSP1511
2019-10-08
6040
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - JANÓW LUBELSKI
KPPSP0720
2019-10-08
6041
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - KOZIENICE
KPPSP1512
2019-10-08
6042
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LEGIONOWO
KPPSP1513
2019-10-08
6043
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LIPSKO
KPPSP1514
2019-10-08
6044
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - LWÓWEK ŚLĄSKI
KPPSP1626
2019-10-08
6045
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŁOBEZ
KPPSP1320
2019-10-08
6046
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŁOSICE
KPPSP1515
2019-10-08
6047
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MAKÓW MAZOWIECKI
KPPSP1516
2019-10-08
6048
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MIŃSK MAZOWIECKI
KPPSP1517
2019-10-08
6049
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - MŁAWA
KPPSP1518
2019-10-08
6050
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - NOWY DWÓR MAZOWIECKI
KPPSP1519
2019-10-08
6051
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OSTRÓW MAZOWIECKA
KPPSP1520
2019-10-08
6052
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - OTWOCK
KPPSP1521
2019-10-08
6053
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PIASECZNO
KPPSP1522
2019-10-08
6054
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PŁOŃSK
KPPSP1523
2019-10-08
6055
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PRUSZKÓW
KPPSP1524
2019-10-08
6056
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PRZASNYSZ
KPPSP1525
2019-10-08
6057
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PRZYSUCHA
KPPSP1526
2019-10-08
6058
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - PUŁTUSK
KPPSP1527
2019-10-08
6059
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SIERPC
KPPSP1528
2019-10-08
6060
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SOCHACZEW
KPPSP1529
2019-10-08
6061
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W SOKOŁOWIE PODLASKIM
KPPSP1530
2019-10-08
6062
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - SZYDŁOWIEC
KPPSP1531
2019-10-08
6063
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WĘGRÓW
KPPSP1532
2019-10-08
6064
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WOŁOMIN
KPPSP1533
2019-10-08
6065
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - WYSZKÓW
KPPSP1534
2019-10-08
6066
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ZWOLEŃ
KPPSP1535
2019-10-08
6067
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŻUROMIN
KPPSP1536
2019-10-08
6068
KOMENDANT POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - ŻYRARDÓW
KPPSP1537
2019-10-08
6069
GŁÓWNY INSPEKTOR RYBOŁÓWSTWA MORSKIEGO
IRYM100
2019-10-24
6070
DYREKTOR REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W.P. W BYDGOSZCZY
ZGW108
2019-11-25
6071
DYREKTOR REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W.P. W BIAŁYMSTOKU
ZGW109
2019-11-25
6072
DYREKTOR REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W.P. W LUBLINIE
ZGW110
2019-11-25
6073
DYREKTOR REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W.P. W RZESZOWIE
ZGW111
2019-11-25
6074
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W AUGUSTOWIE
DZZWP001
2019-11-25
6075
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W BIAŁYMSTOKU
DZZWP002
2019-11-25
6076
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W GIŻYCKU
DZZWP003
2019-11-25
6077
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W OLSZTYNIE
DZZWP004
2019-11-25
6078
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W OSTROŁĘCE
DZZWP005
2019-11-25
6079
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W INOWROCŁAWIU
DZZWP006
2019-11-25
6080
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W PILE
DZZWP007
2019-11-25
6081
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W CHOJNICACH
DZZWP008
2019-11-25
6082
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W ELBLĄGU
DZZWP009
2019-11-25
6083
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W GDAŃSKU
DZZWP010
2019-11-25
6084
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W TCZEWIE
DZZWP011
2019-11-25
6085
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W TORUNIU
DZZWP012
2019-11-25
6086
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W GLIWICACH
DZZWP013
2019-11-25
6087
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W KATOWICACH
DZZWP014
2019-11-25
6088
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W OPOLU
DZZWP015
2019-11-25
6089
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W KIELCACH
DZZWP016
2019-11-25
6090
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W KRAKOWIE
DZZWP017
2019-11-25
6091
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W NOWYM SĄCZU
DZZWP018
2019-11-25
6092
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W SANDOMIERZU
DZZWP019
2019-11-25
6093
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W ŻYWCU
DZZWP020
2019-11-25
6094
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W BIAŁEJ PODLASKIEJ
DZZWP021
2019-11-25
6095
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W SOKOŁOWIE PODLASKIM
DZZWP022
2019-11-25
6096
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W ZAMOŚCIU
DZZWP023
2019-11-25
6097
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
DZZWP024
2019-11-25
6098
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W KALISZU
DZZWP025
2019-11-25
6099
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W KOLE
DZZWP026
2019-11-25
6100
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W POZNANIU
DZZWP027
2019-11-25
6101
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W SIERADZU
DZZWP028
2019-11-25
6102
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W KROŚNIE
DZZWP029
2019-11-25
6103
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W JAŚLE
DZZWP030
2019-11-25
6104
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W PRZEMYŚLU
DZZWP031
2019-11-25
6105
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W STALOWEJ WOLI
DZZWP032
2019-11-25
6106
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W GRYFICACH
DZZWP033
2019-11-25
6107
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W KOSZALINIE
DZZWP034
2019-11-25
6108
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W STARGARDZIE
DZZWP035
2019-11-25
6109
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W SZCZECINIE
DZZWP036
2019-11-25
6110
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W CIECHANOWIE
DZZWP037
2019-11-25
6111
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W DĘBEM
DZZWP038
2019-11-25
6112
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W ŁOWICZU
DZZWP039
2019-11-25
6113
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
DZZWP040
2019-11-25
6114
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W RADOMIU
DZZWP041
2019-11-25
6115
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W WARSZAWIE
DZZWP042
2019-11-25
6116
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH WE WŁOCŁAWKU
DZZWP043
2019-11-25
6117
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W LEGNICY
DZZWP044
2019-11-25
6118
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W LESZNIE
DZZWP045
2019-11-25
6119
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W LWÓWKU ŚLĄSKIM
DZZWP046
2019-11-25
6120
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W NYSIE
DZZWP047
2019-11-25
6121
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH WE WROCŁAWIU
DZZWP048
2019-11-25
6122
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W ZGORZELCU
DZZWP049
2019-11-25
6123
DYREKTOR ZARZĄDU ZLEWNI WÓD POLSKICH W ZIELONEJ GÓRZE
DZZWP050
2019-11-25
6124
MINISTER AKTYWÓW PAŃSTWOWYCH
MAP001
2019-11-25
6125
MINISTER FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ
MFPR001
2019-11-25
6126
MINISTER KLIMATU
MKL001
2019-11-25
6127
MINISTER ROZWOJU
MROZ001
2019-11-25
6128
MINISTER SPORTU
MSP001
2019-11-25
6129
MINISTER RODZINY I POLITYKI SPOŁECZNEJ
MRPPS001
2019-11-25
6130
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W WARSZAWIE
WIF001
2002-10-01
6131
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W BIAŁYMSTOKU
WIF002
2002-10-01
6132
KUJAWSKO-POMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W BYDGOSZCZY
WIF003
2002-10-01
6133
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W GDAŃSKU
WIF004
2002-10-01
6134
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
WIF005
2002-10-01
6135
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W KATOWICACH
WIF006
2002-10-01
6136
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W KIELCACH
WIF007
2002-10-01
6137
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W KRAKOWIE
WIF008
2002-10-01
6138
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W LUBLINIE
WIF009
2002-10-01
6139
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W ŁODZI
WIF010
2002-10-01
6140
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W OLSZTYNIE
WIF011
2002-10-01
6141
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W OPOLU
WIF012
2002-10-01
6142
WOJEWÓDZKI WIELKOPOLSKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY
WIF013
2002-10-01
6143
PODKARPACKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY
WIF014
2002-10-01
6144
ZACHODNIOPOMORSKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY W SZCZECINIE
WIF015
2002-10-01
6145
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR FARMACEUTYCZNY WE WROCŁAWIU
WIF016
2002-10-01
6146
WÓJT GMINY BEDLNO
WGMI1574
2014-11-01
6147
SZEF KRAJOWEJ ADMINISTRACJI SKARBOWEJ
SKAS001
2017-02-01
6148
DYREKTOR GENERALNY LASÓW PAŃSTWOWYCH
DGLP001
2014-11-01
6149
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CELESTYNÓW
DRDL0101
2014-11-01
6150
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CHOJNÓW
DRDL0102
2014-11-01
6151
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DREWNICA
DRDL0103
2014-11-01
6152
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GARWOLIN
DRDL0104
2014-11-01
6153
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JABŁONNA
DRDL0105
2014-11-01
6154
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŁOCHÓW
DRDL0106
2014-11-01
6155
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŁUKÓW
DRDL0107
2014-11-01
6156
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIŃSK
DRDL0108
2014-11-01
6157
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SIEDLCE
DRDL0109
2014-11-01
6158
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SOKOŁÓW
DRDL0110
2014-11-01
6159
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OSTRÓW MAZOWIECKA
DRDL0111
2014-11-01
6160
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PŁOŃSK
DRDL0112
2014-11-01
6161
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PUŁTUSK
DRDL0113
2014-11-01
6162
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WYSZKÓW
DRDL0114
2014-11-01
6163
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W SZCZECINIE
DRDL13
2014-11-01
6164
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BARLINEK
DRDL1301
2014-11-01
6165
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BIERZWNIK
DRDL1302
2014-11-01
6166
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BOGDANIEC
DRDL1303
2014-11-01
6167
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BOLEWICE
DRDL1304
2014-11-01
6168
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CHOJNA
DRDL1305
2014-11-01
6169
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CHOSZCZNO
DRDL1306
2014-11-01
6170
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DĘBNO
DRDL1307
2014-11-01
6171
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DOBRZANY
DRDL1308
2014-11-01
6172
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DRAWNO
DRDL1309
2014-11-01
6173
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GŁUSKO
DRDL1310
2014-11-01
6174
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GOLENIÓW
DRDL1311
2014-11-01
6175
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GRYFICE
DRDL1312
2014-11-01
6176
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GRYFINO
DRDL1313
2014-11-01
6177
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KARWIN
DRDL1314
2014-11-01
6178
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KLINISKA
DRDL1315
2014-11-01
6179
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KŁODAWA
DRDL1316
2014-11-01
6180
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LUBNIEWICE
DRDL1317
2014-11-01
6181
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŁOBEZ
DRDL1318
2014-11-01
6182
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIESZKOWICE
DRDL1319
2014-11-01
6183
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIĘDZYCHÓD
DRDL1320
2014-11-01
6184
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIĘDZYRZECZ
DRDL1321
2014-11-01
6185
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIĘDZYZDROJE
DRDL1322
2014-11-01
6186
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MYŚLIBÓRZ
DRDL1323
2014-11-01
6187
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NOWOGARD
DRDL1324
2014-11-01
6188
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OŚNO LUBUSKIE
DRDL1325
2014-11-01
6189
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RESKO
DRDL1326
2014-11-01
6190
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ROKITA
DRDL1327
2014-11-01
6191
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RÓŻAŃSKO
DRDL1328
2014-11-01
6192
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RZEPIN
DRDL1329
2014-11-01
6193
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SKWIERZYNA
DRDL1330
2014-11-01
6194
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SMOLARZ
DRDL1331
2014-11-01
6195
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STRZELCE KRAJEŃSKIE
DRDL1332
2014-11-01
6196
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SULĘCIN
DRDL1333
2014-11-01
6197
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TRZCIEL
DRDL1334
2014-11-01
6198
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TRZEBIEŻ
DRDL1335
2014-11-01
6199
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W BIAŁYMSTOKU
DRDL02
2014-11-01
6200
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA AUGUSTÓW
DRDL0201
2014-11-01
6201
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BIAŁOWIEŻA
DRDL0202
2014-11-01
6202
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BIELSK
DRDL0203
2014-11-01
6203
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BORKI
DRDL0204
2014-11-01
6204
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BROWSK
DRDL0205
2014-11-01
6205
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CZARNA BIAŁOSTOCKA
DRDL0206
2014-11-01
6206
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CZERWONY DWÓR
DRDL0207
2014-11-01
6207
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DOJLIDY
DRDL0208
2014-11-01
6208
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DRYGAŁY
DRDL0209
2014-11-01
6209
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA EŁK
DRDL0210
2014-11-01
6210
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GIŻYCKO
DRDL0211
2014-11-01
6211
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GŁĘBOKI BRÓD
DRDL0212
2014-11-01
6212
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GOŁDAP
DRDL0213
2014-11-01
6213
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA HAJNÓWKA
DRDL0214
2014-11-01
6214
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KNYSZYN
DRDL0215
2014-11-01
6215
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KRYNKI
DRDL0216
2014-11-01
6216
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŁOMŻA
DRDL0217
2014-11-01
6217
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MASKULIŃSKIE
DRDL0218
2014-11-01
6218
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NOWOGRÓD
DRDL0219
2014-11-01
6219
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NURZEC
DRDL0220
2014-11-01
6220
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OLECKO
DRDL0221
2014-11-01
6221
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PISZ
DRDL0222
2014-11-01
6222
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PŁASKA
DRDL0223
2014-11-01
6223
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA POMORZE
DRDL0224
2014-11-01
6224
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RAJGRÓD
DRDL0225
2014-11-01
6225
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RUDKA
DRDL0226
2014-11-01
6226
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SUPRAŚL
DRDL0227
2014-11-01
6227
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SUWAŁKI
DRDL0228
2014-11-01
6228
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SZCZEBRA
DRDL0229
2014-11-01
6229
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WALIŁY
DRDL0230
2014-11-01
6230
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŻEDNIA
DRDL0231
2014-11-01
6231
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W GDAŃSKU
DRDL03
2014-11-01
6232
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CEWICE
DRDL0301
2014-11-01
6233
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CHOCZEWO
DRDL0302
2014-11-01
6234
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ELBLĄG
DRDL0303
2014-11-01
6235
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GDAŃSK
DRDL0304
2014-11-01
6236
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KALISKA
DRDL0305
2014-11-01
6237
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KARTUZY
DRDL0306
2014-11-01
6238
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KOLBUDY
DRDL0307
2014-11-01
6239
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KOŚCIERZYNA
DRDL0308
2014-11-01
6240
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KWIDZYN
DRDL0309
2014-11-01
6241
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LĘBORK
DRDL0310
2014-11-01
6242
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LIPUSZ
DRDL0311
2014-11-01
6243
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LUBICHOWO
DRDL0312
2014-11-01
6244
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STAROGARD
DRDL0313
2014-11-01
6245
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STRZEBIELINO
DRDL0314
2014-11-01
6246
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WEJHEROWO
DRDL0315
2014-11-01
6247
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W KATOWICACH
DRDL04
2014-11-01
6248
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ANDRYCHÓW
DRDL0401
2014-11-01
6249
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BIELSKO
DRDL0402
2014-11-01
6250
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BRYNEK
DRDL0403
2014-11-01
6251
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BRZEG
DRDL0404
2014-11-01
6252
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CHRZANÓW
DRDL0405
2014-11-01
6253
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GIDLE
DRDL0406
2014-11-01
6254
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA HERBY
DRDL0407
2014-11-01
6255
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JELEŚNIA
DRDL0408
2014-11-01
6256
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KATOWICE
DRDL0409
2014-11-01
6257
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KĘDZIERZYN
DRDL0410
2014-11-01
6258
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KLUCZBORK
DRDL0411
2014-11-01
6259
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KŁOBUCK
DRDL0412
2014-11-01
6260
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KOBIÓR
DRDL0413
2014-11-01
6261
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KONIECPOL
DRDL0414
2014-11-01
6262
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KOSZĘCIN
DRDL0415
2014-11-01
6263
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KUP
DRDL0416
2014-11-01
6264
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LUBLINIEC
DRDL0417
2014-11-01
6265
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NAMYSŁÓW
DRDL0418
2014-11-01
6266
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OLESNO
DRDL0419
2014-11-01
6267
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OLKUSZ
DRDL0420
2014-11-01
6268
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OPOLE
DRDL0421
2014-11-01
6269
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PRÓSZKÓW
DRDL0422
2014-11-01
6270
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PRUDNIK
DRDL0423
2014-11-01
6271
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RUDY RACIBORSKIE
DRDL0424
2014-11-01
6272
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RUDZINIEC
DRDL0425
2014-11-01
6273
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RYBNIK
DRDL0426
2014-11-01
6274
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SIEWIERZ
DRDL0427
2014-11-01
6275
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STRZELCE OPOLSKIE
DRDL0428
2014-11-01
6276
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SUCHA
DRDL0429
2014-11-01
6277
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŚWIERKLANIEC
DRDL0430
2014-11-01
6278
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TUŁOWICE
DRDL0431
2014-11-01
6279
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TURAWA
DRDL0432
2014-11-01
6280
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA UJSOŁY
DRDL0433
2014-11-01
6281
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA USTROŃ
DRDL0434
2014-11-01
6282
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WĘGIERSKA GÓRKA
DRDL0435
2014-11-01
6283
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WISŁA
DRDL0436
2014-11-01
6284
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZAWADZKIE
DRDL0437
2014-11-01
6285
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZŁOTY POTOK
DRDL0438
2014-11-01
6286
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W KRAKOWIE
DRDL05
2014-11-01
6287
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BRZESKO
DRDL0501
2014-11-01
6288
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DĄBROWA TARNOWSKA
DRDL0502
2014-11-01
6289
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DĘBICA
DRDL0503
2014-11-01
6290
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GORLICE
DRDL0504
2014-11-01
6291
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GROMNIK
DRDL0505
2014-11-01
6292
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KROŚCIENKO
DRDL0506
2014-11-01
6293
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KRZESZOWICE
DRDL0507
2014-11-01
6294
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LIMANOWA
DRDL0508
2014-11-01
6295
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŁOSIE
DRDL0509
2014-11-01
6296
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIECHÓW
DRDL0510
2014-11-01
6297
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MYŚLENICE
DRDL0511
2014-11-01
6298
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NAWOJOWA
DRDL0512
2014-11-01
6299
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NIEPOŁOMICE
DRDL0513
2014-11-01
6300
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NOWY TARG
DRDL0514
2014-11-01
6301
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PIWNICZNA
DRDL0515
2014-11-01
6302
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STARY SĄCZ
DRDL0516
2014-11-01
6303
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W KROŚNIE
DRDL06
2014-11-01
6304
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BALIGRÓD
DRDL0601
2014-11-01
6305
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BIRCZA
DRDL0602
2014-11-01
6306
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BRZOZÓW
DRDL0603
2014-11-01
6307
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CISNA
DRDL0604
2014-11-01
6308
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DUKLA
DRDL0605
2014-11-01
6309
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DYNÓW
DRDL0606
2014-11-01
6310
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GŁOGÓW
DRDL0607
2014-11-01
6311
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JAROSŁAW
DRDL0608
2014-11-01
6312
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KAŃCZUGA
DRDL0609
2014-11-01
6313
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KOLBUSZOWA
DRDL0610
2014-11-01
6314
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KOŁACZYCE
DRDL0611
2014-11-01
6315
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KOMAŃCZA
DRDL0612
2014-11-01
6316
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KRASICZYN
DRDL0613
2014-11-01
6317
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LEŻAJSK
DRDL0614
2014-11-01
6318
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LESKO
DRDL0615
2014-11-01
6319
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LUBACZÓW
DRDL0616
2014-11-01
6320
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LUTOWISKA
DRDL0617
2014-11-01
6321
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIELEC
DRDL0618
2014-11-01
6322
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NAROL
DRDL0619
2014-11-01
6323
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OLESZYCE
DRDL0620
2014-11-01
6324
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RYMANÓW
DRDL0621
2014-11-01
6325
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SIENIAWA
DRDL0622
2014-11-01
6326
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STRZYŻÓW
DRDL0623
2014-11-01
6327
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STUPOSIANY
DRDL0624
2014-11-01
6328
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TUSZYMA
DRDL0625
2014-11-01
6329
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA USTRZYKI DOLNE
DRDL0626
2014-11-01
6330
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W LUBLINIE
DRDL07
2014-11-01
6331
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BIAŁA PODLASKA
DRDL0701
2014-11-01
6332
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BIŁGORAJ
DRDL0702
2014-11-01
6333
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NOWA DĘBA
DRDL0703
2014-11-01
6334
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CHEŁM
DRDL0704
2014-11-01
6335
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CHOTYŁÓW
DRDL0705
2014-11-01
6336
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GOŚCIERADÓW
DRDL0706
2014-11-01
6337
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JANÓW LUBELSKI
DRDL0707
2014-11-01
6338
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JÓZEFÓW
DRDL0708
2014-11-01
6339
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KRAŚNIK
DRDL0709
2014-11-01
6340
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KRASNYSTAW
DRDL0710
2014-11-01
6341
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LUBARTÓW
DRDL0711
2014-11-01
6342
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIĘDZYRZEC
DRDL0712
2014-11-01
6343
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIRCZE
DRDL0713
2014-11-01
6344
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PARCZEW
DRDL0714
2014-11-01
6345
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PUŁAWY
DRDL0715
2014-11-01
6346
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RADZYŃ PODLASKI
DRDL0716
2014-11-01
6347
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ROZWADÓW
DRDL0717
2014-11-01
6348
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RUDNIK
DRDL0718
2014-11-01
6349
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SARNAKI
DRDL0719
2014-11-01
6350
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SOBIBÓR
DRDL0720
2014-11-01
6351
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STRZELCE
DRDL0721
2014-11-01
6352
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŚWIDNIK
DRDL0722
2014-11-01
6353
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TOMASZÓW
DRDL0723
2014-11-01
6354
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WŁODAWA
DRDL0724
2014-11-01
6355
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA Zwierzyniec
DRDL0725
2014-11-01
6356
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W ŁODZI
DRDL08
2014-11-01
6357
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BEŁCHATÓW
DRDL0801
2014-11-01
6358
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BRZEZINY
DRDL0802
2014-11-01
6359
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GOSTYNIN
DRDL0803
2014-11-01
6360
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GROTNIKI
DRDL0804
2014-11-01
6361
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KOLUMNA
DRDL0805
2014-11-01
6362
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KUTNO
DRDL0806
2014-11-01
6363
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŁĄCK
DRDL0807
2014-11-01
6364
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OPOCZNO
DRDL0808
2014-11-01
6365
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PIOTRKÓW
DRDL0809
2014-11-01
6366
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PŁOCK
DRDL0810
2014-11-01
6367
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PODDĘBICE
DRDL0811
2014-11-01
6368
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PRZEDBÓRZ
DRDL0812
2014-11-01
6369
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RADOMSKO
DRDL0813
2014-11-01
6370
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RADZIWIŁŁÓW
DRDL0814
2014-11-01
6371
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SKIERNIEWICE
DRDL0815
2014-11-01
6372
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SMARDZEWICE
DRDL0816
2014-11-01
6373
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SPAŁA
DRDL0817
2014-11-01
6374
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WIELUŃ
DRDL0818
2014-11-01
6375
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZŁOCZEW
DRDL0819
2014-11-01
6376
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W OLSZTYNIE
DRDL09
2014-11-01
6377
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BARTOSZYCE
DRDL0901
2014-11-01
6378
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CIECHANÓW
DRDL0902
2014-11-01
6379
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DOBROCIN
DRDL0903
2014-11-01
6380
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DWUKOŁY
DRDL0904
2014-11-01
6381
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GÓROWO IŁAWECKIE
DRDL0905
2014-11-01
6382
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA IŁAWA
DRDL0906
2014-11-01
6383
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JAGIEŁEK
DRDL0907
2014-11-01
6384
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JEDWABNO
DRDL0908
2014-11-01
6385
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KORPELE
DRDL0909
2014-11-01
6386
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KUDYPY
DRDL0910
2014-11-01
6387
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LIDZBARK
DRDL0911
2014-11-01
6388
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIŁOMŁYN
DRDL0912
2014-11-01
6389
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MŁYNARY
DRDL0913
2014-11-01
6390
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MRĄGOWO
DRDL0914
2014-11-01
6391
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MYSZYNIEC
DRDL0915
2014-11-01
6392
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NIDZICA
DRDL0916
2014-11-01
6393
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NOWE RAMUKI
DRDL0917
2014-11-01
6394
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OLSZTYN
DRDL0918
2014-11-01
6395
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OLSZTYNEK
DRDL0919
2014-11-01
6396
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ORNETA
DRDL0920
2014-11-01
6397
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OSTROŁĘKA
DRDL0921
2014-11-01
6398
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PARCIAKI
DRDL0922
2014-11-01
6399
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PRZASNYSZ
DRDL0923
2014-11-01
6400
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SPYCHOWO
DRDL0924
2014-11-01
6401
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SROKOWO
DRDL0925
2014-11-01
6402
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STARE JABŁONKI
DRDL0926
2014-11-01
6403
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STRZAŁOWO
DRDL0927
2014-11-01
6404
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SUSZ
DRDL0928
2014-11-01
6405
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SZCZYTNO
DRDL0929
2014-11-01
6406
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WICHROWO
DRDL0930
2014-11-01
6407
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WIELBARK
DRDL0931
2014-11-01
6408
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WIPSOWO
DRDL0932
2014-11-01
6409
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZAPOROWO
DRDL0933
2014-11-01
6410
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W PILE
DRDL10
2014-11-01
6411
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CZŁOPA
DRDL1001
2014-11-01
6412
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DUROWO
DRDL1002
2014-11-01
6413
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JASTROWIE
DRDL1003
2014-11-01
6414
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KACZORY
DRDL1004
2014-11-01
6415
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KALISZ POMORSKI
DRDL1005
2014-11-01
6416
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KRUCZ
DRDL1006
2014-11-01
6417
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KRZYŻ
DRDL1007
2014-11-01
6418
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LIPKA
DRDL1008
2014-11-01
6419
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIROSŁAWIEC
DRDL1009
2014-11-01
6420
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OKONEK
DRDL1010
2014-11-01
6421
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PODANIN
DRDL1011
2014-11-01
6422
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA POTRZEBOWICE
DRDL1012
2014-11-01
6423
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PŁYTNICA
DRDL1013
2014-11-01
6424
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SARBIA
DRDL1014
2014-11-01
6425
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TRZCIANKA
DRDL1015
2014-11-01
6426
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TUCZNO
DRDL1016
2014-11-01
6427
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WAŁCZ
DRDL1017
2014-11-01
6428
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WRONKI
DRDL1018
2014-11-01
6429
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZDROJOWA GÓRA
DRDL1019
2014-11-01
6430
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZŁOTÓW
DRDL1020
2014-11-01
6431
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W POZNANIU
DRDL11
2014-11-01
6432
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ANTONIN
DRDL1101
2014-11-01
6433
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BABKI
DRDL1102
2014-11-01
6434
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CZERNIEJEWO
DRDL1103
2014-11-01
6435
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GNIEZNO
DRDL1104
2014-11-01
6436
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GÓRA ŚLĄSKA
DRDL1105
2014-11-01
6437
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GRODZIEC
DRDL1106
2014-11-01
6438
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GRODZISK
DRDL1107
2014-11-01
6439
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JAROCIN
DRDL1108
2014-11-01
6440
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KALISZ
DRDL1109
2014-11-01
6441
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KARCZMA BOROWA
DRDL1110
2014-11-01
6442
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KOŁO
DRDL1111
2014-11-01
6443
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KONIN
DRDL1112
2014-11-01
6444
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KONSTANTYNOWO
DRDL1113
2014-11-01
6445
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KOŚCIAN
DRDL1114
2014-11-01
6446
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KROTOSZYN
DRDL1115
2014-11-01
6447
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŁOPUCHÓWKO
DRDL1116
2014-11-01
6448
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OBORNIKI
DRDL1117
2014-11-01
6449
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PIASKI
DRDL1118
2014-11-01
6450
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PNIEWY
DRDL1119
2014-11-01
6451
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PRZEDBORÓW
DRDL1120
2014-11-01
6452
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SIERAKÓW
DRDL1121
2014-11-01
6453
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SYCÓW
DRDL1122
2014-11-01
6454
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TACZANÓW
DRDL1123
2014-11-01
6455
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TUREK
DRDL1124
2014-11-01
6456
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WŁOSZAKOWICE
DRDL1125
2014-11-01
6457
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W RADOMIU
DRDL12
2014-11-01
6458
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BARYCZ
DRDL1201
2014-11-01
6459
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CHMIELNIK
DRDL1202
2014-11-01
6460
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DALESZYCE
DRDL1203
2014-11-01
6461
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DOBIESZYN
DRDL1204
2014-11-01
6462
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GRÓJEC
DRDL1205
2014-11-01
6463
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JĘDRZEJÓW
DRDL1206
2014-11-01
6464
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KIELCE
DRDL1207
2014-11-01
6465
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KOZIENICE
DRDL1208
2014-11-01
6466
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŁAGÓW
DRDL1209
2014-11-01
6467
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MARCULE
DRDL1210
2014-11-01
6468
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
DRDL1211
2014-11-01
6469
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PIŃCZÓW
DRDL1212
2014-11-01
6470
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PRZYSUCHA
DRDL1213
2014-11-01
6471
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RADOM
DRDL1214
2014-11-01
6472
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RUDA MALENIECKA
DRDL1215
2014-11-01
6473
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SKARŻYSKO
DRDL1216
2014-11-01
6474
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STĄPORKÓW
DRDL1217
2014-11-01
6475
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STARACHOWICE
DRDL1218
2014-11-01
6476
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA STASZÓW
DRDL1219
2014-11-01
6477
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SUCHEDNIÓW
DRDL1220
2014-11-01
6478
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WŁOSZCZOWA
DRDL1221
2014-11-01
6479
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZAGNAŃSK
DRDL1222
2014-11-01
6480
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZWOLEŃ
DRDL1223
2014-11-01
6481
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W SZCZECINKU
DRDL14
2014-11-01
6482
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BIAŁOGARD
DRDL1401
2014-11-01
6483
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BOBOLICE
DRDL1402
2014-11-01
6484
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BORNE SULINOWO
DRDL1403
2014-11-01
6485
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BYTÓW
DRDL1404
2014-11-01
6486
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CZAPLINEK
DRDL1405
2014-11-01
6487
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CZARNE CZŁUCHOWSKIE
DRDL1406
2014-11-01
6488
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CZARNOBÓR
DRDL1407
2014-11-01
6489
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CZŁUCHÓW
DRDL1408
2014-11-01
6490
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DAMNICA
DRDL1409
2014-11-01
6491
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DRAWSKO
DRDL1410
2014-11-01
6492
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DRETYŃ
DRDL1411
2014-11-01
6493
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GOŚCINO
DRDL1412
2014-11-01
6494
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KARNIESZEWICE
DRDL1413
2014-11-01
6495
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LEŚNY DWÓR
DRDL1414
2014-11-01
6496
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŁUPAWA
DRDL1415
2014-11-01
6497
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MANOWO
DRDL1416
2014-11-01
6498
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIASTKO
DRDL1417
2014-11-01
6499
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NIEDŹWIADY
DRDL1418
2014-11-01
6500
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OSUSZNICA
DRDL1419
2014-11-01
6501
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA POLANÓW
DRDL1420
2014-11-01
6502
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA POŁCZYN
DRDL1421
2014-11-01
6503
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SŁAWNO
DRDL1422
2014-11-01
6504
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SZCZECINEK
DRDL1423
2014-11-01
6505
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŚWIDWIN
DRDL1424
2014-11-01
6506
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŚWIERCZYNA
DRDL1425
2014-11-01
6507
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TRZEBIELINO
DRDL1426
2014-11-01
6508
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TYCHOWO
DRDL1427
2014-11-01
6509
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA USTKA
DRDL1428
2014-11-01
6510
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WARCINO
DRDL1429
2014-11-01
6511
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZŁOCIENIEC
DRDL1430
2014-11-01
6512
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W TORUNIU
DRDL15
2014-11-01
6513
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BRODNICA
DRDL1501
2014-11-01
6514
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BYDGOSZCZ
DRDL1502
2014-11-01
6515
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CIERPISZEWO
DRDL1503
2014-11-01
6516
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CZERSK
DRDL1504
2014-11-01
6517
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DĄBROWA
DRDL1505
2014-11-01
6518
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA DOBRZEJEWICE
DRDL1506
2014-11-01
6519
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GNIEWKOWO
DRDL1507
2014-11-01
6520
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GOLUB-DOBRZYŃ
DRDL1508
2014-11-01
6521
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GOŁĄBKI
DRDL1509
2014-11-01
6522
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JAMY
DRDL1510
2014-11-01
6523
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LUTÓWKO
DRDL1511
2014-11-01
6524
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIRADZ
DRDL1512
2014-11-01
6525
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OSIE
DRDL1513
2014-11-01
6526
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PRZYMUSZEWO
DRDL1514
2014-11-01
6527
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RÓŻANNA
DRDL1515
2014-11-01
6528
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RUNOWO
DRDL1516
2014-11-01
6529
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RYTEL
DRDL1517
2014-11-01
6530
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SKRWILNO
DRDL1518
2014-11-01
6531
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SOLEC KUJAWSKI
DRDL1519
2014-11-01
6532
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SZUBIN
DRDL1520
2014-11-01
6533
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TORUŃ
DRDL1521
2014-11-01
6534
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TRZEBCINY
DRDL1522
2014-11-01
6535
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TUCHOLA
DRDL1523
2014-11-01
6536
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WŁOCŁAWEK
DRDL1524
2014-11-01
6537
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WOZIWODA
DRDL1525
2014-11-01
6538
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZAMRZENICA
DRDL1526
2014-11-01
6539
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŻOŁĘDOWO
DRDL1527
2014-11-01
6540
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH WE WROCŁAWIU
DRDL16
2014-11-01
6541
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BARDO ŚLĄSKIE
DRDL1601
2014-11-01
6542
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BOLESŁAWIEC
DRDL1602
2014-11-01
6543
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BYSTRZYCA KŁODZKA
DRDL1603
2014-11-01
6544
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CHOCIANÓW
DRDL1604
2014-11-01
6545
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GŁOGÓW
DRDL1605
2014-11-01
6546
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA HENRYKÓW
DRDL1606
2014-11-01
6547
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JAWOR
DRDL1607
2014-11-01
6548
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA JUGÓW
DRDL1608
2014-11-01
6549
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KAMIENNA GÓRA
DRDL1609
2014-11-01
6550
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LĄDEK-ZDRÓJ
DRDL1610
2014-11-01
6551
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LEGNICA
DRDL1611
2014-11-01
6552
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LUBIN
DRDL1612
2014-11-01
6553
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LWÓWEK ŚLĄSKI
DRDL1613
2014-11-01
6554
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIĘDZYLESIE
DRDL1614
2014-11-01
6555
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MIĘKINIA
DRDL1615
2014-11-01
6556
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA MILICZ
DRDL1616
2014-11-01
6557
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OBORNIKI ŚLĄSKIE
DRDL1617
2014-11-01
6558
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OLEŚNICA ŚLĄSKA
DRDL1618
2014-11-01
6559
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OŁAWA
DRDL1619
2014-11-01
6560
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PIEŃSK
DRDL1620
2014-11-01
6561
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PRZEMKÓW
DRDL1621
2014-11-01
6562
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RUSZÓW
DRDL1622
2014-11-01
6563
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SZKLARSKA PORĘBA
DRDL1623
2014-11-01
6564
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŚNIEŻKA
DRDL1624
2014-11-01
6565
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŚWIDNICA
DRDL1625
2014-11-01
6566
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŚWIERADÓW
DRDL1626
2014-11-01
6567
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŚWIĘTOSZÓW
DRDL1627
2014-11-01
6568
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WAŁBRZYCH
DRDL1628
2014-11-01
6569
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WĘGLINIEC
DRDL1629
2014-11-01
6570
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WOŁÓW
DRDL1630
2014-11-01
6571
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZDROJE
DRDL1631
2014-11-01
6572
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZŁOTORYJA
DRDL1632
2014-11-01
6573
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŻMIGRÓD
DRDL1633
2014-11-01
6574
DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W ZIELONEJ GÓRZE
DRDL17
2014-11-01
6575
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BABIMOST
DRDL1701
2014-11-01
6576
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BRZÓZKA
DRDL1702
2014-11-01
6577
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA BYTNICA
DRDL1703
2014-11-01
6578
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CYBINKA
DRDL1704
2014-11-01
6579
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA GUBIN
DRDL1705
2014-11-01
6580
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KROSNO
DRDL1706
2014-11-01
6581
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA KRZYSTKOWICE
DRDL1707
2014-11-01
6582
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LIPINKI
DRDL1708
2014-11-01
6583
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA LUBSKO
DRDL1709
2014-11-01
6584
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA NOWA SÓL
DRDL1710
2014-11-01
6585
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA PRZYTOK
DRDL1711
2014-11-01
6586
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SŁAWA ŚLĄSKA
DRDL1712
2014-11-01
6587
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SULECHÓW
DRDL1713
2014-11-01
6588
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA SZPROTAWA
DRDL1714
2014-11-01
6589
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŚWIEBODZIN
DRDL1715
2014-11-01
6590
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA TORZYM
DRDL1716
2014-11-01
6591
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WOLSZTYN
DRDL1717
2014-11-01
6592
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WYMIARKI
DRDL1718
2014-11-01
6593
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZIELONA GÓRA
DRDL1719
2014-11-01
6594
NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ŻAGAŃ
DRDL1720
2014-11-01
6595
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W DREZDENKU
ISAN0413
2020-06-18
6596
ZARZĄD ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO POD NAZWĄ NATURA
ZZW0009
2014-01-01
6597
ZARZĄD ZWIĄZKU GMIN KRAJNY
ZZW0010
2014-01-01
6598
ZARZĄD ZWIĄZKU GMIN REGIONU PŁOCKIEGO
ZZW0011
2014-01-01
6599
ZARZĄD ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO CENTRUM ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW - SELEKT W CZEMPINIU
ZZW0012
2014-01-01
6600
ZARZĄD ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO EKO-PRZYSZŁOŚĆ
ZZW0013
2014-01-01
6601
ZARZĄD SPÓŁKI MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z O. O. W LUBINIE
ZSMPW01
2020-11-29
6602
ZARZĄD ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO EKO SIÓDEMKA
ZZW0014
2020-12-01
6603
ZARZĄD ZWIĄZKU GMIN POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO ZGPD-7
ZZW0015
2021-01-15
6604
ZARZĄD ZWIĄZKU GMIN KUMIAŁKA-BIEBRZA
ZZW0016
2021-01-25
6605
MINISTER EDUKACJI I NAUKI
MINI23
2021-01-01
6606
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SOSNOWCU
ISAN1532
2014-11-01
6607
ŚLĄSKIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
SCP01
2021-02-19
6608
ZARZĄD ZWIĄZKU GMIN REGIONU OSTRÓDZKO-IŁAWSKIEGO CZYSTE ŚRODOWISKO
ZZW0017
2021-02-22
6609
ZARZĄD ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO CZYSTY REGION
ZZW0018
2021-03-05
6610
ZARZĄD ZWIĄZKU KOMUNALNEGO GMIN POWIATU CHEŁMIŃSKIEGO
ZZW0019
2021-04-13
6611
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W BIAŁYMSTOKU
DGKOWR027
2021-04-15
6612
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W CZĘSTOCHOWIE
DGKOWR028
2021-04-15
6613
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W KIELCACH
DGKOWR029
2021-04-15
6614
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W KRAKOWIE
DGKOWR030
2021-04-15
6615
DYREKTOR O/T KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA WE WROCŁAWIU
DGKOWR031
2021-04-15
6616
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OLSZTYNIE
WUPO01
2021-05-05
6617
ZARZĄD ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO OBRA
ZZW0020
2021-05-31
6618
ZARZĄD ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO GOSPODARKA KOMUNALNA
ZZW0021
2021-05-31
6619
ZARZĄD ZWIĄZKU GMIN ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
ZZW0022
2021-06-12
6620
ZARZĄD MIĘDZYGMINNEGO ZWIĄZKU GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI ODRA-NYSA-BÓBR
ZZW0023
2021-07-07
6621
ZARZĄD EKOLOGICZNEGO ZWIĄZKU GMIN DZIAŁDOWSZCZYZNA
ZZW0024
2021-07-07
6622
ZARZĄD CELOWEGO ZWIĄZKU GMIN SG05
ZZW0025
2021-07-08
6623
KIEROWNIK GMINNEGO ZAKŁADU KOMUNALNEGO W ŁĄCKU
KGZK01
2021-08-06
6624
PREZES BIURA DO SPRAW SUBSTANCJI CHEMICZNYCH
PBSC01
2021-08-08
6625
DYREKTOR ZARZĄDU DRÓG POWIATOWYCH W KOŚCIANIE
DZDP01
2021-08-09
6626
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY WE WROCŁAWIU
IPOIP01
2021-09-10
6627
DYREKTOR ZARZĄDU USŁUG KOMUNALNYCH W STARGARDZIE
DZUK01
2021-08-10
6628
WÓJT GMINY ALEKSANDRÓW
WGMI1575
2021-08-10
6629
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W KATOWICACH
IPOIP02
2021-08-11
6630
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W OPOLU
IPOIP03
2021-08-11
6631
DYREKTOR CENTRUM USŁUG KOMUNALNYCH W CZĘSTOCHOWIE
DCUK02
2021-08-12
6632
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W JAWORZNIE
ISAN1533
2021-08-13
6633
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W BYTOMIU
ISAN1534
2021-08-13
6634
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W POZNANIU
IPOPI04
2021-08-17
6635
ZARZĄD ZWIĄZKU KOMUNALNEGO GMIN ZIEMI LUBARTOWSKIEJ
ZZW0026
2021-08-20
6636
ZARZĄD MIĘDZYGMINNEGO ZWIĄZKU CELOWEGO Z SIEDZIBĄ WE WŁODAWIE
ZZW0027
2021-08-20
6637
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W WARSZAWIE
IPOIP05
2021-08-31
6638
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W KATOWICACH
ISAN1535
2021-08-31
6639
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W LUBLINIE
WUP02
2021-09-01
6640
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W RUDZIE ŚLĄSKIEJ
ISAN1536
2021-09-06
6641
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO MIASTA LUBLIN
INB1685
2021-09-13
6642
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W RZESZOWIE
WUP03
2021-09-13
6643
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W GDAŃSKU
IPOIP06
2021-09-14
6644
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W BYDGOSZCZY
IPOIP07
2021-09-22
6645
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W BIAŁYMSTOKU
IPOIP08
2021-09-22
6646
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W ŁODZI
WUP04
2021-09-22
6647
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W LUBLINIE
IPOIP09
2021-09-22
6648
POWIAT MIELECKI
SPOW315
2021-09-23
6649
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W KROTOSZYNIE
PZDK2
2021-09-25
6650
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W ŁODZI
IPOIP10
2021-09-28
6651
POLSKA AGENCJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
PARP01
2021-09-29
6652
RZECZNIK PRAW PACJENTA
RPP01
2021-09-29
6653
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W OLSZTYNIE
IPOIP11
2021-10-07
6654
DYREKTOR LUBELSKIEJ AGENCJI WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W LUBLINIE
DLAWP
2021-10-07
6655
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W KIELCACH
IPOIP12
2021-10-08
6656
ZARZĄD POWIATU WODZISŁAWSKIEGO
ZPW03
2021-10-11
6657
ANULOWANY DPCS
DPCS
2021-09-14
6658
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W SZCZECINIE
ISAN1537
2021-10-14
6659
ANULOWANY DCEA
DCEA
2021-10-18
6660
ANULOWANY PISF
PISF
2021-10-21
6661
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W SZCZECINIE
WUP05
2021-10-21
6662
KOMENDANT PLACÓWKI STRAŻY GRANICZNEJ-LESZNOWOLA
SG11221
2021-10-22
6663
ANULOWANY NCBR
NCBR
2021-10-24
6664
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY W CHORZOWIE
ISAN1538
2021-10-27
6665
ANULOWANY CPPC
CPPC
2021-10-28
6666
ZARZĄD POWIATU W POZNANIU
ZPP04
2021-11-05
6667
ZARZĄD EKOLOGICZNEGO ZWIĄZKU GMIN DORZECZA KOPRZYWIANKI
ZZW0028
2021-11-05
6668
ZARZĄD POWIATU W RYBNIKU
ZPR05
2021-11-08
6669
DOLNOŚLĄSKA INSTYTUCJA POŚREDNICZĄCA
DIP01
2021-11-08
6670
MAZOWIECKI WOJEWÓDZKI INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO
INB1686
2021-11-08
6671
KIEROWNIK GMINNEJ SPÓŁKI WODNEJ W KARNIEWIE
KGSW01
2021-11-08
6672
ZARZĄD REJONOWEGO ZWIĄZKU SPÓŁEK WODNYCH
ZRZSW02
2021-11-10
6673
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W BIAŁYMSTOKU
WUP06
2021-11-15
6674
SZEF INSPEKTORATU WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH
SIWSZ01
2021-11-15
6675
INSPEKTOR PRACY OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PRACY W ZIELONEJ GÓRZE
IPOIP13
2021-11-17
6676
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W ZIELONEJ GÓRZE
WUP07
2021-11-23
6677
ZARZĄD POWIATU W BEŁCHATOWIE
ZPB006
2021-11-24
6678
DYREKTOR ARCHIWUM PAŃSTWOWEGO W KATOWICACH
DAPK01
2021-11-29
6679
POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W SANOKU
INB1687
2021-11-30
6680
PREZES INSTYTUTU PAMIĘCI NARODOWEJ-KOMISJI ŚCIGANIA ZBRODNI PRZECIWKO NARODOWI POLSKIEMU
PIPNZ01
2021-12-07
6681
DYREKTOR POZNAŃSKIEGO CENTRUM ŚWIADCZEŃ
DPCS01
2021-12-13
6682
DYREKTOR CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ
DCEA01
2021-12-13
6683
POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ
PISF01
2021-12-13
6684
NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU
NCBR01
2021-12-13
6685
CENTRUM PROJEKTÓW POLSKA CYFROWA
CPPC01
2021-12-13
6686
DYREKTOR ARCHIWUM PAŃSTWOWEGO W GDAŃSKU
DAPG02
2022-01-10
6687
ZARZĄD POWIATU W KOŁOBRZEGU
ZPK007
2022-01-11
6688
PREZES URZĘDU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
PUZP01
2022-01-21
6689
ZARZĄD CELOWEGO ZWIĄZKU GMIN EKO-LOGICZNI
ZZW0029
2022-01-21
6690
ZARZĄD PRZEDSIĘBIORSTWA USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O. W ROPCZYCACH
ZPUK03
2022-02-02
6691
POWIAT SANOCKI
PS0008
2022-02-10
6692
DYREKTOR ZARZĄDU DRÓG POWIATOWYCH W OŻAROWIE MAZOWIECKIM
DZDP02
2022-03-01
6693
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
PZD004
2022-03-14
6694
POLSKA AGENCJA NADZORU AUDYTOWEGO
PANA01
2022-03-17
6695
SZEF URZĘDU DO SPRAW KOMBATANTÓW I OSÓB REPRESJONOWANYCH
SUSKOR1
2022-03-21
6696
ZARZĄD POWIATU SIERADZKIEGO
ZPS008
2022-04-05
6697
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KRAKOWIE
WUPK08
2022-04-07
6698
ZARZĄD POWIATU KOLSKIEGO
ZPK009
2022-04-27
6699
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W TORUNIU
WUPT09
2022-05-05
6700
MINISTER KLIMATU I ŚRODOWISKA
MKIS01
2022-05-17
6701
ZARZĄD KOMUNALNEGO ZWIĄZKU GMIN DOLINA REDY I CHYLONKI W GDYNI
ZZW0030
2022-05-20
6702
ZWIĄZEK SPÓŁEK WODNYCH W OŚWIĘCIMIU
ZSWO03
2022-05-20
6703
DOLNOŚLĄSKI WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY
DWUP10
2022-05-24
6704
ZARZĄD POWIATU GARWOLIŃSKIEGO
ZPG010
2022-05-27
6705
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM, WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
IWET1219
2022-05-27
6706
ZARZĄD MIEJSKIEGO ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O. W ŻMIGRODZIE
ZMZGK4
2022-05-30
6707
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KATOWICACH
WUPK11
2022-05-31
6708
WOJEWÓDZKI INSPEKTOR OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W RZESZOWIE
IORN117
2022-06-13
6709
POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA
POT001
2022-06-17
6710
POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W PŁOCKU
IWET1220
2022-06-22
6711
NACZELNA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH
NIPIE01
2021-06-29
6712
STAROSTA ŁĘCZYCKI
SPOW316
2021-06-29
6713
ZARZĄD POWIATU STARGARDZKIEGO
ZPG011
2022-07-13
6714
DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W MIĘDZYRZECZU
SW1615
2022-08-01
6715
DYREKTOR WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W WARSZAWIE
DWUPW1
2022-08-09
6716
DYREKTOR WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W KIELCACH
DWUPK2
2022-08-09
6717
DYREKTOR POWIATOWEGO ZARZĄDU DRÓG W GRÓJCU Z/S W ODRZYWOŁKU
DPZDG12
2022-08-16
6718
DYREKTOR WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W BIAŁYMSTOKU
DWUPB3
2022-08-17
6719
DYREKTOR WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W KATOWICACH
DWUPK5
2022-10-03
6720
DYREKTOR WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W GDAŃSKU
DWUPG4
2022-10-03
6721
DYREKTOR WOJEWÓDZKEGO URZĘDU PRACY W OPOLU
DWUPW6
2022-10-03
6722
DYREKTOR ARCHIWUM PAŃSTWOWEGO W RZESZOWIE
DAPR03
2022-10-03
6723
DYREKTOR WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W LUBLINIE
DWUPL7
2022-10-05
6724
DYREKTOR WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W TORUNIU
DWUPT8
2022-10-05
6725
DYREKTOR WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W SZCZECINIE
DWUPS9
2022-10-06
6726
PREZES NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO
PNBP01
2022-10-10
6727
DYREKTOR GDAŃSKIEGO ZARZĄDU DRÓG I ZIELENI
DGZD13
2022-10-18
6728
DYREKTOR DOLNOŚLĄSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY
DDWUP1
2022-10-20
6729
NARODOWY INSTYTUT WOLNOŚCI-CENTRUM ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO
NIWCRSO1
2022-10-21
6730
DYREKTOR ZARZĄDU GEODEZJI, KARTOGRAFII I KATASTRU MIEJSKIEGO WE WROCŁAWIU
DGKKW1
2022-10-24
6731
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUALNYCH BIELANY SP. Z O.O.
PUKB04
2022-11-17
6732
GMINNA SPÓŁKA WODNA
GSWG04
2022-11-17
6733
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 62 W WARSZAWIE
DPW001
2022-11-21
6734
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 115 PRZEDSZKOLE POD KLONEM
DPW002
2022-11-21
6735
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 106
DPW003
2022-11-29
6736
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 157 PRZEDSZKOLA Z SERDUSZKIEM
DPW004
2022-11-29
6737
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 125 POD ZŁOTYM PROMYKIEM
DPW005
2022-11-29
6738
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 128 KRAINA MAGICZNYCH LICZB
DPW006
2022-11-29
6739
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 123 OCEAN MARZEŃ
DPW007
2022-11-29
6740
DYREKTOR WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W ZIELONEJ GÓRZE
DWUPZ2
2022-12-12
6741
ZARZĄD POWIATU SUSKIEGO
ZPS012
2022-12-12
6742
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 190 W WARSZAWIE
DPW008
2022-12-14
6743
KRAJOWA IZBA FIZJOTERAPEUTÓW
PKRF01
2022-12-28
6744
CENTRALNY OŚRODEK BADANIA ODMIAN ROŚLIN UPRAWNYCH
COBORU1
2022-12-28
6745
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 64 IM. PRZYJACIÓŁ KUBUSIA PUCHATKA
DPW009
2023-03-10
6746
DYREKTOR Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 65 TARCHOMINEK
DPW010
2023-03-10
6747
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 76 IM. WARSA I SAWY
DPW011
2023-03-10
6748
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 192 WESOŁY PĘDZELEK
DPW012
2023-03-10
6749
DYREKTOR PRZEDSZKOLA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 226 MAŁEGO EUROPEJCZYKA
DPW013
2023-03-10
6750
DYREKTOR PLASTUSIOWEGO PRZEDSZKOLA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 414
DPW014
2023-03-10
6751
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 428
DPW015
2023-03-10
6752
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 429
DPW016
2023-03-10
6753
DYREKTOR PRZEDSZKOLA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 430
DPW017
2023-03-10
6754
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 431
DPW018
2023-03-10
6755
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 445
DPW019
2023-03-10
6756
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 28
DPW020
2023-03-10
6757
DYREKTOR PRZEDSZKOLA INTEGRACYJNEGO NR 45
DPW021
2023-03-10
6758
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 67 SŁUŻEWIACZEK
DPW022
2023-03-10
6759
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 69
DPW023
2023-03-10
6760
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 80 SŁONECZNA DOLINKA
DPW024
2023-03-10
6761
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 83
DPW025
2023-03-10
6762
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 108 TĘCZOWY PROMYK
DPW026
2023-03-10
6763
DYREKTOR PRZEDSZKOLA INTEGRACYJNEGO NR 117 PRZYJAZNA KRAINA
DPW027
2023-03-10
6764
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 138
DPW028
2023-03-10
6765
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 139
DPW029
2023-03-10
6766
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 140
DPW030
2023-03-13
6767
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 142
DPW031
2023-03-13
6768
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 144 ZACZAROWANY OŁÓWEK
DPW032
2023-03-13
6769
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 145 CZTEROLISTNA KONICZYNKA
DPW033
2023-03-13
6770
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 146
DPW034
2023-03-13
6771
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 147
DPW035
2023-03-13
6772
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 148
DPW036
2023-03-13
6773
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 149
DPW037
2023-03-13
6774
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 151
DPW038
2023-03-13
6775
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 170
DPW039
2023-03-13
6776
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 189 NA WIERZBNIE
DPW040
2023-03-13
6777
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 191 IM. MARII KOWNACKIEJ
DPW041
2023-03-13
6778
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 193 MOKOTOWSKIE NUTKI
DPW042
2023-03-13
6779
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 196 KRAINA MISIÓW
DPW043
2023-03-13
6780
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 199
DPW044
2023-03-13
6781
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 228
DPW045
2023-03-13
6782
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 244 NIEGOCIŃSKIE SKRZATY
DPW046
2023-03-13
6783
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 270
DPW047
2023-03-13
6784
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 274
DPW048
2023-03-13
6785
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 275
DPW049
2023-03-13
6786
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 278
DPW050
2023-03-13
6787
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 284
DPW051
2023-03-13
6788
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 294 PROMYK CZERNIAKOWA
DPW052
2023-03-13
6789
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 299 BERNARDYŃSKIE KRASNALE
DPW053
2023-03-13
6790
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 300
DPW054
2023-03-13
6791
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 305
DPW055
2023-03-13
6792
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 311 SADYBIAŃSKIE ŚWIERSZCZE
DPW056
2023-03-13
6793
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 317 SMYKOLANDIA
DPW057
2023-03-13
6794
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 325
DPW058
2023-03-13
6795
DYREKTOR PRZEDSZKOLA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 326 CHATKA SKRZATKA
DPW059
2023-03-13
6796
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 330 POD MODRZEWIEM
DPW060
2023-03-13
6797
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 344
DPW061
2023-03-13
6798
DYREKTOR PRZEDSZKOLA 349 BARCELONKA
DPW062
2023-03-13
6799
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 391
DPW063
2023-03-13
6800
DYREKTOR PRZEDSZKOLA SPECJALNEGO NR 188
DPW064
2023-03-13
6801
DYREKTOR PRZEDSZKOLA SPECJALNEGO NR 393
DPW065
2023-03-13
6802
DYREKTOR WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W KRAKOWIE
DWUPK3
2023-03-14
6803
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O. W SĘDZISZOWIE
ZUKS01
2023-03-21
6804
26 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W ZEGRZU
WOGZ26
2023-04-14
6805
ZARZĄD POWIATU W KĘTRZYNIE
ZPK013
2023-04-14
6806
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 271 WRÓBELKA ELEMELKA
DPW066
2023-04-25
6807
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 422
DPW067
2023-06-02
6808
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 421
DPW068
2023-06-02
6809
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 341 KOTA FILEMONA
DPW069
2023-06-02
6810
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 318 ZIELONY ZAKĄTEK
DPW070
2023-06-02
6811
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 1 W WARSZAWIE
DPW071
2023-06-02
6812
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 2 W WARSZAWIE
DPW072
2023-06-02
6813
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 3 W WARSZAWIE
DPW073
2023-06-02
6814
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 4 W WARSZAWIE
DPW074
2023-06-02
6815
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 5 W WARSZAWIE
DPW075
2023-06-02
6816
DYREKTOR PRZEDSZKOLA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 7
DPW076
2023-06-02
6817
DYREKTOR PRZEDSZKOLA INTEGRACYJNEGO NR 6 W WARSZAWIE
DPW077
2023-06-02
6818
DYREKTOR PRZEDSZKOLA INTEGRACYJNEGO NR 8 W WARSZAWIE
DPW078
2023-06-02
6819
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 9 W WARSZAWIE
DPW079
2023-06-02
6820
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 10 W WARSZAWIE
DPW080
2023-06-02
6821
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 11 W WARSZAWIE
DPW081
2023-06-02
6822
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 12 W WARSZAWIE
DPW082
2023-06-02
6823
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 13 W WARSZAWIE
DPW083
2023-06-02
6824
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 14 W WARSZAWIE
DPW084
2023-06-02
6825
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 16 ZACZAROWANY ZAKĄTEK W WARSZAWIE
DPW085
2023-06-02
6826
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 17 KÓŁKO GRANIASTE W WARSZAWIE
DPW086
2023-06-02
6827
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 19 W WARSZAWIE
DPW087
2023-06-02
6828
DYREKTOR PRZEDSZKOLA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 20 W WARSZAWIE
DPW088
2023-06-02
6829
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 21 W WARSZAWIE
DPW089
2023-06-02
6830
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 23 W WARSZAWIE
DPW090
2023-06-02
6831
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 24 W WARSZAWIE
DPW091
2023-06-02
6832
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 25 W WARSZAWIE
DPW092
2023-06-02
6833
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 26 W WARSZAWIE
DPW093
2023-06-02
6834
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 30 ZIELONA ŁÓDECZKA W WARSZAWIE
DPW094
2023-06-02
6835
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 31 IM. ZDZISŁAWA WITWICKIEGO W WARSZAWIE
DPW095
2023-06-02
6836
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 32 W WARSZAWIE
DPW096
2023-06-02
6837
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 33 W WARSZAWIE
DPW097
2023-06-02
6838
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 34 W WARSZAWIE
DPW098
2023-06-02
6839
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 35 W WARSZAWIE
DPW099
2023-06-02
6840
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 36 ODKRYWCY NOWEGO ŚWIATA W WARSZAWIE
DPW100
2023-06-02
6841
DYREKTOR PRZEDSZKOLA INTEGRACYJNEGO NR 38 W WARSZAWIE
DPW101
2023-06-02
6842
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 42 W WARSZAWIE
DPW102
2023-06-02
6843
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 44 W WARSZAWIE
DPW103
2023-06-02
6844
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 72 W WARSZAWIE
DPW104
2023-06-02
6845
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 82 KOLOROWE KREDKI W WARSZAWIE
DPW105
2023-06-02
6846
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 122 W WARSZAWIE
DPW106
2023-06-02
6847
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 129 RAJ NA SKARPIE W WARSZAWIE
DPW107
2023-06-02
6848
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 206 WARSZAWIE
DPW108
2023-06-02
6849
DYREKTOR PRZEDSZKOLA SPECJALNEGO NR 208 W WARSZAWIE
DPW109
2023-06-02
6850
DYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 8 W WARSZAWIE
DPW110
2023-06-02
6851
KRAJOWA SZKOŁA SĄDOWNICTWA I PROKURATURY
KSSP01
2023-06-02
6852
ZAKŁAD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
ZKMS01
2023-06-02
6853
DYREKTOR OKRĘGOWEGO URZĘDU MIAR W BIAŁYMSTOKU
UMIA110
2023-09-12
6854
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 156 W WARSZAWIE
DPW111
2023-09-12
6855
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 91 ZACZAROWANY OGRÓD W WARSZAWIE
DPW112
2023-09-12
6856
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE
ZDP014
2023-09-12
6857
ZARZĄD POWIATU W ŻNINIE
ZPZ015
2023-10-09
6858
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 301 ZACZAROWANY ŚWIAT
DPW113
2023-10-17
6859
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OPOLU LUBELSKIM Z SIEDZIBĄ W PONIATOWEJ
ZDPO16
2023-10-19
6860
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 172 IM. DANUTY WAWIŁOW W WARSZAWIE
DPW114
2023-10-24
6861
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 134 W WARSZAWIE
DPW115
2023-10-27
6862
DYREKTOR ZAKŁADU USŁUG KOMUNALNYCH W TCZEWIE
DZUKT2
2023-11-15
6863
ZARZĄD POWIATU PRUSZKOWSKIEGO
ZPP017
2023-11-30
6864
MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
MINI24
2023-12-05
6865
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 236 MALI ODKRYWCY W WARSZAWIE
DPW116
2023-12-07
6866
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 105 WESOŁA STOPIĄTKA W WARSZAWIE
DPW117
2023-12-07
6867
DYREKTOR CENTRUM PROJEKTÓW EUROPEJSKICH
DCPE01
2024-01-26